Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגובת הכימאי כמעט נכונה. אכן לתזונה חלק עיקרי בהשמנה. העניין הוא שמדובר בגורם שלא נמצא בשליטה מוחלטת - יש גורמים גנטיים, יש הסתגלות של הגוף לדיאטה עם מחסור באנרגיה (נכנס למצב "חסכון"), יש הדחף לצבור אנרגיה לתקופת רעב (והצבירה היא במאגרי שומן). מצד שני, הוכח שפעילות גופנית אינה משפיעה רבות על צריכת האנמרגיה היומית של הגוף אינה שומה בהרבה בין ציידים-לקטים רזים לבין פקידים שמנים שיושבים כל היום.

בקיצור, החוק הראשון של התרמודינמיקה נכון לבני אדם, אבל השליטה ברכיביו קשה מאד ורק מעטים מצליחים לעמוד בתזונה הנדרשת להפחתת משקל משמעותית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להסתתר מאחורי גורם גנטי זה פשוט להסיר אחריות מהפרט. השמנה ברוב המוחלט של המקרים (להוציא מקרים של בעיות הורמונליות, נפשיות ונטייה גנטית קיצונית לעלות במשקל) נובעת בעיקר מסגנון חיים. קיימים נתונים מובהקים שבני אדם במערב התחילו להשמין בערך באמצע שנות ה-70. עמים במזרח הרחוק לא ידעו מה זה השמנה וסוכרת עד שנחשפו לתפריט המערבי. אני ממליץ לקרוא את הספר "מחקר סין" למי שרוצה ללמוד יותר.

אני עובד בסביבה משרדית שכל שני וחמישי מישהו חוגג יום הולדת/נישואים/קידום/עזיבה ומביאים למשרד עוגות מפוצצות סוכר שכולם זוללים. אני רואה איזה זבל מגישים לאחיין שלי בגן. לגננת הכי קל לדחוף לילדים לחם (סוכר) עם ממרח שוקולד (סוכר ומרגרינה) לפני 50 שנה מי שמע בכלל על סוכרת ילדים. היום מדובר במגפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה שהגעתי אליה אחרי חצי שנה מעבר על פרופילים זה שבחורות באתרי הכרויות בטווח הגילאים שלי (27-31) פשוט שמנות. פרות אחת אחת. אני לא צוחק. הגבר הממוצע בישראל בטווח הגילאים שציינתי הרבה יותר מטופח.

מעצבן שגבר צריך להיות עם שישייה בשביל שמישהי תענה לו, אבל כל אחת בישראל מרשה לעצמה להשמין מעוגות שוקולד וערגליות.

יש לי חברים, שטוענים שכל האתרים האלה כול Okc זה משחק סכום אפס ואין אפילו טעם להתקרב לשם.

מבחינתם רוב מי שגולש באתר הזה הוא לא בנאדם איכותי ואין תחליף לפיקאפ/היכרויות בנסיבות שהן לא וירטואליות.

אני גם יותר ויותר רוצה לזנוח את ההכרויות האינטרנטיות ומתחיל יותר ויותר להבין, שאין לי באתרים האלה שום סיכוי.

הם לקחו את זה צעד קדימה והתחילו על הגישה הישירה - לדבר עם בחורות במועדונים, פאבים, בארים וכד'...

לאחר תקופה מאד ארוכה, הם הצליחו לבסוף להכיר מישהי לזוגיות.

ההרגשה היא כמו ש- ChemGuy85 אומר.

אם אתה לא אקדמאי, היי-טקיסט, עשית משהו מלהיב בחיים שלך, אתה צריך להיראות טוב...

הסיכוי שהן יענו לך באתר או יקרה משהו מאד נמוך...

אם היה לי מספיק אומץ, הייתי מנסה את הגישה הישירה... נדירות שעשיתי את זה בחיים, אולי רק בפסטיבלים למינהם.

ועכשיו שאלה אליכם אולי שאלתי שוב:

קודם כל לחכות 1-3 שנים לעבוד על עצמי חזק ולשפר את עצמי, שאני אענה על כל מיני צרכים שטחיים של עולם הזוגיות ורק אז להכיר...

או לנסות להכיר תוך כדי, מתוך ידיעה שהסיכויים נמוכים יותר?

נ.ב

ChemGuy85, לבחורה הרבה יותר קל הכיר מאשר לגבר וזה ידוע.

היא יכולה להיות שמנה, מכוערת, גמדה וכו' וכו' וכו' וזה יהיה הרבה יותר נסלח לבחורה מאשר לגבר...

אישה תצליח להשיג סקס/קשר כמעט בכל מצב.

גבר במצב דומה לא בהכרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לקחו את זה צעד קדימה והתחילו על הגישה הישירה - לדבר עם בחורות במועדונים, פאבים, בארים וכד'...

ומה עם בחורות שלא מגיעות למועדונים/פאבים או שזה לא סוג הבילוי החביב עליך.

ההרגשה היא כמו ש- ChemGuy85 אומר.

אם אתה לא אקדמאי, היי-טקיסט, עשית משהו מלהיב בחיים שלך, אתה צריך להיראות טוב...

הסיכוי שהן יענו לך באתר או יקרה משהו מאד נמוך...

אני אקדמאי (סוגשל), לא היי טקיסט, אני יודע לשים מכונית בלי בקרות על הצד, אבל לא יודע כמה זה מלהיב, ואני נראה בסדר גמור.

וענו לי חופשי.

אבל כן, אני יודע להתבטא, בע"פ ובכתב.

לכן העצה שלי לכל מי שרוצה ליצור קשר זה... לדעת ליצור קשר. כלומר, להיות מסוגל להביע את עצמך. כן, ברור, צריך להיות נקי, מסודר, לא לגור על ספסל ברחוב וכו', ואם אתה נורא מכוער זה לא קל, אבל העיקר זה לדעת לתקשר. להביע את עצמך ולדעת להתעניין במישהו אחר, לנהל שיחה.

אם בפאב, אז בפאב. אם באתר הכרויות, אז באתר הכרויות.

ועכשיו שאלה אליכם אולי שאלתי שוב:

קודם כל לחכות 1-3 שנים לעבוד על עצמי חזק ולשפר את עצמי, שאני אענה על כל מיני צרכים שטחיים של עולם הזוגיות ורק אז להכיר...

אי לכך ובהתאם לזאת, תתאמן בלהכיר. כלומר, בלתקשר. אני לא יודע לכוון אותך למקום שלומדים, כי בדור שלי עוד למדת את זה מהחיים (בד"כ), אבל זה צריך להיות הכיוון. ללמוד להקשיב וללמוד לבטא את עצמך. וזהו.

נ.ב

ChemGuy85, לבחורה הרבה יותר קל הכיר מאשר לגבר וזה ידוע.

היא יכולה להיות שמנה, מכוערת, גמדה וכו' וכו' וכו' וזה יהיה הרבה יותר נסלח לבחורה מאשר לגבר...

אישה תצליח להשיג סקס/קשר כמעט בכל מצב.

גבר במצב דומה לא בהכרח.

בחורות בד"כ לא במוד של רק לחפש סקס, ואם כן, זו בד"כ לא אסטרטגיה שעובדת לטובתן (או לטובת אף אחד) בטווח הארוך, אבל זה עניין אחר.

לגבי שמנה/רזה, כל אחד והטעם שלו. אני מציע לא לפסול על בסיס כזה לפני שניסית...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנור, לאף אחד בעולם אין 100% הצלחה באתרי הכרויות.

אבל לרוב המוחלט, זה גם לא 0% הצלחה.

ככל שתפנה יותר, כך יענו לך יותר. ככל שיענו יותר, כך תוכל לייצר קשרים יותר בקלות.

אגב, גם למה שאתה כותב על עצמך בתיאור העצמי שם יש משמעות. כן, זה לא יהפוך אותך אולי לרווק הכי מבוקש שם, אבל גם זה משמעותי. ואולי גם זה משהו שכדאי לבדוק למי שמתלונן על הפלטפורמות האלו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בסביבה משרדית שכל שני וחמישי מישהו חוגג יום הולדת/נישואים/קידום/עזיבה ומביאים למשרד עוגות מפוצצות סוכר אל תאכל

שכולם זוללים. אני רואה איזה זבל מגישים לאחיין שלי בגן. לגננת הכי קל לדחוף לילדים לחם (סוכר) עם ממרח שוקולד (סוכר ומרגרינה) לפני 50 שנה מי שמע בכלל על סוכרת ילדים. היום מדובר במגפה.

פעם לא ידעו על סרטן, אנשים מתו ואף אחד לא ידע למה.

גם פעם לא הגישו אוכל הכי בריא בעולם, בנוסף לקירות אסבסט בגן, והסעה לטיולים במשאית ישנה פתוחה, כשכל המבוגרים מסביבך עישנו כמו מנוע TDI לא בזמן בדיקה.

זה אם הילד בכלל נולד חי, ולא מת לפני שבכלל הגיע לגן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורות בד"כ לא במוד של רק לחפש סקס, ואם כן, זו בד"כ לא אסטרטגיה שעובדת לטובתן (או לטובת אף אחד) בטווח הארוך, אבל זה עניין אחר.

לגבי שמנה/רזה, כל אחד והטעם שלו. אני מציע לא לפסול על בסיס כזה לפני שניסית...

סתם רשמתי את זה כהערת אגב.

אני לא מתבייש בזה, הטעם שלי מבחינת נשים לא פופולארי ואני יכול לאהוב אותן - רזות, מלאות, שמנמנות. (מעדיף אותן מלאות/קמורות ולא שדופות).

כל עוד קיימת משיכה חיצונית - אני לא אפסול על מראה חיצוני.

אני לא מאשים את הפלטפורמות - כנראה שאני עושה משהו לא נכון שם ולדעתי, אני יודע לבטא את עצמי מצוין.

תמיד אפשר להשתפר עוד.

אבל בכל זאת התחרות באפליקציות כל כך קשה, אז לא עדיף ללכת על משהו אחר?

(במקביל אליך, יפנו לאותה בחורה עשרות גברים אחרים)

בסוף החברים הכירו בחיים האמיתיים ולא דרך האפליקציות. (אחד במועדון והשני הכיר בים)

אני אישית פחות מתחבר לזה, אולי אני אצליח יותר להכיר במסגרות או במקומות כמו אשרם למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאשים את הפלטפורמות - כנראה שאני עושה משהו לא נכון שם ולדעתי, אני יודע לבטא את עצמי מצוין.

לא נראה שיש לך בעיה, אבל סיטואציה עם בחורה יכול להיות שאתה אחר (בטוח...).

יש ביננו גם פער גילאים, אז זה גם עושה הבדל.

אבל בכל זאת התחרות באפליקציות כל כך קשה, אז לא עדיף ללכת על משהו אחר?

בטח לא יזיק.

אין לי סטטיסטיקה, אבל אני לא מצאתי שום בעיה באתרי הכרויות. אולי בשכבת הגיל שלי זה אחרת, לא יודע. אני קבלתי תקשורת עוד לפני ששמתי מילה, על בסיס גובה, משקל ותמונה (לא משהו יוצא דופן). אולי זה כי אני גבוה, אולי כי גבר עם דופק בגלאי 40+ זו כבר מציאה... לא יודע.

תוותר על פניות בעלמא ("היי. מצאת חן בעיני"). תתייחס ספיציפית למשהו בפרופיל, באופן כנה. תזכור, בחורה אטרקטיבית, יש לה תיבת הודעות מפוצצת, כל הזמן.

השאר זה מזל.

אני חושב...

בסוף החברים הכירו בחיים האמיתיים ולא דרך האפליקציות. (אחד במועדון והשני הכיר בים)

אני אישית פחות מתחבר לזה, אולי אני אצליח יותר להכיר במסגרות או במקומות כמו אשרם למשל.

אשרם זה לא רע, אם אתה מביא בחשבון שזה מושך סוג מסויים של אנשים, אם אתה מתחבר לז'אנר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במקום כוורת מאיקאה, קנה סדין ירוק ותחליף את הרקע מאחורה ללשכה של ביבי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השורה התחתונה, מה שאתה אומר זה תהליך מתיש ולא בהכרח שווה את זה...

אתה מתאר שהיה לך מזל, והיית קרוב ללהתייאש...

נשמע מוזר, אבל מעדיף להשקיע את הזמן בדברים אחרים מאשר לרדוף אחרי בחורות בכל מיני אתרים... בטח שלא להיות עבד של האתרים האלה.

אם אני לא טועה, בכלל לא בטוח שהאופציה הזו עוד קיימת.

לא רואים יותר אנשים שצפו לך בפרופיל.

Okc ביטלה את האפשרות הזו לא מזמן.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב יהיה גם סדין ירוק.

למה הלשכה של ביבי?

ואיזה באסה איתם שהם מורידים את האפשרות הזאת.

בכל מקרה יש גם בחורות נורמליות באינטרנט.

התהליך עצמו יכול להיות זוועה אבל הוא בדיוק כמו להתחיל עם בחורות ברחוב, רק שאף אחת לא מקללת אותך. מקסימום תקבל התעלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאור אתה שבוי באיזה קונספציה שאתה לא שווה לירה, אח שלי הכל בסדר קח אוויר ותנשום. תהיה אופטימי זה לא אתה קם יום אחד ומתעוררות לידך כל הבחורות שרצית. למצוא ולהכיר לוקח זמן, OKC זאת אחלה אפליקציה ופלטפורמה לעניין, ואם אתה אקדמאי אז יש לך את אלפא. אל תהיה לחוץ על העניין, ככל שתהיה לחוץ מזה ככה זה יתרחק ממך. שום דבר לא יביא לך את הבחורה אלא אם היה אתה עצמך, תהיה בטוח שיש מישהי שמסוגלת להתאהב בך ולאהוב אותך כמו שאתה. החיים הם לא תיאטרון הקאמרי, אתה לא מתחבא מאחורי מסיכה והצגה. רכב עם גג נפתח לא בהכרח יביא לך בחורות, קוביות בבטן גם לא. אתה צריך לדבר, ולהתחיל להשתפשף בזה, זה יבוא לבד, ואז פתאום תהיה מופתע.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מוגדר בתור "הצלחה" באתרי הכרויות? אתה מגדיר הצלחה בתור הכל או לא כלום?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלא שווה לירה אלא שזו תחרות, שכרגע במצבי הנוכחי אני לא יכול לעמוד בה...

הצלחה?

דייט זורם... כימיה טובה.

בשבילי גם להגיע למצב של דייט זה דיי אתגר. קרה לי לעתים רחוקות.

בכל חיי הייתי באיזה 4-5 דייטים.

"אתה חמוד אבל..."

בכל מקרה, אני מנסה לא להיות תלוי בזה.

אמשיך לנסות להשתפר בתחומי החיים השונים ולא להתמקד במציאת זוגיות. זה יהיה סוג של בונוס...

יהיה טוב איתן או בלעדיהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...