Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמרוד, ממליץ לך לקרוא את הספר הזה או לפחות לעבור עליו ולקבל רעיונות משם:

https://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=12127

זה מדבר על חלק מהנושאים של "השטחיות" וכל ההשוואות ש- Falou העלה כאן.

לפי הספר, ערך עצמי אמיתי אמור להגיע מבפנים ולא מכל מיני דברים חיצוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצחקת אותו. הוא לא מחפש פתרון. הוא מחפש לייבב על המקלדת כי זה הכי קל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח תינוק בן יומו, ספק את כל צרכיו הקיומיים (אוכל, ניקיון) אבל בלי תשומת לב, רב הסיכויים הם שהוא ימות, ואם לא ימות, יהיה פגום שכלית ובלתי מתפקד (זה הוכח בבתי יתומים במדינות קומוניסטיות, כבר לפני עשרות שנים).

תמיד, אבל תמיד יהיה מי שיחנך את התינוק. אם לא ההורים, אז המשטר, הרחוב או הג'ונגל. אם הוא ישרוד את החינוך הזה, זה סיפור אחר.

ערסים ומקביליהם בחו"ל זאת דוגמא לתינוקות שדאגו להם לצרכים הפיזיים, אבל ההורים לא דאגו להם לחינוך ראוי, אז מישהו אחר תפס את המקום של האבא והאמא (במקרה הזה ערסים גדולים קודם וראשי כנופיות אחר כך).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד, אבל תמיד יהיה מי שיחנך את התינוק. אם לא ההורים, אז המשטר, הרחוב או הג'ונגל. אם הוא ישרוד את החינוך הזה, זה סיפור אחר.

ערסים ומקביליהם בחו"ל זאת דוגמא לתינוקות שדאגו להם לצרכים הפיזיים, אבל ההורים לא דאגו להם לחינוך ראוי, אז מישהו אחר תפס את המקום של האבא והאמא (במקרה הזה ערסים גדולים קודם וראשי כנופיות אחר כך).

אתה לא מבין.

תינוק שלא מקבל יחס אנושי, חום, אהבה, חיבוק... 40 אחוז סיכוי שימות. אם רק תאכיל ותנקה אותו, סבירות גבוהה שלא ישרוד, ואם כן ישרוד, הוא לא יהיה עבריין, הוא יהיה מפגר התפתחותית.

בג'ונגל הוא ימות. במדינות קומיניסטיות שמו תינוקות בבתי יתומים עם טיפול מינימלי. משם המספר של 40 אחוז תמותה, עד גיל שנתיים (אם אני זוכר נכון).

זה נכון שחיברות לא נכון ויחסים פגומים במשפחה יוצרים עבריינות, כבר מגיל מאוד צעיר, אבל אני מדבר על הזנחה בכמה רמות גבוהה יותר. תינוק לא מתפתח בלי אינטראקציה מספקת. אין בכלל מה להתווכח על זה.

ואני מחזיר אותנו לדיון, נאמר ע"י מלכישוע שהמצב הבסיסי שלנו הוא "לבד". זה לא נכון.

לבד אנחנו מתים. יש מעט מאוד אנשים שמסוגלים לחיות לבד בהרים, וגם הם רכשו את המיומנות והכלים לכך, במהלך חייהם, מהחברה בה הם חיו.

המצב הבסיסי שלנו הוא לחיות בסביבה עם אנשים אחרים. כושר השרידות שלנו לבד הוא - אפס.

המצב הבסיסי שלנו הוא - במערכת יחסים עם בני אדם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תאכיל, תלביש ותנקה את התינוק, אבל תנעל אותו בחדר בלי לדבר איתו או לפחות לספק לו אמצעי בידור כלשהם, הוא אכן יום אחד יילך לישון ולא יתעורר.

אבל מכאן ל"כל אחד חייב זוגיות" הדרך ארוכה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא טען את זה בשום מקום.

"

המצב הבסיסי שלנו הוא לחיות בסביבה עם אנשים אחרים. כושר השרידות שלנו לבד הוא - אפס.

המצב הבסיסי שלנו הוא - במערכת יחסים עם בני אדם."

הוא לאו דווקא דיבר על זוגיות, אלא על מערכות יחסים וקשרים עם אנשים.

אפרופו הדיון - בקרתי באוקראינה לא מזמן, והנשים יפהפיות אחת אחת, אבל הפערים התרבותיים גדולים מדי ואני בהחלט הייתי מעדיף את הישראליות.

אולי אני מגזים ומכליל ,אבל מהקצת שראיתי הצטיירה בעיניי תמונה של מבנה משפחתי שהגבר צריך לספק את הכל. (ע"ע גולדיגריות)

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://theconversation.com/can-a-lack-of-love-be-deadly-58659

https://www.forbes.com/2010/04/20/russia-orphanage-adopt-children-opinions-columnists-medialand.html#6d14ef7f21e6

Love won: 37% of the infants kept in the bleak hospital ward died, but there were no deaths at all amongst the infants raised in the prison. The incarcerated babies grew more quickly, were larger and did better in every way Spitz could measure. The orphans who managed to survive the hospital, in contrast, were more likely to contract all types of illnesses. They were scrawny and showed obvious psychological, cognitive and behavioral problems.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המשפט האחרון שלך, האחרונה הייתה כבר צריכה "לאנוס" אותי מאהבה... ולא להשאיר אותי בתור ידיד וגם את זה לחתוך.

אני חושב שהקבוצה שדיברת עליה עושה הרבה חסדים שם אבל עדיין כמות הזוגות שיוצאים מקבוצות כאלה נמוכים ביחס לכמות האנשים. מה גם שיש הרבה תחמנים בקבוצות האלה שמשחקים אותה משהו אחד ובפועל ההפך הגמור.

אני עדיין ואמשיך לחפש בחורה עם כמה שפחות ידידים, כמה שפחות נסיון במערכת יחסים, כדי שאני אהיה המיוחד שהיא תעבור איתו את זה. ותתפלא, בניגוד לסטיגמות של אנשים כאן, יש כל מיני בנות כאלה שמסתתרות- הבעיה שהן משתחררות בגלל שהחברה אומרת להם שהן מוזרות. כמה עצוב.

ועוד פעם אני אומר, תשימו לב למי אתם עונים ברצינות ולמי אתם חושבים שהוא מטריל. כי הרבה פעמים ההפך הוא הנכון.

אתה רק חושב שיש לך בטחון עצמי. בפועל, אתה מפחד מהצל של עצמך בקטע הזוגי.

דווקא בקבוצה של רווקים, שמקיימת מפגשים באופן רצוף, ובכל פעם נוספים חברים, זה ה-מקום וההזדמנות להכיר בת זוג פוטנציאלית ועוד עשרות חברים וידידות, שדרכם אפשר להכיר עוד בנות זוג פוטנציאליות.

רוב הבנות ״שחוו כמה שפחות״ במערכות זוגיות יכולות להגיע לשלב שהן מרגישות שלא ראו/ חוו מספיק, ואז אתה נשאר עם השברון לב.

תחפש את זו שמתאימה לך וצא מהקבעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסרף, אני מאוד מבסוט בשבילך שאתה הרווחת משהו מהקבוצות האלה, אבל אני יכול לומר לך באחריות שגם בקבוצות כאלו גדולות ואיכותיות, כמות הסינונים והצביעות גדלים.

הרי בחורה נאה מספיק שמעלה פוסט היכרות, אתה יודע כמה אוטומטית הודעות היא מקבלת?

או בוא נסתכל על עוד משהו, אתה מגיע למפגש שבו רוב האנשים נראים יותר טוב ממך, מוצלחים (עסק וכו') ממך, וכמו שאתה חתיך יותר מהרבה יש גם הרבה יותר חתיכים ממך. מה הסיכוי שהיא תסתכל עליך?

פייסבוק זה כלי מצויין, דרכו הכרתי המון אנשים ובנות (אין לי הרבה חברים בפייסבוק אבל הרבה מאוד מהם הם אנשים שהכרתי רק שפתחתי את הפייסבוק) אבל בכל מה שקשור למערכת יחסים אתה עדיין צריך לעבוד שם קשה בגלל ההיצע.

לגבי המשפט האחרון , לא בהכרח, אתה מדבר על מישהי שמחפשת ריגושים, אני מדבר יותר על מישהי שלא ראתה מערכת יחסים רצינית והיא כמהה לקשר ארוך שיוביל בסופו של דבר "לאחד" שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://theconversation.com/can-a-lack-of-love-be-deadly-58659

https://www.forbes.com/2010/04/20/russia-orphanage-adopt-children-opinions-columnists-medialand.html#6d14ef7f21e6

Love won: 37% of the infants kept in the bleak hospital ward died, but there were no deaths at all amongst the infants raised in the prison. The incarcerated babies grew more quickly, were larger and did better in every way Spitz could measure. The orphans who managed to survive the hospital, in contrast, were more likely to contract all types of illnesses. They were scrawny and showed obvious psychological, cognitive and behavioral problems.

תודה על המובאות. קשה לקבל את העניין הזה כעובדה מדעית כתוצאה ממחקר בסביבה מבוקרת, מקווה שלא נעשה ולא ייעשה כזה מחקר. לא חסרות כמובן השלכות קוגניטיביות.

לא שולל, אבל לא לגמרי מקבל כעובדה. יתכנו סיבות אחרות לתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקרא את המחקר, תוכל להעלות ספק. הוא שוחזר גם בבתי יתומים במזרח אירופה, ובקופים.

מבחינת הנדרש ממדעי ההתנהגות, הוא ולידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שאתה מכוון למחקר של שפיץ, טרם קראתי. אשמח לקרוא בהזדמנות, ואשמח אם יש לך קישור ספציפי.

כן קראתי את האתרים שקישרת אליהם, כולל רפרנסים.

אני לא במעמד למתוח ביקורת עמיתים.

להעלות ספק תמיד אוכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסרף, אני מאוד מבסוט בשבילך שאתה הרווחת משהו מהקבוצות האלה, אבל אני יכול לומר לך באחריות שגם בקבוצות כאלו גדולות ואיכותיות, כמות הסינונים והצביעות גדלים.

הרי בחורה נאה מספיק שמעלה פוסט היכרות, אתה יודע כמה אוטומטית הודעות היא מקבלת?

או בוא נסתכל על עוד משהו, אתה מגיע למפגש שבו רוב האנשים נראים יותר טוב ממך, מוצלחים (עסק וכו') ממך, וכמו שאתה חתיך יותר מהרבה יש גם הרבה יותר חתיכים ממך. מה הסיכוי שהיא תסתכל עליך?

פייסבוק זה כלי מצויין, דרכו הכרתי המון אנשים ובנות (אין לי הרבה חברים בפייסבוק אבל הרבה מאוד מהם הם אנשים שהכרתי רק שפתחתי את הפייסבוק) אבל בכל מה שקשור למערכת יחסים אתה עדיין צריך לעבוד שם קשה בגלל ההיצע.

לגבי המשפט האחרון , לא בהכרח, אתה מדבר על מישהי שמחפשת ריגושים, אני מדבר יותר על מישהי שלא ראתה מערכת יחסים רצינית והיא כמהה לקשר ארוך שיוביל בסופו של דבר "לאחד" שלה.

אין קשר לכמות הצביעות והסינונים. מעולם לא פניתי לבחורה בקבוצה אחרי כתיבת פוסט, כזה או אחר, אלא הגעתי למפגשים של בני גילי, הכרתי מאות חברים וידידות לחיים ועם המפגשים מכירים יותר לעומק ונוצרים גם זוגות.

תאמין לי שיש יותר יפים, יותר משכילים וגם יותר עשירים ממני, ועדיין זה לא מנע ממני להיות בזוגיות עם בחורה שהרבה ״שמו״ עליה עין, וחלקם נראו טוב ממני. תתחיל להאמין בעצמך וביכולות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום?!

המצב הקיומי והחברתי ההתחלתי שלך הוא תינוק עם אמא.

קח תינוק בן יומו, ספק את כל צרכיו הקיומיים (אוכל, ניקיון) אבל בלי תשומת לב, רב הסיכויים הם שהוא ימות, ואם לא ימות, יהיה פגום שכלית ובלתי מתפקד (זה הוכח בבתי יתומים במדינות קומוניסטיות, כבר לפני עשרות שנים).

אכן, כוונתי כמובן היתה ל״לא בזוגיות״...

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...