Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

בתור מישהו שכל השנה בעבודה נמצא בתוך רעש , רמקולים ומסיבות,  הייתי מצפה שיהיה לך טוב יותר לנקות את הראש באיזו שמורת טבע.  במקומך ( כאשר לא כל כך מוגבלים בכסף ) הייתי טס לקנדה ולוקח לשבוע מלון "שאטו לייק לואיז"

https://www.google.com/search?q=chateau+lake+louise&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=minv&sxsrf=ALeKk01ruqKGRRn95W7zNaNIpH4Zn9diBQ:1628588968335&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiQ9MTXlqbyAhXObsAKHQcRBVAQ_AUoAnoECAIQAg&biw=360&bih=612&dpr=3

אבל כל אחד והעדפות שלו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע נראה שהכל מתכוונן לסגר בספטמבר סביב החגים, אבל אי אפשר לדעת

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, garicho כתב:

אם נחזור רגע לעניין השרשור, יש לנו טיסה לישראל בשבת - להיות פה שבועיים.

מספיק להגיע לפני בידוד חובה?

מאוד מעניין אותי אם המצב באירופה ימשיך כמו עכשיו, ואז יהיה אפשר להגיע ברגוע לביקור בארץ בסוף אוק'-נוב' או ששוב יהיה שיט שואו ונתראה ב 2022...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כרגע נראה שהכל מתכוונן לסגר בספטמבר סביב החגים, אבל אי אפשר לדעת

כן, המהירות של הוריאנט מאוד גדולה.

לפני 24 דקות, David32 כתב:

מספיק להגיע לפני בידוד חובה?

מאוד מעניין אותי אם המצב באירופה ימשיך כמו עכשיו, ואז יהיה אפשר להגיע ברגוע לביקור בארץ בסוף אוק'-נוב' או ששוב יהיה שיט שואו ונתראה ב 2022...

האמת, כן :-)

נכנס לתוקף מיום ראשון או שני - ככה הבנתי. ואנחנו מגיעים בשבת. מקסימום נטוס דרך אוסטריה - לא נסיעה כזאת ארוכה :-)

אבל אם יהיה סגר בישראל - אין לי בשביל מה לסוע - כל המטרה זה לבקר חברים, משפחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, vladclar כתב:

בתור מישהו שכל השנה בעבודה נמצא בתוך רעש , רמקולים ומסיבות,  הייתי מצפה שיהיה לך טוב יותר לנקות את הראש באיזו שמורת טבע.  במקומך ( כאשר לא כל כך מוגבלים בכסף ) הייתי טס לקנדה ולוקח לשבוע מלון "שאטו לייק לואיז"

https://www.google.com/search?q=chateau+lake+louise&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=minv&sxsrf=ALeKk01ruqKGRRn95W7zNaNIpH4Zn9diBQ:1628588968335&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiQ9MTXlqbyAhXObsAKHQcRBVAQ_AUoAnoECAIQAg&biw=360&bih=612&dpr=3

אבל כל אחד והעדפות שלו.

ממש לא

קודם כל המסיבות שם בחופים לא מלוות בהגברה שעושה לך כאב ראש וגורמת לך לחזור למלון

דבר שני זה הווייב שאני אוהב, וכמוני כל מי שבא לשם

מקומות שקטים מדי משעממים אותי די מהר, חפשנו לנסוע למקומות של קיץ, עם אווירה שמחה וטובה

נכון שאני לא הולך להסתובב שם ברחובות העמוסים עם פקקים ורעש של אנשים

אלא בחופים שמצב אחד מציעים אוכל טוב מצד שני אווירה מושלמת. זה רעש שאנחנו אוהבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Transporter כתב:

חברים כאן ביקשו לראות ולשמוע קצת איך היה

לצערי לא מקפידים שם כל כך על ההנחיות, אבל 99% מהזמן אתה באוויר הפתוח אז זה לא משנה

כן קצת מלחיץ שבגלל המוזיקה אתה לא יכול לדבר עם אנשים מרחוק וצריך להתקרב ממש כדי לדבר

תודה על הפוסט, לא הכי כייף כל היום מוזיקה באוזניים, מילא הווליום היה נמוך. אני עכשיו מרגיש יותר זקן עם המשפט הזה. גם רואים בסרטונים שלא בדיוק שומרים על מרחקים וכאלה. 

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

אין שום דבר כזה בישראל

לא מבחינת המיקום, לא מבחינת הצורת ישיבה, האווירה, השירות

החוף של מוש? לא דומה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, DareDevil כתב:

תודה על הפוסט, לא הכי כייף כל היום מוזיקה באוזניים, מילא הווליום היה נמוך. אני עכשיו מרגיש יותר זקן עם המשפט הזה. גם רואים בסרטונים שלא בדיוק שומרים על מרחקים וכאלה. 

החוף של מוש? לא דומה?

אתה לא חייב לשבת באיזור רועש

עד 17:00 המוזיקה יותר רגועה ויותר נמוכה..לאט לאט מעלים

החוף בד"כ רחוק מהרמקולים

יש להם פתרון לכל דבר

לדעתי המוזיקה נותנת שם פאן מיוחד לחוויה

אבל שב רחוק אם מפריע לך

אין שום חוף בישראל שמתקרב לזה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פעם האיראנים יחטפו אותי וינסו להוציא ממני סודות (שאני לא יודע), כל מה שהם צריכים זה לשים אותי בחלל ששומעים בו מוזיקה כזאת ללא הפסקה.

אחרי שעתיים שלוש אני מגלה להם איפה טילי הגרעין של ישראל, מה עומד מאחורי מותו של קצין המודיעין בכלא ואיפה שרה החביאה את כל המתנות.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, לירון .ה. כתב:

אני גם, תנו לי הרים וטבע, אגמים. שקט. אם אני כבר מתרחק חייב את הניתוק והשקט. ואם כבר חוויה אורבנית, אז ברלין מגניבה ורב תרבותית, אם אחלה אוכל, ומגוון פעילות לכל מה שבא לך.

אין כמו להזכר בשואה כל רבע שעה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לך להירגע בגרמניה? כול הזמן נזכר בשואה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...