Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 דקות, falou כתב:

מכיר את כל הרווקות שנכנסות להריון לבד ומגלות שלהיות אמא יחידנית זה לא מי יודע מה הכי כיף (ואז מה זה טוב אם יש לך הורים שעשו אותך מוקדם ועכשיו עוזרים לך לגדל את הילד...)?

ואת אלו שפתאום מגלות שהן לא נכנסות להריון, ועכשיו קשה להביא ילד?

ומכאן והלאה יש לה עוד 50 שנה להצטער על זה...

עדיף להצטער על טעות שעשיתי והשפיעה רק עלי מלהצטער על משהו שמעורב בו עוד מישהו(ילד).לא ככה?

עשית ילד,גילית שזה לא בשבילך ואתה עדיין "תקוע" איתו,עדיף כבר לא לעשות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, falou כתב:

גם לא להיכנס להתחייבויות ולגמור לבד ומפוספס זה לא כיף

שניהם לא אידיאליים אבל הראשון יותר גרוע לדעתי. להביא ילד שלא רוצים אותו או להתחתן עם מישהו שאתה לא בטוח אוהב זה פוגע לא רק בך.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Potato כתב:

עדיף להצטער על טעות שעשיתי והשפיעה רק עלי מלהצטער על משהו שמעורב בו עוד מישהו(ילד).לא ככה?

עשית ילד,גילית שזה לא בשבילך ואתה עדיין "תקוע" איתו,עדיף כבר לא לעשות.

אני בכלל לא בטוח.

לפעמים עדיף להיות תקוע עם מחוייבות שמקימה אותך בבוקר מהמיטה, מאשר לחיות בריק.

מכיר את אלו שמקטרים על הצבא, ולא מוצאים את עצמם אחרי השחרור?

משהו כזה.

כמה אנשים באמת לא סובלים את הילד שלהם?

לא הרבה.

אני מכיר אנשים שמעולה להם לבד, הם בד"כ אנשים מאוד יזמיים באופיים, והם יודעים למלא את החיים שלהם בתוכן ומפגשים ועשייה, מה שרובינו לא מי יודע כמה טובים כל כך בזה.

לפני 23 שעות, David32 כתב:

שקט! זה מהסוג שירשורים האהובים עלי ועל עוד כמה משתמשים פה. אל תהרוס לנו.

עוד מעט יגיע פאלו עם פיטרסון, תן להנות.

גם ההפך 😜

מה פיטרסון אומר על זוגיות בעיקר מצחיק, אבל יש בזה משהו...

זה כמו הקטע מ-Good Will Haunting, אבל ממישהו שהוא פסימיסט.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Potato כתב:

ואתה בטוח מידי שאתה יודע מה טוב לאחרים על סמך הנסיון המאוד מאוד מצומצם שלך.

כל תגובה שלך פה מלאה ב"אני ואני ואני" ובפועל רוב העצות הכלכליות שלך הן זבל במקרה הרע והתחכמות עלובה במקרה הטוב.

תן לאנשים טיפה קרדיט שהם יודעים מה הם רוצים מהחיים שלהם יותר ממה שאתה יודע עליהם.

רוב התיאורים שלך על החיים שלך הם שאתה תקוע בפינה שלך כבר 40 שנה,מה אתה בא ללמד מישהו?

נראה לי שאתה קצת מתלהם. 
זה שהוא מספר על החוויה האישית שלו ונותן את העצות שלו זה בסדר. אתה יכול גם שלא לקבל את העצות ולהגיד שאתה לא מסכים.

זה גם בסדר שאתה לא מסכים עם מישהו שמבקר אותך וחי ההפך ממך. זכותו לחיות כך ולהציג את דרך החיים שלו (במיוחד אם הוא מרוצה).

למען הסר ספק, אני לא תופס צד. פשוט צרמה לי התגובה שלך.

לפני 5 דקות, falou כתב:

כמעט כל אישה מתפשרת כשהיא מסכימה לחיות עם גבר, בו נודה על האמת.

אבל לא ראיתי את העקיצה, אתה יכול לקשר?

כמו שכל אישה מתפשרת, כך גם כל גבר מתפשר.

בזוגיות אין דבר כזה מושלם. ואם יש - סימן שמישהו משקר.

כשאתה מחליט לחיות את חייך עם בן/בת הזוג שבחרת, אזי סימן שאתה חי בשלום עם כל המינוסים.

לפעמים, עם השנים, חלק מהמינוסים הופכים גם לפלוסים (או לפחות עובדים על לצמצם את המינוסים).

• מעניין 1

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, BioS כתב:

נראה לי שאתה קצת מתלהם. 
זה שהוא מספר על החוויה האישית שלו ונותן את העצות שלו זה בסדר. אתה יכול גם שלא לקבל את העצות ולהגיד שאתה לא מסכים.

זה גם בסדר שאתה לא מסכים עם מישהו שמבקר אותך וחי ההפך ממך. זכותו לחיות כך ולהציג את דרך החיים שלו (במיוחד אם הוא מרוצה).

אני מסכים איתך ב100% כאשר מדובר באנשים שמציגים דעה ודרך חיים.

לא מסכים איתך כשאותו אחד מנסה לכפות את העצות שלו על אחרים בכל מיני טענות מטופשות של גיל והחלטות חיים שרלוונטיות רק עבורו.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, falou כתב:

לפעמים עדיף להיות תקוע עם מחוייבות שמקימה אותך בבוקר מהמיטה, מאשר לחיות בריק.

מכיר את אלו שמקטרים על הצבא, ולא מוצאים את עצמם אחרי השחרור?

משהו כזה.

כן אבל זאת בעיה שונה לגמרי, אתה דוחף את הילד כפתרון (די עובד) לסמפטום.

אולי עדיף לראות מאיפה מגיעה הבעיה לפני שרצים להוליד איזה ילד (או לאמץ כלב).

הנה כתבתי את זה כמו טמבל ואז ראיתי שכתבת את זה בהמשך ההודעה:

לפני 8 דקות, falou כתב:

הם יודעים למלא את החיים שלהם בתוכן ומפגשים ועשייה, מה שרובינו לא מי יודע כמה טובים כל כך בזה.

וכמובן, ברור שהדמויות בסיינפלד הן לא ממש חיוביות, אבל בחייאט זה כול כך נוגע בחיים עצמם.

ספוילר

וזה למה התוכנית הזאת גאונית.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Potato כתב:

אני מסכים איתך ב100% כאשר מדובר באנשים שמציגים דעה ודרך חיים.

לא מסכים איתך כשאותו אחד מנסה לכפות את העצות שלו על אחרים בכל מיני טענות מטופשות של גיל והחלטות חיים שרלוונטיות רק עבורו.

אולי הדרך שלו קצת מעצבנת אותך וגורמת לך להרגשה של התנשאות, אבל זה לא נותן לך את הלגיטימציה להתלהם. 

אני אתן לך דוגמה מהחיים האישיים שלי, אמנם אני צעיר אבל כן נתקלתי בכמה דברים.

אני נפגש עם לא מעט אנשים. כל אחד בצבע שונה (אופי, דיבור, הצגה, חשיבה, סגנון משא ומתן וכו').

יש לא מעט פעמים שבהם אני נתקל במתלהמים. פעם הייתי נלחם איתם חזרה ומתלהם יחד איתם. 

בדרך כלל, זה לא הוביל לשום מקום. ההפך, כל אחד התבצר בעמדתו והייתי מפסיד כך לא מעט (כסף, עסקאות, קשרים וכו').
בגדול, למדתי שההתלהמות לא מובילה לשום מקום.
ההפך, אחרי שאותם מתלהמים מסיימים את כל האוויר בריאות על צעקות, אני מתחיל להפוך את ההתלהמות שלהם ליתרון עבורי.

עריכה אחרונה על ידי BioS

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, BioS כתב:

אולי הדרך שלו קצת מעצבנת אותך וגורמת לך להרגשה של התנשאות, אבל זה לא נותן לך את הלגיטימציה להתלהם. 

מעולם לא ביקשתי לגיטימציה לצאת על אף אחד,מבחינתי אם זה קרה-לגיטימי והייתה לי סיבה.

בעיקר שזה לא דיון ראשון ולא שני שהוא מתנשא ולצערי ההנהלה לא חוסמת אותו.

המשתמש מחלק עצות גרועות על בסיס קבוע.

לא תגיד כל מילה שלו זהב והוא מעד פעם אחת.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, David32 כתב:

כן אבל זאת בעיה שונה לגמרי, אתה דוחף את הילד כפתרון (די עובד) לסמפטום.

אולי עדיף לראות מאיפה מגיעה הבעיה לפני שרצים להוליד איזה ילד (או לאמץ כלב).

הסימפטום הוא השאלה מה התשובה לחיים, היקום, וכל השאר, ובאמת שלעשות ילדים זו תשובה די בדוקה לעניין, ויחסית נגישה לכל.

כלומר, הבעיה היא שאתה קיים ומה לעשות עם הזמן הזה, ואולי לעשות מה שההורים שלך עשו, אותך, זה לא כזה רעיון רע. בסופו של דבר אתה האחרון ברצף של הרבה מיליונים שזו התשובה שלהם...

ואני לא דוחף את הפתרון, אני רק אומר מה אני רואה מלהסתכל מסביב.

נ.ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, falou כתב:

אני מכיר אנשים שמעולה להם לבד, הם בד"כ אנשים מאוד יזמיים באופיים, והם יודעים למלא את החיים שלהם בתוכן ומפגשים ועשייה, מה שרובינו לא מי יודע כמה טובים כל כך בזה.

ואם לא מעולה לי לבד ואני פועל פשוט שממלא את זמנו בבירות ונטפליקס אבל לא מוכן לקחת את הסיכון שזוגיות וילדים יאמללו לי את הפינה הבטוחה שלי?

עריכה:נשאל מתוך סקרנות ועניין,אין צורך לרדת לפסים אישיים.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוטאטו, אתה שותה את הבירות לבד?

מה שבין היתר נאמר כאן זה שבגיל מסוים או מגיל מסוים יש לך פחות ופחות אנשים לשתות איתם בירה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

פוטאטו, אתה שותה את הבירות לבד?

98% מהפעמים כן.

לפני 5 דקות, falou כתב:

אני לא חושב שאפשר להרגיש מעולה מלחיות ככה.

רשמתי "לא מעולה".

עצרת בחלק המעניין.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Potato כתב:

ואם לא מעולה לי לבד ואני פועל פשוט שממלא את זמנו בבירות ונטפליקס אבל לא מוכן לקחת את הסיכון שזוגיות וילדים יאמללו לי את הפינה הבטוחה שלי?

אחדד:

גם האנשים שאני מכיר שחיים לבד, ושהם מסודרים כלכלית, לא חיים כל היום סביב בירות ונטפליקס. גם אם לא כולם פעילים חברתיים או אומנים חופשיים שמרימים תערוכות, הם לפחות עושים עוד שניים שלושה דברים בחיים מעבר ללהעביר את הזמן. משהו לא אישי עם עצמם, אתה יודע, איזשהו "פרוייקט" או שניים. אתה יודע... מחוייבות לאחרים.

אני לא מאמין בחיים בלי מחוייבות.

וזה לא שאני אומר פה איזשהו משהו שנוי במחלוקת, זה כל קואצ'ר שעבר הסמכה ביוטיוב יגיד לך. זה, כאילו, ברור מאליו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני בגדול מסכים, עד כדי זה שהייתי מחליף מחויבות בהגשמה עצמית.

אני גם אוהב לשתות בירה לבד, אפילו בלי נטפליקס, אבל גם בתור רווק היו לי תחביבים יותר מרגשים בחיים.

ונראה לי שזו הפעם הרביעית שאני כותב את זה פה, אבל זה גם מתחבר למה שפאלו כתב. להעביר את הזמן זה נשמע כמו מתכון לדכאון, בסופו של דבר. 

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...