Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הכי אוהב אנשים שמסבירים לך שאם לא היה צריך לטייל, הם היו לוקחים כלב.

ולא מבינים שלטייל עם הכלב זה חלק מרכזי מכל העניין שקוראים לו כלב😏

אני מאוד אוהב כלבים והם אוהבים אותי בחזרה, אבל זה באמת לא קשור לגידול ילדים.

[תמונה להמחשה]

6n6Lx13J_XZS4m_jURwJlg0PWBokeRfX0Fi30UvE2Ah5_C4J8Y1wIVXrhP3dOX6Zj7QmXCDzpT3KPQSATY9QB2KVoocPXshIs0KdFvzdmRMURutdf5AR0Wviscitg3E0rjOrBexi6QMKmLjiGF1xi-s2GxR72IlqXf_B65GXvUcQ1TTdQPpc_vwk3Ja-DlXnYj9cyALezrTqxcoeKdQOq_opwHDUWiDNSK_wlbBBYMG_iHEZqHmE2L9b-3t8KDVqpP-_6NhDOCAUFXGGHOtlmm7Hk658rhEt1E3IC-DR2qJuDrpaWLERU9CHv4nXroh0N5HWknkCgCBmxZ15GqCTgVXoBfkAvEtVQS1_GbI_8RW0p9uO_iNrCABE7OvHgYEbPOq86KuGziEDdsf9w3EmKd27Giuox7L1Y2LA09xaQ0i-QOrVuZ3GB30dqH2_FGcDMhMjwuWJKODQR2SOmPW52RvSFVorhwdRriKRhn6r9EqOASAWJVFHfBhFnw90t1z97Qpdgd43IsRJixoCa9zY1qvcmGUxb_fP2X9JS60LZZ4m8b9TLej9Iof_gF3SDGAF43TK_P1yGlP9oH1O_TRfnYaJhAuNDf2IlAQaOYCQhI8-aq83PGPb-vlZeiS8RFQ88SAHD8NRRDaV9Ma85ESBny-WnFuMroJ4JWjXVq7w7KHVBoW7FjPRjy6AiiS1_OM=s903-no?authuser=0

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לפני 32 דקות, Potato כתב:

כולכם פה דוחפים לי לגרון "עוד כמה שנים אתה גם תעשה ילד" ואף אחד מכם(למעט שניים) לא מוכנים לקבל את העובדה שיש אנשים שלא מתאים להם.

לא ברור לי למה...באמת

מאיפה הבאת את זה?

יש מצב שעוד כמה שנים תמצא את עצמך עם ילד, יש מצב שלא. מי שמבטיח לך שתהיה עם ילד גם ינסה למכור לך חוט אדום לקשור על היד וקמיע נגד קורונה.

לפני 34 דקות, Potato כתב:

אתה מתמודד עם קשיים של עוד לפחות 2 אנשים ולא רק עם השיט שלך.

זה לא ככה. אתה מתמודד עם השיט שלך, היא מתמודדת עם שלה, אם לאחד קשה עם השיט שלו השני עוזר ושניכם ביחד מתמודדים עם השיט של הילד.

לפני 53 דקות, Potato כתב:

אבל ככה זה,יש לך בת זוג אז אתה ישן איתה כל ערב וקם איתה כל בוקר.

אז מה, אתם 24 שעות ביחד? קמים באותה שעה הולכים לישון באותו זמן? לכל אחד יש את העניינים שלו וכשרוצים להיות ביחד מפנים לזה זמן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, SlowRide כתב:

אז מה, אתם 24 שעות ביחד? קמים באותה שעה הולכים לישון באותו זמן? לכל אחד יש את העניינים שלו וכשרוצים להיות ביחד מפנים לזה זמן.

אתה מפספס את הפואנטה.

גם בעבודה אני עם אנשים ביחד ובעצם בכל מקום.

בא לי לחזור הביתה ושיהיו לי שעתיים של שקט מוחלט.

יש מבין?

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

זה לא ככה. אתה מתמודד עם השיט שלך, היא מתמודדת עם שלה, אם לאחד קשה עם השיט שלו השני עוזר ושניכם ביחד מתמודדים עם השיט של הילד.

שים לב הכפלת לי את כמות השיט.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואיך בת זוג מונעת ממך את זה? אל תהיה עם איזו עמה שרק מחכה שתחזור הביתה כדי להעיק עליך.

עם ילד ברור שזה לא יקרה, אבל במקום שעתיים אחרי שחזרת מהעבודה זה יהיה שעתיים אחרי שהוא הולך לישון.

אפשר למצוא זמן להכל. 

עכשיו אתה שוב תגיד שאני דוחף לך לגרון שצריך להיות בזוגיות ועם ילד אז לא. רק מראה לך שלא צריך לוותר על ה"לבד" שלך בשביל זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

אבל בגיל 4 הוא לא יודע מה זה אומר באמת,

*יודעים מצוין, אל תזלזל בהם*

זה נחמד לך כי הוא הילד שלך.

*נכון! זה כל העניין! לי ולו זה כיף ושהסביבה תחשוב מה שבא לה.*

זה בדיוק הקטע שאני מתקשה להבין בשרשרורווקתירוצים החוזרים ונשנים של קארספורום.

לא רוצה ילדים? לא מסוגל לדמיין את עצמך עם ילדים? סבבה, זכותך המלאה.

אבל התירוצים, אוי, התירוצים. פשוט מגוחכים.

אתה יודע מה? "ככה" זאת גם תשובה. לגיטימית לגמרי לדעתי האישית. לא רוצה כי ככה.

אז תגיד "כי ככה". מקובל.

אבל להתחיל להסביר פה לבעלי ילדים וזוגיות על כל מה שעלול להשתבש בילדים וזוגיות... בחיאת. זה פתטי.

ותאמין לי, משתבש יותר ממה שאתה מסוגל להעלות על דעתך. לפעמים מעורב גם מוות בעניין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, hans כתב:

זה בדיוק הקטע שאני מתקשה להבין בשרשרורווקתירוצים החוזרים ונשנים של קארספורום.

לא רוצה ילדים? לא מסוגל לדמיין את עצמך עם ילדים? סבבה, זכותך המלאה.

אבל התירוצים, אוי, התירוצים. פשוט מגוחכים.

אתה יודע מה? "ככה" זאת גם תשובה. לגיטימית לגמרי לדעתי האישית. לא רוצה כי ככה.

אז תגיד "כי ככה". מקובל.

אבל להתחיל להסביר פה לבעלי ילדים וזוגיות על כל מה שעלול להשתבש בילדים וזוגיות... בחיאת. זה פתטי.

ותאמין לי, משתבש יותר ממה שאתה מסוגל להעלות על דעתך. לפעמים מעורב גם מוות בעניין.

לא מסביר לך מה יכול להשתבש אבל אלה חששות לגיטימיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potato אתה מזכיר לי את אחותי לפני בערך 50 שנה.

היינו אצל חברים של ההורים ואמא שלנו לא הרשתה לה משהו. היא התעצבנה ואמרה "כשאני אהיה אמא אני לא אהיה כזאת"

המארחת לא בזבזה זמן, והחתימה את אחותי על מסמך בו נכתבו דבריה. היא הבטיחה לה שהיא עוד תציג לה את המסמך בבוא הזמן...

אחרי בערך 30 שנה, כשהיא בעצמה היתה אמא לילדים, אותה מארחת הציגה לה את המסמך. ואגב היא הרבה פחות ליברלית ממה שאמא שלי היתה...

שורה תחתונה - נפגש כשיהיו לך שלושה ילדים וכלב...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, zvit כתב:

שורה תחתונה - נפגש כשיהיו לך שלושה ילדים וכלב...

לא הבנתי את הדוגמה בכלל....

אחלה אנשים אומרים שטויות,אם היו מחתימים אותי על כל שטות שאמרתי הייתי בחובות עכשו של מליונים(בשטויות).

כלב חשבתי שאני רוצה,אחותי אימצה כלבה לא מזמן שגמרה לה את כל הבית-אז אוותר גם על כלב.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Potato כתב:

לא מסביר לך מה יכול להשתבש אבל אלה חששות לגיטימיים.

חששות לגיטימיים הופכים בקונטקסט המתאים לתירוצים. בקונטקסט אחר תוכל להגדיר אותן כפרנויות. האם מסוכן שם בחוץ? בוודאי. השאלה היא מה אתה עושה עם זה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Potato כתב:

מה אתה רוצה להקדים?

את מה שמתדיינים עליו כבר 500 תגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, EliC25 כתב:

את מה שמתדיינים עליו כבר 500 תגובות

אתה רוצה שנעשה ילדים ביחד?

לפני 1 דקה, hans כתב:

חששות לגיטימיים הופכים בקונטקסט המתאים לתירוצים. בקונטקסט אחר תוכל להגדיר אותן כפרנויות. האם מסוכן שם בחוץ? בוודאי. השאלה היא מה אתה עושה עם זה.

ואנשים לא מונעים לטובה ולרעה על ידי סיכונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פחות ממה שהם חושבים שהם.

תיכף יבואו פאלו ופיטרסון ויסבירו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, hans כתב:

הרבה פחות ממה שהם חושבים שהם.

תיכף יבואו פאלו ופיטרסון ויסבירו :-)

3/4 מהפורום הזה קיבל טיקים מDSG7 שזה כולה גרר וכמה שקלים שהלכו על תיקון,

פה מדברים על נושא משנה חיים וכולם "אה מסתדרים".

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Potato כתב:

כלב חשבתי שאני רוצה,אחותי אימצה כלבה לא מזמן שגמרה לה את כל הבית-אז אוותר גם על כלב.

הניסיון שלה נניח שלא היה הכי מוצלח עם הכלבה, זה אומר שבהכרח גם הניסיון שלך יהיה כזה?

לא מאיץ בך חלילה לאמץ כלב סתם תהייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potato אני מעריך שהפרשי הגלאים בינינו הוא לפחות 30 שנה. עוד 20 שנה תכנס לשרשור הזה ותצחק על מה שכתבת...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...