Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשביל להתאבד צריך אומץ.

בשביל לחיות צריך אומץ.

בשביל להתאבד או ללכת לביצפר ולרצוח מלא ילדים, לא צריך אומץ. צריך להיות מספיק אומלל.

הבעיה היא שחושבים שכדי לא להיות אומלל, צריך להשתדל להיות מאושר.

זו שטות.

כדי לא להיות אומלל אתה צריך להיות עסוק במשהו שנותן לחיים משמעות. גידול ילדים זה עיסוק כזה. זה לא תמיד אושר גודל, אבל יש לך בשביל מה לקום בבוקר. ואז, אם הגעת לסוף היום ושומדבר רע מחוץ לשליטתך לא קרה, שיחקת אותה, ואתה יכול להתבוסס קצת באושר.

בכלל, אושר זה גם הרבה עניין של מזל. כמו שסבתא שלי היתה אומרת: "תכנן דברים טובים, כי הדברים הרעים באים מעצמם." אתה יכול לתכנן הכל פרפקט, ואז מישהו קרוב אליך חולה במחלה איומה, ואיפה האושר שלך אז?!

תהיה בנאדם טוב, טפח חברים ומשפחה, ולפחות כשהחרא יגיע, הוא לא יאכל לך את הנשמה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לחיות צריך אומץ.

בשביל להתאבד או ללכת לביצפר ולרצוח מלא ילדים, לא צריך אומץ. צריך להיות מספיק אומלל.

הבעיה היא שחושבים שכדי לא להיות אומלל, צריך להשתדל להיות מאושר.

זו שטות.

כדי לא להיות אומלל אתה צריך להיות עסוק במשהו שנותן לחיים משמעות. גידול ילדים זה עיסוק כזה. זה לא תמיד אושר גודל, אבל יש לך בשביל מה לקום בבוקר. ואז, אם הגעת לסוף היום ושומדבר רע מחוץ לשליטתך לא קרה, שיחקת אותה, ואתה יכול להתבוסס קצת באושר.

בכלל, אושר זה גם הרבה עניין של מזל. כמו שסבתא שלי היתה אומרת: "תכנן דברים טובים, כי הדברים הרעים באים מעצמם." אתה יכול לתכנן הכל פרפקט, ואז מישהו קרוב אליך חולה במחלה איומה, ואיפה האושר שלך אז?!

תהיה בנאדם טוב, טפח חברים ומשפחה, ולפחות כשהחרא יגיע, הוא לא יאכל לך את הנשמה.

רוצה לצאת לדייט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה דפוק ואין לך יכולת ליצור אינטרקציה עם המין הנשי או אנושי אז גם דוקטורט לא יעזור לך

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "דפוק" ו"יכולת ליצור אינטרקציה".

רצוי עם אבטיח לקנה מידה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה אתם מחרטטים אותו? לימודים לתואר זה המקום להכיר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם תואר שני בבן גוריון הוא מקום רלוונטי להכיר את האחת?

אם הייעוד של התואר הוא - לעשות תואר שני על מנת להכיר בנות, ולא כי אני רוצה תואר שני/להתקדם בחיים אז תסלח לי אבל זו החלטה ממש מטומטמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם מחרטטים אותו? לימודים לתואר זה המקום להכיר.

בכל מקום הוא יכול להכיר את האחת. גם אתה וגם אני.

עכשיו חבר טוב הכיר כמה בנות מאפליקצייה. פעם הכיר דרך פייסבוק. חבר לשעבר הכיר דרך פאב בזכותי ובזכות חבר, שדרך אגב מאז ניתק את הקשר , מה שנקרא בשפת העם " חייכו, אכלתם בולבול", אבל זה כבר לא לכאן הנושא.

מכיר כאלה שהתחתנו דרך טינדר.

חבר טוב מתחתן עם מישהי שהכיר דרך העבודה.

אתם באמת לוקחים את השאלות של נמרוד ברצינות?

דרך אגב, חייב לציין שבמהלך השבוע הזה נהפכתי לפסיכולוג של נשים בנות 30 ומשהו בפייסבוק לא במכוון אבל הן טוענות שאני מבין עניין.... אבל אני קטן בשבילן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אראה לך איזה מחמאות קיבלתי מאחת המנהלות שם, פצצת עולם שהוסיפה אותי גם לפייסבוק?

אבל עזוב... אתם פה כולכם הפסקתם להקשיב אלא רק הולכים על הפאן האישי בזמן שאתם לא יורדים לסף הדעת.

שיהיה ב-ה-צ-ל-ח-ה. ולא מבין למה הוא הקפיץ את הפוסט ולמה הגבתי כדי שעכשיו הוא יצחק מאחורי המסך .:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...