Jump to content

nizzan943

 • הודעות

  170
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי nizzan943

 1. אכן NIS זה שקל חדש (New Israeli Shekel). טעינה בעמדה מהירה ציבורית של אפקון עד כמה שאני זוכר עולה 2 שקל לקילווואט (לצורך השוואה קילוואט בטעינה ביתית שהיא איטית יותר עולה 0.48-0.53 שקל).
 2. כן, יש איתי המון סטודנטים בתואר שרמת הידע שלהם שואפת לאפס ואיכשהוא הצליחו להגיע לשנה ג'. מוזמן לראות שיעור קצר (רק ה12 דקות הראשונות רלוונטיות, מבטיח שלא תתאכזב, ראיתי את הקליפ הזה אולי 15 פעמים) של צנזור (הבן, למבוגרים שביננו בוגרי הטכניון) היקר בנושא, ניתן להשליך באופן ישיר על תכנות: אז גם התואר הוא לא גושפנקא למתמודד, כשלונות מפוארים והצלחות מסחררות יש עם או בלי תואר, כמובן שההתפלגות שונה.
 3. כמו שיש אבא שאומר "אני רק מרצדס", יש ילד חרא שאומר "אני רק מרצדס".
 4. בשביל לראות את ההתראה על רכבים בשטח מת צריך להסתכל במראות, וזה בין הנושאים העיקרים בלימוד נהיגה, שימוש נכון במראות. לגבי תיקון סטיה מנתיב, טסטר איכותי יוכל לזהות עם המערכת שומרת על אמצע הנתיב או בעל האוטו. אני מרגיש את זה שבת הזוג נוהגת אז.. 😅
 5. לאו דווקא, אין סיבה שDEVOPS שלמד JENKINS ופייתון לא ישתמש בידע שצבר בחברה האחרת, לדוגמה. לאו דווקא מאותה הסיבה שרשמתי למעלה. מלבד "מנהל" שזה תפקיד מוסמך ידע ואישיות, לשאר שציינת חייב להיות בעל תואר, אולי אנשים יחלקו עליי אבל אי אפשר להיות אלגוריתמאי בלי ללמוד מדעי המחשב. זה כל "החרא" התיאורתי של מדעי המחשב שבלתי אפשרי ללמוד אותו לבד אלא אם אתה עילוי בין עילואיים. לא מסכים. אני הגעתי לפיתוח ממשרה קודמת של Tech support. בתור תומך, ידעתי איזה כלים שימושיים חסרים לחברה, פיתחתי אחד מהם ובאתי לCTO של החברה, אהלן זה היכולות שלי זה מה שבניתי. התרשם ובהזדמנות הראשונה הכניס אותי לפיתוח. לקחתי יוזמה ואמביציה ובזכות זה התקדמתי, וזה לא מזל, זה אישיות. יש משפט שאני מאמין בו מאוד, "אנחנו הבחירות של עצמנו". מי שישב ויחכה שיקדמו אותו ישאר לחמם את הכיסא שלו הרבה זמן. מסכים. אני גם מכיר הרבה אנשים שלא למדו תואר והם במשרות כמו פולסטאק בכיר, אבל אם הם לא ירעננו את הסאטק שלהם בקצב מסחרר, הם מהר מאוד יהיו לא רלוונטים, אגב ממש כמו אנשים בעלי תואר.
 6. קשה מאוד, הרבה עבודה, מאמץ, השקעה והקרבה עצמית, אבל משתלם למען עתיד טוב יותר לי, לאישתו לעתיד וילדיי. איך עושים דבר כזה? בעיקר ככה ⬇️⬇️ יש תעודות ויש תעודות. אני מכיר מישהי עם תואר שני שאופה עוגות למחייתה. אז בוא, לא כל מי שיש לו תואר מאמין בתואר.
 7. היה לך ניסיון? כנראה שכן. להתחיל בגיל 37, ללא ניסיון וללא תואר, בהייטק, אתה אפילו לא סוס מת, אתה סתם חיה מתה. כמו שרשמתי כמוני כמוך, אומנם אני כנראה צעיר מכמה פה שהגיבו, אבל מ3 יחידות מתמטיקה ובגרות שיכולה לשמש כתחתית לסירים בשישי, עומד לסיים שנה ג' במדעי המחשב + מועסק כמתכנת במשרה מלאה למעלה משנה. אז הכל אפשרי. אבל אני צעיר מפות"ש ב5 שנים, וזה משמעותי, מאוד. מצד שני, לדעתי, תמשיך בתחום שלך עד שנתיים וותק ויציאה החוצה לקורסים מקצועיים מאשר הסבה. מצד שלישי, אחותי לדוגמה בדיוק סיימה תואר בהנדסת ביו רפואה, היא בת 28, ומתחילה עכשיו תואר מההתחלה ברפואה ללא הקלות כלשהן. אז הכל, אבל באמת שהכל אפשרי. אף פעם אל תשכח שאתה ורק אתה כותב את הספר שלך ואחראי לעתיד שלך.
 8. אני סטודנט למדעי המחשב שנה ג', ובו זמנית מפתח במשרה מלאה. התואר קשה, מאוד. ושלך יהיה קשה יותר. כמוני כמוך התחלתי עם 3 יחידות מתמטיקה, עשיתי מכינה לפני הלימודים שלקחה לי חצי שנה, 3 פעמים בשבוע לימודים אינטנסיבים מאוד. לא הבנתי בן כמה אתה, אבל יש פה תהליך ארוך שלא תוכל לעבוד בו. אבל להתקדם מ3 יחידות מתמטיקה לרמה של אקדמיה מדעים מדוייקים (אינפי 1, 2 ו-3, ליניארית 1 ו-2, בדידה 1 ו-2 וכו') זה בהחלט אפשרי עם הרבה אמביציה והשקעה, אני יודע כי עשיתי את זה. מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם, זה מסע מפרך אבל אחד ששווה את זה לדעתי.
 9. יש קופרה מפורסמת שהיא "ל", הכי קיצוני שראיתי.
 10. nizzan943

  מתקפת הקורבטים

  עשו עבודה טובה האמריקאים
 11. nizzan943

  מתקפת הקורבטים

  חסר רכבי ספורט של 2 מקומות. שאדם מחליט להתחדש ברכב, יש הבדל ניכר בין ריינג רובר ספורט שניתן לשנע משפחה ויותר לבין רכב בעל 2 מקומות. אמת. בתור מהנדס תוכנה תמיד אמרתי לחבריי שהרוב הכמעט מוחלט של העשירים הם עצמאיים.
 12. nizzan943

  מתקפת הקורבטים

  ברכב שנע בין 500 אשח - 800 אשח, הזוי לראות את המספרים האלה. 100 רכבים כאלה? מספרים לא נתפסים. אין הנאות יותר זולות בחיים?
 13. nizzan943

  רשמית: טסלה בישראל

  הטווח לא אמור להשתנות ב3 שנים, אם אני זוכר נכון משהו כמו 10% ב10 שנים.
 14. הבנתי אותך על כל מילה שלך עד הרגע שנתת לגיטימציה לחנות בחנייה כפולה. אם זלזול ברכוש של אחר משגע אותך, יותר משגע אותי חוסר התחשבות וזלזול במשאבי ציבור. המיץ של הזבל הם האנשים שחונים על 2 חניות, מפחד על האוטו שרכשת ב2 מליון? אל תיסע איתו לחניונים ציבוריים. אין דבר יותר בריוני מלחנות על 2 חניות, היום זה זה ומחר זה נכים.
 15. תתפלא אבל פרנציפ עולה הרבה כסף. או שאתה רוצה ללמד אותו "לקח" על מה שעשה וממשיך לעשות לך. או שתוותר.
 16. nizzan943

  רשמית: טסלה בישראל

  שאגב בכל העולם משווים טסלה מודל 3 לבמוו סדרה 3 ולא למאזדה 3 כמו בארץ הקודש.
 17. nizzan943

  רשמית: טסלה בישראל

  זה נכון אך זניח במקרה שתיארתם שאדם נוסע לאילת ורוצה לעבור להטענה מהירה במצפה רמון. ובכלל, שימוש תכוף בסופרצרגר יוריד את תקופת חיי הסוללה, שימושים חד פעמיים להטענות מהירות לא.
 18. nizzan943

  רשמית: טסלה בישראל

  אין קשר בין רמת היכולת הכלכלית של בעל האוטו לבין הרצון הפשוט לא לשלם על חשמל ובנוסף להטעין מהר יותר ובקלות. להנחתי, עניין הקנסות יגיע לארץ ברגע שטסלה תחייב את האשראי של בעלי הרכבים על שימוש בסופרצרגר, באותה מידה שהיא לא מחייבת היום על הטענה, היא לא מחייבת על קנס. כנראה שיש פער כרגע ביכולת של טסלה לחייב אשראי ישראלי / מטבע שקלי במערכת של הסופרצ'רגר.
 19. אתה מתבלבל במשתמש ידידי, לא כתבתי פעם אחת שהמנוע בעייתי. להפך, חיזקתי אותך, אמרתי שאין בעיה במנוע. בלי שום קשר ציינתי שיש בעיות בגיר.
 20. יש יונדאי קונה במשפחה, המנוע לא עשה לנו בעיה אחת אפילו, לעומת זאת הגיר... רעידות מטורפות בהילוך ראשון / שני. כל פעם שמגיעים למוסך הם "פותרים" את זה בעדכון תוכנה. בושה.
 21. אף חברה נורמלית לא יכולה לוותר על משרד כליל, אי אפשר לנהל חברה / אופרציה מהבית. אולי לעובדים הזוטרים / לא מנהלה אפשר, אבל מנכל לא יכול לנהל חברה מהבית.
 22. רק עכשיו שמתי לב שתייגתי את האדם הלא נכון. @liorlev1
×
×
 • תוכן חדש...