Jump to content

danniel

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  18,891
 • תאריך הצטרפות

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

danniel שיחק אותה בתאריך אוקטובר 22 2020

התכנים של danniel היו האהובים ביותר!

מוניטין

220 טוב

3 עוקבים

אודות danniel

 • דירוג
  Adminiac

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  גליל מערבי
 • איזה רכב יש לך?
  כחול
 • תחביבים
  אומנויות לחימה, יוגה, מדיטציה, אורוגאמי, קלאס, דוקים, גו
 • מקצוע
  מהנדל
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.carsforum.co.il/vb/forumdisplay.php?f=53

צפיות אחרונות בפרופיל

7,059 צפו בפרופיל
 1. מכוון שעדיין לא רכשת מטען אז אני מציע ולרכוש מטען BOSCH C3 או CTEK 3.8. זה יהיה יותר מתאים לרכב שלך ויותר זול.
 2. עם אנרואיד 10 זה לא מתקין אוטומטית וכן אפשר וזה מה שאני עושה, עם APK. לפחות לא עם ה 9 שלי. בכל אופן, זה כלל לא מופיע בPLAY.
 3. כנ"ל - גרסה 6 על אנדרואיד 10 ועובד ללא חסימות.
 4. אני רואה שזה מצבר לא מקורי שכבר הוחלף. אם אתה מתכוון לבצע טעינה כאשר המצבר בתוך הרכב, אז כדאי להגביל למינימום את זרם הטעינה.
 5. גרר כמו בתמונה, אני לא מאמין שהוא מספיק נמוך להכנס לחניון וגם אם נמוך, הגרריסט להערכתי לא יקח סיכון. אפשר לשחרר למצב N דרך החיבור כבל ידית הילוכים בחיבור שלה לתיבה, זה במידה ויש כבל, אחרת זה אולי באמת עם סקנר.
 6. תעבוד קצת במוסך כמה שנים, כדי לקבל מושג מה זה מוסך ומה זה דורש, אז תבין כמה זה לא ישים. במוסך תבקש לעבוד רק עם בוקים, בשביל להבין טוב יותר מול אתה אולי עומד להתמודד...😜
 7. בהחלט אחד הפוסטים ההזויים. כדאי להדביק! אגב, יש גם תקלות מוזרות שלא מדליקות את הנורה כלל או כל נורה אחרת ואז בהחלט האבחון במוסך הופך להיות יותר מאתגר.
 8. למרות דעה רווחת, כי מיותר להשקיע במסנן אויר לתא הנוסעים, אני אומר שדוקא חשוב כן להשקיע. גם להחליף לפי ההמלצה של היצרן ואצל הרבה יצרנים זה היום כל שנה! מסנן איכותי מפחית את זיהום האויר שנכנס לקבינה וכך גם נוסעים ברכב נושמים אויר יותר נקי ובעל פחות מזהמים. הייתי מוותר על החלפה של המסנן כל שנה, רק ברכבים שנוסעים מעט מאוד בשנה. פחות מ 7000 ק"מ.
 9. יש כמה אפשרויות, התקנת סקטיים יעודיים מתחת לגלגלים הקדמיים ואז לדחוף/לגרור אתה רכב החוצה מהחניון ואל הגרר. מכונאי שמכיר את הרכב יגע לרכב ויבדוק האם אפשר לשחרר את התיבת הילוכים למצב ניוטרל באופן ידני או עם סקנר. מקרה קיצון זה פירוק של צירייה הקצרה ואז גרירה הרכב.
 10. האם גלגלי הרכב נעולים או שלא וניתן לדחוף את הרכב? כי אם הרכב כם משוחרר, אפשר עם טנדר וכבל גרירה למשוך אותו החוצה.
 11. מענין אותי המדבקה שיש על המצבר. @ronen7 אם תוכל להעלות תמונה בבקשה. ** בוצע ניקוי כללי לשרשור, לכל הויכוח המיותר שלא לגופו של הנושא **
 12. חבל על הויכוח, שהפעם אני לא מבין על איזה נקודה הוא בדיוק. לעניין הנושא, זה לא משנה מי מטעין את המצבר 12V, אם זה אלטרנטור ברכב עם מנוע IC או ממיר DC/DC ברכבים היברדיים וחשמליים, העקרון זהה. בזמן שמנוע פועל או רכב במצב מוכנות נסיעה (חשמלי/היברדי) המטען, (אלטרנטור או ממיר) מספק את הזרם לכלל צרכני 12V ברכב וגם טוען את המצבר, כל עוד יש צורך לטעון אותו. זרמי הספק של המטען ישתנו בהתאם לצרכנים ומצב טעינת המצבר 12V, שגם הוא צרכן במצב זה. ברכבים היברדיים/חשמלים שאין בהם מתנע, המצבר משמש רק לזיכרון יחידות הבקרה והזנת מתח לצרכנים שעוד פועלים אחרי דימום הרכב ותו לא, ול
 13. צינורות בלם, כמו כל חלק גומי, מתיבשים/נסדקים ונדרש להחליפם אחרי מספר שנים. טוב שראו את זה בטסט.
 14. צלם בבקשה את הדף של הוראות הרכב שמגבילות טעינה של המצבר.
 15. ראיתי תיקונים של הגהים מתקלפים, על ידי צביעה. לא יודע להגיד כמה זמן זה מחזיק, אבל זה נראה כמו חדש.
×
×
 • תוכן חדש...