Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

הכרנו שם המון אנשים, רובם מחו"ל

כולם בגישה שצריך להתייחס לזה כמו שפעת ולחיות עם זה

זה לא יגמר מהר  ולאנשים נמאס

שמחתי לשמוע את הסיכום שלך, בעיקר כי השנה עוד לא יצא לי לטוס למיקונוס או למונקו.

הכי חשוב, מבחינת המטושים, האף והגרון שלי עדיין בתוליים,  מה לעשות שנה וחצי ולא יצא לי לעשות בדיקת קורונה עדיין. 

לגבי הסקר שעשית בין הנוסעים המתמידים , אכן התוצאות לא מפתיעות.
מבטיח לך שאם הייתה עושה סקר בחירות במטה הליכוד , ביבי היה מקבל כמעט 120 מנדטים ואף מפלגה לא הייתה עוברת את אחוז החסימה.

לגבי המסקנה,  האמת זה בדיוק הפוך, אם לכולם היה נמאס וכולם היו מתנהגים כאילו זה שפעת, זה היה נגמר הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב. 

אבל זה בסדר, כרגע אנחנו עושים ניסוי בארץ, מה קורה אם לא עושים סגר?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Transporter כתב:

עכשיו כשעבר מספיק זמן אפשר לספר

הייתי קצת יותר משבוע בחו"ל

שלח תמונות, אל תהיה קמצן

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך תמיד אני מופתע מהנתונים של יום שני,  כאילו למרות שמפרסמים נתונים כל יום.

מה שקובע את הטון זה המספר של יום שני, מהיום כל השבוע יראה אותו דבר.. הם יווסתו את המספרים כך שכל יום יפרסמו מספר בין 6,000 ל 7,000

בשישי שבת שבמילא חלש , הם יעבירו את התוספות.

ורק שני הבא נדע באמת את העלייה השבועית. 

6275 !!  מאומתים , לא להאמין  , חולים קשה מתקרבים ל 400.

ביומיים הקרובים נחצה את ה 500 חולים קשה, זה כמעט ברור,  ראש הממשלה אמר שב 500 זה הזמן לתת ברקס.

אבל הוא כבר אמר גם שהקורונה מלמדת אותנו צניעות ואם הקורונה לומדים כל יום משהו חדש.

לדעתי , לא יתנו ברקס.. יספרו לנו שמקדם ההדבקה יורד ויש מצב שה-500 לא יהפכו ל 1000 תוך 10 ימים. 

בכל מקרה, מפקדת אלון כבר קרסה , אף אחד לא מצליח לסיים את החקירות האפדמיאלוגיות של כל המאומתים.

בכלל, כל מאומת מכניס כ -20 איש לבידוד (כי הכל פתוח) לעומת כ-10 אנשים שהיו נכנסים לבידוד על כל מאומת בגל השלישי שהיה כאילו סגר. 

איך ראש הממשלה אמר,   שיעור בצניעות לכולנו .. כי באמת אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה .

image.png.1790108c07fe687bbc73aaed6edd1978.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון של אתמול גם כ 130 אלף בדיקות ( ללא בדיקות סקר ). אחוז חיוביים פחות מ 5%. עדיין רחוקים מהשיא בגלים קודמיים. 

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות שוות

בגלל שסגרנו בהתראה קצרה כי לא ידענו מה יהיה המצב נאלצנו לסגור 4 מלונות במיקונוס

כל אחד מהמלונות האלה קרוב לאחד ממקומות הבילוי שרצינו להגיע אליהם ממילא, אז יצא לנו טוב ולא הפריע לנו.

רויאל מיקוניין, דסטינו פאצ'ה, סנטה מרינה וקאבו טאגו

אני זוכר שכתבו כאן פעם שרק פראיירים משלמים את המחירים שמבקשים בחופים "המוכרים" שם אז נפרט לכם קצת למה משלמים את המחיר הזה

יש שם כמה חופים מובילים, שבכולם נוף יפה, ישיבה בחוף ו\או במסעדה שמעליו, מוזיקה טובה ואווירה טובה

הכי שווה מכולם זה הנאמוס המפורסם שמכל הבחינות הוא פשוט הכי טוב. אתה רק דורך שם ולא בא לך לעזוב

החל מהשדרת מותגים שיש מחוץ לחוף (כל  מותג שרק חלמתם עליו), דיג'יי שעומד בשדרה ומנגן טכנו עדין מגניב,

ואז אתה נכנס לחוף ונהנה ממוזיקה שבכל רגע נתון מתאימה בדיוק לשעה ביום. אם זה בבוקר אז מוזיקת לאונג', בצהריים מתחילים להתחמם עם 70-80 בגרסאות מחוזקות, ולקראת אחר"צ-ערב עוברים לטכנו-מיינסטרים, שפשוט לא בא לך ללכת משם

מצאנו את עצמנו בכיף מעבירים 8 שעות בחוף כזה

ובלי דקה פנויה לנוח עוברים לארוחת ערב באחת המסעדות השוות

האמת שיש שם המון מקומות שווים, לא חייבים לשלם 1000 יורו על ארוחה זוגית

אבל היו כמה מקומות דגל שממש רצינו לבקר בהם

בודהה בר - שנמצאת בסנטה מרינה שהיינו

זומה - שנמצאת בקאבו טאגו שהיינו. האמת

NUSR ET לא צריך להרחיב

כל מקום והייחוד שלו

בודהה בר לדעתי האווירה הכי טובה שיש, אתה ממש יושב על המים, ובמקביל כמובן מסיבה ומוזיקה טובה

IMG_20210807_231320_085.thumb.webp.9fac78cb156d45492b6af256c790a7a9.webp

השולחן שלנו כאן נמצא ממש מעל הים, חוף מושלם, שמצד ימין יש SUNBEDS שכולן מוארות  כל אחת בצבע אחר, אווירה מושלמת לארוחת ערב

הנופים מהמלונות נדירים

אבל אתה כמעט ולא נמצא במלון בשביל להנות מהם

20210808_102050.thumb.jpg.74488b0519b91ea07913666515ae43fe.jpg

וזה הפרינסיפוט, אחד החופים הכי ממותגים שם (אחרי הנאמוס)

בסך הכל אחלה מקום, לא עפתי על האוכל, אווירה סבבה

בסרטון רואים את המסעדה ואחריה מתחיל החוף, נוף מושלם אבל חוויה הרבה פחות שווה מהנאמוס

כן, יש במיקונוס גם מסעדות שאפשר לאכול ארוחה סופר מפנקת ב 100 יורו לזוג (זול ממש)

אבל זה נטו להכנס למסעדה ולצאת

אין נוף יפה, אין מסיבה, אין אווירה. נטו לבוא - לאכול- ללכת

המנות בד"כ סטנדרטיות ואין מנות דגל

אז לכל מי שהגיב כאן בעבר ושאל \ עקץ:  זה אפשרי, אבל לא בשביל זה אתה בא למיקונוס

זה כמו לבוא לטייל בישראל וללכת לאכול בבר גוריון או בגפניקה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה  אך מה הקשר לקורונה?

פתח שרשור ייעודי על הטיול, מזמן לא היו לנו כאלה.

• רעיון גרוע 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים כאן ביקשו לראות ולשמוע קצת איך היה

לצערי לא מקפידים שם כל כך על ההנחיות, אבל 99% מהזמן אתה באוויר הפתוח אז זה לא משנה

כן קצת מלחיץ שבגלל המוזיקה אתה לא יכול לדבר עם אנשים מרחוק וצריך להתקרב ממש כדי לדבר

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, sperial כתב:

יפה  אך מה הקשר לקורונה?

פתח שרשור ייעודי על הטיול, מזמן לא היו לנו כאלה.

אל תהרוס..   אני לא נכנס לשירשורים אחרים, ודווקא נחמד לראות חיים של אחרים (שלפחות בשירושר הם חברים שלי , במציאות הם ינפנפו אותי אם אנסה לשאול אותם שאלה)

אני אישית לא הייתי מסוגל להיות 8 שעות בחוץ עם מוזיקה כזאת,  הייתי מעדיף איזה חוף שקט בלי מוזיקה בכלל. 

אבל, אני מבין את הקטע , מבין את זה שמי שבאמת עובד 9 שעות ביום 45 שעות בשבוע .

רוצה קצת חופש ומבחינת מנטלית צריך לברוח על מנת להשיג את השקט הנפשי. 

לפני 25 דקות, Transporter כתב:

חברים כאן ביקשו לראות ולשמוע קצת איך היה

אני אהבתי , תודה.

לפני 25 דקות, Transporter כתב:

לצערי לא מקפידים שם כל כך על ההנחיות, אבל 99% מהזמן אתה באוויר הפתוח אז זה לא משנה

כן קצת מלחיץ שבגלל המוזיקה אתה לא יכול לדבר עם אנשים מרחוק וצריך להתקרב ממש כדי לדבר

כן זה ממש בעייתי שבגלל המוזיקה צריך ממש להתקרב וממש לצעוק תוך כדי החלפת נוזלים עם מי שמדבר איתך.
ובנוסף לזה עוד מתעטשים לך על הצלחת וכדי לא להרוס את החופשה, כבר עדיף לאכול את האוכל עם הרסיסים מאשר להזמין מנה חדשה.

וזה מאוד קשור לקורונה.. מראה שלא משנה כמה הגבלות יהיו בארץ, יעשו סגרים או לא יעשו סגרים.

יש אחוז מאוכלוסיות העולם שימשיך לערבב את צלחת הפטרי של הקורונה ויסתנז לנו מוטציות ווריאנטים חדשים .

איזה כיף, שירשור ניצחי לפנתאון

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כמו טיול על התפר שבין נסיעה לאילת וסיבובים בטיילת שם, לבין בילוי בקניוני ארנה ושבעת הכוכבים בהרצליה.

בחיי שאני לא מבין איך מישהו משלם על זה סכומים כאלו ונהנה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

זה נשמע כמו טיול על התפר שבין נסיעה לאילת וסיבובים בטיילת שם, לבין בילוי בקניוני ארנה ושבעת הכוכבים בהרצליה.

בחיי שאני לא מבין איך מישהו משלם על זה סכומים כאלו ונהנה.

בתור אחד שמכור לאילת ורוב הזמן מעדיף לנפוש באילת ולא לטוס, אומר לך שאין שום קשר בין מיקונוס לאילת

תסתכל למעלה בסרטונים מהנאמוס

לצערי הייתי עייף ורעב ולא היה לי כוח לצלם מרחוק את כל החוף כדי שיבינו אז מצאתי קצת בגוגל

תדמיין שבכל מתחם יש לך אווירה שונה!

beach-nammos.jpg.7f8fe56bd313712b099d7517991661d3.jpg

אתה יכול לשבת על הכסאות שיזוף ולהנות מים מושלם ונוף יפה עם מוזיקה קצת יותר חלשה

לאכול בראנץ' מול הים ולהנות

(כמובן שבשעות הבוקר עד 15:00 המוזיקה לא רקידה ויותר אווירת לאונג' נעים)

בין החוף למסעדה יש לך מדרגות, שם אנחנו ישבנו

אתה בעצם נמצא (לדעתי) במיקום הכי טוב כי אתה בעצם משקיף על הכל ומצד שני לא מעורבב בתוך מאות אנשים שיושבים במסעדה

אתה יושב עם הבת זוג שלך לאכול ארוחה סופר מושלמת, ממש כל מה שאכלנו היה מושלם,

ונהנה ממוזיקה מטורפת

באילת אין שום חוף שמתאים את המוזיקה בכל רגע נתון לאווירה.

אתה מתחיל את הארוחה כשסביבך מוזיקה רגועה, לאט לאט עולים ל 70-80 בגרסאות מחוזקות

ועם השקיעה מגיעים למיינסטרים כמו LOVE TONIGHT  משולב עם טכנו,

אין שום דבר כזה בישראל

לא מבחינת המיקום, לא מבחינת הצורת ישיבה, האווירה, השירות

אני בכלל לא מדבר על מסעדות כמו ה BUDHA שהעלתי למעלה סרטון

איפה בישראל אתה יושב לאכול סושי מושלם כשמתחתייך, סביבך ומכל כיוון יש ים מדהים שכולו מואר בתאורה מושלמת?

תוסיף לזה את המוזיקה הטובה והעובדה שסיימת לאכול ובדיוק מתחילה מסיבה ולא בא לך ללכת

אני עוזב לרגע את העובדה שהסושי באמת טוב.

איך אפשר להשוות את זה לכל מקום בארץ?

נכון בארץ יש TYO שהסושי מושלם, אבל איפה זה ואיפה המקום שצילמתי? אין שום קשר בשום דבר

את המקומות באילת אתה יכול להשוות למקומות ה"פשוטים" ולא ממותגים במיקונוס

שאתה פשוט מגיע לאכול ארוחה איטלקית, או סושי, יושב על איזה גג של בניין בקומה 3 משקיף על העיר

סבבה...אפס אווירה, נטו לבוא לאכול וללכת

beach-nammos.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Transporter כתב:

אין שום דבר כזה בישראל

לא מבחינת המיקום, לא מבחינת הצורת ישיבה, האווירה, השירות

הכל טוב, אתה מדבר על שירות ומיקום ואווירה, ואני מדבר על הקונספט. בטוח שבשביל מי שנהנה ממה שאתה מתאר זה מקום מעולה. בשבילי קצת פחות. אבל זה כל אחד ומה שעושה לו טוב. בעייני אפשר להשוות את זה לישראל כי זה נראה לי כמו מה שיש פה, רק כנראה באיכות יותר גבוהה. ואם כבר להסתובב בשדרה של מותגי יוקרה - אישית הייתי מעדיף לחזור לקובנט גארדן וכו'. אולי אחרי הקורונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם, תנו לי הרים וטבע, אגמים. שקט. אם אני כבר מתרחק חייב את הניתוק והשקט. ואם כבר חוויה אורבנית, אז ברלין מגניבה ורב תרבותית, אם אחלה אוכל, ומגוון פעילות לכל מה שבא לך.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

הכל טוב, אתה מדבר על שירות ומיקום ואווירה, ואני מדבר על הקונספט. בטוח שבשביל מי שנהנה ממה שאתה מתאר זה מקום מעולה. בשבילי קצת פחות. אבל זה כל אחד ומה שעושה לו טוב. בעייני אפשר להשוות את זה לישראל כי זה נראה לי כמו מה שיש פה, רק כנראה באיכות יותר גבוהה. ואם כבר להסתובב בשדרה של מותגי יוקרה - אישית הייתי מעדיף לחזור לקובנט גארדן וכו'. אולי אחרי הקורונה.

עוד פעם

לא תמצא שום מקום בישראל שמתקרב לזה. זה לא דומה, זה לא "קרוב" זה לא בערך

בחופים באילת (מיה, טולום) יש לך טכנו לכל אורך היום, כמובן קהל ישראלי ולא עשירי עולם ואין שום קשר בין הדברים

מה זה"קונספט"?

אם אתה מסתכל על זה "חוף ים שיש בו מסעדה" אז בסדר, יש לך בכל מקום בעולם

אבל זה ממש לא זה.

האווירה זו הסיבה שבאים לשם

אחר כך האוכל הטוב (בנאמוס נניח יש לך בר דגים חיים שאתה ממש מגיע ובוחר את החומר גלם שמגישים לך!)

אבל אתה חייב להבין שאתה לא מגיע לחוף שם כדי להשתזף

אתה גם לא מגיע כי בא לך מסיבה

זה משהו שרק כשתהיה שם אתה תבין

כמובן שאם אתה בנאדם של מקומות שקטים, לא אוהב רעש ואווירה כזאת, אז ברור שזה לא רלוונטי לך, ומבחינתך זה אותו דבר כמו לשבת ב TYO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Transporter כתב:

אם אתה מסתכל על זה "חוף ים שיש בו מסעדה" אז בסדר, יש לך בכל מקום בעולם

ככה בדיוק אני מסתכל על זה, כן. לא רואה בזה שום דבר "מעבר". 

אוכל טוב? יכול להיות. את הסושי הכי טוב שאכלתי אי פעם אכלתי במסעדה בשקל וחצי בשוק בטוקיו. 

לפני 10 דקות, Transporter כתב:

כמובן שאם אתה בנאדם של מקומות שקטים, לא אוהב רעש ואווירה כזאת, אז ברור שזה לא רלוונטי לך, ומבחינתך זה אותו דבר כמו לשבת ב TYO

לא עניין של שקט מול רעש, זה פשוט נראה כמו ריזורט עם חוף ים, אוכל טוב, טכנו וחנות של ברברי ליד. הייתי משתעמם אחרי שעה גג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:
לפני 14 דקות, Transporter כתב:

ככה בדיוק אני מסתכל על זה, כן. לא רואה בזה שום דבר "מעבר". 

אוכל טוב? יכול להיות. את הסושי הכי טוב שאכלתי אי פעם אכלתי במסעדה בשקל וחצי בשוק בטוקיו. 

אם אתה לא מסתכל על עניין האווירה, או לא מתחבר לאווירה המסיבתית אז באמת אין לך מה לחפש שם

אבל  אני חושב שרוב האנשים בעולם לא ישארו אדישים לזה

תאמין לי שבתור אחד שמעל 17 שנה בא מהתחום הזה, קשה להרשים אותי וקשה לגרום לי לפרגן ככה

אז כנראה שהיה שם משהו מיוחד

מי שלא מתחבר לשילוב המושלם של נוף, אווירה, אוכל טוב, מוזיקה טובה וקהל איכותי- אין לו מה לבוא לשם

או שיכול לבוא ולאכול במקומות היותר פשוטים ב DOWNTOWN ולישון בחדרים זולים, בלי מרפסת יפה, בלי נוף יפה מהחדר אוכל וכו'

אני פשוט חושב שמי שבא למיקונוס מחפש בדיוק מה שחפשתי ולא ההפך

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...