Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבילי גם להגיע למצב של דייט זה דיי אתגר. קרה לי לעתים רחוקות.

בכל חיי הייתי באיזה 4-5 דייטים.

"אתה חמוד אבל..."

מזכיר לי אותי עד לפני זמן מה שתמיד נפלתי לתוך הפריינדזון הארור

שאלתי ידידה טובה מה הקטע ? אני לא משחק משחקים, אני ישיר, והחמאתי עוד קצת לעצמי

ואז אמרה לי שבהתחלה אתה לא אמור לזרוק את עצמך עליה ולהיות יסמן שלה או במילים אחרות אתה חייב להתחיל לשחק קצת בהתחלה בשביל לא להשאר בקטגורית אתה חמוד אבל...

מאז השיחה ההיא אני יוצא עם בנות זה לא מתקדם לכדי קשר אבל יש התקדמות ואין מה לעשות כדי למצוא את ה-אחת צריך לעבור הרבה בררה בדרך (בררה יכול להיות מהרבה סיבות אי התאמה באופי/מראה/רצונות אישיים ולאו דווקא אם היא משכילה או לא או מכוערת)

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שאם כל אחד במקום להתבכיין בפורום / לחלוק איתנו את בריכת הידע האין סופית שלו על איך לחיות / score chicks, היה יוצא ופאקינג עושה משהו כדי לשפר את מצבו, השרשור היה מאבד עניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אמרה לי שבהתחלה אתה לא אמור לזרוק את עצמך עליה ולהיות יסמן שלה או במילים אחרות אתה חייב להתחיל לשחק קצת בהתחלה בשביל לא להשאר בקטגורית אתה חמוד אבל...

יש הבדל בין להיות יסמן לבין לא להיות ישיר ולא לשחק משחקים.

אולי באופי שלך אתה יסמן ולרצות זה לא משחק עבורך, אלא חלק מהדרך בה אתה מתחבר. אם אתה אוהב נשים דומיננטיות, שמחפשות מישהו צייתן, זה יכול להתאים. הבעיה קיימת אם אתה מעדיף נשים שדווקא מעדיפות גבר שייתן להן קצת קונטרה, ייקח קצת פיקוד, יגלה קצת יוזמה, ויידאג לצרכים של עצמו, באופן בו היא לא תצטרך להתחשב בך כל הזמן.

בנוסף, בני אדם משתוקקים למה שאין להם ונהנים מהתחושה הזו, והיא שונה משביעות הרצון שהדבר אצלך (הורמונים אחרים). זה מנגנון פיסיולוגי/אבולוציוני בסיסי, שנועד לגרום לך לתור את הסביבה אחרי הדבר הבא שישפר את מצבך בעולם, לקראת זמנים גרועים יותר. אם מישהי מרגישה שאתה בכיס שלה, האטרקטיביות שלך, כמושא להשגה, יורדת.

אז אולי לשחק אותה קשה להשגה זה ילדותי, אבל לא להיות זמין תמידית זה חשוב. שמור על אוטונומיה, תחומי עניין וחברים מחוץ לזוגיות. דברים שרק אתה עושה עם עצמך או עם אחרים, שרצוי שתהיה נלהב לגביהם (אוננות לא נחשב...).

זה קצת קשה בהתלהבות של תחילת קשר, אבל דווקא ממש עוזר לשמר אותה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין להיות יסמן לבין לא להיות ישיר ולא לשחק משחקים.

אולי באופי שלך אתה יסמן ולרצות זה לא משחק עבורך, אלא חלק מהדרך בה אתה מתחבר. אם אתה אוהב נשים דומיננטיות, שמחפשות מישהו צייתן, זה יכול להתאים. הבעיה קיימת אם אתה מעדיף נשים שדווקא מעדיפות גבר שייתן להן קצת קונטרה, ייקח קצת פיקוד, יגלה קצת יוזמה, ויידאג לצרכים של עצמו, באופן בו היא לא תצטרך להתחשב בך כל הזמן.

בנוסף, בני אדם משתוקקים למה שאין להם ונהנים מהתחושה הזו, והיא שונה משביעות הרצון שהדבר אצלך (הורמונים אחרים). זה מנגנון פיסיולוגי/אבולוציוני בסיסי, שנועד לגרום לך לתור את הסביבה אחרי הדבר הבא שישפר את מצבך בעולם, לקראת זמנים גרועים יותר. אם מישהי מרגישה שאתה בכיס שלה, האטרקטיביות שלך, כמושא להשגה, יורדת.

אז אולי לשחק אותה קשה להשגה זה ילדותי, אבל לא להיות זמין תמידית זה חשוב. שמור על אוטונומיה, תחומי עניין וחברים מחוץ לזוגיות. דברים שרק אתה עושה עם עצמך או עם אחרים, שרצוי שתהיה נלהב לגביהם (אוננות לא נחשב...).

כל הנשים שיצאתי איתן חבר ילדות קרוב אלי הגדיר אותי בתור אחד שנמשך לפסיכיות בקופסא, לא יודע איך יצא כך.

מעדיפות גבר שייתן להן קצת קונטרה, ייקח קצת פיקוד, יגלה קצת יוזמה, ויידאג לצרכים של עצמו, באופן בו היא לא תצטרך להתחשב בך כל הזמן.

זו בדיוק היתה כוונתי ולקח לי הרבה יותר מדי זמן להבין את זה

לצערי זה נכון למרות שאם אני בענין של מישהי אדחה כל דבר בשבילה, ופה היתה הטעות שלי.

בקיצור רוב הנשים מעדיפות את זה שייבש אותן קצת, ולשמוע לא זה לא מילה גסה אצלן, להפך הוא מניע אותן לרצות יותר

לא מצליח להבין את הראש הנשי, אבל בסוף מכל אחת שמשהו לא עובד איתה בדרך אתה לומד, והשיעורים האלה הם עוד שלב שצריך לעבור בדרך.

מכל חברה שהיתה לי בעבר למדתי בדיעבד היכן טעיתי והקשר הבא אחריו תמיד היה טוב יותר

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שנשים רוצות גם גבר עם תחומי עניין ולא חייל שיציית כל פעם שהן ירצו משהו.

לדעתי כאן הנקודה שאתה מפספס.

כמובן שחיבים בהתחלה תחומי עניין משותפים, ותוך כדי כל אחד פורח לכיוון שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לקרוא את ההודעות ואני משער שיש לא מעט אכזבות.

הבוקר, נשלח לאחד העובדים שלי (קצת באיחור) מסר חביב.

ממליץ לכם לקרוא.

היי, שמי ד"ר עידן מילצ'ר, סקסולוג ומטפל זוגי. ערב טו' באב ואני רוצה לומר לכל הרווקים והרווקות שקוראים אותי עכשיו: תתחתנו!

ברבנות, בקפריסין, אצל סלב ואפילו החלפת טבעות אינטימית באמצע אי מבודד. העיקר – תמסדו קשר ואל תישארו לבד!

אנחנו במאה ה-21 והמגיפה של המאה הזו היא לא סרטן, סוכרת או איידס אלא הבדידות. הלבד. להיות בתוך ארבע קירות כשהקול היחידי שאנחנו שומעים הוא של עצמנו.

מסתובבים במטבח, שוכבים במיטה, רובצים על הספה תוך צפייה בתכנית ראליטי ובוכים על מר גורלנו. על זה שאין לנו אהבה ושואלים "מה עשיתי רע שזה מגיע לי?" או "מה הבעיה איתי שכולם נשואים ורק אני נשארתי לבד כמו כלב".

אז סליחה, קומו, תנגבו את הדמעות שליש ותתעוררו למציאות. אתם אלו האחראים למצב שלכם ולא אף אחד אחר.

"איך הוא מעז?" אתם שואלים עלי בהרמת גבה?!. "הוא לא מבין מה אני עוברת" אתן מזדעקות. תירגעו כולכם בבקשה.

כמה פעמים פסלתם דייט עוד בטלפון? לכמה מכם יש מספרים שקיבלתם בטינדר, אלפא או בפייסבוק ולא עשיתם איתם כלום? כמה אנשים טובים פסלתם בדייט ראשון רק כי הוא לבוש רע או כי היא מדברת מידי? אוי כמה תירוצים שמעתי, בלי סוף. ממראה חיצוני ועד לצחוק מעצבן. ואחרי זה אתם מתפלאים למה אתם לבד. החיים זה לא פרק של סיינפלד וזה בטח שלא מצחיק כבר.

תמיד חושבים שמגיע לכם יותר טוב, יפה יותר, עם גוף שווה יותר, חכמה יותר, מגע מיני מוצלח יותר. שבחוץ יש נסיך שרוכב אליכן ישר לחצר הבניין או שאיזה מיליונר יבוא ויסחוף אתכן לאיזה אי בודד שמה תחיו בעושר ואושר.

Wake up! אתם מתישים את עצמכם. בנים ובנות כאחד.

ואני שומע אתכם כבר שנים. מטפל, מקשיב, מכיל, מייעץ, עונה לכל פנייה.

רוצים לדעת מה באמת עזר לאלפי הזוגות שהבאתי אותם לחופה? להתפשר!

כן, כולנו מתפשרים בחיים. בעבודה, במגורים וגם בזוגיות. אין ולא יהיה מושלם.

כולנו פאקט-אפ ורק מי שמבין שהוא לא מושלם ילמד את השוני וידע לקבל את השני.

בנוסף, חשוב לדעת שאין קסמים, שזוגיות זה משרה נוספת, שבחיים לוקח זמן להתאהב ושלפעמים האהבה כבר לא כשהייתה אבל נשארה חברות והיא לא פחות חשובה.

שעדיף ביחד מאשר לבד.

ערב טו' באב, אתם יכולים ללכת לעוד בר, לצוד עוד אהבה ללילה, לקבל עוד התאמה באתר הכרויות או שאתם יכולים להחליט שעד טו' באב הבא כבר תהיו תחת החופה.

זה אפשרי ותלוי רק בכם.

ותאמינו לי, זו לא עוד קלישאה ואני מוכן להיות הדיג'יי!!

עכשיו כנסו בי חזרה ותגידו לי שאני זקן שלא מבין כלום.

תאמינו לי, שמעתי כבר הכול. מי שהקשיב לי כבר מזמן בזוגיות וחי באושר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחתנו!

או שהוא נשוי טרי/אבא טרי (לאלה יש קטע שהם רוצים לחתן את כל העולם. אין ידועים בציבור, רק חופה, רק רבנות, רק הארדקור), או שהוא מקושר לבעל עולם אירועים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אנשים פה לא מוכנים להתפשר על מי פה ממותגים, אז על שותפ/ה לחיים?!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הפבלו אסקובר של אולמי אירועים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם כל אחד במקום להתבכיין בפורום / לחלוק איתנו את בריכת הידע האין סופית שלו על איך לחיות / score chicks, היה יוצא ופאקינג עושה משהו כדי לשפר את מצבו, השרשור היה מאבד עניין.

בהחלט.

מבחינתי -

אתרי הכרויות לא, פייסבוק לא, פאבים/דאנסברים/מועדונים לא.

אשרם כן... (לא פרקטי ברוב ימות השנה)

לא נשאר לי הרבה אפשרויות.

נשמע הזוי אבל יש מסגרות חברתיות חוץ מסלסה, עבודה, מכללה או אונברסיטה שאפשר להכיר?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהוא נשוי טרי/אבא טרי (לאלה יש קטע שהם רוצים לחתן את כל העולם. אין ידועים בציבור, רק חופה, רק רבנות, רק הארדקור), או שהוא מקושר לבעל עולם אירועים.
בתור נשוי ואבא טרי, אני קורא לכולם: אל תתחתנו!!!

תודה.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...