Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

פלורידה היתה מדינת הדגל של מתנגדי חיסונים (גם פה בשרשור), אנשי "הגיון בריא" ועוד.

המצב שם היום:

image.thumb.png.855c64483351d5b2cdefefe9ae96bb9a.png

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פינדרגנבת לי את המילים מהמקלדת.

כמה מדינות בארה"ב - במיוחד טקסס ופלורידה - ממש מחבלות במאמצים לדכא את המגיפה. אוסרות על קמפיינים בעד חיסונים, אוסרות על צווי עטיית מסיכות, אוסרות על מה שמקביל לתו הירוק שלנו. כדאי ללמוד ממה שקורה בהן.

בינתיים, הבוקר, הספקתי להעיר לפחות ל-30 איש על אי עטיית מסיכות. הרוב הגיבו נכון, אבל היו שאצלם רריתי רצח בעיניים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לנו יש את פלורידה שלנו. 

כפר חב"ד מוביל בעלייה במספר המאובחנים, למזלנו אין שם הרבה תושבים לכן זה יגמר מהר.

המגזר הערבי שחגג בחגים וטס בהמוניו לטורקיה החזיר תחלואה מטורפת, כמובן דאג לא להיבדק על מנת לא להיכנס לבידוד,

אם רשמתי פה לפני החג שהמגזר מהווה 20% מהאוכלוסייה ורק 5% מהמאובחנים , אז היום המגזר כבר 50% מהמאובחנים. 

ולקינוח , המגזר החרדי סיים היום את החופשות של "בין הזמנים" כל הישיבות ותלמודי התורה חוזרים ללימודים היום א' באלול.

בתכלס, לא הכניסו את הציבור לפאניקה, נתנו הרגשה שהכל בסדר , ולא הכל בסדר.

לגבי אפקטיביות החיסון מול הדלתא, לא יודע כמה הוא יעיל בסופו של דבר, אבל היעילות קיימת , עובדה המגזר החילוני  שהתחיל את הסבב, 

במודיעין ובפרדס חנה, בכיסים לא מחוסנים.  הצליח להתגבר יפה על ההתפרצות. 
הכיסים היו קטנים, הוירוס שרף את הכיסים ואז הגיע לאוכלוסייה המחוסנת של הישוב שכיסחה לו את הצורה. 

הבעיה מופיעה בכיסים הלא מחוסנים.

לפני 4 דקות, sperial כתב:

@פינדרגנבת לי את המילים מהמקלדת.

כמה מדינות בארה"ב - במיוחד טקסס ופלורידה - ממש מחבלות במאמצים לדכא את המגיפה. אוסרות על קמפיינים בעד חיסונים, אוסרות על צווי עטיית מסיכות, אוסרות על מה שמקביל לתו הירוק שלנו. כדאי ללמוד ממה שקורה בהן.

בינתיים, הבוקר, הספקתי להעיר לפחות ל-30 איש על אי עטיית מסיכות. הרוב הגיבו נכון, אבל היו שאצלם רריתי רצח בעיניים.

מהבוקר לא ראיתי יותר מ 5 אנשים זרים... איך הגעת ל 30 איש? 
וראיתי זה ראיתי מרחוק בגן משחקים עם הילדה בת ה 4 שלי..  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, korola כתב:

איך הגעת ל 30 איש? 

הוא עובד בתחום הרפואה.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, korola כתב:

לגבי אפקטיביות החיסון מול הדלתא, לא יודע כמה הוא יעיל בסופו של דבר, אבל היעילות קיימת , עובדה המגזר החילוני  שהתחיל את הסבב, 

במודיעין ובפרדס חנה, בכיסים לא מחוסנים.  הצליח להתגבר יפה על ההתפרצות. 
הכיסים היו קטנים, הוירוס שרף את הכיסים ואז הגיע לאוכלוסייה המחוסנת של הישוב שכיסחה לו את הצורה. 

הבעיה מופיעה בכיסים הלא מחוסנים.

זה נכון לגבי התפרצות בכיסים, ברגע שעברנו ל-Full scale outbreak זה כבר לא נכון.

אני משאיר את החישובים המתמטיים וסטטיסטיים לך 😁

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Gosser1860 כתב:

הוא עובד בתחום הרפואה.

אני עובד עם קהל ויש כאן פרוזדורים ואזורי המתנה. וצריך להוסיף, כנראה אוכלוסיה לא מהממושמעות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שעובד עם קהל תקוע בסיטואציה שספריאל מתאר. לו עוד יש את ה״פריוולגיה״ להעיר, כי מטופלים צריכים אותו לפחות כמו שהוא צריך אותם. לקופאים או עובדים בדלפקי שירות למיניהם אין אפילו את זה. וזה די מבאס כמה חראות יש בעולם

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בתחב"צ כל יום וגם אני תקוע עם כל מני טיפוסים כאלו.

אין לי את הפריוולגיה להעיר לאף אחד, אבל אני בכל זאת מבקש ממי שחולק איתי רביעיית מושבים ברכבת, שיקפיד על מסיכה.

לפעמים זה עוזר, אבל לא תמיד.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפיש לאותם האנשים אפשרות להעיר, אבל רובם לא מעזים.

אשתי היתה השבוע בסופר, דווקא אחד הלקוחות היה זה שפתח את הפה, והפלא ופלא, כל קו הקופות יישר קו.

מצד שני, היום לפחות אדם אחד הסתלק כשדרשתי שיעטה מסכה בחדר. אחר המציא כל מיני תירוצים ו"נכנע" רק לאחר שנוכח שבלי מסכה לא יקבל שירות, ואז פצח בהרצאה שלמה עם כל הטענות ההזויות של מתנגדי החיסונים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, גם אני לא מעיר לאף אחד.

זה כמו לחנך נהגים בכביש.

לא התפקיד שלי וגם נועד להכשל עוד לפני שהתחלתי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, sperial כתב:

@יבגניפיש לאותם האנשים אפשרות להעיר, אבל רובם לא מעזים.

אשתי היתה השבוע בסופר, דווקא אחד הלקוחות היה זה שפתח את הפה, והפלא ופלא, כל קו הקופות יישר קו.

.

אני מנסה לדמיין סיטואציה שההורים חולקים סיפור כזה מהסופר ולא מצליח,משעמם מידי...

מתלבט אם לסוע לאילת תחילת ספטמבר,מפחד שיהיה סגר או הגבלות ואין לי איפה לחפש החזרים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Potato כתב:

להכנס לצומת באור אדום זה גם לא גורם סיכון אבסולוטי.

יש לעבור צומת מרומזרת צדדית באור אדום באמצע הלילה ויש להתפרץ לצומת סואנת בשעת בוקר.

אז אתה בעד שכל נהג יעשה ניהול סיכונים בעצמו ויחליט מתי זה בסדר להיכנס לצומת באור אדום?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial  שים לב שאתה נחלם בעצם בתחנות רוח,   מדינות הממשלה שלנו איננה להקטין את התחלואה.

אין שום כוונה למנוע הדבקה ולהקטין את מספר המאומתים.

כרגע הכל מצביע על כך שהולכים על מדיניות של חיסוניות עדר, ואם זאת המדיניות אז הסוף ידוע מראש, יהיו חצי מיליון או מיליון נדבקים חדשים,

זה שאתה מעיר למישהו אחד , אולי אתה מציל אותו , אבל באותה נשימה חרצת גורל של נשמה אחרת, כי במדיניות הזאת מספר הנדבקים נקבע מראש.

שים לב על מה מדברים עכשיו בממשלה,  תוכנית למניעת הסגר!!  הגדלת רף הספיקה של מע' הבריאות.

כלומר אם נגדיל את מספר מיטות האשפוז של החולים קשים, נוכל גם לספוג יותר מתים ויותר מאומתים.

שאני קורא את התוכנית הזאת, אני קורא. "מכינים את התשתית לגיהנום" 

סגר לא יהיה בכל מחיר, אפילו במחיר של 5000 מתים נוספים.

לכן , אני ממליץ לך לנצל את החופשה הצבורה שלך, ובחודש של הגיהנום לשבת בבית. 

בן אדם עובד 40 שנה מחייו , מה יקרה אם חודש או חודשיים מתוך ה 40 שנה, לא תעבוד?

image.thumb.png.7268acaf635acc6b59503827e45d7882.png

image.png.c8a034a932ceb8fcd713585c5fe891b3.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושכחתם את הכתבות הלא מחמיאות על החרדים שמטפלים בחולי קורונה קשה בבתים ?  עם מחוללי חמצן בלבד.

אז משרד הבריאות לא שכח, הוא פשוט הופך את זה לנוהל.

אחרי שטחנו לנו את המח שחולה קשה צריך להיות בבית חולים כי הוא עלול להדרדר מהר. 

image.png.3b32b1505e4928d74ffb4aa69236d266.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...