Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה יעלה לצה"ל - בעצם לכולנו - לשלם על 4 חתיכות פלסטיק לפיג'ו בוקסר ?

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שהבטחתי מפרסם את הדפסת טיוטת המחיר. התשלום לפני מע"מ - על העבודה 148.80 ש"ח, חלקים -  4 מגיני בוץ - 3,909 ש"ח -

סה"כ  - כולל מע"מ ואחרי הנחה : 4,748.75 ש"ח. 

זה רכב מודל 2016. לדברי הנהג מאז שהוא זוכר את הרכב כשנתיים אין מגיני בוץ. הרכב משמש כאמור לנסיעות יחידה מנהלתיות בין בסיסי אזור המרכז. 

מסקרנות חיפשתי מחיר למגינים בחו"ל :

לדוגמא, ניתן להשיג את המגן מק"ט 712831 - ימני קדמי  - שעולה בחיוב  1411 לפני מע"מ במחיר של 28 ייורו. 

148451138_.thumb.jpg.e93f13e2170268fe0c5504be1879ff75.jpg

9603.png

712831.png

• אהבתי 1
  • מבאס 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אם הצבא משלם על החלק כמו אזרח רגיל, מה זה משנה? היבואן/מוסך מרוויח כסף, משלם מיסים על הרווח, המיסים הולכים גם לצבא.

The house always wins.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם נשים בצד את העלות הכללית השערורייתית של כמה חתיכות פלסטיק, למה מגן הבוץ הקדמי הימני הרבה יותר יקר מהקדמי השמאלי? היבואן סתם מנפיץ מחירים? קשה לי להאמין שהיצרן מוכר אותם ליבואן במחירים שונים.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel
  • אהבתי 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלו יהיו הצרות שלנו, אני שולח לגריטה מכונות נט -אפ במאות אלפי שקלים כי זול יותר לקנות חדש מלהאריך את האחריות.

אז 4 מגיני בוץ לא יגמרו את הצבא 😅

• רעיון טוב! 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, beamvelavan כתב:

כפי שהבטחתי מפרסם את הדפסת טיוטת המחיר. התשלום לפני מע"מ - על העבודה 148.80 ש"ח, חלקים -  4 מגיני בוץ - 3,909 ש"ח -

זה רכב מודל 2016. לדברי הנהג מאז שהוא זוכר את הרכב כשנתיים אין מגיני בוץ. הרכב משמש כאמור לנסיעות יחידה מנהלתיות בין בסיסי אזור המרכז. 

לדוגמא, ניתן להשיג את המגן מק"ט 712831 - ימני קדמי  - שעולה בחיוב  1411 לפני מע"מ במחיר של 28 ייורו. 

9603.png

712831.png

לא הבנתי מה הבעיה. 

28 יורו כפול 4.1 זה 114.8 ש"ח. 

על זה התיישב ששון המנהל, שבגלל שלאחרונה הוא לא אוכל הרבה סיבים , נלחץ בטעות כפול 10 במחשבון והופ יצא 1148 שקלים. מחיר מחירון של כל מה שקשוק לכלי רכב בישראל. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

גם אם הצבא משלם על החלק כמו אזרח רגיל, מה זה משנה? היבואן/מוסך מרוויח כסף, משלם מיסים על הרווח, המיסים הולכים גם לצבא.

The house always wins.

עם כל תכנוני המס שהיבואן עושה, אולי המדינה תראה פרומיל מהרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, WideFocus כתב:

שתהיה למוסך אופציה לחלפים חליפיים והבוחן יחליט אם זה לא חלק שחייב מקורי. מוסכי חוץ זה אך ורק מוסכי יבואן ? אין לי מושג...ואם כן רק מוסכי יבואן אז אין לצהל איזה דיל\מכרז לגבי מחירי חלפים אצלהם ? נניח 30% ממחיר מחירון

זה בדיוק מה שקורה..

שירתתי כלוחם בגבעתי ואחרי פציעה לא כיפית בגב (3 פריצות דיסק) נכנסתי למפל"ג בתור רס"פ והיה לי רישיון על רכב לבן (רכבים עם רישוי אזרחי כמו ברלינגו), לקחתי את האוטו של הפלוגה לפעמים לטיפולים במוסך המרכזי של סיטרואן בכניסה הדרומית של באר שבע.

הייתה הנחה קבועה של 30% - 35% על חלפים ועבודה.

מאמין שזה ככה גם היום, השתחררתי ב2017.

עריכה אחרונה על ידי nizzan943
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מכיר את המוסך הנ"ל, אך לפי אתר האינטרנט שלהם - הם אינם מוסך יבואן.

המשמעות היא שהם קונים את מגיני הבוץ מהיבואן, מוסיפים את העמלה שלהם - ומוכרים לצהל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, beamvelavan כתב:

9603.png

712831.png

הייתי לוקח את כל הרכב וזורק על הראש של היבואן, שחיטה כזו פשוט אומרך אל תקנו ממנו כלום

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לבעיה היא בגוף התיאור שלך של הצבא. צבא העם - לא צבא מקצועי, לא צבא יעיל, לא צבא מנצח. צבא העם, אז הוא דואג לקצת פרנסה לשרלטנים שהם גם חלק מהעם, למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את השרשור התחלתי להזיע - ואז נזכרתי שיש לי מנוע בוקסר, לא מסחרית! 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, guya72 כתב:

אינני מכיר את המוסך הנ"ל, אך לפי אתר האינטרנט שלהם - הם אינם מוסך יבואן.

המשמעות היא שהם קונים את מגיני הבוץ מהיבואן, מוסיפים את העמלה שלהם - ומוכרים לצהל.

כן, הם לא מוסך יבואן ואני בכלל לא בטוח שהחלקים מקוריים ונקנים מהיבואן - סביר להניח שזה חליפי. אז 200שח + 4000 העמלה שלהם...הזוי ברמות

אני הייתי שולח את הסיפור הזה לתקשורת

עריכה אחרונה על ידי WideFocus
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 שעות, beamvelavan כתב:

4 מגיני בוץ - 3,909 ש"ח 

זה רכב מודל 2016. לדברי הנהג מאז שהוא זוכר את הרכב כשנתיים אין מגיני בוץ

מעניין מאד לאן נעלמו מגיני הבוץ המקוריים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...