Jump to content

ליאור נ

 • הודעות

  11
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ליאור נ

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

0

מוניטין

 1. ברור שאפנה, השאלה כפי שהצגתי בתחילה היא לא בשביל הפתרון אלא מתוך סקרנות מה המניע שלהם להסתיר. לפנות אפנה ברור, כמו שכתבתי המטרה היא מה המניע להסתיר, התהליך התחיל מאמין שבמהלך החודש הקרוב התביעה תוגש, בסופו של דבר עם קצת סבלנות הכל מסתדר, ממש לא מודאג! מעניין אותי הסיבה להסתיר אולי ישנה בעיה בדגם הספיציפי , השאלה בפורום היא יותר מסקרנות ולא בשביל פתרון תודה. מבחינת דלק מוטורס אין בעיה כך שזה לא רלוונטי,תודה.
 2. שלום. הריח לעיתים כאילו המזגן על מאוורר(גם כאשר הסירקולציה הפנימית עובדת) ונכנס סוג של אויר מלוכלך שנוכח ברכב והכי גרוע שהריח נדבק לבגדים, זה לא הבעיה שהייתה בדגם הקודם, שם הייתה חדירת גזים כאשר לוחצים על דוושת הגז, כאן הריח נכנס באופן רצוף גם ללא הפעלת המזגן. לעיתים יש גם ריח כימי מתוק המגיע לכמה שניות ונעלם וחוזר במחזוריות לא קבועה. בכל אופן אני לא מבקש מהם לתקן את הרכב (רדפתי אחריהם שמונה חודשים)השאלה שלי מדוע הם נמנעים מלשלוח את היסטוריית הטיפולים הרי הם מחוייבים על פי חוק וגם זה יראה לא אמין בבית המשפט. אי אפשר לומר שהחברה בדלק מוטורס חובבנים הרי יש דברים בגו שהם לא שולחים. אז למה הם לא שולחים? רעיונות? תודה לא נראה לי שזו הנורמה, מי שביקש ממני את היסטורית הטיפולים ברכב ואמר שהם מחויבים על פי חוק למסור זאת,משמש לעיתים עד מומחה בבית המשפט כך שאני מאמין שהוא יודע מה שהוא אומר.
 3. שלום רב. יש לי שאלה הנובעת מסקרנות. בינואר השנה קניתי מיבואן דלק מוטורס פורד אקספלורר (הדגם החדש) 2021 , לאחר שבועיים הכנסתי את הרכב למוסך המרכזי בעקבות ריחות לא נעימים שיוצאים מהמזגן, מאז ועד לאמצע יולי אני נכנס ויוצא מהמוסך, ומבילוי משותףעם אנשי טכני של דלק מוטורס, בסופו של תהליך טענו שהרכב תקין, אף על פי שהיה ברור שהוא תקול! מהנדס רכב שבדק את הרכב מצא כבר בכניסתו לרכב שיוצאים ריחות מהמזגן שליוו אותנו במשך הבדיקה שארכה בסביבות שעה + כדי למלא חוות דעת מומחה פניתי למוסך המרכזי ניר צבי בבקשה לקבל את ההיסטורית הטיפולים ברכב, שם מסרו לי מסמך של כניסות ויציאות של הרכב מד אוץ ותו לא. כאשר ביקשתי היסטוריה של התלונות והטיפולים שבוצעו/לא בוצעו ברכב טענו במוסך שרק מה שנתנו לי נמצא, לאחר שאמרתי להם שהשיחה מוקלטת ועל פי חוק הם מחוייבים למסור את כל המידע טענו שאינם יכולים למסור כי זה ״נעול במחשב״ והפנו אותי לשירות דלק מוטורס, פניתי במייל לשירות של דלק מוטורס, ולאחר שבוע פניתי שוב וטענו גם הפעם שהם מטפלים בזה וכאשר יהיה להם את החומר ישלחו, מאז עברו יותר משבועיים. ברור שהם גוררים רגליים ולא מעוניינים להעביר אליי את ההיסטוריה המלאה של הרכב, גם ברור שזה יגיע בקרוב לבית המשפט גם ללא קבלת הפרטים מדלק מוטורס ,על סמך העדות שלי מאחר ודלק מוטורס מסרבים להעביר אליי את היסטורית הטיפולים המלאה (הסירוב מהמוסך מוקלט, וכן יש את ההתכתבות במייל מול השירות). שאלתי למה הם מסרבים להעביר אליי את היסטוריית הטיפולים, הרי לא סתם מסתירים מידע אם יש רעיונות אשמח לקרוא. יכול להיות שזה תקלה סדרתית, של הדגם החדש? תודה למשיבים ושנה טובה.
 4. מעדיף כרגע לא להתייחס דגם הרכב כל זמן שהדבר בברור וטיפול הרכב מול היבואן,שנתון 2021 גם כשהמזגן כבוי יש תחושה של קושי נשימתי ברכב וכן יש ריח של גז אם משתנה (פעם יש, פעם חלש ,פעם אין משתנה. לאחר שאני לא יום יומיים כשאני פותח את דלת תא מטען מרגיש מחניק ואוויר עבה עכור ושחור (מוזר אבל זאת התחושה)
 5. תודה ,לפחות אני מבין מהתגובות שיש או היו מקרים כאלה בעבר אולי נדיר אבל קיים. מה שאני מברר אם זה יכול להיות תוצאה לדוגמא דליפת גז מהמזגן (סתם יורה באוויר) או שחייב להיות בהכרח קשור לשריפת דלק.
 6. שלום רב, לאחר כחמישה חודשים של תחושה קושי נשימתי וריחות של גומי/ שרוף וריחות חדים ברכב ללא יכולת זיהוי (מאחר והוא מאוד חלש) שמתי לב בימים האחרונים שיש חוקיות בדבר לרוב(אם כי משתנה ולא אחיד). המזגן עובד ולאחר זמן( לא ממש קבוע פעם 10 דקות פעם אחרי 20 דקות) פותח חלון וכל מהגז המתנדף החוצה עובר דרכי ויש ריח מאוד חריף של גז לכמה שניות. וכן אם אני נוסע עם חלון רבע פתוח האויר מהמזגן נסחף ליציאה ויש ריח רע של גז מסויים. כך שברור שיש מזהמים ברכב! נראה לי שיש כניסה של מזהמים דרך מזגן הרכב, הרכב מתמלא בהם במשך הזמן וזה מה שנותן את התחושה של מחנק וקושי לנשום וכשפותח את החלון הגז נודף החוצה מאחר שהוא בבת אחת יוצא חשים בבירור את הריח. בנוסף ממשיך לתצפת ולרשום אשמח אם מישהו יוכל להאיר את עיניי והמלצות, הרכב חדש מהיבואן וכבר טופל אצלו כמה פעמים. תודה וכל טוב.
 7. הבעיה באקספלורר היו בין השנים 2011 2017 ולא בדגם החדש
 8. שלום רב. לפני ארבעה חודשים קניתי רכב חדש 2021 7 מקומות כשקיבלתי את הרכב היה ריח חזק של גומי שרוף וכן ריח חד חריף בנוסף היתה תחושה שהאויר ברכב כבד כאילו שהחמצן מדולל ויש קושי לנשום,סוג של מועקה. התחושות והריחות היו לסרוגין היו ימים שיש וימים שאין. שבוע לאחר שקיבלתי את הרכב הגעתי למוסך היבואן , מוסכניקים של היבואן לקחו את הרכב לנסיעה של 10 דקות וטענו שהריח הוא מהפלסטיקה (נשמע הגיוני), לאחר חודשים וחצי שנשאר המצב הבלתי נסבל לנסוע ברכב( היה צריך לאורר אותו כל כמה זמן מלבד זה שאי אפשר היה לנסוע ללא חלון פתוח) חזרתי למוסך ,נסעתי עם אחראי המוסך לבדיקה שגם לא הריח כלום (כמו שכתבתי התחושות והריחות הן לסרוגין) בכל זאת השאירו את הרכב לטיפול מול היצרן ,בהמשך ביצעו איטום בחלק האחורי של הרכב (היו שני חורים קטנים, הרכב נשאר אצלם שבועיים). הטיפול הוריד משמעותית את הריחות החריפים והשרופים אבל עדיין יש תחושה של כובד נשמתי כאילו אויר ברכב מדולל חוסר חמצן בתוך הרכב אבל יורד (או יותר נכון יש יותר חמצן במהלך הנסיעה אבל עדיין דליל) מהמזגן יוצא ריח כמו של אבק ריח מוזר (נתקלתי בריח כזה במזגן של רכבים אחרים אבל לזמן קצר ולעיתיםנדירות מאוד.) ולא רק כשהמזגן עובד אלא מגיע מהאזור של המזגן.(גם כאן לסרוגין ועוצמות שונות) חזרתי למוסך היבואן שטען שמבחינתו הוא עשה את כל הדרוש ומכאן השרות יטפל מול היצרן. אני חייב לציין שהשרות של היבואן ושל המוסך היה יותר ממצויין,מקצועי ואדיב באמת רצו לפתור את הבעיה ולא ניסו להוריד אחריות או לגלגל אותה פשוט הם מבחינתם לפי מה שדיווחתי להם עשו מעבר לזה אין להם תשובה. אשתי מריחה ריח (אבל יכול להיות שזה ריח של חדש ויכול להיות לא) הריח מהמזגן ודאי וכן גם התעוקה הכבדות באוויר ודאית. אשמח אם יש רעיונות עצות נ.ב אני גר בירושלים(עליות ירידות) וכן לא שייך כרגע לציין את שם הרכב. תודה רבה וכל טוב .
×
×
 • תוכן חדש...