Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פורטה 2014 EX - חוות דעת ואחזקה - מתעדכן

rev-Match
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בספייר קוריאה כפי שציינתי

למגנטיס עולה לי 15 דולר

חליפי 20 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחלה אוטו . עשיתי כמה טיפולים לחברים עם הרכב הזה. הוא משפחתי קלאסי.

מה שטוב בו זאת האמינות. האמינות שלו ברמה מאוד גבוהה. אתה יכול לרכוש אותו וללכת לשון בשקט.

אני חושב שהמחיר שלו לא מוצדק . הכל פסטיקי ומרגיש זול - לא אוהב את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, netanel1014 כתב:

לא מוצדק גבוה? לא מוצדק נמוך? 

לגבי פלסטיקי,  לא מסכים,  ברוב המקומות בהם נוגעים בדרך כלל יש פלסטיק רך באיכות גבוהה. 

לדעתי כמשפחתית הוא יותר טוב מהיפניות המקבילות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, netanel1014 כתב:

אחלה אוטו . עשיתי כמה טיפולים לחברים עם הרכב הזה. הוא משפחתי קלאסי.

מה שטוב בו זאת האמינות. האמינות שלו ברמה מאוד גבוהה. אתה יכול לרכוש אותו וללכת לשון בשקט.

פלסטיקה טובה מאוד, בדלתות הקדמיות  בחלקים העליונים ובאזור הדשבורד בכללותו וסביבתו, הפלסטיק רך וגמיש למגע - רוב הרכבים בסגנון הזה הפלסטיקה הרבה יותר קשיחה. ולפורטה יש גם משענת יד מרופדת בכל דלת 

לדעתי הפלסטיקה וגם איכות ההרכבה ברמה מעל בממוצע ביחס לרכבים מהסגנון והשנתון הזה.

עריכה אחרונה על ידי Lior_heart
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, rev-Match כתב:

לא מוצדק גבוה? לא מוצדק נמוך? 

לגבי פלסטיקי,  לא מסכים,  ברוב המקומות בהם נוגעים בדרך כלל יש פלסטיק רך באיכות גבוהה. 

לדעתי כמשפחתית הוא יותר טוב מהיפניות המקבילות. 

ביחס ליפניות בעלות - תועלת ללא ספק הוא וינר. אבל ביחס לאירופאיות הוא ושאר היונדאיות מרגישות פחות איכותיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, netanel1014 כתב:

ביחס ליפניות בעלות - תועלת ללא ספק הוא וינר. אבל ביחס לאירופאיות הוא ושאר היונדאיות מרגישות פחות איכותיות

ביחס לאירופאיות אין ספק אבל סעיף האמינות גורם לוותר על  אירופאיות. 

בעמוד הראשון ציינתי שבחנתי גם אוקטביה אבל מחיר הרכישה והסיכונים שבאחזקה גרמו לי לוותר. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, rev-Match כתב:

ביחס לאירופאיות אין ספק אבל סעיף האמינות גורם לוותר על  אירופאיות. 

בעמוד הראשון ציינתי שבחנתי גם אוקטביה אבל מחיר הרכישה והסיכונים שבאחזקה גרמו לי לוותר. 

בדיוק. דודה שלי קנתה ג'טה . רכב פצצה. אחרי כמה חודשים..בום הלך גיר! 10 אלף תיקון. למשפחה רגילה זאת מכה קשה במיוחד שיש לך משכנתא ומחיה מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.8.2022 בשעה 16:35, netanel1014 כתב:

הפורטה בוודאות בנויה יותר טוב ממקבילתה ביונדאי, הייתה ברשותי i35 כשהרכב היה די חדש הידיות בדלתות הרגישו חלולות ומתפרקות, הפלסטיק הכסוף בפנל המרכזי היה דק וזול. 

מלבד סעיף ההרכבה ואיכותה, הפורטה כחבילה עדיפה על היונדאי. 

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.8.2022 בשעה 18:06, netanel1014 כתב:

בדיוק. דודה שלי קנתה ג'טה . רכב פצצה. אחרי כמה חודשים..בום הלך גיר! 10 אלף תיקון. למשפחה רגילה זאת מכה קשה במיוחד שיש לך משכנתא ומחיה מטורפת.

אצלי יש בבית את האמא של הג'טה, קוראים לה בורה. עדיין רכב פצצה וכבר 22 שנה עם אותו גיר ואותו מנוע, החלק הרציני היחיד שהוחלף רדיאטור לפני כמה שנים, שלוש או ארבע. אבל לפני כמה ימים הלך מדחס המזגן ( בכל זאת 22 שנה ) והוחלף בחדש, מה שאולי יגרום סוף סוף לגט המיוחל. ולא מספר בשביל להשוויץ, פשוט בכדי להבהיר שאין באמת הבדל לדעתי וניסיוני שמקורו במוצא אתני שונה בכל הנוגע לאמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי מיוצרת בהודו ומדינות נוספות

קיה לרוב מיוצרת בדרום קוריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^בדיוק. ומדובר בעשרות אלפי רכבים שנוסעים על הכביש.

כשאתה מטפל באחת בחלקים 'נסתרים' (נגיד מאחורי הכרית אוויר) אתה מגלה כיתובים בטושים צבעוניים, כנראה לקראת סוף יום העבודה העובדים מתכתבים אחד עם השני על גבי פס הייצור כדי להבין עם מי הם תופסים טרמפ הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 20.5.2022 בשעה 21:03, rev-Match כתב:

הכפתור מגיע עם 2 חוטים, אחד מאריקים לגוף (אני חיברתי לאחד מהברגים שמחברים את מנעול תא המטען למכסה) ואת השני מושכים לאורך הדופן השמאלית (כייוון נסיעה) של הרכב לאזור תיבת הפיוזים הנמצאת באיזור הרגליים של הנהג, בפתיחת המכסה נראה מחבר, מיקום המחבר ומיקום הפין בתמונות  הבאות.

191181730_WhatsAppImage2022-05-20at8_59_57PM.thumb.jpeg.a9ec7387b80abdc996dc380defbbe1ed.jpeg

1667701650_WhatsAppImage2022-05-20at8_57_52PM.thumb.jpeg.1a91224ab403c7cec47ef58c35ef71cc.jpeg

1675645589_WhatsAppImage2022-05-20at9_00_38PM.thumb.jpeg.642a6474d97d97ae274935ee1956c5b4.jpeg

ברשותי פורטה 2017 הזמנתי חלק וניסיתי להרכיב כמו שתיארת אבל זה לא עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...