Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, אורח לרגע כתב:

אתה באמת שואל או שזו סתם שאלה עם עקיצה שפספסתי?

אני באמת שואל, בלי שום עקיצה.

תודה רבה על ההסבר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ילדות עשוקה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי אישית שאנשים שכל פזמני"ק בפורום יודע שהם "לא בעד ילדים" [סליחה אבל לא יכלתי לנסח את זה יותר מטומטם], כל כך פעילים דוקא בשרשורים האלה

למה מעניין אתכם בכלל?

אני למשל בכלל לא נכנס לשרשור שעוסק ב"סיירה של ניר בן איר" [אשכרה הצצתי לרגע לראות מה השרשור הראשון ב"ספורט מוטורי"], כי אני לא בעניין.

אנשים שלא בעניין של ילדים, למה כל כך חשוב לכם להתעסק בנושא בכלל?

• רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Potato כתב:

עד שהוא מגיע לגיל 12 יורק לך בפנים אומר לך שהוא שונא אותך.

אם נראה לך לרגע שזו מחשבה ששמורה רק לאלה שאין להם ילדים אתה טועה.

למעשה, אני חושב שהחשש הזה מתעצם כשאתה נהיה בעלים של אחד.

למעשה עוד יותר, ככל שהם גודלים החשש עוד יותר מתעצם אבל אז מגיע הרגע שאתה יושב עם עצמך וחושב איך לעצב את האיש הקטן הזה כדי שהוא לא יעשה את זה. ואני רוצה להאמין שאני מצליח. 

נחכה עוד כמה שנים אני אגיד לך אם הצלחתי. 

בינתיים נהנה מהדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, vadim6385 כתב:

אוקיי, ומה עם העובדה שאני פשוט לא אוהב ילדים, ולא מסתדר איתם?

אתה לא אוהב את הילדים שלך?

אתה לא מסתדר עם הילדים שלך?

כי ה"ניסיון" שיש לך עם ילדים שאינם עצמך דמך ובשרך, לא רלוונטי.

לא בערך, לא ליד, לא מתקרב.

לפני שעה, vadim6385 כתב:

ילד זה לא אוטו שאפשר למכור אם לא אהבת. כשאתה בפנים, אין דרך החוצה, בין אם מתאים לך או לא. דחפו לך נשק לידיים, הצביעו על האויב, תילחם או תמות

אתה צודק מיליון אחוז. לכן מה?

אגב

ואת זה הרבה אנשים נוטים לשכוח משום מה

גם ההחלטה "לא להביא ילדים"  - אין לך דרך החוצה, בין אם מתאים לך או לא.

יש גיל או סטטוס מסויים שממנו אין דרך חזרה, ואז אתה "בפנים" עד הסוף עם ההחלטה שלך, לטוב ולרע.

בדרך כלל - בהשוואה בין איש בן 60 עם ילדים ונכדים או איש בן 60 ללא ילדים ונכדים, זה יהיה יותר "לרע".

אני לא אומר שזאת הסיבה להביא ילדים. אני לא אומר שניתן בכלל להסביר את זה. אני כן אומר שגם ההחלטה לא להחליט היא החלטה. לטוב ולרע. כנראה לרע.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, vadim6385 כתב:

אני באמת שואל, בלי שום עקיצה.

תודה רבה על ההסבר

אם כבר פורום רכב- הרכב שלי ידני ברשיון.

במציאות הוא חצי אוטומט.

מגיל 4.5 הילדה שיושבת לידי (ולחסוך ממני את ההרצאה לא להושיב ילד מקדימה, תודה) מעבירה לי את ההילוכים בפקודה קולית.

אחת הגאוות שלי :-)

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, avargel כתב:

אתה לא אוהב את הילדים שלך?

אתה לא מסתדר עם הילדים שלך?

ומה אם אני לא יאהב אותם?

ומה אם לא אסתדר איתם?

הכל יכול לקרות. אין הורים שפשוט דחו את הילד שלהם?

מה אעשה אז? הרי אין לי דרך חזרה. אני לא רוצה לגדל ילד שירגיש לא רצוי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, vadim6385 כתב:

. אני לא רוצה לגדל ילד שירגיש לא רצוי.

זה בדיוק מה שאתה לא מבין.

עצם זה שאתה כותב את זה (בתוספת ההכרות הסופר-שטחית מהודעות שלך בפורום) מעיד עליך שאתה לא תהיה כזה. 

למה נראה לי? (נראה לי, כן? לא חותם על שום דבר) 

כי מי שדוחה את הילדים שלו, או מתבאס עלים זה :

נרקומנים או חולי נפש (כהגדרה, לא ביטוי סתמי) או... האמת אין לי מה לכתוב עוד. 

אולי להרחיב את ה'נרקומנים' לכל מכורים כבדים למשהו שהילדים מפריעים להם בהתמכרות, ולהרחיב את החולי נפש לכל מי שהילדים מפריעים לו לנהל את החיים (כי יש לו איזו מטרה נכספת שבסוף תתפוצץ לו מול הפנים).

לא מכיר אותך, מעולם לא פגשתי אותך, מעולם לא התכתבי איתך אפילו בפורום. אבל אתה כותב בפורום, ואני קורא.

וסליחה על ההתחנחנות אבל אדם שיש לו ערכי לימודים, אדם שיש לו ערכים בסיסיים של בין אדם לחברו, אדם שמעדיף לנסוע ברכב שנת טרפפ"ו כי אין לו את התכונה להראות "לי יש יותר גדול" בכל מחיר- זה אדם שאני אישית מעדיף שיתרבה, הרבה לפני שאני מעדיף התרבות של כל חובשי כובעי האדידס וחסרי הנימוס, התרבות של כל עונדי הרולקס רודפי הבצע.

עבדתי בחברת היי טק 3 שנים. עצוב היה לי לראות שרוב בני ה30 בתחום הזה היום הם בדעה שלך. למה עצוב לי? כי אלה האנשים שהייתי רוצה סביבי.

מי כן מתרבה סביבי? חרדים, ערבים, ערסים. עצוב.

ולפני שיאשימו אותי בגזענות- אני ירושלמי. זה מה יש פה.

• אהבתי 3
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, avargel כתב:

מדהים אותי אישית שאנשים שכל פזמני"ק בפורום יודע שהם "לא בעד ילדים" [סליחה אבל לא יכלתי לנסח את זה יותר מטומטם], כל כך פעילים דוקא בשרשורים האלה

למה מעניין אתכם בכלל?

אני למשל בכלל לא נכנס לשרשור שעוסק ב"סיירה של ניר בן איר" [אשכרה הצצתי לרגע לראות מה השרשור הראשון ב"ספורט מוטורי"], כי אני לא בעניין.

אנשים שלא בעניין של ילדים, למה כל כך חשוב לכם להתעסק בנושא בכלל?

השירשור לא שואל "מה אני עושה אם לילד שלי יש קוד שגיאה XYZ", והוא גם לא עוסק באיפה לקחת את הילדים לחופשה, והוא גם לא עוסק נטו בגידול ילדים.

לשירשורים כאלה אני באמת לא נכנס, כי זה מבחינתי לא יותר מעניין מהמיאטה של פלוני אלמוני.

זה שירשור על "למה בני 21 מביאים ילדים לעולם". אז הגיוני שייכנסו לפה גם אנשים שהם לא בעד ילדים. בדיוק כמו שלשירשור שבו בן 21 שואל אם לקנות סיאט קופרה במימון מלא, ייכנסו אנשים שיגידו לו שקודם יחשוב על העתיד שלו לפני שהולך להשתעבד בשביל חתיכת פח.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרשור שמראש לא יכול לענות על התשובה הנשאלת. כי כל אחד שיכנס לפה יהיה שונה מהשני והשלישי והשבעת האלפים שיכנס לפה. יש כאלה שהחיים הביאו אותם למצב שילדו בגיל 17 והחיים שלהם מעולים כי כנראה היה מספיק תמיכה ובגרות להורים הצעירים ויש כאלה שהביאו בגיל 35 והמצב לא להיט כי החיים לא איפשרו אחרת . אין פה תשובה חד משמעית , ולדעתי אין בכלל תשובה. הרוב מביא , והרוב די מסתדר אבל יש גם המון המון חרא באמצע עם אנשים שעשו "טעות" כי אולי באמת רצו ילדים אך מצב כלכלי או תמיכה של בן זוג לא הייתה שם. ילד מוצלח חייב להגיע לעולם שבו הורים שלו יוכלו לתת לו אהבה , תמיכה , כלכלה טובה. ככה לפחות אני רואה את זה. ואם יש מספיק כסף לגדל רק ילד אחד בכבוד אז לא צריך לעשות עוד ילד נוסף.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, vadim6385 כתב:

ומה אם אני לא יאהב אותם?

ומה אם לא אסתדר איתם?

סליחה, זה כבר לא הוגן 

וגם לא מתאים לך, בדרך כלל הדיונים איתך מאוד הוגנים

למה אני מתכוון?

אני ציטטתי אותך שכתבת "ומה אם אני לא אוהב ילדים ולא מסתדר עם ילדים"

לזה התייחסתי ואמרתי ש*העובדה* הזאת לא רלוונטית, כי היא לא משליכה בגרם אחד על יחס עתידי שלך לילדיך.

לגופו של עניין

החשש הזה של "מה אם אני לא יאהב אותם" נראה לי כל כך מופרך ובלתי מתקבל על הדעת. גם מבין אלה שלא בוחרים בהקמת משפחה עם ילדים- אני לא מכיר סיבה כזאת.

אם אכן זה מה שמניע אותך, אני חושב שאתה צריך לבדוק מאיפה הדבר הזה מגיע ואולי להצליח לשרש אותו.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, avargel כתב:

לגופו של ענייןהחשש הזה של "מה אם אני לא יאהב אותם" נראה לי כל כך מופרך ובלתי מתקבל על הדעת.

נו, אז תענה לו לעניין ותפרט. אל תתן תשובה קצרה ותתחמק כי זו השעה של המקלחות של הילדים ואין לך זמן לעצמך :) :) :)

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

ואם זה לא יקרה? מה אם יעברו גם 5 שנים, וזה שהילד אומר "אבא" לא יעורר אצלי שום רגש חוץ מעצבים על זה שאני צריך לחיות סביבו?

אני חושב שזה הפחד הכי גדול אצל אנשים כמוני שלא ממש מתחברים לרעיון של משפחה וילדים.

אני לא.

אבל איפה תמצא דבר כזה בישראל?

אגיד לך יותר מזה - אני גם עקרונית לא נגד ילדים. פשוט:

א) אני לא יודע לתקשר עם ילדים. כלל לא. שים אותי מול ילד קטן, אני פשוט אקפא ולא אדע מה להגיד לו. נוכח העובדה הזאת, לא נראה לי שאהיה אב השנה. בעיני הם גם לא ממש חמודים. חתולים/כלבים/אפרוחים כן. ילדים - פחות מתחבר.

ב) מה אם יקרה לו משהו? מה אם יוולד עם נכות כלשהי? מה אם יגדל להיות סוציופאט אלים לא משנה כמה אהבה יקבל בבית (יש גם כאלה)?

ג) להביא ילדים לעולם הזה, כשאתה לא יודע איזה הזיה תהיה מחר, פשוט מפחיד. היום קורונה, מחר משבר כלכלי עולמי, מחרתיים מחלמה גרעינית עם היורש של פוטין. לא יודע אם אני רוצה להביא לעולם עוד מסכן שיסבול מזה.

ד) ילד זה לא אוטו שאפשר למכור אם לא אהבת. כשאתה בפנים, אין דרך החוצה, בין אם מתאים לך או לא. דחפו לך נשק לידיים, הצביעו על האויב, תילחם או תמות.

ארבע סעיפים, זהו?!

וואללה, אני יכול להביא לך עוד חמשים-שישים סעיפים, עם דברים אפשריים שיכולים להתרחש מחר,  שיוציאו לך בכלל את החשק לצאת מהמיטה בבוקר.

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

ומה אם אני לא יאהב אותם?

ומה אם לא אסתדר איתם?

אהבה לא מתרחשת, אהבה עושים.

http://bikurim.kipa.co.il/show_art.asp?id=3532#.YDKbKHm3xPY

לפני כשעה, Potato כתב:

עד שהוא מגיע לגיל 12 יורק לך בפנים אומר לך שהוא שונא אותך.

ביג פאקינג דיל.

אתה רוצה שתמיד יאהבו אותך, קח כלב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, vadim6385 כתב:

בדיוק כמו שלשירשור שבו בן 21 שואל אם לקנות סיאט קופרה במימון מלא, ייכנסו אנשים שיגידו לו שקודם יחשוב על העתיד שלו לפני שהולך להשתעבד בשביל חתיכת פח.

אבל ואדים היקר, 100% מהתגובות שלך בשרשורים האלו, כמו של שניצל זצ"ל, נכתבות מפוזיציה מאוד ברורה שאתה משקף גם בשרשורים עצמם וגם בשרשורים אחרים. בדיון על קניה של קופרה במימון מלא אפשר להכניס מימד של אובייקטיביות כלכלית. פה אין כזו. ואני לא מזלזל בפחדים שלך או במחסומים שלך או בבעיות שלך או כל אחד אחר בשרשור. אבל איך הם רלוונטיים להחלטות שמקבלים אנשים אחרים? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף את ה 50 סנט שלי: עד שהיה לי ילדה משלי בחיים לא החזקתי ילדים בידיים, לא שיחקתי עם ילדים, לא הסתדרתי עם אחיינים שלי ושנאתי את האחיינים של אשתי. היום הילדים שלי הם רוב עולמי, כנראה כי הם שלי והחיבור הוא משהו אחר!

דבר היחיד שלעולם לא יעבור כשיש ילדים זאת הדאגה להם, העונש על הבאת ילדים זה כל החיים לחיות בדאגה להם, חוץ מזה בעיקר אושר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

• מעניין 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...