Jump to content

trademark

 • הודעות

  929
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי trademark

 1. זה צינור שרשורי פשוט מפלסטיק, עם הזמן הוא מתפורר מהחום. ניתן להזמין לדוגמה מכאן: https://www.hashmal-zilit.com/catalogue/צינור-גמיש-חצוי-מחורץ/ לחילופין אפשר ללפף בדבק מבד מיוחד לצמות חשמל. נ.ב. אם אתה צריך אטם חדש ל 1.6 אז יש לי ספייר.
 2. בבקשה: ₪ 15.58 | New Left/Right Side Rear Bumper Reflector Stickers Red For Ford For Mondeo MK4 2007-2010 LH Fog Warning Lights Reflective Strips https://a.aliexpress.com/_va6CqO
 3. לגיר רציף יחסי העברה אין סופיים בטווח הפעולה שלו, עדיין יש לו נקודת קצה שהוא יכול להגיע אליו. אל תתפלא אם אותו הגיר מורכב גם במיקרה עם מנוע 1000 שמשייט באותה המהירות ובאותו הסל''ד.
 4. גם ביינות, וויסקי, קוניאק המוצר לא משתבח עם הזמן אחרי הבקבוק, אלא בזמן היצור/ יישון. ברגע שבוקבק המוצר גמור ומוכן לשימוש. *שלא יעבדו עליכם גם בחנויות המשקאות.
 5. אני ארשום את דעתי מנסיון על התופעה (לא ברכב הספציפי הנ''ל, אלא בכללי). בהרבה מקרים מוסכים לא טורחים בזמן החלפת רפידות/ דיסקים לנקות את הגריז הישן מהפינים המובילים של הקליפר ולגרז מחדש (או להחליף את הפין השחוק) מה שזה גורם זה חוסר הצמדה אחיד של הרפידה לדיסק בזמן בלימה עדינה ומשם ה''שריקה" המפורסמת. כמובן שיש עוד מספר סיבות לרעש מכיוון הבלמים אבל בגלל שרשמת שהרפידות והדיסקים חדשים אז הייתי בודק את הכיוון הזה.
 6. ₪ 23.02 22%OFF | Roavia For Mazda6 Mazda 6 Atenza 2013-2019 Rear Bumper Tow Hook Cover Tow Bracket Shell Trailer Cap Towing Lid Trim Hood https://a.aliexpress.com/_vPo9hz בבקשה
 7. אין מדד כזה ''רמת סינון חום'' בחלונות, יש דרגת שקיפות/ מעבר אור. בדרך כלל מצויין באחוזים בפינה של השמשה (minimum transparency) באחוזים.
 8. פות''ש חיפש צמיגים ''עמידים לפנצ׳רים''. צמיגי ROF מיועדים לרכבים בלי גלגל רזרבי ולא כדי לנסוע איתם קבוע עם פנצ׳ר. במקרה של פנצ׳ר הצמיג יהיה עמיד בפני פינצ׳ור אבל עדיין צריך לתקן אותו, לכן זה לא פתרון אידיאלי.
 9. אין שום בעיה עם זה, יש הרבה רכבים עם טמבונים לא צבועים.
 10. ספק אם תצליח לפתוח בורג עם מברג שהיה מוברג כמה שנים טובות בתוך דיסק בלם. תבדוק אופציה של סט ראצ׳ט עם ביטים שונים שיהיה לך גם למשימות נוספות.
 11. תבדוק קודם את החיבורים למצבר, אם הם מחוברים היטב ולא רופפים. משם בדיקה של החיבורים לאלטרנטור.
 12. תעשה פחחות בלי הספויילר, הוא לא מוסיף כלום, לא יופי ולא ביצועים. אם תרצה להוסיף, אפשר בשלב מאוחר יותר.
 13. הכי אופטימלי זה מטען מצברים אבל אם אין אפשרות אז עדיף נסיעה פעם בשבוע של כ 30 דקות בכביש פתוח. בלי קשר למצבר, לא בריא לאוטו לעמוד הרבה זמן בלי תנועה.
 14. קודם כל מומלץ לקשור עם רצועות ראצ׳ט ולא עם חבל. שנית, אם זה משהו שאתה מוביל קבוע, תשקול לקפוץ למסגר שיתאים לך מסגרת לפי גודל השולחנות שישבו יציב.
 15. לא יותר פשוט להתקשר ליבואן או למוסך ולברר?
 16. תבדוק לחץ בצמיגים ותיכנס לכיוון פרונט שיבדקו עם מיכשור יעודי זווית גילגול. שווה לבדוק גם שאחד הג׳אנטים לא התעקם.
 17. אין דבר כזה צמיגים שעמידים לפנצ׳רים בטח לא במידה הזאת לרכבי פרייבט. אפילו בצמיגי שטח יכול להיות פנצ׳ר.
 18. על איזה מים מדובר, נוזל שמשות או נוזל קירור? אם נוזל שמשות, תקנה גלון מתחנת דלק/ סופר/ אוטודיפו. אם נוזל קירור, גש למוסך, הרכב באחריות. שיבדקו למה חסר ושישלימו.
 19. עד לפני כמה שנים אופל הייתה בבעלות GM (שברולט) לכן שתי המכוניות הן כמעט זהות לחלוטין, מבחינת מנוע וגיר ועוד מספר מכלולים משותפים. כמו שהיום אופל חולקת מכלולים עם דגמי פג׳ו למיניהם.
 20. ואנחנו צריכים לנחש איזה רכב, ק''מ, שנה? יש רכבים עם נוזל קירור אדום/ כתום לעולם לא שקוף כמו מים. ניגשים למוסך ומבקשים להחליף נוזל קירור.
 21. אם פות''ש יצלם את המערכת נדע בוודאות. אאל''ט מ 2016 הרכב שווק עם mylink 7 שתומך באופציות הנ''ל.
 22. לצערך למערכת אין עדכון לא שפה ולא תוכנה. מה שכן יש אפשרות לחיבור A auto/ car play בהגדרות בוחרים אחת מן השתיים ומחברים את הטלפון ליואסבי. והופ יש לך וויז וכל טוב שיש לאפל או לאנדרואיד להציע.
 23. אולי לפני 30 שנה היה מומלץ להחליף שמן כל 10 אלף לפי השמנים שהיו אז, לרוב מינרליים. עם שמן מודרני ואיכותי אין בעיה להחליף כל 15.
 24. פילטר אוויר מחליפים כל שנתיים- שלוש (30-45 אלף ק''מ) ולא כל טיפול, אז למה לחסוך? תקנה מקורי או תחליפי איכותי תואם מקורי ותיסע עם ראש שקט.
×
×
 • תוכן חדש...