Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^^^

יש לי חדשות בשבילך איש צעיר

זה מתהפך בשלב כלשהו בחיים , שלא נזדקק להם אבל זה מנהגו של עולם

"כבד את אביך ואת אמך " ובמילה כבד לא מדובר בכבוד גרידא אלא בסיפוק כל צרכיהם

והתמורה 

"למען יאריכון ימיך על האדמה הזאת."...

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שנצליח להחזיר להורים שלנו עשירית ממה שהם נתנו לנו

באחד מהלילות הלבנים שלי עם הבייבי, שיניים או אוזניים או ווטאבר, אמרתי לו - תקשיב חביבי, אם לך יהיה גרם של טענה כלפי, "אבא שלי כזה ואבא שלי כזה", אני מורט לך את הגבות הג'ינג'יות שלך

הורים יכולים לגדל עשרה ילדים, אבל עשרה ילדים לא יכולים לגדל אמא אחת

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

יש לי חדשות בשבילך איש צעיר

זה מתהפך בשלב כלשהו בחיים , שלא נזדקק להם אבל זה מנהגו של עולם

"כבד את אביך ואת אמך " ובמילה כבד לא מדובר בכבוד גרידא אלא בסיפוק כל צרכיהם

והתמורה 

"למען יאריכון ימיך על האדמה הזאת."...

עד שזה יתהפך כבר לא ישאר לי שיער וגם אז לא בטוח ש...... בכל מקרה זה מה יש [emoji6]

יש לנו זוג חברים שהחליט שהם לא רוצים ילדים, נשואים כבר מעל ל 10 שנים ולא מעוניינים. מצד אחד נראה לי הזוי לא לרצות משהו שאתה לא יודע איך זה לחיות איתו מצד שני ברגע שהבאת זה בהחלט לתמיד. בכל מקרה איש איש ב''דרכו'' יחיה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא צריך לחכות לגיל 12 כדי שיגידו לך "אני שונא אותך אבא!", זה קורה גם בגיל 4 ו-6...

בנוגע להתחברות - מעולם לא עניין אותי השלב של קקי-פיפי ורמת תקשורת של תינוקות. זה מה שאשתי אוהבת, וזה הזמן שלה. אבל כבר מגיל 3-4 (תלוי בילד) אפשר כבר לתקשר לא רע, ועם בן ה-8 אנחנו (אני והוא! האישה לא מתקרבת לשיחות האלה...) כבר מנתחים מניעים של דמויות, טכניקות בימוי ואבני בסיס של דרמה. I kid you not.

אני לא יכוח להעיד על האחרים כמובן, איש איש וטעמו, אבל באופו אישי השיחות עם הקטנים מהנות יותר משיחות של מבוגרים - בגילאים האלה הדימיון וכושר ההמצאה פעילים בצורה משעשעת, ולא תקועים כמו תקליט שבור על דירות-ביבי-עליאקספרס-חרדים-האח-הגדול.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא מעיד על כלום, אבל השנקל שלי - 

במשך תקופה ארוכה הצהרתי כלפי כולי עלמא - שאני לא רוצה ילדים,

והיום אחרי 7 שנות זוגיות מעצימה, והרבה עבודה עצמית - אני יכול להעיד שהצהרה זו כמו הרבה מאוד החלטות שקבלתי במהלך גיל ההתבגרות וחלק מהחיים הבוגרים שלי נבעו מחוסר ביטחון עצמי ("אני לא טוב מספיק"), היום אני ובת הזוגים יודעים שאנחנו הולכים להביא ילד לעולם (או ילדה, ובתקווה שלא תאומים, בלי להעליב).

ואם לחזור לנושא העיקרי שפותח אשכול העלה-

אני חושב שהבאת ילדים לעולם כמו כל החלטה אחרת צריכה להעשות באופן שקול ומאוזן בין הרגש לבין השכל, אם להאמין לאנשים שסביבי - ילד (לפחות בשנים הראשונות) "עולה" כ-5,000 ש"ח בחודש.

לזוג צעיר, הוצאה כזאת יחד עם הוצאות דיור ומחייה, יכולה להיות מאוד בעייתית ואם אותו זוג משלם שכירות וגם צריך לחסוך כסף להון עצמי לדירה?

אנחנו בשלב בו אנחנו חוסכים לדירה + משלמים שכ"ד, ולכן החלטנו כזוג, שנחכה עם הבאת תינוק לעולם עד שנקנה דירה ותתפנה לנו הכנסה שתאפשר לנו לשמור על רמת חיים סבירה, מה שאומר שנהיה הורים רק בעוד שלוש שנים +- (אני אהיה 33 והיא 31)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, hans כתב:

אגב, לא צריך לחכות לגיל 12 כדי שיגידו לך "אני שונא אותך אבא!", זה קורה גם בגיל 4 ו-6...

אבל בגיל 4 הוא לא יודע מה זה אומר באמת,

בגיל 12-14 יש להם מושג כבר מה הם אומרים וזה פוגע בהורים (ויכול לגרור לריבים ארוכים).

לפני 4 דקות, hans כתב:

בנוגע להתחברות - מעולם לא עניין אותי השלב של קקי-פיפי ורמת תקשורת של תינוקות. זה מה שאשתי אוהבת, וזה הזמן שלה. אבל כבר מגיל 3-4 (תלוי בילד) אפשר כבר לתקשר לא רע, ועם בן ה-8 אנחנו (אני והוא! האישה לא מתקרבת לשיחות האלה...) כבר מנתחים מניעים של דמויות, טכניקות בימוי ואבני בסיס של דרמה. I kid you not.

אני לא יכוח להעיד על האחרים כמובן, איש איש וטעמו, אבל באופו אישי השיחות עם הקטנים מהנות יותר משיחות של מבוגרים - בגילאים האלה הדימיון וכושר ההמצאה פעילים בצורה משעשעת, ולא תקועים כמו תקליט שבור על דירות-ביבי-עליאקספרס-חרדים-האח-הגדול.

זה נחמד לך כי הוא הילד שלך.

אם הייתי מתמלל לך שיחה כזו מהצד היית חושב אחרת.

יש לי חבר עם בת זוג (היום אשתו) מאוד תלותית,היינו יוצאים,ביוצאים אני מתכוון לאכול המבורגר ב6-7 בערב לא למועדון חשפנות והיא הייתה טוחנת אותו בטלפונים,הוא חיי עם זה בסבבה-מהצד נראה כמו סבל מתמשך.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, vadim6385 כתב:

אני חושב שזה הפחד הכי גדול אצל אנשים כמוני שלא ממש מתחברים לרעיון של משפחה וילדים.

גם אני אמרתי את זה.

אני לא יודע לתקשר עם ילדים.

מי כן יודע?

מה אם יקרה לו משהו? מה אם יוולד עם נכות כלשהי? 

יש בדיקות שעושים כדי לשלול כל מיני מחלות ומומים בלידה. 

מה אם יגדל להיות סוציופאט אלים

מה אם מחר תתחיל שואה גרעינית בגלל שאיזה חייל שבוז נרדם על הכפתורים בחדר בקרה?

כשאתה בפנים, אין דרך החוצה

מה הבעיה בזה? מתמודדים. אני מניח שכבר התמודדת עם לא מעט קשיים בחיים, זה לא שונה.

דחפו לך נשק לידיים, הצביעו על האויב, תילחם או תמות.

זו תמצית החיים.

לפני 5 שעות, Potato כתב:

אני עקרונית צריך המון זמן לעצמי ולא מסוגל להיות מוקף באנשים 24/7.

מי כן מסוגל לזה? כל אחד צריך את הזמן שלו עם עצמו. משפחה זה לא אומר להיות 24/7 אחד בתחת של השני.

לפני 4 שעות, Potato כתב:

אני באמת באמת לא מצליח להבין את הרצון להרבות אותי בניגוד לרצוני.

איפה כתבו לך שאתה חייב לעשות ילדים? לא ברור מאיפה המגננה הזו.

לפני 4 שעות, avargel כתב:

אנשים שלא בעניין של ילדים, למה כל כך חשוב לכם להתעסק בנושא בכלל?

ריבוי דעות זה דבר טוב ובתכלס כולנו ילדים של מישהו אז לכולם יש say בעניין.

לפני 7 שעות, אורח לרגע כתב:

ה. זהירות, קלישאה לעוסה לפניך:

עד שלא יהיו לך לא תדע כמה אושר הם יכולים להסב.

בול.
יש לזה הסבר מדעי, אנחנו מתוכננים לאהוב את הצאצאים שלנו. ככה עובד המח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

מי כן מסוגל לזה? כל אחד צריך את הזמן שלו עם עצמו. משפחה זה לא אומר להיות 24/7 אחד בתחת של השני.

לא יודע לגבי התפוד, אבל בהחלט יש אנשים שיותר צריכים את הזמן שלהם לבד, ויש את אלה שיותר תלויים בפרטנר/ית שלא צריכים כמעט זמן לבד, או פוחדים מזמן לבד, לא יודע.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, SlowRide כתב:

מה הבעיה בזה? מתמודדים. אני מניח שכבר התמודדת עם לא מעט קשיים בחיים, זה לא שונה.

זה מאוד שונה כי אתה מתמודד עם קשיים של עוד לפחות 2 אנשים ולא רק עם השיט שלך.

כשהייתי ילד והיו לי קשיים/משברים/הייתי הולך מכות בבית ספר הכל היה מגיע להורים והופך לבעיה שהם צריכים לפתור.

כיום אני פותר את כל הבעיות שלי בעצמי ושום דבר למעט החלטות שקיבלתי לא מגיעות אליהם.

ציטוט

אבל ככה זה,יש לך בת זוג אז אתה ישן איתה כל ערב וקם איתה כל בוקר.

מה האופציות שלי? בהנחה ואין קורונה ללכת להיות איש מכירות בינלאומי ולהתעופף לשבוע בחודש?

ציטוט

איפה כתבו לך שאתה חייב לעשות ילדים? לא ברור מאיפה המגננה הזו.

כולכם פה דוחפים לי לגרון "עוד כמה שנים אתה גם תעשה ילד" ואף אחד מכם(למעט שניים) לא מוכנים לקבל את העובדה שיש אנשים שלא מתאים להם.

לא ברור לי למה...באמת.

לפני 55 דקות, system_x כתב:

יש לנו זוג חברים שהחליט שהם לא רוצים ילדים, נשואים כבר מעל ל 10 שנים ולא מעוניינים. מצד אחד נראה לי הזוי לא לרצות משהו שאתה לא יודע איך זה לחיות איתו מצד שני ברגע שהבאת זה בהחלט לתמיד. בכל מקרה איש איש ב''דרכו'' יחיה.

לא מכיר את החברים שלך,

אבל משמועות מיד 2 בלבד שמעתי על מקרים שבהם באחד הצדדים כן התעורר רצון לילד ומגיעים לבעיה.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא מעיד על כלום, אבל השנקל שלי - 
במשך תקופה ארוכה הצהרתי כלפי כולי עלמא - שאני לא רוצה ילדים,
והיום אחרי 7 שנות זוגיות מעצימה, והרבה עבודה עצמית - אני יכול להעיד שהצהרה זו כמו הרבה מאוד החלטות שקבלתי במהלך גיל ההתבגרות וחלק מהחיים הבוגרים שלי נבעו מחוסר ביטחון עצמי ("אני לא טוב מספיק"), היום אני ובת הזוגים יודעים שאנחנו הולכים להביא ילד לעולם (או ילדה, ובתקווה שלא תאומים, בלי להעליב).

ואם לחזור לנושא העיקרי שפותח אשכול העלה-
אני חושב שהבאת ילדים לעולם כמו כל החלטה אחרת צריכה להעשות באופן שקול ומאוזן בין הרגש לבין השכל, אם להאמין לאנשים שסביבי - ילד (לפחות בשנים הראשונות) "עולה" כ-5,000 ש"ח בחודש.

לזוג צעיר, הוצאה כזאת יחד עם הוצאות דיור ומחייה, יכולה להיות מאוד בעייתית ואם אותו זוג משלם שכירות וגם צריך לחסוך כסף להון עצמי לדירה?

אנחנו בשלב בו אנחנו חוסכים לדירה + משלמים שכ"ד, ולכן החלטנו כזוג, שנחכה עם הבאת תינוק לעולם עד שנקנה דירה ותתפנה לנו הכנסה שתאפשר לנו לשמור על רמת חיים סבירה, מה שאומר שנהיה הורים רק בעוד שלוש שנים +- (אני אהיה 33 והיא 31)

מבין אותך אבל מנגד אני ואשתי בלי שום עזרה מהקרובים, לא מהצד שלה ולא משלי גרים בשכירות, מצליחים לגרד חסכון, ברקע 2 קרנות השתלמות שיש וכנראה יהיו עתידות לשמש להון אישי בבוא העת. שנינו עם תואר ראשון (אשתי גם עשתה תעודת הוראה אחרי התואר), חרטה אבל תואר ראשון, את שלי עשיתי כבר עם ילדים ברקע. ילד רביעי בדרך והאמת הכל סבבה. הגדולה עוד מעט בת 6, כשאהיה בן 40 היא תהיה כבר בת 14. רוצה להיות אבא צעיר, נהנה אח''כ. בעבודה יש לי לא מעט דוגמאות של אנשים שהביאו ילדים בגיל 40 ו 40+, איך לומר? לא מקנא בהם, יש כבר את עייפות החומר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל השרשור הזה עשה לי חשק להקדים את המאוחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אתה רוצה שתמיד יאהבו אותך, קח כלב.

נעמד מול הדלת אחרי יום עבודה חצי קלאץ' ועוד שיט יום יומי קלאסי. מהצד השני הכלב עושה פרופלור עם הזנב ומפרק את השידה ושאר הדברים בכניסה ומחכה שהדלת תיפתח. מכניס את המפתח, מסובב אותו, פותח את הדלת וקולט אותו מבצע "קידה" ראשונית ואז רץ לסלון הלוך וחזור עד שאני מתיישב להירגע.

לא יודע איך זה ילדים, אבל אין יום שהוא מפספס. מצד שני, את הקקי של הילדים לא צריך להרים בפברואר בשיא הגשם בחוץ :)

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...