Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שורה תחתונה

זה לא חוסר מזל, זה חוסר מעש.

תעשה מה שרומן אמר, או שתישאר עם ההתנהלות של ילד בכיתה ו'.

כבר הבנו מה אתה חושב על עצמך, על נשים, על מה קורה לך בחיים - זה הכל אוסף של מחשבות אינפנטיליות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, קרו הרבה דברים מאז צביט, זה לא רק מה שסיפרתי פעם, מאז קרו כל מיני דברים לא נעימים נוספים.

שורה תחתונה, לא מוצא מישהי חדשה, בפייסבוק רק שיחות חולין נחמדות עם נשים ולא יותר מזה, והנסיכה גם כן רווקה. סתם , פשוט חבל, כי אם העולם היה עובד נכון אז כל המחמאות שקיבלתי ממנה (גם מאחורי הגב, ככה שזה לא צביעות ואני יודע באמת מה היא חשבה עליי ורק דברים טובים) היו נהפכות ממזמן לאהבה הדדית.

כיום יש סוג של טינה:wink:

ואני לא בסביבת נשים יותר מדי, גם בפאבים שאני יוצא ומסעדות כולן עם גברים בד"כ.

אתה שואל למה אתה (אני) נתקע על זה יותר מדי? כי תמיד אני מוצא בהן 100 אחוז התאמה בשבילי (לא שלמות כללית, אלא בשבילי) וזה נהרס אם בגללי או בגללה. סתם תחושה של חוסר מזל רציני.

אני לא ב"שוק הרווקים" הרבה מאוד זמן, ואני לא מאמין שתרבות הזו השתנתה מקצה לקצה. אולי התווספה אפשרות להכיר את הזוגיות דרך אפליקציה או מפגשים של קבוצות בפייסבוק, אבל הדרך לזוגיות אמיתית לדעתי נשארה כמו לפני כן.

כל לפתח זוגיות בהתחלה היא איטית, כלומר לא נפגשים ותוך שניה אתם הופכים לזוג. אלא מדברים קצת יותר, אתה פותח את הלב שלך, היא פותחת את הלב שלה. כאשר אתם נפגשים, היא מחבקת אותך כאילו אתה הדובי שמיטה שלה כשהיא רגע לפני שינה, אתה מציע שנצא לדייט, ולשניכם כיף. או במילים אחרות יש סימנים מסוימים לתחילת הקשר (ושניהם אוהבות את זה). אתה רק צריך לקרוא אותן.

הענין שאתה תמיד נופל. או שרגע לפני שהיא שניה לפני שרוצה אותך, אתה עושה את שטותת והכל נהרס (גם זה קורה). אתה צריך להבין מה רוצים, לשדר התנהגות בהתאם.

אבל הבעיה היא הרבה יותר גדולה: החוסר ביטחון שלך גורם לך לעשות הרבה מאוד טעויות (לא רק מבחינת זוגית). אתה חייב למצוא דרך לשפר אותו ואז לחזור למוטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, ברוב הפעמים אני לא עושה משהו חריג כי עובדה שאני מקבל מחמאות מבנות גם מאחורי הגב ורק דברים טובים. זה לא שאני עושה להן משהו רע.

1)הן כנראה באות עם משקעים.

2)לא מצליחות להתפשר חיצונית (וזה לא שאני מכוער, ממש לא, משתדל להשקיע בי כמה שיותר אבל כמובן שיש חתיכים ממני ומוצלחים)

3)הבעיה שתמיד זה אותן בנות שממש כיף איתן ואין שום מצב שתוותר בדייט ראשון, שני, שלישי...

4)מסכים איתך לגבי הביטחון. בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק להתמסכן, לתת לעצמך הנחות ולשבת בלי לפעול.

החבר gbguy שרטט לך איך נראית היכרות עם בחורה. אם תשב ורק תתכתב עם בנות בפייסבוק, תישאר עם העכבר/ הסמארטפון ביד.

תפסיק להשוויץ בסטאטוס של ״הידיד ההומו״ ותתחיל לשנות תפיסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, פייסבוק? רציני? מה, אתה בן 200?! ולמה אתה קורא "שיחות חולין"? תגיד את האמת, האם השיחות שלך נראות כמו אלה בסדרת הסרטונים "ג'נטלמנים ישראליים"? כי אם כן, או אם זה אפילו קרוב, אז אתה עושה משהו ממש לא נכון.

אתה עובד? תדבר עם נשים (ותפסיק לקרוא להן בנות. זה לא מעיד עלייך דברים טובים). אתה יוצא עם חברים ואחד/יותר מהם מביא/ים ידידה? תדבר איתה/ן.

אתה רואה "משקעים" ומנתק מגע, ומצד שני לך יש משקעים אז אתה אפילו לא חותר למגע. אתה מבין את הבעייתיות? ככה אתה לא תיפתר מהמשקעים שלך, והן לא יפתרו משלהן. תדבר איתן, ותגרום לכך שהן ירצו לשכוח את המשקעים שיש להן בתמורה לזה שהן יבלו איתך.

אתה כאילו מחכה שתיפול עליך איזו נסיכה בלי משקעים ותטפל בך כמו הגבר גבר שאתה, ואתה תפנק אותה כמו שמגיע לבת. זה לא יקרה.

עריכה: פספסתי כמה עמודים, אז הנה מסיבת קרקפות צחיחות וסקסיות כפיצוי.

hot-without-hair-see-the-sexiest-20-bald-male-celebrities-pp-sl.jpg?fit=1380%2C880&ssl=1

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתם לתת עצות אחד לשני?

:shock:

:cry:

:nono:

:screwy:

:brickwall:

נגמרו הסיכויים שתגיעו ל :ladysman:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א

hot-without-hair-see-the-sexiest-20-bald-male-celebrities-pp-sl.jpg?fit=1380%2C880&ssl=1

בוודאי שבחור טיפוסי עם קרחת יכול להצליח ליצור קשרים עם נשים, אבל ספציפית לאנשים האלה יש "סטטוס" מאוד גבוה שמשחק תפקיד מאוד משמעותי אצל בחורות מסוימות.

לדעתי, ביטחון עצמי+מה שאתה משדר > ממראה חיצוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, ברוב הפעמים אני לא עושה משהו חריג כי עובדה שאני מקבל מחמאות מבנות גם מאחורי הגב ורק דברים טובים. זה לא שאני עושה להן משהו רע.

1)הן כנראה באות עם משקעים. אתה רואה את הדברים הפחות טובים: תגרום לה לשמחה, במקום להשאיר אותה במקום של עצב. אנשים לא אוהבים להיות עצובים אם אין סיבה מיוחדת (להיפרד ממערכת זוגית בגלל רצון זו לא סיבה להישאר עצוב כל החיים).

2)לא מצליחות להתפשר חיצונית (וזה לא שאני מכוער, ממש לא, משתדל להשקיע בי כמה שיותר אבל כמובן שיש חתיכים ממני ומוצלחים) אתה צריך להשיאר כפי שאתה אוהב את עצמך ולא לגרום לנשים אחרות לשנות אותך (אלא אם כן, היא כבר בת זוג שלך, וכבר אין לך ברירה...)

3)הבעיה שתמיד זה אותן בנות שממש כיף איתן ואין שום מצב שתוותר בדייט ראשון, שני, שלישי... אז למה לא להמשיך? לנסות להגיע איתן לזוגיות?

4)מסכים איתך לגבי הביטחון. בעיה. תאמין בעצמך, והביטחון יעלה. זה לוקח זמן, אבל אין ברירה.

הפייסבוק הוא כלי שהוא נטו להעביר הודעות, לא רגשות ובטח לא להראות משהו. אתה בסך הכל מעביר מלל בלי שום רגש. לכן קשה לי להאמין בפייסבוק. כלומר פייסבוק הוא כלי טוב להכיר אנשים ולהיפגש עם האנשים, אבל לא כלי בשביל להחליף את הפגישות של האנשים.

אין מה לעשות, אלא חייבים להיפגש בשביל דייט ולהזמין. אם לא תעז, בחיים לא תצא ממעגל הקושי למצוא את האחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייסבוק זה אחלה כלי. יצאו לי לא מעט דייטים ממנו עם בחורות מדהימות ואיכותיות. רואה מישהי חמודה, שולח הודעה מנומסת (וישירה), אם עונה אז מחליפים 5-6 הודעות, מבקש את הטלפון וקובעים דייט.

אבל אושריקו משום מה ממשיך בקו המחשבה של "אני בסדר וכל הבנות (הטעות במקור) דפוקות", אז אנחנו סתם טוחנים פה מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב להיות הכי תכלס שיש. פשוט אומר שראיתי אותה בקבוצה X או שהפרופיל צץ לי בפיד (או איפה שלא יהיה), שהיא נראית לי חמודה ואשמח להכיר. לא יותר ולא פחות מזה.

כמובן שלא כולן עונות (או שעונות שזה מאוד מחמיא להן אבל יש להן חבר/לא מעוניינות), אבל מתוך אלו שכן ענו - מ-100% יצא בסוף דייט. בימינו, זה כלי היכרות לגיטימי לכל דבר, כל עוד עושים את זה בטקט ובהקשר הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, פייסבוק? רציני? מה, אתה בן 200?! ולמה אתה קורא "שיחות חולין"? תגיד את האמת, האם השיחות שלך נראות כמו אלה בסדרת הסרטונים "ג'נטלמנים ישראליים"? כי אם כן, או אם זה אפילו קרוב, אז אתה עושה משהו ממש לא נכון.

אתה עובד? תדבר עם נשים (ותפסיק לקרוא להן בנות. זה לא מעיד עלייך דברים טובים). אתה יוצא עם חברים ואחד/יותר מהם מביא/ים ידידה? תדבר איתה/ן.

אתה רואה "משקעים" ומנתק מגע, ומצד שני לך יש משקעים אז אתה אפילו לא חותר למגע. אתה מבין את הבעייתיות? ככה אתה לא תיפתר מהמשקעים שלך, והן לא יפתרו משלהן. תדבר איתן, ותגרום לכך שהן ירצו לשכוח את המשקעים שיש להן בתמורה לזה שהן יבלו איתך.

אתה כאילו מחכה שתיפול עליך איזו נסיכה בלי משקעים ותטפל בך כמו הגבר גבר שאתה, ואתה תפנק אותה כמו שמגיע לבת. זה לא יקרה.

התכוונתי משקעים של עצמה, אם זה אקס, אם זה חוסר נסיון וכו'.

הפייסבוק הוא כלי שהוא נטו להעביר הודעות, לא רגשות ובטח לא להראות משהו. אתה בסך הכל מעביר מלל בלי שום רגש. לכן קשה לי להאמין בפייסבוק. כלומר פייסבוק הוא כלי טוב להכיר אנשים ולהיפגש עם האנשים, אבל לא כלי בשביל להחליף את הפגישות של האנשים.

אין מה לעשות, אלא חייבים להיפגש בשביל דייט ולהזמין. אם לא תעז, בחיים לא תצא ממעגל הקושי למצוא את האחת.

מסכים איתך, אבל הכרתי אחלה אנשים ובנות כבר דרך הפייסבוק ורגש אחד בטוח עבר: להצחיק אותן. עם האחרונה דיברתי איתה כמה ימים בפייס ואז עברתי לוואטספ, שם קשקשנו עוד קצת ואז יצאנו לדייט.

פייסבוק זה אחלה כלי. יצאו לי לא מעט דייטים ממנו עם בחורות מדהימות ואיכותיות. רואה מישהי חמודה, שולח הודעה מנומסת (וישירה), אם עונה אז מחליפים 5-6 הודעות, מבקש את הטלפון וקובעים דייט.

אבל אושריקו משום מה ממשיך בקו המחשבה של "אני בסדר וכל הבנות (הטעות במקור) דפוקות", אז אנחנו סתם טוחנים פה מים.

מדהים אותי הצביעות שלך בכל מה שקשור "לסיפורים" שלי... אתה בעצמך מספר כאן סיפורים על בנות שלא סגורות על עצמן ואתה טוען שאני סתם אומר שיש בנות "דפוקות". תהיה בריא, זה מה שיש לי להגיד.

אני אוהב להיות הכי תכלס שיש. פשוט אומר שראיתי אותה בקבוצה X או שהפרופיל צץ לי בפיד (או איפה שלא יהיה), שהיא נראית לי חמודה ואשמח להכיר. לא יותר ולא פחות מזה.

כמובן שלא כולן עונות (או שעונות שזה מאוד מחמיא להן אבל יש להן חבר/לא מעוניינות), אבל מתוך אלו שכן ענו - מ-100% יצא בסוף דייט. בימינו, זה כלי היכרות לגיטימי לכל דבר, כל עוד עושים את זה בטקט ובהקשר הנכון.

מדהים שסוף סוף אני יכול להגיד שאתה צודק. זה מה שאני עושה.

אגב, לפני כמה שבועות הוספתי מישהי מאיזו קבוצה, לאחר שהגבתי לה תקופה באחת הקבוצות והיא הייתה מגיבה חזרה. אישרה אותי לאחר מכן וקשקשנו. בוא נגיד שאני עצרתי את זה רגע מלהזמין אותה או להכיר אותה, פשוט כי לא התחשק לי. אז להגיד שאתה לא עושה כלום יש מצב, להגיד שאתה לא מגיע למצבים דרך פייסבוק? בטח שכן... אבל אין כבר טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעות...

אתה יודע מה ההבדל בינינו? שלפני כשנתיים, בערך מתי שהשרשור המקורי התחיל, הייתי פחות או יותר במצב שלך (בקטע של לא הרבה הצלחה, לא הרחמים העצמיים וגישת ה"כולם דפוקים חוץ ממני"). אתה לא יכול לתאר לעצמך כמה היינו דומים. אבל איפה הייתי אז ואיפה אני היום. בשנתיים האלו למדתי, קראתי, יישמתי, ניסיתי, טעיתי, הצלחתי, ובקיצור - עברתי תהליך ששם אותי היום במקום אחר לגמרי. וזה לא רק בקטע הזוגי אגב, אני משתדל לקום כל יום ולשפר בעצמי משהו/ללמוד משהו חדש שלא ידעתי יום קודם. ומה אתה יודע, מכל דייט, אינטרקציה, סיטואציה, מוצלחים או לא, למדתי המון. והתהליך הזה לא נגמר, הוא מתמשך, והוא ימשיך עד היום בו אמות.

הסיפורים שאני כותב פה הם נטו בשביל לשתף, אולי ללמוד מחכמתם של מנוסים ממני ("מכל מלמדיי השכלתי", מכיר?) לא בשביל לבכות כמה כולם(ן) דפוקים וכמה מסכן אני. עם כל הכבוד לך, אתה מעיד על עצמך כלא-מוצלח עם בחורות (ובכלל בחיים, אבל זה עניין אחר. אני לא בא להקניט או משהו, אלו מילים שלך), ועם זאת אתה מרשה לעצמך לתת לאחרים טיפים ועצות על איך כן להצליח עם בחורות?? זה לגיטימי בעינייך? מילא היית מייעץ מה לא לעשות בשביל להמנע מכשלון, שגם זה משהו, אבל לעשות ההפך...

With that being said, מה אתה עשית בשנתיים האחרונות? לא עשית שום תהליך עם עצמך, ואני בספק אם אתה באמת יודע מה אתה מחפש (מה שאני חשבתי שאני מחפש בהתחלה, הוא שונה לגמרי ממה שאני יודע שאני מחפש היום, וככל הנראה ימשיך להשתנות ולהתחדד). נתנו לך פה עשרות אם לא מאות טיפים ועצות ששווים זהב, ואתה בשלך. אז, אנחנו דומים?

נ.ב, סתם כאנקדוטה, אני "כולה" 1.65. זה דבר שאף פעם לא הזיז לא ולא ייחסתי אליו חשיבות. האם בחורות דחו אותי רק ע"ס זה? כן. האם זה אי פעם הפריע לי? לא. אני רק יכול לתאר לעצמי איך אתה ונמרוד הייתם לוקחים את הנתון היבש הזה ומתבכיינים עליו במשך 3 שרשורופלצת שלמים.

נקודה למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...