Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 1 דקה, Potato כתב:

באותה מידה יכול להתגלות אצלי מחר סרטן אלים שישבש לי את כל התכניות.

אבל לגביו אתה נשמע פחות נחרץ משום מה.

אני לא נחרץ ולא מתעקש על כלום, לא יודע מאיפה הבאת את זה.

אתה זה שבטוח שעדיף לו בלי זוגיות ובלי משפחה. וזה כנראה נכון עבורך לעכשיו, אף אחד לא מזלזל בזה, אבל לא כדאי להיות כזה נחרץ.

• אהבתי 2
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Just now, SlowRide כתב:

אתה זה שבטוח שעדיף לו בלי זוגיות ובלי משפחה. וזה כנראה נכון עבורך לעכשיו, אף אחד לא מזלזל בזה, אבל לא כדאי להיות כזה נחרץ.

בדיוק בגלל זה.

דברים משתנים מגיל 24 לגיל 30 40 ו50

לך תדע אם תרצה אותו דבר בעתיד, אולי בכלל תחליט שגם הסוני והנטפליקס לא מתאימים לך ובא לך בכלל לגור בקרוואן ולנדוד ממקום למקום. אי אפשר לדעת... אבל לדעתי מה שצורם בתגובות שלך הוא שאתה נחרץ מאוד לגבי עמדותיך ולא מבין שהן עלולות להשתנות מטבע היותנו בני אדם.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Benor כתב:

מה שניסו להגיד לך, שכדאי לבוא ולהיות בראש פתוח. 

זה נכון לחלק מהדברים בחיים.

פעם גבר התחיל איתי ואמר לי "איך אתה יודע שאתה הומו אם אף פעם לא ניסית?"

לא כל דבר צריך לנסות בשביל לדעת שהוא לא בשבילך.

Just now, EliC25 כתב:

אבל לדעתי מה שצורם בתגובות שלך הוא שאתה נחרץ מאוד לגבי עמדותיך ולא מבין שהן עלולות להשתנות מטבע היותנו בני אדם.

לא מבין למה זה צורם לך.

מביע דעה אישית על החיים הפרטיים שלי.

זה לא ויכוח פוליטי/כלכלי/האם dsg אמין או לא.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

היה נכון גם לפני שנתיים וגם לפני חמש.

אני נחרץ לגבי עצמי,לא כופה דבר על אף אחד, למה זה אסור?

מותר. 

לפני 2 דקות, Potato כתב:

לא כל דבר צריך לנסות בשביל לדעת שהוא לא בשבילך.

זו לא הייתה כוונת המשורר. 

החיים לפעמים מתפתחים לכל מיני כיוונים שונים ומשונים.  דברים קורים תוך כדי תנועה. 

לא קרה לך פעם שהיית בטוח שלא תעשה משהו מסוים ובסוף בכל זאת עשית אותו או שהגישה שלך לגבי משהו מסוים השתנתה? 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, Potato כתב:

היה נכון גם לפני שנתיים וגם לפני חמש.

מישהו אמר שאסור?

נותנים לך עצה על סמך ניסיון חיים מסויים, זכותך לא לקבל אותה. אף אחד לא מבטיח שהעצה הזאת מתאימה לכולם. יש רק 2 דברים בטוחים, מיסים ומוות. כל השאר זה בערבון מוגבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלואורייד, רק רוצה לסכם ולראות איפה אני טועה בהבנה (אם בכלל).

בא מר פוטייטו, אומר "אני רוצה להיות לבד"

ואתה אומר לו שהוא טועה, כי הוא ישאר לבד, ובחורות לא ירצו מערכת יחסים בלי ילד אז הוא צריך להתפשר גם על מערכת יחסים, וגם על ילד/ים, כדי לא להישאר לבד.

זאת המוטיבציה?

לא קצת עצוב?

וכן אני מאוד מסכים שלא צריך להיות כזה נחרץ, ובכלל, אני לא מוצא משהו טוב בתפיסת העולם שבה צריך לשים על עצמך איזה טייטל כזה "אל-הורי" "א-רומנטי", תעשה מה שנוח לך כרגע. אולי עוד שנה תרצה ילדים, אולי לא. לא צריך לשים הכול תחת איזו הגדרה.

אה וכמובן:

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 דקות, David32 כתב:

ואתה אומר לו שהוא טועה, כי הוא ישאר לבד, ובחורות לא ירצו מערכת יחסים בלי ילד אז הוא צריך להתפשר גם על מערכת יחסים, וגם על ילד/ים, כדי לא להישאר לבד.

זאת המוטיבציה?

לא קצת עצוב

לא לא לא

אני לא אומר שהוא טועה, 

אני אומר על עצמי, שזה פעם מה שאני חשבתי, שלהיות לבד עם מקום משלך, סוני ונטפליקס ומלא זמן פנוי זה החלום. ואחרי כמה זמן הבנתי שזה לא באמת ככה, לפחות עבורי.

פוטייטו יעשה מה שנראה לו טוב, כל מה שאני אומר לו, זה לשמור על ראש פתוח ולא להיות נחרץ לגבי הדברים האלה כי מי יודע מה יהיה. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, תודה על התיקון.

רצית ילדים לפני זה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני שהכרתי את אשתי רציתי לחיות לבד כמו שרק בביצה שלו אז כנראה שלא.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, David32 כתב:

זאת המוטיבציה?

לא קצת עצוב?

שלא לדבר על זה, שאפשר להיות בזוגיות ארוכה עם שניים וחצי ילדים וכלב, ועדיין להרגיש בודד.

היה פה שירשור פעם, של מישהו ששאל איך מוצאים חברים אחרי גיל 30.

הבחור היה נשוי, ומה שצרם לי בכל הסיפור זה שהוא חי עם זאת שאמורה להיות השותפה לחיים והחברה הכי טובה שלו, אבל הוא עדיין מרגיש בודד. וזה עצוב.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Potato כתב:

אתה גם קצת נחרץ לגבי זה שבזוגיות אנשים סובלים , לא מגשימים את עצמם ולא מתקדמים לשום מקום ועל הדרך שונאים את הילדים ואישה שתקעו אותם במצב הזה.

כרגע אתה עוד בשלב שאתה מרגיש שאתה מתפתח ולומד ומגלה אפיקים חדשים , יבוא יום בו אתה תלך לעבודה ותחזור מהעבודה בתקווה שזאת תהיה עבודה שתעניין אותך ממש אתה תהנה, בהתבסס על העובדה ש75% מהאנשים לא אוהבים מה שהם עושים - מאחל לך להיות ב25% שכן.

לפני 20 שעות, vadim6385 כתב:

בדיוק התשובה ללמה אנשים לא מביאים היום ילדים בגיל מוקדם. ברגע שעשית ילד, אין לך דרך חזרה.

ואצל אנשים שמבינים את זה, גיל הבאת ילדים מתחיל לשאוף לאינסוף.

אני רואה מצבים הפוכים - אנשים שהביאו ילדים בגיל מוקדם, נתקעו בעבודת DEAD END, פלוס מחפשים איפה הם יכולים לתת עוד שעות/לילות/סופ"שים, כי גן לילד-שניים זה כמו עוד שכר דירה.

לעשות תואר? אתה באמת תצליח לפתור אינטגרלים בין 12 שעות במפעל פלסטיק לבין השלמת הכנסה בתור מאבטח באירוע בלילה/שישי/סופ"ש?

לשפר דיור? חייב, ובשביל זה צריך להתחנן לאחמ"ש בשביל עוד שעות, כי בעל הבית שגר מעל המרתף שאתה שוכר, לא בדיוק יתלהב מבכי של תינוק ב2 בלילה.

נוח לך עם הסוזוקי אלטו/פז'ו 306 בת 19/מיאטה NA? כמו שאומרים במרוקאית, ב'זעת, כי חייב עכשיו מקום לעגלה/סלקל, וגם צריך אוטומט כדי שהאישה תוכל לנהוג, וגם שיהיה בטיחותי, וגם בעלה של אחותה בדיוק קנה לה ג'יפ (טוסון 1.6), רק אתה לא יוצלח שלא מסוגל לכלום, למה בכלל התחתנתי איתך, הייתי צריכה להקשיב לאמא שלי.

פיתוח עצמי? תחביבים? פחח, הצחקת את המנהלת ואת היורשים (ככה קוראים לזה בקבוצות בפייסוש, לא?). החיים שלך הם לא שלך יותר.

יום חרא בעבודה, ואתה רוצה לבוא הביתה, להיזרק על הספה, ושאף אחד לא יציק לך? tough luck, ראה סעיף קודם. חייב להמשיך לשחק אבא ובעל טוב, גם אם אתה גוסס מבפנים.

אני בספק מאוד גדול שהייתי מצליח לעבוד בעבודה משמעותית פלוס ללמוד בערבים וסופ"שים אם הייתה לי משפחה.

גם אם יש לך שאיפות בחיים, פשוט אין לך את הזמן+כסף+אנרגיות לקדם אותן. יש לך משהו שתופס 100% ממשאבי המערכת, ואין, פשוט אין מאיפה לקחת עוד. אין לך איך להכניס עוד משאבת אנרגיה לשגרת חיים שסוחטת ממך את כל המיץ.

וואו ב 20 שעות 9 עמודים אבל אני חייב להגיב לזה,

בוא נפריד, אני מדבר על אנשים שהביאו ילדים לקראת סוף שנות ה20 אחרי תואר ועבודה בשכר המתאים לבוגר תואר.

ברור שהחברה שנאבקים על שעות במקום העבודה בשביל להכניס עוד 600 ש"ח בנטו זה סיפור אחר לגמריי במציאות של 2021

תואר שני אנשים עושים בהליכה ומורחים אותו ל3 שנים, אחרי 6-8 קורסים בסמסטר לעשות אחד או שתיים זה בהליכה - מדבר על תארים כמו הנדסת מערכת בHIT , תואר שמקדם אותך יפה מאוד גם אם אתה מהנדס חשמל/תוכנה/מכונות עם ראיה מערכתית.

לגבי רכב כל אחד והשיקולים שלו, אם אינני טועה , בהיותך רווק בלי מנהלת ויורשים מתנייד בסיויק בת 15? ומבחינתך זאת בוננזה לא נורמלית שביצעת בתקופת הקורונה. (בהחלט מהלך חכם)

לגבי יום חרא ולשחק אותה אבא מעולה וזה, צא לאחת הגינות בשעות הערב ותראה כמו אבות מסתובבים עם הילדים וגם די נהנים, אבות של 2021 זה לא אבות של 1991.

לא מבין מה לאחד כמוך יש לחפש בקבוצות פייסבוק שהזכרת , לתדלק את השנאה? 

שורה תחתונה,

כל מה שהעלת בתגובה שלך זה עניין של סדר עדיפויות,

ברגע שאתה שם משהו שחשוב לך מספיק גבוהה ברשימה - זה יקרה.

לדוגמא,

לא חסר אנשי משפחה גברים ונשים שמשתתפים בתחרויות iron man מדי שנה - להתכונן לתחרות כזאת זה לפחות 3 אימונים בשבוע כולל סופ"שים , לקום בשעות לא שעות, ישר אחרי האימון ללכת לעבודה , לחזור לבית עם ילדים וכל השחורות שאתה רק יכול לדמיין וזה עדיין קורה.

עריכה אחרונה על ידי Dimo
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Dimo כתב:

אתה גם קצת נחרץ לגבי זה שבזוגיות אנשים סובלים , לא מגשימים את עצמם ולא מתקדמים לשום מקום ועל הדרך שונאים את הילדים ואישה שתקעו אותם במצב הזה.

אני לא יכול להיות נחרץ לגבי משהו שמעולם לא אמרתי.

דיברתי על עצמי ועל זה שאני אסבול משגרה כזו.

לא אכפת לי אם אתה חיי באושר או חיי בשגרה של התקפי זעם ולא מצליח להתגרש כי אין לך כסף-אלה לא החיים שלי ואין שום סיבה שאדחף לשם את האף.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות אבא צעיר זה פשוט כיף ויחסית עם הרבה כוח,

גם היכולת שלך לשים בצד רגע את הרצונות שלך לטובת אחר הרבה יותר גדולה.

היום בגיל 46, עם ילדים גדולים כבר, ויכולת לעסוק בתחביבים (כמעט) מתי שאני רוצה מביאה אותי למסקנה שזה כנראה המודל הרצוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...