Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 34 דקות, davemustaine87 כתב:

כן, ממש טריוויאלי לכולם. נכנסים לסופר קונים חלב ונכס בחו"ל. 

תתפלא אבל זה די פשוט.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעה, Potato כתב:

יש לי 50K בעו"ש.

המלצה שלי היא לקנות רכב חדש מהשנים האחרונות ולהכניס את כל הכסף שנותר לתוכנית חיסכון כלשהיא.

נגיד קופת גמל להשקעה מחקה מדד S&P500, אבל זה רק אני וגם כי אני לא ממש יועץ השקעות בעליל. אם תשים לב לפוסטים שכתבתי פה תבין שבזבזתי את חיי בתוך מסך עשן עד כה, ככה שללמד אותך על השקעות זה ממש רחוק ממני.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

המלצה שלי היא לקנות רכב חדש מהשנים האחרונות ולהכניס את כל הכסף שנותר לתוכנית חיסכון כלשהיא.

נגיד קופת גמל להשקעה מחקה מדד S&P500, אבל זה רק אני וגם כי אני לא ממש יועץ השקעות בעליל. אם תשים לב לפוסטים שכתבתי פה תבין שבזבזתי את חיי בתוך מסך עשן עד כה, ככה שללמד אותך על השקעות זה ממש רחוק ממני.

יש לי רכב מ2015 ואין לי צורך להחליף אותו.

שפכתי עליו מלא כסף בנובמבר ואשאר איתו שנה לפחות.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 שעות, Potato כתב:

סתם לצורך הדוגמה,

בלי ילדים אני יכול לחיות מעולה מנטו של 12 בחודש.לשכור דירה קטנה ולסוע ברכב חדש.

ברגע שיש ילדים ההוצאות עולות משמעותית ואין ברירה אלא לחפש איך להגדיל הכנסה.

אם טוב לבן אדם בעבודה שלו והכיף שלו זה לבוא הביתה ולשחק בסוני,בשביל מה יש לו להתאמץ לעשות תואר שני או להיטחן בעבודה בתפקיד שפחות מתאים לו?

כשהייתי סטודנט זה היה החלום שלי. שתהיה לי דירה קטנה משלי, לעבוד במשהו שיאפשר לי להתקיים בסבבה ומלא זמן פנוי למשחקים ולשבת עם חברים.

הבעיה שזה לא חלום ריאלי.

גם אם אתה מצליח איכשהו לקיים את החלק הראשון של הדירה והעבודה המושלמת, החברים שלך הולכים בכיוונים שונים, חלק מתחתנים, חלק עושים רילוקיישן, בסוף כולם מתקדמים ונעלמים ואתה נשאר לבד. משחקים ונטפליקס זה כיף אבל נמאס כשזה כל יום חוזר על עצמו. קשר רומנטי רציני יהיה קשה לקיים ככה כי רוב הנשים לא רוצות בטלן שהשאיפה הכי גדולה בחיים שלו זה לרכוש את הדור הבא של הקונסולה האהובה עליו, אז מה אם יש לו עבודה והוא לא צריך לשלם שכירות?

משחקים וטלוויזיה זה לא משהו לשאוב ממנו סיפוק אמיתי בהחיים. זה כמו החמוצים שמגיעים בצד עם השאוורמה.

עבודה, יכול להיות שכן. אבל זה בתנאי שאתה לא איזה קוף שממלא פקודות בלי לחשוב אלא באמת מתעסק במשהו שבוער בך ולא יכול להימאס עליך. אבל כמה עבודות כאלה כבר יש, וכמה אנשים שכל מה שמעניין אותם זה לשבת בבית אחרי העבודה ולשחק סוני מאיישים עמדות כאלה?

בקיצור זה חרא של עתיד. בגיל 60 אתה זקן מסריח ובודד עם ערוץ יוטיוב שמקלל את כל הסרטים הסדרות והמשחקים החדשים כי הוא כבר לא מבין אותם. 

• אהבתי 3
  • מבאס 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

בקיצור זה חרא של עתיד. בגיל 60 אתה זקן מסריח

מבטיח להתקלח!

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

ובודד עם ערוץ יוטיוב שמקלל את כל הסרטים הסדרות והמשחקים החדשים כי הוא כבר לא מבין אותם. 

לא אמרתי שזה העתיד האידאלי והמושלם.

אין לי עתיד אידאלי,אף אחד לא יודע מה יקרה עוד עשור ואיפה אהיה/במה אעבוד/כמה כסף יהיה לי.

אמרתי שמבחינתי הוא עדיף על זוגיות וילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זהו, שזה מה שאתה חושב עכשיו.

חכה שתבוא לך האחת שתשבש לך את הרדאר. מהר מאד אתה מוצא את עצמך עומד לידה בחליפה לא נוחה וממלמל כמה שטויות למיקרופון שמושיט לך איזה חרדי. משם הדרך לחדר לידה קצרה, וברגע שהצעקות והדם וחווית הנוסע השמיני נגמרות ואתה מחזיק בידיים בן אדם חדש שלפני 9 חודשים לא היה קיים, המח שלך נפתח למצב אחר לגמרי. המחשבות על נטפליקס ומשחקים בסוני נראות לך כמו השטויות שחשבת שהן חשובות כשהיית בן 8.

• אהבתי 6
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

זהו, שזה מה שאתה חושב עכשיו.

חכה שתבוא לך האחת שתשבש לך את הרדאר. מהר מאד אתה מוצא את עצמך עומד לידה בחליפה לא נוחה וממלמל כמה שטויות למיקרופון שמושיט לך איזה חרדי. משם הדרך לחדר לידה קצרה, וברגע שהצעקות והדם וחווית הנוסע השמיני נגמרות ואתה מחזיק בידיים בן אדם חדש שלפני 9 חודשים לא היה קיים, המח שלך נפתח למצב אחר לגמרי. המחשבות על נטפליקס ומשחקים בסוני נראות לך כמו השטויות שחשבת שהן חשובות כשהיית בן 8.

אני באמת לא מסוגל להבין את זה.

מאיפה מגיע הזלזול הזה בגישות ודעות של אחרים?

לא מתאים לי ולא בא לי בטוב להיות מוקף בבני אדם כל יום כל היום.

אם אצטרך לישון כל יום עם מישהי וגם ללכת לעבוד עם אנשים אני אשתגע.

אצטרך לגור בחיפה ולסוע כל יום לבאר שבע כדי שיהיה לי לפחות קצת alone time.

אני לא גורם בגישה הזו נזק לאף אחד אז בשביל מה ההתעקשות המפגרת הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זאת לא התעקשות, זאת אזהרה לעתיד.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע,יש לי זכות בחירה.

אני יכול לנסות לכמה חודשים ולנתק קשר(גם אם יהיה לי קצת לא נעים) זה נדרש למען הבריאות הנפשית.

אה,בעצם זה מה שעשיתי כבר כמות נכבדה של פעמים.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה תמיד יכול לעשות מה שאתה רוצה, כל מה שאני אומר זה שאל תהיה בטוח כל כך שמה שאתה רוצה עכשיו זה גם מה שתרצה עוד x זמן.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה מידה יכול להתגלות אצלי מחר סרטן אלים שישבש לי את כל התכניות.

אבל לגביו אתה נשמע פחות נחרץ משום מה.

החלום שלי של לחיות מול הנטפליקס יעבור להיות חלום לאכול אוכל מוצק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפוד, מה שהאיטי מנסה להגיד לך הוא שהשאיפה לחיות לבד היא לא ריאלית, 'לא טוב היות האדם לבדו' לא נכתב סתם. אנשים סובלים מאוד מבדידות, גם כאלו שאוהבים להיות לבד. מעטות הנשים שמסוגלות לקיים מערכת יחסים בלי אופק של חתונה וילדים, ואם תמצא אחת בראש שלך - תפאדל, זכית. גם אם אתה מרגיש כרגע שהחיים המושלמים הם לבד (והייתי שם גם לפני 3 שנים כשהייתי בגילך, באופן מפתיע) במצב בו אתה יכול מהמשכורת הנכבדה שלך לחיות יפה מאוד, אתה תראה שתוך שנה, שנתיים, 5, עשר או עשרים שנה אתה עלול לטעום טעמים מרירים של אי הגשמה עצמית, בדידות, ריקנות וכדומה.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,ואיך זה עדיף על לסבול במערכת יחסים?

שניכם טוענים שאין דבר כזה אי התאמה למערכת יחסים.

למה? ככה,כי זה לא מסתדר לכם עם הגישה שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, היד כותבת ועמוס סובל. עוד כמה שנים נחזור לדיון הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...