Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, zvit כתב:

יש לי (ולעוד כמה אנשים שהשתלחת בהם בשרשור הזה) "קצת" יותר ניסיון חיים ממך...

ושוב,

תשובה ריקה מתוכן שמתבססת על הבדלי גילאים.

אחלה נולדת לפני,יש עוד משהו שאני צריך לדעת או שתמשיך לחזור על זה עוד 30 פעמים?

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^

הוא לא אמר "נולד לפניך" הוא אמר "ניסיון חיים".

טחנו פה את הנושא מכל זווית אפשרית,

אני רק יכול להגיד לך תפו"א,

גם בנישואין לגיטימי לחלוטין לקחת "זמן שקט"  לעצמך כשצריך, אם זה מה שמרתיע אותך.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוטייטו, דווקא אני חושב שזו התייחסות הגיונית.

לצורך הדוגמא הוא חווה x+y. 

ואתה ואני חווינו רק x . 

לאו דווקא להסתכל על ניסיונם של אנשים אחרים כדברי אלוהים חיים, אלא כעל עוד נקודת מבט נוספת ופרספקטיבה שונה. 

ציון הגיל מלמד שהוא עבר וחווה יותר ממך בחיים זה הכל. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Benor כתב:

פוטייטו, דווקא אני חושב שזו התייחסות הגיונית.

זו התייחסות הגיונית אם מדברים באוויר.

אני את הטיעונים שלי פירטתי,להגיב להם "יש לי נסיון" זה חסר קשר.

כמו להמליץ על מאזדה כי יש לך ניסיון עם הונדה,מה הקשר?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מסבירים לאדם חסר חוש טעם מה זה מתוק

איך מסבירים לאדם עיוור מה הם הצבעים של שקיעה או זריחה מטורפת

איך מסבירים לאדם חירש את היופי שבצלילים

איך מסבירים לאדם שאין לו ילדים את האושר שילדים מספקים

פשוט לא מסבירים.

הבנת את זה מר תפוח אדמה .

• אהבתי 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה מנסים לשכנע פה מישהו שהוא פשוט לא מבין אבל הוא בעצם רוצה ילדים אפילו שהוא אומר שלא?

לא כל אחד מתחתן בגיל 22 ושורד עם אישתו עד גיל 70

לא כל אחד מביא ילדים בגיל 25-27 ובאמת נותן להם את החינוך והרמת חיים שמגיע להם

זה תלוי בהרבה מאוד משתנים ולא רק ב"רוצה או לא רוצה" "מסוגל לא מסוגל"

יש כאלה שהתאים להם לעצור את החיים בגיל 22 או 26 ולהביא ילדים. כן אני אומר לעצור את החיים כי החיים משתנים באותו רגע, וזה לא משנה אם בגיל 40 אתה מאושר שיש לך ילד בן 13-18 ואומר "טוב שעשיתי את זה בגיל 22)

עדיין כשהבאת את הילד\ים, במיוחד אם הבאת אחד אחרי השני, היו שנים שנתת את כל כולך לשם, הזנחת במובן כזה או אחר את הזוגיות שלך.

יש כאלה שהזוגיות שלהם נהרסה כי האישה \ הגבר היו שקועים כל היום בילדים

יש כאלה שהחינוך של הילדים הלך לפח כי ההורים רצו גם להתקדם בחיים והשקיעו בעבודה

ויש גם כאלה שהצליחו לשרוד והכל בסדר איתם

לא צריך לקחת את הדוגמא הספציפית של אחד כזה או אחר שכותב כאן ומספר שהוא הביא ילדים בגיל 20 והנה היום הם עם תואר. אני נפגשתי כמה פעמים עם  חולים מאומתים ואף פעם לא נדבקתי בקורונה, אז מה? יש אלפי דוגמאות אחרות שלא צלחו.

בכל מקרה לא כל אחד בשל לזה כרגע, יש כאלה שמעדיפים להשקיע בעסקים שלהם ולהביא את הילדים בשלב יותר מאוחר או כשירגישו יותר מוכנים לזה

זה עדיף שזה יהיה ככה, מאשר לא יהיה לילדים אבא או אמא כי הוא עסוק

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Potato כתב:

לא בקטע מעליב,אבל אתם דור מאוד מקובע.

לא בקטע מעליב אבל גם אתה ב25 שלך מאוד מקובע בכל מה שנוגע לזוגיות,ילדים,קריירה כטכנאי, דרכים אחרות להצליח בחיים וכו'.

נראה שיש לך גם "אלרגיה" לאנשים מבוגרים שאומרים שיש להם יותר ניסיון חיים/ידע , כי התגובה שלך למשפטים האלה תמיד זהה "דור מקובע לא מקשיב לכם, אלא אם תסבירו לי שוב בשביל שאוכל להגיד פעם נוספת שאתם מקובעים."

יש לי הרגשה ששמעת  יותר מדי "אתה עוד קטן - אל תתערב" מהסובבים שלך.

עריכה אחרונה על ידי Dimo
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור של כיף, כל בוקר להיכנס ולקרוא עוד 5 עמודים עם פחות או יותר אותו דבר,

מר פוטיטו את זיוית לא תשנה הוא כבר הרבה לפניך עם האושר שלו (כנראה - מקווה בשבילו) ופרספקטיבה אחרת בחיים,

בשבילך מה שהוא מנסה זה להראות לך דרך אחרת להסביר את היופי שהוא רואה בה ולתת לך את היכולת לבחור,

נראה לי שהתבצרות שלך בעמדתך מונעת ממך לראות דברים אחרים (ושוב עדיין אתה יכול לבחור באפשרות א').

תזרום, קח את החיים יותר בקלות.

שוב לטעמי יעשה לך יותר "נחת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Potato כתב:

3/4 מהפורום הזה קיבל טיקים מDSG7 שזה כולה גרר וכמה שקלים שהלכו על תיקון,

פה מדברים על נושא משנה חיים וכולם "אה מסתדרים".

פשוט מאוד. מDSG אתה יכול להימנע, לא חסר עדיין רכבים עם תיבות הילוכים שיעברו גם את ה300 אלף בלי שתצטרך לעשות משהו מעבר ללהזיז את הבורר בין PRND.

אבל לשרוד ולהעמיד צאצאים בריאים זאת המטרה הביולוגית שלך בסופו של דבר. זה שיש לך את האפשרות לבחור אחרת זה נפלא.

לפני 100 שנה לא היה, היו פשוט מעמידים אותך בבגיל 13 בפני עובדה שנקבעה עוד לפני שנולדת, שאתה מתחתן עם הבת של החברים של ההורים שלך, ולא מעניין שהיא שמנה, עם גבה אחת, ריח של מוות מהפה וגם טיפשה כמו נעל. ואתם עושים מספר דו ספרתי של ילדים גם אם צריך את מנופי אבי כדי שיעמוד לך עליה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מכיוון שהשרשור גלש מזמן, קבלו אנקטודה, אם כבר אנחנו בפורום מכוניות.

מטייל עם הילדה לכיוון הגן. בת חמש בדיוק. לא וחצי.

עוברים בסמוך ליונדאי היברידית נטענת עם כבל משתלשל. לא זכור לי שאי פעם דיברתי איתה על הנושא.
היא: איך נולדת מכונית היברידית?
אני: ?????? במפעל...
היא: אה. חשבתי שיש לה עם אימא עם מטען ואבא עם מיכל דלק.
😆

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 2
  • מצחיק 5

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Dimo כתב:

לא בקטע מעליב אבל גם אתה ב25 שלך מאוד מקובע בכל מה שנוגע לזוגיות,ילדים,קריירה כטכנאי, דרכים אחרות להצליח בחיים וכו'.

נראה שיש לך גם "אלרגיה" לאנשים מבוגרים שאומרים שיש להם יותר ניסיון חיים/ידע , כי התגובה שלך למשפטים האלה תמיד זהה "דור מקובע לא מקשיב לכם, אלא אם תסבירו לי שוב בשביל שאוכל להגיד פעם נוספת שאתם מקובעים."

יש לי הרגשה ששמעת  יותר מדי "אתה עוד קטן - אל תתערב" מהסובבים שלך.

הכי קל לבסס את הטענות שלך ב"אתה עדיין ילד לא תבין"

אבל זה לא נכון

אני מכיר מבוגרים שמאוד מצליחים  בחיים ולא מיהרו להביא ילדים. אולי דווקא בגלל זה הם מאוד מצליחים

אני מכיר כאלה שעצרו את ההצלחה שלהם בגלל שהיה חשוב להם להשקיע במשפחה

ואני מכיר כאלה שכל הבלאגן של הגירושים ומה שכלול בזה גרמו להם להזניח את העסקים ולפגוע  במה שהם בנו כל החיים

נישואים \ זוגיות \ ילדים זה לא איזה מתכון מנצח שכל מי שעושה אותו מצליח

וכל אחד צריך את זה בשלב אחר בחיים

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Potato כתב:

3/4 מהפורום הזה קיבל טיקים מDSG7 שזה כולה גרר וכמה שקלים שהלכו על תיקון,

פה מדברים על נושא משנה חיים וכולם "אה מסתדרים".

יש באבחנה הזו הרבה יותר מקצת חכמה😆

תראה, אם נחשוב כל בוקר על הדברים שבאמת יכולים לשבש לנו את הקיום לגמרי ואפשרי שהם ייתרחשו, לא נצא מהבית. באמת. כל ההכרה שלנו בנויה על מה לא צריך שבכלל יעבור במודע שלנו, כי אחרת נוצף. אז בוחרים בעיות שהן ברורות, ידועות וברות טיפול, ומתרכזים בהן במקום.

אבל ברצינות, מי שמצליח לבנות מסגרת אישית תומכת, משפחה גרעינית שהיא מתפקדת ואיכפתית, משפחה מורחבת, מעגל חברים וכו', כשקורה לו משהו רע, מצבו כ"כ הרבה יותר טוב ממי שלא, לאין שיעור. כן, גם אם בנית את עצמך כלכלית טוב, זה מאוד מאוד עוזר, אבל זה לבדו לא מספיק. ממש לא מספיק.

מסגרת קרובה חיובית זה לפתח עמידות נגד קטסטרופה. זה שיש גם מי שאצלו זו הקטסטרופה... בוודאי, אבל זו השקעה לא רעה לטווח ארוך שעובדת לרב האנשים לאורך ההיסטוריה יותר טוב מהאלטרנטיבות.

• רעיון טוב! 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Transporter כתב:

הכי קל לבסס את הטענות שלך ב"אתה עדיין ילד לא תבין"

אבל זה לא נכון

אני מכיר מבוגרים שמאוד מצליחים  בחיים ולא מיהרו להביא ילדים. אולי דווקא בגלל זה הם מאוד מצליחים

אני מכיר כאלה שעצרו את ההצלחה שלהם בגלל שהיה חשוב להם להשקיע במשפחה

ואני מכיר כאלה שכל הבלאגן של הגירושים ומה שכלול בזה גרמו להם להזניח את העסקים ולפגוע  במה שהם בנו כל החיים

נישואים \ זוגיות \ ילדים זה לא איזה מתכון מנצח שכל מי שעושה אותו מצליח

וכל אחד צריך את זה בשלב אחר בחיים

לרוב לא כותבים לו "אתה ילד אתה לא תבין" לרוב רושמים לו לא להיות נחרץ ויכול להיות שעוד x שנים דעותיו ישתנו ונותנים דוגמאות מהחיים למקרים כאלה בדיוק. 

פעם אחר פעם הוא מחליט לקרוא בין השורות. 

1. אני יותר גדול ממך 

2. אתה קטן לא תבין 

ועוד סאבקונטקסט שלוחץ לו על נקודות רגישות. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, falou כתב:

אם נחשוב כל בוקר על הדברים שבאמת יכולים לשבש לנו את הקיום לגמרי ואפשרי שהם ייתרחשו, לא נצא מהבית. באמת

בדיוק.

אני לא זוכר מי אמר ש"החיים שלי היו מלאים בטרגדיות שבסוף לא התרחשו בכלל"

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Potato כתב:

זו התייחסות הגיונית אם מדברים באוויר.

אני את הטיעונים שלי פירטתי,להגיב להם "יש לי נסיון" זה חסר קשר.

כמו להמליץ על מאזדה כי יש לך ניסיון עם הונדה,מה הקשר?

לא בכל פעם שמישהו מזכיר את הגיל שלו ביחס אליך זה טעון מנצח. אבל אם הטענה הכללית היא שהרבה אנשים הרגישו כמוך בגיל 25, ואז פחות ב30 ואז בכלל לא ב-40 - אז אולי הגיל משחק כאן תפקיד?

וכשמישהו כותב לך שבסוף משפחה וילדים זה הדבר היחיד שימנע ממך להיות לגמרי לבד בשלב מסוים בחיים ויתמוך בך בשעת הצורך, אז אתה מתייחס לזה כמו סוג של "תפסתי אותך!". אבל גם אתה לא חי מציאות של 100% לבד נכון? יש לך חברים, אתה כותב בפורום, אני מנחש שאתה לא מנותק מהמשפחה שלך. זוגיות ומשפחה כמו כל קשר חברתי אחר הן לא תוצאה של מעשה ציני ומי שאומר "התחתנתי כי להיות לבד בגיל 50 זה רע" בסך הכל מנסח בצורה אינטואיטיבית את מה שטבעי ל99.999% אם לא 100% מאיתנו. אחרת כנראה גם לא היינו מגיבים כאן. 

לפני 2 דקות, Dimo כתב:

לרוב לא כותבים לו "אתה ילד אתה לא תבין" לרוב רושמים לו לא להיות נחרץ ויכול להיות שעוד x שנים דעותיו ישתנו ונותנים דוגמאות מהחיים למקרים כאלה בדיוק. 

כן ולא. יש גם קונטקסט והיסטוריה בפורום. אני מסכים, כאמור, שדעה על משפחה ועל ילדים יכולה להשתנות. אבל באמת יש פה גם אנשים שחושבים שהחיים שלהם זה exemplum שצריך ללמד בבתי הספר.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...