Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסע להחלפת הקופרה (2 תמורת 1)

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 7.10.2021 בשעה 17:10, misterb כתב:

(מכירים את ה'אייייי כוסעמקקקק' הזה?)

למה זה מרגיש לי מוכר? (רק עם 150 סוסים פחות) 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נהנתי לקרוא,פעמיים אפילו... 

אחרי תקופה עם המיאטה,איך הרכב מרגיש לך?״חוסר״הכח מפריע? 

אם אתה יכל קצת לפרט מה היית ממליץ רכב הוט אצ חזק(קופרה למשל)או מיאטה(כהשוואה לברז) כרכב ספורט ראשון לצעיר בן 21. 

עד כמה המיאטה ״איטית״יותר במסלול מאשר הקופרה?(אם בכלל?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא יכול ממש להגיד, כי המיאטה בעיקר בחניה, נסעתי בה פעמים בודדות באמת, בעיקר פעם אחת למסלול בערד, ופעם אחת לטיול בצפון.

החוסר בכוח פחות מפריע במסלול, ובידיים נכונות היא עושה זמנים דומים לקופרה ולפעמים טובים יותר (תלוי כמה התוואי טכני, בישורות יש לקופרה יתרון משמעותי, בפניות למיאטה).

כרכב עיקרי, גם אם זה לבחור צעיר, הייתי הולך על ברז, המיאטה לדעתי בלתי אפשרית להתנהלות יומיומית, בעיקר כי היא ממש קטנה וצפופה.

להוט האצ' סטייל קופרה יש את היתרונות שלה גם, השאלה מה בדיוק מחפשים כמכלול.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה בסטוק רכה מדי.

לדעתי בND2 הם שיפרו את המצב.

בכל אופן סט קפיצים בולמים אפטרמרקט היה נהוג פעם, כיום עם כניסת מותגים רבים ומגוונים של קווילאוברים בשלל מחירים.

מרבית בעלי המיאטה שמשפרים קונים קווילאוברים ומי שיכול להרשות לעצמו הולך בכיוון האוהלינס הנהדרים מה שיש במיאטה של MISTERB.

הם נוחים מאוד ומבצעים מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בתאריך 13.12.2021 בשעה 15:51, misterb כתב:

בדרך מת"א לחיפה הצריכה הממוצעת הייתה 1/18 (שיוט על 130 ופקקים), יחד עם הנהיגה בעיר כמה ימים זה ירד ל-1/14, נראה מה יהיה לאורך זמן.

קודם כל - ברכות ותתחדש! אין ספק שאתה עוד בהיי מהרכות של האופטימה, מעניין מה יחזיק יותר מעמד ביומיום - הרכות בישבן או הגעגוע למכה בגב מהתאוצה....

שאלה קטנה לגבי הכתוב על תצרוכת הדלק: האם באופטימה אין מצב של התקדמות רק על סוללה במהירות נמוכה? אם כן, איך התצרוכת ירדה ל-14 ק"מ/ל', כאשר בהיברידיות נהוג לומר שדוקא בתנאי נהיגה איטיים/פקקים התצרוכת משתפרת?

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בטח שיש פעולה רק על סוללה, הבעיה שה׳עירוני׳ שלי זה חיפה, ובעליות אם רוצים לנסוע במהירות שהיא לא זחילה - המנוע החשמלי לא מספיק. אני עדיין לומד את העניין, זה סוג של משחק - לנסות לנסוע על חשמל כמה שיותר :)

• אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

מנהיגה של כזו במבחן של הפורום דאז זכורות לי שתי נקודות, נטייה לתת היגוי ובידוד רעשים מעט מאכזב לרכב בקטגוריה הזו, יותר מדיי רעשי רוח במהירות יחסית נמוכה של 80 90 קמ"ש בשיוט. 

איך זה אצלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת היגוי? שום דבר חריג לרכב כבד כזה. ממילא זה לא רכב שהולך להגיע למגבלות אז זה פחות רלוונטי. אחרי החלפת צמיגים למשהו סביר אני אנסה אותה בבית אורן סתם בשביל הקטע :)

רעשי רוח - ממש לא שמעתי משהו יוצא דופן גם ב-130-140, יותר שקט מכל משפחתית שנהגתי בה. אולי יש שקטות יותר בסגמנט, לא יודע להשוות, אבל מבחינתי זה שקט כיפי מאד. יותר שקטה מהקופרה ומאוקטביה בפער.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

תתחדש ותמשיך להנות!

אפשר פירוט על הדונגל האלחוטי? יש שתו אופציות באלי (1 ו2) מדובר במשהו כזה?

בתאריך 13.12.2021 בשעה 15:51, misterb כתב:

לשמחתי אפילו הדונגל האלחוטי של הקארפליי שהיה לי בקופרה עובד גם כאן

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המוצרים באלי, אני קניתי מכאן :

https://cplay2air.com/

יש שרשור על זה פה בפורום תעשה חיפוש.

זה מיועד לרכב שיש לו קארפליי מובנה במערכת מקורית שהיא לא מבוססת אנדרואיד. למערכות אנדרואיד יש מתאמים אחרים, יותר זולים ופשוטים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה עם המיאטה,שאלתי ליפני חצי שנה באשכול הזה אם היית ממליץ על מיאטה,בסוף קניתי מיאטה 🙂

מאוד מעצבן הקטע של הקשת,מאוד רוצה להגיע למסלול אבל הם מעדיפים אותנו בכביש ציבורי כנראה. 

לא כולם רוצים/יכולים לשים 10 אלף על קשת...וזה עוד סיבה להורדה מהכביש ומספיק מיאטות na קבלו על זה הורדה. 

תמשיך להנות מהמיאטה,המספר רכב שלי מאוד דומה לשלך וגם שלי בשחור...תאומות זהות 😁

שלם עם ההחלטה של לעבור מקופרה למיאטה? 

תבדוק לה שמן כל נסיעה חזקה,המנועים של הnc שובבים.....אמינים אבל עד שפתאום חסר שמן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...