Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

איך זאת בעיית משמעת?

עשתה בדיקה ביתית שיצאה שלילית.

גם אני עשיתי מספר בדיקות כאלה, יצאו שליליות, עכשיו אני צריך לנחש שבבדיקת PCR אני אולי כן אצא חיובי? 

תפסיק להגזים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ההוראה היא שמי שנחשף לחולה מאומת נכנס לבידוד של 7 ימים (החל ביום החשיפה) בכל מקרה. מבצע בדיקה ראשונה. אם היא חיובית מתחיל לספור את ה-10 ימים עד הגדרת מחלים. אם שלילי נשאר בבידוד ומבצע בדיקה נוספת ביום השביעי, ורק אם היא שלילית יוצא מבידוד.

הבחורה הזו הסתמכה על בדיקה בודדת פחות משבוע אחרי החשיפה, מה שלא פוטר אותה מבידוד. וחוסר המשמעת הזה הכניס את כל המשפחה לבידוד + פרוצדורת בדיקות.

חוץ מזה - לאחר חשיפה בדיקה שאינה PCR לא נחשבת לצורך מניעת בידוד אלא רק לצורך כניסה לארועים, וגם זה בטווח 24 שעות הבבדיקה.

נדמה לי שהפרוצדורות בהולנד הרבה יותר רופפות מאשר בישראל.

עריכה: הבדיקה הביתית אינה מוכרת לשום צורך. הבדיקה המוכרת לצורך כניסה לארועים היא בדיקה מהירה המתבצעת במרכז מוכר לצורך זה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

פוטייטו - כפי שמי שנכנס לצומת באדום מסכן אחרים כך גם התנהלותה של אותה בחורה. יתכן שכבת 20 היא לא מסכנת את עצמה, או שהסיכון לעצמה הוא כזה שהיא מוכנה לקחת אותו (ובינינו, יש לה סכנה של 10% לפחות ל-long hauler, אבל אנשים בכלל לא יודעים על כך). אבל היא יושבת בארוחה משפחתית, עם ההורים והדודים והסבים, והיא יכולה להדביק אותם, וכיוון שהם כבר לא בני 20 גם הסיכון להם משמעותי.

להכנס לצומת באור אדום זה גם לא גורם סיכון אבסולוטי.

יש לעבור צומת מרומזרת צדדית באור אדום באמצע הלילה ויש להתפרץ לצומת סואנת בשעת בוקר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, yor2 כתב:

ואני שואל אם את יודעת שנחשפת לחולה קורונה.

למה את מסתובבת. ומסתמכת על בדיקה מהירה.

לפי דעתי. היה אסור לה להיות בחוץ.

עשתה בדיקה, יצא שלילי, מה עוד אתה רוצה?

מספיק עם ההיסטריה הדפוקה הזאת.

עשית ממנה מינימום אנדריי צ׳קטילו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, vadim6385 כתב:

היא לא עשתה 14 בדיקות,ישבה חודשיים בבידוד ושתתה דם של עכברוש נטול ראש אז היא פושעת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, לא מבין מה אתה רוצה מלבד להיות בפאניקה על ניוטרל.

וזה לא קשור להולנד, זה הגיון בסיסי.

עשיתי את הבדיקות הביתיות האלה כמה פעמים, לפעמים כי נדרשתי ולפעמים כי סתם הרגשתי לא טוב.

פעם אחת קיבלתי גם הודעה (בקבוצה) ממאומת שחיפש מי היה יכול להדביק אותו, כולנו עשינו בדיקה ביתית - יצאנו שליליים, מה עכשיו בידוד, מה PCR. זה מדוייק באיזה 97% או משהו.

או נגיד יום אחד בערב התחלתי להרגיש לא טוב, כול הגוף בבלאגן, עשיתי בדיקה, יצא שלילי, יאללה ממשיך בחיים שלי, יום אחרי זה הכול היה בסדר - בטח סתם הגוף הגיב למשהו רע. למה אני צריך להיכנס לפאניקה לרוץ לבדיקת PCR.

יש לי בבית מספר בדיקות ביתיות כאלה, בדיוק בשביל זה: קמתי לא טוב? בדיקה ועובד לפי התוצאה. למה חייב לסבול...

ועוד הבחורה עשתה 2 בדיקות ביתיות שיצאו שליליות, אולי אחד ממומחי הסטטיסטיקה שלנו יחשב מה הסיכוי לזה שהיא חולה ויצא פעמיים false negative.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הרגישות של הבדיקות הביתיות נמוכה, הן מפספסות בין 20% מהחולים כאשר הדגימה נלקחת על ידי עובד מיומן.ל-40% בדגימה עצמית (מסמך של ecdc, יש לי בעיה לקשר את הלינק). אי אפשר להסתמך על בדיקה שמפספסת 40% מהחולים.

יתכן שמשרד הבריאות ההולנדי מוכן לקבל את הבדיקות האלה, למשרד הבריאות הישראלי דרישות שונות.

דרך אגב, הוראות משרד הבריאות דורשות אימות גם של תוצאה חיובית בבדיקות המהירות הלא ביתיות - מי שנמצא חיובי נשלח לביצו PCR ולבידוד, אבל אם ה-PCR שלילי הוא משוחרר. תוצאה שלילית בבדיקה כזו מתקבלת לצורך כניסה לארועים בתוך 24 שעות מביצועה, במחשבה שגם אם הנבדק יאומת בהמשך הרי שבתוך חלון הזמן הזה סביר שהעומס הנגיפי שלו המוך והוא אינו מדבק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

לפחות למדתי מי זה הפסיכופת הזה.

בישראל אד החשב. מי שנחשף לחולה מאומת.

צריך לעבור. בדיקת PCR. ועד אז להיות בבידוד.

אם לא הייתה נחשפת. העיתי מקבל זאת.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, sperial כתב:

כי ההוראה היא שמי שנחשף לחולה מאומת נכנס לבידוד של 7 ימים (החל ביום החשיפה) בכל מקרה. מבצע בדיקה ראשונה. אם היא חיובית מתחיל לספור את ה-10 ימים עד הגדרת מחלים. אם שלילי נשאר בבידוד ומבצע בדיקה נוספת ביום השביעי, ורק אם היא שלילית יוצא מבידוד.

הבחורה הזו הסתמכה על בדיקה בודדת פחות משבוע אחרי החשיפה, מה שלא פוטר אותה מבידוד. וחוסר המשמעת הזה הכניס את כל המשפחה לבידוד + פרוצדורת בדיקות.

חוץ מזה - לאחר חשיפה בדיקה שאינה PCR לא נחשבת לצורך מניעת בידוד אלא רק לצורך כניסה לארועים, וגם זה בטווח 24 שעות הבבדיקה.

נדמה לי שהפרוצדורות בהולנד הרבה יותר רופפות מאשר בישראל.

עריכה: הבדיקה הביתית אינה מוכרת לשום צורך. הבדיקה המוכרת לצורך כניסה לארועים היא בדיקה מהירה המתבצעת במרכז מוכר לצורך זה.

אני רק אתקן את הטעות שלך,  בישראל אין טיפולים בכפייה.

ולכן ההוראה שמי שנחשף לחולה מאומת היא להיכנס לבידוד 14 יום.. זאת החובה היחידה.
מפה , יש הקלות, מי שרוצה לקצר את הבידוד יכול לעשות זאת ע"י ביצוע 2 בדיקות PCR, אחת מיידית בכניסה לבידוד והשניה 7 ימים מהחשיפה , ובלבד שעברו יותר מ24 שעות בינהם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקר בדרום אפריקה: החיסון של ג'ונסון אנד ג'ונסון יעיל נגד וריאנט דלתא.

לפי ממצאי המחקר שבו השתתפו 477 אלף עובדי בריאות, החיסון יעיל ב-71% במניעת אשפוזים וב-96% במניעת מוות מזן הדלתא. המחקר טרם עבר ביקורת עמיתים.

https://www.calcalist.co.il/world_news/article/b114aho1k

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להמתין לפרסום הרשמי. קשה לי להאמין שבדרא"פ ריצפו חצי מיליון דגימות, אני מניח שמדובר ב-substudies לגבי הזנים. בכלל, חשוב מאד להבין את המתודולוגיה ומה הושווה למה.

מכל מקום - החיסון של JJ נחשב פחות יעיל מחיסוני ה-mRNA במניעת מחלה (אאל"ט במחקרים המבוקרים המקוריים כ-65% מול הזנים המקוריים, לעומת כ-95% של חיסוני ה-mRNA, אבל יעילות גבוהה נגד אשפוז ומוות), ויתרונו העיקרי הוא לוגיסטי  - חיסון בודד, מה שקרוי one and done, ואינו מצריך הקפאה. במדינה עם מערכת מאורגנת היטב כמו ישראל זה פחות קריטי. אבל, מצד שני, חשוב להכיר את הרצפים הגנטיים בהם נעשה שימוש  בכל חיסון, נדמה לי שזה סוד מסחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2021 בשעה 20:36, korola כתב:

איזה כיף , מתחילים לדבר על מודל הדבקה המוני,  אבל בניגוד לשוודיה שפשוט הכריזו שהם בחרו במודל הזה של חסינות עדר,

אצלנו מפחדים, אז קוראים לזה שיש אפשרות שנגרר, כלומר לא בחרנו או החלטנו , אלא פשוט נגררנו.

למה נגררנו , כי לא הצלחנו להחליט מה לעשות.

אני לא אומר שזאת לא בחירה טובה, יתכן שזאת הבחירה הנכונה וראוי באמת לערוך דיון אמיתי באופציה הזאת.

אבל למה להתחבא ולהגיד שאולי נגרר לאופציה הזאת?

בהצלחה לכולם ותשמרו על עצמכם, כי אם זאת הדרך אז אולי נגיע לאוקטובר השחור..  או ספטמבר של גיהנום.

לפחות הקטע עם יום כיפור יקבל משמעות אמיתית. 

image.png.788cdba38d5ce8bc40bb7b68a05a9440.png

כי זו ממשלה נגררת, יותר מכל קודמותיה.

הם לא בחרו לתת 56 מיליארד לעבאס, הם נגררו לזה.

הם לא בחרו להכניס את רע"מ לממשלה, הם נגררו לזה.

הם לא בחרו לעשות רשת ביטחון עם המשותפת, הם נגררו לזה.

הם לא בחרו להכניס את מר"צ לקואליציה, הם נגררו לזה.

הם לא בחרו לשים את מרעאנה בוועדת חו"ב, הם נגררו לזה.

בתאריך 5.8.2021 בשעה 21:56, David32 כתב:

רוב הנפתרים והחולים הקשים הם לא מחוסנים שלא מוכנים להתחסן?

אני מבין נכון?

ומחוסנים או חולים קל, או אם הם חולים קשה אז הם יוצאים מזה תוך כמה ימים בודדים?

אז מה הסיפור, צריך לסגור את המדינה בגלל קבוצה קטנה שלא מוכנה להתחסן? (סליחה חליל - אגב שמח שחזרת, גם אם למעט)

לא רק, יש הרבה חולים קשה שהם מחוסנים, כמעט באופן גורף הם מבוגרים מאוד, כאלה שהמערכת החיסונית שלהם לא משהו, זה אגב הנתונים שבבסיס ההחלטה לחיסון בוסטר.

צעירים חולים קשה, או נפטרים הם באופן דיי מובהק לא מחוסנים, ואם מחשבים צעירים שחולים קשה ליותר מ-2-3 יממות, אז נשארים באופן כמעט גורף עם לא מחוסנים.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קפיצה מפחידה במספרים,  כלומר גרף מעריכי כבר לא אמור לתפוס אותנו מופתעים , אבל זה תמיד מפתיע מדש. 

ביומיים עלינו מ 274 ל 348 חולים קשה.
מספר החולים קשה היומי עומד על 55, 63, 75 בשלושה ימים האחרונים,  זה כבר יותר מ 1 ל 100 שהיה בהתחלה,
יתכן שיש הרבה מאומתים שפשוט לא נבדקים. 

הנפטרים כבר יומים על 13 ו 14.   וזה 25% ממספר החולים קשה החדשים כל יום , אחוזים דומים לגלים הקודמים,

העיקר שמאכילים אותנו שעכשיו החולים קשה מבריאים יותר מהר. 

ההבדל העיקרי הוא כמות הדגים בבריכה, בגלים הקודמים היו לנו מיליונים של דגים בבריכה ולכן פוטנציאלית היינו יכולים לעלות ולעלות ולעלות...

ולכן סגר היה הכרחי,  היום כמות הדגים בבריכה ירדה פלאים, יש רק ילדים שלא יכולים להתחסן, מתנגדי חיסונים , ומתחסנים חסרי מזל שנופלים על הצד הלא נכון של הפרוסה. 

לכן יתכן שחסרים לנו רק  חצי מיליון מאומתים נוספים, שיגררו 5,000  חולים קשה חדשים ומהם ימותו 1,250 ?

ואם טועים הערכה , וחסרים לנו מיליון מאומתים נוספים, שיגררו 10,000 חולים קשה חדשים ומהם ימותו 2,500 ??? 

בקיצור התוכנית ידועה.. דוהרים לתהום עם רגל פול על הגז.
ב 348 מרפים קצת מהגז ונותנים לרכב להמשיך לנסוע 

ב 500 או 600 חולים קשה לוחצים קצת ברקס חירום הכי חזק שאפשר , רק בשביל שבוחן התאונות יוכל לרשום שנהג ניסה למנוע את התאונה.

נותנים למערכת להתייצב על 10,000 או 20,000 מאומתים חדשים ביום... וסופרים בלב עד שמגיעים לחיסוניות עדר. 

זה יכול לקחת 50 ימים או 100 ימים..  

ובנובמבר מעבירים את התקציב ומכריזים על ניצחון הקורונה ללא סגר וללא פגיעה במשק! 

או שלא.. בקיצור  טר"ש או צל"ש 

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תעשה את החישובים האלה, אבל לפי הערכות שהחיסון נותן מול זן דלתא ולא מול זנים מקוריים 😁

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, korola כתב:

עוד קפיצה מפחידה במספרים,  כלומר גרף מעריכי כבר לא אמור לתפוס אותנו מופתעים , אבל זה תמיד מפתיע מדש. 

ביומיים עלינו מ 274 ל 348 חולים קשה.
מספר החולים קשה היומי עומד על 55, 63, 75 בשלושה ימים האחרונים,  זה כבר יותר מ 1 ל 100 שהיה בהתחלה,
יתכן שיש הרבה מאומתים שפשוט לא נבדקים. 

הנפטרים כבר יומים על 13 ו 14.   וזה 25% ממספר החולים קשה החדשים כל יום , אחוזים דומים לגלים הקודמים,

העיקר שמאכילים אותנו שעכשיו החולים קשה מבריאים יותר מהר. 

ההבדל העיקרי הוא כמות הדגים בבריכה, בגלים הקודמים היו לנו מיליונים של דגים בבריכה ולכן פוטנציאלית היינו יכולים לעלות ולעלות ולעלות...

ולכן סגר היה הכרחי,  היום כמות הדגים בבריכה ירדה פלאים, יש רק ילדים שלא יכולים להתחסן, מתנגדי חיסונים , ומתחסנים חסרי מזל שנופלים על הצד הלא נכון של הפרוסה. 

לכן יתכן שחסרים לנו רק  חצי מיליון מאומתים נוספים, שיגררו 5,000  חולים קשה חדשים ומהם ימותו 1,250 ?

ואם טועים הערכה , וחסרים לנו מיליון מאומתים נוספים, שיגררו 10,000 חולים קשה חדשים ומהם ימותו 2,500 ??? 

בקיצור התוכנית ידועה.. דוהרים לתהום עם רגל פול על הגז.
ב 348 מרפים קצת מהגז ונותנים לרכב להמשיך לנסוע 

ב 500 או 600 חולים קשה לוחצים קצת ברקס חירום הכי חזק שאפשר , רק בשביל שבוחן התאונות יוכל לרשום שנהג ניסה למנוע את התאונה.

נותנים למערכת להתייצב על 10,000 או 20,000 מאומתים חדשים ביום... וסופרים בלב עד שמגיעים לחיסוניות עדר. 

זה יכול לקחת 50 ימים או 100 ימים..  

ובנובמבר מעבירים את התקציב ומכריזים על ניצחון הקורונה ללא סגר וללא פגיעה במשק! 

או שלא.. בקיצור  טר"ש או צל"ש 

אנחנו במלכוד

סגר כמו באוסטרליה/ניו זילנד האוכלוסיה פה לא תוכל לשרוד, והממשלה לא יכולה לאכוף.

הכול פתוח כמו שוודיה, גם זה יוביל לסף ספיקה של הבתיי חולים, ומתים שלא נוכל להיות אדישים.

מה שנשאר זו אחריות אישית.

הגל גם באמריקה כרגע עולה, גם לשם זה הגיע.

נעבור עוד כמה גלים בדרך עד לחיסון מספיק טוב, ומספר מחלימים גדול מספיק.

לשפעת הספרדית בתחילת המאה שעברה לקח 4 שנים עד שנגמר, אחרי 50 מליון מתים. ללא חיסון כמובן

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...