Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארגון ידידים - סקירה מבפנים

Buki

פוסטים מומלצים

נעזרתי בידידים פעם אחת להתנעת רכב שנגמר לו המצבר, הבחור הגיע תוך רבע שעה וכששאלתי אם היה באזור, אמר שהיה בדרך למקום אחר אבל עשה סיבוב ועבר דרכי.

שאפו לכל המתנדבים, מוריד בפניכם את הכובע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד למתנדבים.

פעם יחידה היה אירוע בו נעזרתי במתנדבי ידידים, שהוזעקו למקום על ידי מישהו אחר, אבל זה סיפור ארוך וכואב. 

בנימה יותר רצינית,

אני כבר חיכיתי לחשיפה של בוקי על פעילות משותפת עם 'ידידות'. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, discoTD5 כתב:

בנימה יותר רצינית,

אני כבר חיכיתי לחשיפה של בוקי על פעילות משותפת עם 'ידידות'. 

תמיד אני הורס לך את הבדיחות...

יש מעט מתנדבות בתפקיד "כונן" אבל מוקדניות דווקא יש.

אבל את ההדרכה העבירה מתנדבת וותיקה ששלטה בחומר מצויין. מכיוון שלא באתי "על דף חלק" והייתה לי את האפשרות להעריך את רמת ההדרכה - הרמה הייתה טובה מאוד כמו שכתבתי בפוסט הראשון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי תודה על הסקירה המדוייקת

לגבי ההסטוריה - יצויין שהארגון קם כארגון שכונתי קטן במודיעין עילית ע"י עסקן מקומי בשם הרב מאיר ויינר שנפטר לפני מס' שבועות

ויינר העביר את המושכות למנכ"ל הנוכחי ישראל אלמסי שאכן עשה ממני מפלצת (אאל"ט כ70,000 מתנדבים ושדרת הנהלה חזקה ואיכותית בכל הדרגים, כולם בהתנדבות - כולל כמובן הוצאות דלק וציוד)

אני שם עוד מהימים שזה נעשה רק בקבוצות ווצאפ, והאפליקציה היא שדרוג גדול אם כי עדיין לא חפה מבאגים

כל הכבוד למצטרפים!

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה של אשתי נעלה בטעות את האוטו עם המפתחות והטלפון בפנים. התקשרה ל"ידידים" מהטלפון של אשתי. מתנדב הגיע תוך 10 דקות, ובום, אשתי צורפה לקבוצת הווצאפ של המתנדבים 🤣

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמן רציתי להצטרף לארגון, הפוסט שלך גרם לי לעשות את הצעד ולמלא את הטופס :)

לגבי האפליקציה, זאת האפליקציה לאנדרואיד https://play.google.com/store/apps/details?id=com.startach.yedidim.volunteers.detached&hl=he&gl=US&pli=1 ?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, פליקס כתב:

לגבי האפליקציה, זאת האפליקציה לאנדרואיד https://play.google.com/store/apps/details?id=com.startach.yedidim.volunteers.detached&hl=he&gl=US&pli=1 ?

כן, יתכן שתקבל הודעה שהיא לא תומכת בגרסאות אנדרואיד מתקדמות, אז תוריד IPK (ישלחו לך אחרי שתצטרף) ותאפשר התקנה ממקורות לא מוכרים. ככה זה עבד אצלי.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה, אני גם שוקל מזה זמן להצטרף.

יש לי שאלה מבחינת ציוד. ברכב אני מחזיק קבוע כפפות, בוסטר, כבלים, ג'ק בקבוק, ידית כוח טלסקופית וקומפרסור.

הכל נכנס מתחת לרצפת תא המטען.

כשאני עושה עבודה יזומה על הרכב, אני משתמש בג'ק עגלה גדול (27 ק"ג), מברגת אימפקט וידית כוח שאינה טלסקופית. אותו דבר אם אני יוצא לעזור למכר שנתקע - קודם אני מעמיס את הציוד הזה ואז בא לעזור הרבה יותר בקלות. בעקבות הסיפור שפורסם היום בשירשור על גלגל של יונדאי שסירב לצאת ממקומו הייתי שוקל להביא גם פטיש 1.5 ק"ג שתמיד פותר את הבעיה הזאת.

להחזיק את הציוד הזה קבוע ברכב לא בא בחשבון. 

איך אתה עושה כשאתה יוצא לקריאה? קודם מעמיס כלים או ישר יוצא?

ושאלה נוספת, אתה קשור לאיזור מגוריך, אז אם אתה נמצא באיזור אחר בארץ לא תקבל קריאה משם?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים לפאנצ'ר אין צורך ביותר מג'ק עגלה רגיל + ידית טלסקופית. 

וכן. הציוד מטייל איתי באוטו קבוע.

האפליקציה מאתרת לך קריאות לפי המיקום שלך 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...