Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה יעלה לצה"ל - בעצם לכולנו - לשלם על 4 חתיכות פלסטיק לפיג'ו בוקסר ?

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צה"ל - צבא העם - מגן על כולנו ורק לאחרונה רשם הישגים מרשימים במבצע "עלות השחר". 

מובן מאליו שחשוב לשמור על כשירות מבצעית גבוהה לצה"ל ואחד ממרכיביה הינו אמצעי לחימה תקינים ושמישים. 

מערכת הביטחון מקבלת נתח מכובד מתקציב המדינה - שאותו כידוע בעיקר מממנים אנחנו האזרחים באמצעות כספי המיסים שלנו. 

בן משפחה צעיר משמש כנהג ביחידה עורפית מנהלתית. בין השאר הוא לוקח רכבי יחידה לטיפולים שוטפים. 

הוא לקח רכב יחידה מסוג פיג'ו בוקסר, שבבעלות משרד הביטחון לטיפול. 

הבוחן קבע שחסר לרכב מגיני בוץ - בעייה בטיחותית חמורה כפי הנראה. מייד הוציע הבוחן הפנייה למוסך חוץ אזרחי שיתקן את הבעייה החמורה.  

המוסך האזרחי גילה רוח פטריוטית מופלאה ומייד הוציא הצעת מחיר כולל 4 מגיני בוץ מפלסטיק כולל הרכבה. 

כמובן ללא השהיות מיותרות הורכבו המגינים וציוד הלחימה החיוני הוחזר לכשירות מבצעית מלאה. 

כמה לדעתכם חויב משרד הביטחון (בעצם אתם/אנחנו) על ההשמשה הקריטית הזו ?

מבטיח בהמשך לצרף את הצעת המחיר הרשמית ששולמה במלואה. 

אשמח להשערות מלומדות ממומחי הפורום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בלי להיכנס לעניין המחיר, מגיני בוץ זה משהו שאכן חשוב מבחינה בטיחותית. במהירות גבוהה אבנים שיש בבוץ עפות מהגלגל בכח רציני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, SlowRide כתב:

בלי להיכנס לעניין המחיר, מגיני בוץ זה משהו שאכן חשוב מבחינה בטיחותית. במהירות גבוהה אבנים שיש בבוץ עפות מהגלגל בכח רציני.

לא ברור האם מדובר ב-mud flaps או בבטנת גלגל AKA wheel arch liner. בעממיקו גם לאלה קוראים לפעמים מגיני בוץ.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Roy142 כתב:

לפי הרוח הקרבית שלך אני מנחש שהמחיר מופקע במיוחד

בכל אופן, אני מנחש 2000

מתוכם 500 לבעל המוסך, 500 לקצין שאישר את ההצעה, 1000 על המגינים פלוס העבודה.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספר לך כמה עולה בורג "תעופתי" לעומת "סתם" בורג?

ולא, אני לא מתכוון לקנות בורג סיני. אלה בורג עם תו תקן מחברה מוכרת.

ולא, אני לא מתכוון שמותקן במערכת בטיחותית.

בכל אופן, פעם אחת ראש להק ציוד אוויר התעורר בלילה שוטף זיעה...  הוא חלם שכל הכסף שהוא מוציא, יוצא מהכיס הפרטי שלו.

ולא אני לא מתכוון לרמי דותן, הוא התעורר שוטף זיעה, אבל מסיבות אחרות.

• אהבתי 2
  • מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שהוא מחיל האוויר, יש לנו ים של בוקסרים כאלה. הם שותים כספי מיסים בתידרות שעתית, לא יודע איך הרכב בבעלות פרטית אבל אצלנו באופן שבועי במוסך (לרוב בעיות DPF).

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לבדוק בגוגל: מהמר על 800 למגן לפני עבודה, שעתיים עבודה, 2990₪

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, beamvelavan כתב:

כמה לדעתכם חויב משרד הביטחון (בעצם אתם/אנחנו) על ההשמשה הקריטית הזו ?

מבטיח בהמשך לצרף את הצעת המחיר הרשמית ששולמה במלואה. 

אשמח להשערות מלומדות ממומחי הפורום. 

בסדר, יש איזה מחיר סופר יקר של 1800 שקל ליחדה. 

אבל השאלה שלי, איך לדעתך זה היה צריך לעבוד ב"אלטרנטיבה"?

הרי המחיר הזה נלקח ממחירון יבואן, זה לא איזה מחיר מיוחד לצה"ל. אתה גם היית משלם את המחיר הזה. 

כל החלקים בארץ מאוד יקרים, זה מצב נתון.

אז מה, החייל צריך לנסוע לפירוקיה לחפש את החלק, לעבור 6 פירוקיות עד שימצא?

או מפקד גף רכב היה צריך לשלוח אותו לחנות חלפים להזמין חלק חליפי?

או ששניהם פותחים Ebay ומזמימים משם 4 מגימים ברבע מחיר ואז אחד מהם יוצא לאפטר ואוסף אותם מהדואר?

מה האלטרנטיבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתהיה למוסך אופציה לחלפים חליפיים והבוחן יחליט אם זה לא חלק שחייב מקורי. מוסכי חוץ זה אך ורק מוסכי יבואן ? אין לי מושג...ואם כן רק מוסכי יבואן אז אין לצהל איזה דיל\מכרז לגבי מחירי חלפים אצלהם ? נניח 30% ממחיר מחירון

עריכה אחרונה על ידי WideFocus
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, WideFocus כתב:

נניח 30% ממחיר מחירון

זה רק יבואן וסביר להניח שיש לצה"ל הנחה קבועה יפה, לקוח פרטי היה משלם עוד יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...