Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלתי לעבוד על עגורן צריח

דובצע

פוסטים מומלצים

• תגובות 345
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהנתי מאוד מהשיתוף

נשמע מעניין

מעניין אותי לדעת האם יש הגדרה של מזג אויר שבו אסור להשתמש במנוף?

והאם קרה לך שהופעל עליך לחץ לעבור על כללי הבטיחות או שבשנים האחרונות העסק נהיה יותר בטיחותי?

• אהבתי 1

עבר: מציבושי כריזמה אייר 2002

הווה: ניסן אלמרה 2002

עתיד: רכב יפני עתיק ואמין מודל 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, GREEN. כתב:

נהנתי מאוד מהשיתוף

פאר האורה הציע לי לעשות את זה-זה בזכותו

ההגדרה היא שיקול דעתו של המנופאי-מה שהוא החליט קדוש

אולי יש גם הגדרות מסמכים של המנוף עצמו אבל אני לא זוכר בדיוק

ברוח באזור ה50 קמ״ש הבנתי שהמנופים מפסיקים לעבוד

לחץ אין. מקסימום יכולים לא להביא אותך יותר לאתר שלהם אבל יש המון אתרים עם סגנונות עבודה שונים

אם מישו לוחץ עליך לעשות משו לא חוקי והקלטת אותו אתה תובע אותו ומקבל איזה 40.000 שקל

ולעניינינו היום באר יעקוב מנוף פוטן 10 טון

עד עכשיו היה לי עבודה עם הסינים הביצועים שלי היו ממש טובים טפו טפו. אני תולה את זה במנוף המעודן הזה 

קבינה מפנקת.

IMG_8382.jpeg

IMG_8383.jpeg

טבלת העומסים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, דובצע כתב:

יש לי אוטו בית קטן לא צריך יותר מזה

השאלה מה עושים בקיץ...
אם הולכים לישון ב-22:00 עם חלונות פתוחים וקמים ב-5:00 עוד מילא אפשרי, אבל עדיין באזור המרכז יהיה חם ולח.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

השאלה מה עושים בקיץ...
אם הולכים לישון ב-22:00 עם חלונות פתוחים וקמים ב-5:00 עוד מילא אפשרי, אבל עדיין באזור המרכז יהיה חם ולח.

תמיד אפשר לחזור לבית

אני בגדול לא סובל מחום אז נחיה וניראה אם יהיה לי חם מדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

עם חלונות פתוחים

אלא אם זה במתחם סגור, אני לא הייתי ישן באוטו עם חלונות פתוחים - כמו שלא הייתי משאיר אוטו עם חלונות פתוחים, זה מזמין צרות, החל מסתם חתולים שמוצאים שם מחסה, ועד אנשים רעים שרואים רכב מסחרי עם חלונות פתוחים וישמחו לקחת אותו למשחטה הקרובה בלי לדעת שיש שם איזה מנופאי שישן מאחורה.

יש הרבה קמפרים חשאיים ששמים וונטה על הגג כדי ליצור סירקולציה של אויר בלי למשוך תשומת לב ובלי להשאיר חלונות פתוחים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, דובצע כתב:

תמיד אפשר לחזור לבית

אני בגדול לא סובל מחום אז נחיה וניראה אם יהיה לי חם מדי

לא עדיף לקנות קראוון? כמו בן אדם? הרי אתה כל היום בחוץ, לפחות שהיה לך פתרון נוח וזול, עוד מעט קיץ חמסין ולישיון עם חלונות פתוחים לא כדאי.

לפחות תוכל לחסוך שכירות.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Fazer כתב:

אלא אם זה במתחם סגור, אני לא הייתי ישן באוטו עם חלונות פתוחים - כמו שלא הייתי משאיר אוטו עם חלונות פתוחים, זה מזמין צרות, החל מסתם חתולים שמוצאים שם מחסה, ועד אנשים רעים שרואים רכב מסחרי עם חלונות פתוחים וישמחו לקחת אותו למשחטה הקרובה בלי לדעת שיש שם איזה מנופאי שישן מאחורה.

יש הרבה קמפרים חשאיים ששמים וונטה על הגג כדי ליצור סירקולציה של אויר בלי למשוך תשומת לב ובלי להשאיר חלונות פתוחים.

IMG_5473.png

כשיהיה לי כסף לזה כניראה אני יעשה כזה חלון

לפני כשעה, Liquidator כתב:

לא עדיף לקנות קראוון? כמו בן אדם? הרי אתה כל היום בחוץ, לפחות שהיה לך פתרון נוח וזול, עוד מעט קיץ חמסין ולישיון עם חלונות פתוחים לא כדאי.

לפחות תוכל לחסוך שכירות.

פרקטיקה היא שם המישחק 

לך חפש חניה עם קראוון פקחים מגרשים אותם -עלויות -וכול היום אני למעלה רק בלילה בשביל לישון ולהתקלח לא שווה לי

עריכה אחרונה על ידי דובצע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Gauss כתב:

בקרוואן/אוטו בית ניתן להתקין מע' סולארית ולהפעיל מזגן בקיץ, כמובן שצריך תקציב לזה.

אני אישית לא צריך מזגן. לפעמים הוא בא לי טוב אבל 99 אחוז אני לא צריך 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, דובצע כתב:

כשיהיה לי כסף לזה

חלונות גג כאלו לא עולים המון כסף - אבל בהתחשב בזה שכדי להתקין סאן רוף באוטו צריך אישור מתקין מורשה, אני תוהה איך יתיחסו לזה (אם בכלל ישימו לב) בטסט.

אם אתה רוצה רעיונות לדברים שישפרו לך את החיים ברכב בלי להוציא המון, חפש ביוטיוב stealth camper, יש לא מעט שזו דרך החיים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Gauss כתב:

בקרוואן/אוטו בית ניתן להתקין מע' סולארית ולהפעיל מזגן בקיץ, כמובן שצריך תקציב לזה.

רישיון ב' לא יספיק לו לאוטו קראוון אלא אם יש לו ב' ישן עד 4 טון אז הוא יכול לבנות משהו קטן עם מזגן ומיטה.

והאוטו שיש לך זה ג'אמפי? שם אתה יושן?

שים מזגן ומיטה אבל תצטרך לשנות רישיון למשא מגורים וזה יהיה נטו רק לשינה כי זה רכב קטן לקראוון.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Fazer כתב:

חלונות גג כאלו לא עולים המון כסף - אבל בהתחשב בזה שכדי להתקין סאן רוף באוטו צריך אישור מתקין מורשה, אני תוהה איך יתיחסו לזה (אם בכלל ישימו לב) בטסט.

אם אתה רוצה רעיונות לדברים שישפרו לך את החיים ברכב בלי להוציא המון, חפש ביוטיוב stealth camper, יש לא מעט שזו דרך החיים שלהם.

יש לי קבוצה בפייסבוק לגמפי בצורה כמו שלי שהם עושים אותו אוטו בית ומשם אני רואה רעיונות. 

העניין הוא שלי לא שווה להיות אוטו בית רישמי אסור להם לחנות בכול מני מקומות

וגם יש לי פוצנציאל 9 מקומות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...