Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

שבוע הבא אני אמור לקבל חיסון של פייזר, יש ממה לחשוש?
אם מה שאמרתי עורר בך חשש אז זו לא היתה הכוונה, לפי הממצאים הנוכחיים אין דבר מסוכן בחיסון, אני פשוט מהזרם שלא רואה סכנה מהוירוס מלכתחילה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכון הידוע מינימלי, אם כי בערך 16% מפתחים תופעות לואי מקומיות ו/או חום שחולפים תוך מספר שעות ועד יום-יומיים.

תופעות לואי אחרות נדירות או לא ידועות. מן הסתם ב-post marketing surveillance - המעקב שאחרי שיווק - יימצאו כאלה, סביר שבתדירות נמוכה.

עד כמה שאני מבין מדובר בגרסה משופרת של החיסון, עם הפחתה בתופעות הלואי. אבל אני צריך להתפנות לקרוא את המאמר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Transporter כתב:

או שפשוט צדקתי כשאמרתי שהפוסט העלוב שלו בא בשביל לגרד כמה שקלים בתור קומיקאי שלא מעניין אף אחד 

אל תדאג לו, הוא לא צריך לגרד שום שקל...

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Blaz00r כתב:
לפני 4 שעות, EliC25 כתב:
שבוע הבא אני אמור לקבל חיסון של פייזר, יש ממה לחשוש?

מעניין, קיבלת זימון מיוחד? שני ההורים שלי שבקבוצת סיכון (65+) טרם קיבלו

אני עובד בי"ח, רואה מטופלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו.

אם נכון לעכשיו רק קבוצה יחסית מצומצמת יכולה להתחסן, למה פתחו מוקדים לזימון תורים לכלל האוכלוסיה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, פיילוט ועל בסיס מקום פנוי,  אם יש יכולת לחסן 100,000 ביום.

אז תוך 10 ימים מסיימים עם כל האוכלוסייה של הסבב הראשון (נניח מיליון), הם צריכים עכשיו לחכות 21 יום למנה השנייה.

אז יש 11 ימים שאפשר כבר לעבור לאוכלוסייה של סבב 2. 

או לחילופין, אם אפשר 100,000 ביום . אבל רוב הקשישים לא ממש ניידים ודורשים יותר משאבים לצורך חיסון.

אז עדיף לפזר אותם על פני כל ה 21 יום, נניח 30,000 ביום (יש 600,000 קשישים ).

וזה אומר שאפשר כל יום להוסיף עוד 70,000 . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרושם שלי הוא שמגדירים את הצוות הרפואי כמעגל ראשון, אבל הכוונה היא להרחיב את המעגל מהר מאד.

ממה שראיתי הבוקר הכוונה היא לחסן בשלב הראשון קצת פחות מ-1.5 מיליון אנשים. 

יש בעיה בגלל האיסור של היצרן על פירוק מגשים - כאשר כל מגש מכיל כ-1000 מנות חיסון. כדי למנוע השמדת מנות יהיה צורך לבצע את החיסונים במרכזים גדולים בלבד. זה שונה, נניח, מחיסון השפעת שמתבצע בכל מרפאה. יתכן שבהמשך יתאפשר לפצל מגשים בין מרפאות וכך לפתוח מרכזי חיסון יותר קטנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שמשרד הרווחה קיבל הקצאה של חיסונים, מישהו יודע באיזה חיסונים מדובר בהקצאה שלהם? בייחוד באזור הדרום?

אני הבנתי שיש לנו את הישראלי, הרוסי, מודרנה ופייזר.

פייזר בין 300 אלף ל2 מיליון מנות - כבר בארץ

הרוסי - עדיין לא הגיע לארץ

מודרנה מחכים לאישור (היה אתמול השידור של הוועדה- FDA ) להפצה. - עדיין לא הגיע לארץ.

הישראלי - הגיע לשלב 2 בניסויים

באיזה חיסון הכי טוב להתחסן?

מה הדיבור לגבי דרכון חיסונים? כמו הצהוב לחיסונים שמיועדים לאזורים בסיכון - הודו אפריקה וכדומה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הביאו לנו לו"ז שבועי של חיסונים, כך שיש חיסון כל 10 דקות מ8 עד 5, סה"כ 432 חיסונים לשבועיים, בתכלס כרגע נרשמו 240 איש ללו"ז הזה.

מאמין שבכל מרכז רפואי כזה יש לו"ז דומה שמרכז את החיסונים.. בגלל שיש לנו מלא מקומות פנויים עדיין, ומנות החיסון מוגבלות בזמן בגלל תנאי הטמפ', פתחו את החיסון לעוד אוכלוסיות כדי שיהיה אפשר לנצל את החיסונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@DareDevilיש רק פייזר.

לא יודע מתי יהיה מודרנה .

ספוטניק לא יהיה במערב, לא ידוע לי על הליכי רישוי.

הישראלי עדיין בתחילת הפיתוח.

עריכה: פייזר ומודרנה דומים מאד, אותו עקרון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, pl7410 כתב:

לי כבר יש תור לחיסון, שני בערב (מאוחדת)

אשמח לשמוע חוויות מהחיסון.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...