Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת תפור עליך אל הורית סטייל מירב מיכאלי.
כל אחד גר בקומה שלו ובין לבין נפגשים.
רק תזכור בכל פעם לשאול אותה לפני מי פסיבי ומי אקטיבי.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 22 דקות, David32 כתב:

על זה אתה מקים משפחה? 

אוי, נו, זו לא נוסחה מתמטית. אין לי לתת לך פה X=7.5.

תקרא(ו) קצת מעבר לשורות, או בין השורות, איך שיותר נוח להבין את זה.

זה שכולם מסביב מתבגרים, מתפתחים ומתרבים זו עובדה. לרגע לא אומר ש:

מתבגרים, מתפתחים ומתרבים = טוב יותר ונעלה יותר ממי שלא השריץ צאצאים.

זה פשוט קורה. ואז, רוב רובם של אלו שהיו בשנות ה20 שלהם נגד ילדים פתאום משתנים. 

כמובן, שיש חלק שלא. אני חלילה לא טוען שמי שלא מוצא צורך/רצון/חשק לילדים הוא לא טוב. איש בדרכו ואמונתו יחיה, (רק שלא יכפה אותה עליי). 

פשוט, מה לעשות, יש דבר שלא נתון לוויכוח והוא שעם השנים אדם רוכש חוכמת חיים. ואף אחד מאיתנו הוא לא איזה יצור חריג ונבדל מהחברה. הראיה לכך שאנחנו חבורת אהבלים שיושבים מול מסך של פורום רכב ומבזבזים זמן על שטויות והבלים.

אז הרוב המוחץ שלנו הוא מיינסטרים כזה או אחר, והרוב של אלה שנגד ילדים, בסוף ימצא עצמו עם ילדים, והרוב המוחץ מתוך אלה האחרונים, יבין בדיעבד שזה היה בלתי נמנע ואף רצוי.

זו הנקודה שלי. 

ובוא, יש יתרונות וחסרונות לכל צעד בחיים, אני לא מטיף לכלום. 

אני אישית, בתור אחד שנגעל מהיצורים האלה בעבר, כיום לא יכול לדמיין חיים בלי הצאצא שלי, לכן חושב שאני יכול להבין טוב מאוד את הצד שכנגד, ולחייך חיוך כשהצד הזה טוען את טענותיו.

חיוך כזה של "כן, אה? ברור, אתה צודק. כן... אההה, נכון...." ולחשוב לעצמי- נחכה ונראה.

לפני 34 דקות, vadim6385 כתב:

א) אני לא יודע לתקשר עם ילדים. כלל לא. שים אותי מול ילד קטן, אני פשוט אקפא ולא אדע מה להגיד לו. נוכח העובדה הזאת, לא נראה לי שאהיה אב השנה. בעיני הם גם לא ממש חמודים. חתולים/כלבים/אפרוחים כן. ילדים - פחות מתחבר.

ב) מה אם יקרה לו משהו? מה אם יוולד עם נכות כלשהי? מה אם יגדל להיות סוציופאט אלים לא משנה כמה אהבה יקבל בבית (יש גם כאלה)?

ג) להביא ילדים לעולם הזה, כשאתה לא יודע איזה הזיה תהיה מחר, פשוט מפחיד. היום קורונה, מחר משבר כלכלי עולמי, מחרתיים מחלמה גרעינית עם היורש של פוטין. לא יודע אם אני רוצה להביא לעולם עוד מסכן שיסבול מזה.

ד) ילד זה לא אוטו שאפשר למכור אם לא אהבת. כשאתה בפנים, אין דרך החוצה, בין אם מתאים לך או לא. דחפו לך נשק לידיים, הצביעו על האויב, תילחם או תמות.

שני דברים על מה שכתבת:

א. קשקוש.

ב. אין אף אחד שלא חשב וחושב את זה יום יום.

• אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי פה פעם שמישהו שאני מכיר שלא רצה ילדים מצא את עצמו עם שני זוגות תאומים, בנים, בטווח של שנתיים (זוג ראשון נולד ופחות משנתיים אחר כך הזוג השני)...

תפוח אדמה:

"Be careful what you wish for"

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, אורח לרגע כתב:

שני דברים על מה שכתבת:

א. קשקוש.

ב. אין אף אחד שלא חשב וחושב את זה יום יום.

פרט, נמק, והסבר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, vadim6385 כתב:

פרט, נמק, והסבר

אתה לא נופל לו במשבצת שהוא תפר לך.

אני לא במצב שלך,אין לי שום בעיה עם ילדים ומסתדר איתם מעולה והאמת מידי פעם זה דיי כיף.

אבל מפה ועד להביא כאלה בעצמי הדרך רחוקה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

פרט, נמק, והסבר

אין יותר מדי מה לנמק.

אתה באמת חושב שרשימת החששות הזו זו רשימה שאתה המצאת?

זה רשימה שכל אחד כותב לעצמו בשלב זה או אחר. 

מי שלא, הוא לא אנושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, vadim6385 כתב:

ג) להביא ילדים לעולם הזה, כשאתה לא יודע איזה הזיה תהיה מחר, פשוט מפחיד. היום קורונה, מחר משבר כלכלי עולמי, מחרתיים מחלמה גרעינית עם היורש של פוטין. לא יודע אם אני רוצה להביא לעולם עוד מסכן שיסבול מזה.

ועדיין זאת התקופה הכי טובה עד כה להביא בה ילד לעולם. מדהים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

ועדיין זאת התקופה הכי טובה עד כה להביא בה ילד לעולם. מדהים.

באופן מפתיע, זאת עדיין תקופה של שלום עולמי יחסי ושגשוג כלכלי שלא היה כמוהו.

מה אם מכאן אפשר רק לרדת?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Potato כתב:

אתה לא נופל לו במשבצת שהוא תפר לך.

אבל מפה ועד להביא כאלה בעצמי הדרך רחוקה.

א. לא תפרתי לאף אחד משבצת. אני לא מתיימר להיות צודק וצדקן. מתיימר להיות אחד שהיה בצד שלכם ועבר צד.

ב. הדרך רחוקה- סבבה. קח ת'זמן ותהנה מהנוף וההפסקות בדרך. בסוף תגיע :)

לפני 2 דקות, vadim6385 כתב:

מה אם מכאן אפשר רק לרדת?

אבל זו שאלה שכל אדם נורמלי שואל את עצמו. 

אתה לא אוליגרך (עד כמה שידוע לי)

ולא בעל עסקים לאירועים (עד כמה שידוע לי),

אז אתה לא חסין מנזקי החברה והחיים יותר מכל אחד מאיתנו. 

Life is a bitch and than you dieאז מה? אז זה אומר שנתחפר בקונכייה שלנו ובדכאונות ונתעמק בפילוסופיות? זה הכי קל.

אבל יותר מהנה להעז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, vadim6385 כתב:

מה אם מכאן אפשר רק לרדת?

עדיין יותר טוב מלפני 200-300 שנה. שלא נדבר על 1000+

עכשיו זה הזמן הכי טוב לחיות. אין על זה ויכוח כלל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, אורח לרגע כתב:

א. לא תפרתי לאף אחד משבצת. אני לא מתיימר להיות צודק וצדקן. מתיימר להיות אחד שהיה בצד שלכם ועבר צד.

אני באמת באמת לא מצליח להבין את הרצון להרבות אותי בניגוד לרצוני.

אמרתי לך,הבעיה היא לא באישה או בילדים,אני אוהב ילדים והולך לי אחלה עם נשים.

ואם הייתי רוצה בקלות הייתי עכשו במערכת זוגית כלשהי.

זה רק שתפסיק לדמיין אותי בתור איזה שמן שנרקב על הספה עם בקבוק פאנטה.

אלא הקונספט של להיות מחויב 24/7 לאנשים ועם אפס יכולת לזרוק הכל ולהתנתק מהם בלי לצאת זבל רציני.

לא מעוניין להתחייב,רק מלחשוב על זה (ולא על ילד כילד) נהיה לי רע.

לפני 4 דקות, David32 כתב:

עדיין יותר טוב מלפני 200-300 שנה. שלא נדבר על 1000+

עכשיו זה הזמן הכי טוב לחיות. אין על זה ויכוח כלל.

בתור אדם כן,

בתור חברה/קהילה לא בטוח.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ביקשתי להרבות אותך, ואין לי שום רצון לדמיין אותך שמן או רזה, עם פאנטה או בלי.

לא עקבתי הודעה הודעה בכל השרשור הזה. כנראה אחרים כתבו לך דברים שאתה מייחס לי.

אז אם לא הובן: תתרבה, אל תתרבה, ממש לא ענייני. ומעבר לכך- מאחל לך תמיד להיות מאושר ושלם בדרכך ודעותיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, אורח לרגע כתב:

אין יותר מדי מה לנמק.

אוקיי, ומה עם העובדה שאני פשוט לא אוהב ילדים, ולא מסתדר איתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת שואל או שזו סתם שאלה עם עקיצה שפספסתי?

אין לי שום יומרה לדעת איך לענות לך על זה.

אם נסיוני האישי מעיד משהו אז עד שנולדה הילדה שלי לא החזקתי תינוק מעולם. התרחקתי והתחמקתי מהם בכל הזדמנות.

רוב חבריי התחתנו והשריצו לפניי. לא הבנתי מה הם רוצים ממני, זה היה מעיק, עצם זה שכולם מתרבים, משריצים, מבזבזים את הזמן והכסף שלהם על לנקות לבנאדם אחר את החרא. איזו החלטה תמוהה הם עשו בזמן שאני הייתי כל ערב יושב בבר וכל בוקר מתעורר ליד מישהי אחרת. 

אבל כשזה שלך זה שונה. זה משנה אותך. זה נותן פרספקטיבה שונה לחיים, נותן דחף לעשות דברים, נותן רצון לעשות עולם טוב יותר למענה במקום לקבל כעובדה שהעולם הזה חרא.

מה זה לא מסתדר איתם? תחשוב שיש לך מישהו שאתה האלוהים שלו. אתה מגלה לו את העולם, אתה מעצב את אישיותו, מקנה לו את הערכים, יכול להעניש ולתגמל לפי הצורך. אתה זה שמגן עליו מפני כל דבר בעולם. מלמד אותו מה שנראה לך נכון. בתמורה, הוא יעריץ ויאהב אותך. ואדים קטן. 

נראה לך לא תסתדר איתו? עכשיו אני אצא נחרץ- אתה טועה!

:)

• אהבתי 7
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, אורח לרגע כתב:

מה זה לא מסתדר איתם? תחשוב שיש לך מישהו שאתה האלוהים שלו. אתה מגלה לו את העולם, אתה מעצב את אישיותו, מקנה לו את הערכים, יכול להעניש ולתגמל לפי הצורך. אתה זה שמגן עליו מפני כל דבר בעולם. מלמד אותו מה שנראה לך נכון. בתמורה, הוא יעריץ ויאהב אותך. ואדים קטן. 

נראה לך לא תסתדר איתו? עכשיו אני אצא נחרץ- אתה טועה!

:)

עד שהוא מגיע לגיל 12 יורק לך בפנים אומר לך שהוא שונא אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...