Jump to content

momozal

 • הודעות

  233
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של momozal

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

5

מוניטין

 1. הרכב נגרר למוסך מורשה יונאי, עקב הקושי באבחון התקלה. לאחר אבחון- מסתבר ששוב(לאחר 3 חודשים) הלך חיישן קראנק פעם נוספת. תודה לכולם
 2. תודה על המענה. מצבר חדש,סטרטר חזק ללא הנעה. בניוטרל גם לא מניע. לא שומעים כלום מהמשאבה. לחיצה על הגש לא מועילה לחוסר הנעה. רצועת מנוע שלמה.
 3. שלום רב, אתמול לאחר נסיעה שגרתית עם הרכב חניתי. היום באתי לרכב להניע, היה סטרטר ארוך ללא יכולת הנעה. הרמתי את הכסאות(האוחריים) לבדוק האם אני שומע את משאבת הדלק, אך לא שמעתי אותה עם חצי סויץ. לפיכך החלטתי להחליף פילטר דלק ומשאבה(שלא הוחלפו מספר שנים) עפ"י המדריך בפורום. ניסיתי שוב להניע את הרכב לאחר ההחלפה ועדיין הרכב לא מניע ואין את הרעש של משאבת הדלק כלל. בדקתי בלוח השעונים כי יש זיהוי של האימוביליזר ואכן הוא מופיע. כמו כן,הקודן ברכב בוטל לפני מספר שנים ואינו מחובר כלל. בנוסף, החלפתי את הפלאג של משאבת הדלק בקופת הפיוזים במכסה המנוע ועדיין הרכב לא מניע. כרגע דיי אובד עצות האם יש בדיקות נוספות שניתן לבצע, בטרם גרירת הרכב למוסך. לתשובתכם אודה,
 4. עדכון. הדלק היה מהול, נשאב לחלוטין מהמיכל. נראה שלא היה מהול במים, כי לא ראו במיכל הדלק מים צפים, אלא במשהו אחר. הוחלץ מסנן דלק ופלאגים לאחר החלפת הדלק. הרכב מניע כמו חדש.
 5. שלום לכולם. המוסכניק הציע לרוקן את מיכל הדלק לאחר פרסום כתבה על דלק מהול בתחנה בה תדלקתי בחיפה. העביר את הדלק(מיכל מלא) לאחסון ובוצע מילוי חלקי עד הגעה לתחנת דלק באיזור. התקלה נעלמה כלא הייתה. אעדכן בעוד כשבוע, בהתפתחויות. שוב תודה לכולם.
 6. תודה לכולם, הוזמן פילטר דלק חדש, תוסף לדלק, סט חוטי הצתה ויבוצע שיפוץ לסטרטר שבוע הבא. אעדכן בהתפתחויות, לפני שאני מרים ידיים מהרכב הזה. שוב תודה.
 7. בוצע תידלוק בתחנה אחרת. ההנעה הקשה בשעות הבוקר, מניע רק בפעם השמינית.
 8. תודה על התשובה, האם ניתוק הקודנית מהחשמל של הרכב, אוטומטית יבטל את הניתוק על קו משאבת הדלק? או שפיזית צריך למצוא את הניתוק ולבטלו? כרגע הקודנית מחוברת לחשמל הרכב, אך לא מקישים קוד והרכב מניע..... האם יש להיות שיש ניתוק נוסף?!
 9. כן, אבל הוציאו לה את העלוקה שהיתה במשאבת דלק, והבעיה עדיין ממשיכה. זה היה תחילת הטיפול על ידי חברת תיקוני הדרכים בשטח.
 10. עדכון הרכב שוחרר היום לאחר החלפת הפלאגים וניקוי מצערת ושוב נתקע בחניה כשבאתי להניע. להפתעתי הפעם לאחר 10 ניסיונות הנעה הוא הניע עם פמפום על דוושת הגז תוך כדי הנעה. האם יכול להצביע על משהו, בבית מצערת?
 11. תודה על ההמלצות, לצערי לא יכול להיות מבוצע אבחון מבלי שהתקלה מופיעה בפועל. בוצע ניקוי מצערת והוחלפו פלאגים. לחץ משאבת הדלק תקין.
 12. תודה על ההצעות. לצערי גם לחיצות על דוושת הגז אינן מועילות להנעה. אחליף מחר פלאגים ואנקה מצערת בתקווה שיעזור. עוד הצעות יתקבלו בברכה.
 13. הוחלף חיישן קראנק, וסוללה בשלט שהייתה חלשה במוסך. הרכב נתקע שוב היום, לאחר שיחרורו, באמצע הכביש. אשמח לכיוונים נוספים.
 14. שלום לכולם, אתמול נסעתי ביונדאי גטס שנתון 2007 מנוע 1.6 לאחר מתיחת הפנים. במהלך הנסיעה(האיטית) הרכב נכבה באמצע הכביש, ללא כל סימן מקדים. בוצעו לפחות 15 ניסיונות הנעה, ללא הצלחה והרכב נגרר למוסך. לאחר הגעתו למוסך לא נמצאה כל תקלה והרכב הניע וירד מהגרר כאילו ולא היה כלום. פרטים נוספים- מצבר בן חודש,פלאגים בני שנתיים, משאבת דלק הוחלפה לפני 3 שנים יחד עם פילטר דלק,חוטי הצתה לפני שנתיים. משאבת הדלק נבדקה ויצאה תקינה ואין כל תקלה שמופיעה בסריקת תקלות. בנוסף, הסימון של הרכב עם המפתח בלוח השעונים הופיע בטרם ההנעה-לפיכך נפסל אימוביליזר לא תקין. באמת לא יודע מה לעשות, ולא בא לי להתקע שוב באמצע הכביש ולחכות לגרר שלוש שעות. יש המלצות? תודה!
×
×
 • תוכן חדש...