Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בורג עקשן ברפידות - פורד מונדאו 2012

Omerfix
שימו לב! השרשור הזה בן 1243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחליף את הרפידות הישנות בפורד מונדאו 2012 בחדשות וכבר יומיים שאני לא מצליח להוציא את הבורג העקשן הזה.

זה הבורג שתופס את החלק העליון של הקליפר ככה שאני לא יכול לפתוח את כל הקליפר ולהחליף גם את הבורג עצמו.

אין הרבה מרחב פעולה בגלל הבלם יד שיושב שם, אז ניסיתי נוזל חודר חלודה, דפקתי בפטיש ומברג, ניסתי לחמם, ואפילו לנסר את החלק העליון של הבורג ועדיין לא הצלחתי להוציא את הבורג.

הקליפר קצת משוחרר והבורג נותן לו לזוז ימינה ושמאלה וקדימה ואחורה קצת אבל לא מספיק בשביל להוציא את הרפידות/לשים חדשות/ להחליף את הבורג העקשן הזה.

התייאשתי וחייב עצה.

תודה מראש לכל העוזרים!

IMG_20201127_150538_01__01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, danniel כתב:

פרק החוצה את כל האוכף, עם הקליפר והרפידות ביחד ואז תעבוד על שולחן עבודה לחלץ את הבורג. 

זה אומר לפתוח עוד ברגים חלודים שיתקעו גם הם אז זאת האופציה האחרונה בשבילי. יש רעיון אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברגים של האוכף לא יתקעו לך, אלא אם כן  אין לך כלים מתאימים למשימה.

איזה ידע יש לך בחילוץ ברגים ואיזה כלים יש ברשותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, danniel כתב:

הברגים של האוכף לא יתקעו לך, אלא אם כן  אין לך כלים מתאימים למשימה.

איזה ידע יש לך בחילוץ ברגים ואיזה כלים יש ברשותך?

יש לי קצת ידע בחילוץ ברגים כמו שהזכרתי בהודעה הראשונה, והכלים שלי זה ראצ'ט והרבה בוקסות וכמעט כל מה שצריך לחילוץ ברגים חוץ ממבער. אני פשוט לא רואה איך להוציא את האוכף יעזור לי כרגע, גם אם הוא יוצא והכל הולך חלק זה רק נותן לי זווית חדשה לעבוד ממנה אבל לא פותר את הבעיה של הבורג התקוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלייר פטנט(ג'אבקה) בריא שינעל הכי חזק שיש על הבורג ולנסות לפתוח.

אתה לא חייב לפתוח את האוכף, אפשר לשלוף את הקאליפר ביחד עם המוביל והבורג שתקוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Adamm כתב:

פלייר פטנט(ג'אבקה) בריא שינעל הכי חזק שיש על הבורג ולנסות לפתוח.

אתה לא חייב לפתוח את האוכף, אפשר לשלוף את הקאליפר ביחד עם המוביל והבורג שתקוע.

ניסיתי ג'אבקות בכל הצורות והגדלים וגם לשים אותם אחד על השני כדי לתת מנוף וזה פשוט מחליק. 

אי אפשר לשלוף את הקליפר בגלל הבורג התקוע, זה לא יכול לזוז מספיק לצדדים כדי לצאת. 

לפני 45 דקות, danniel כתב:

זווית חדשה, לרוב זה מה שצריך לחילוץ ברגים.

הבעיה שלי היא עם החוט של הבלם יד שאני לא רוצה לפגוע בו ובגללו אין לי מקום לעשות הרבה. לא בטוח אם אפתח את האוכף הבורג יהיה באזור נוח יותר לחילוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, trademark כתב:

שווה להשאיל ממישהו אמפקט ולנסות.

אחרת עם כל הג׳בקות והקומבינות אפשר לגרום ליותר נזק.

מסכים, רק שאין מקום להכניס בוקסה בכלל ובמיוחד לא איפמקט. אולי להוריד את האוכף יעזור עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, trademark כתב:

הבורג השני גם עושה בעיות?

הבורג התחתון עשה קצת בעיות אבל יצא יחסית בקלות.. ועדיין לא ניסיתי בגלגל האחורי השני להוציא את הברגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסובב את פין מוביל של הקאליפר מהמשושה שסימנתי לך(בכחול) עם מפתח פתוח לדעתי 15 או 16MM , וזה בעצם פותח את הברג הסורר, מה הבעיה?...

IMG_20201127_150538_01__01.jpg

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה של כולם! 

בסוף הפתרון היה הרבה נוזל חודר חלודה, הרבה דפיקות ואז הפין המוביל השתחרר והיה אפשר להפריד ביניהם. 

רק שעכשיו אני לא יכול להוציא את הבורג בגלל החוט של הבלם יד (כמו שנראה בתמונה), עצות?

IMG_20201129_085741.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרתי את זה.

אבל עכשיו הבוכנה של הבלם מסרבת להדחף פנימה. ניסיתי לרוקן נוזל בלם וזה לא עוזר, גם הגומיות של הבוכנה לא תפוסות בכלום, וגם ניסיתי כשהמיכל של הנוזל בלם פתוח וסגור וזה לא עזר.

יש רעיון מה יכול לעזור?

IMG_20201129_085741.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...