Jump to content

agent_amos

 • הודעות

  1,451
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של agent_amos

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

1

מוניטין

 1. מחיר לשלושת המעילים: 1000, ש"ח. הקאט2מוטו 300 ש"ח, שני הדיינז ב700 ש"ח. הסיטי גארד לבד 550 ש"ח. מגיעים עם כל המיגונים כולל מיגון גב.בלגונה סקה ד-דריי יש שני קרעים בשני צדדים ליד הרוכסנים שניתנים לתפירה, לכן המחיר הזול.
 2. עליה לכביש 09.2016 ק"מ נוכחי 37,000 מחיר 11,800 גמיש מעט שמור מאוד, אמין ולא יקר לתחזוקה, טיפולים כל 6,000 ק"מ,היסטוריית טיפולים מלאה באישימוטו מורשה סוזוקי לפי הספר, מגיע עם ארגז של givi, מערכת איתור של סקיילוק רב בריח, ננהג במתינות ונסע את רוב המרחק בדרכים בינעירוניות. נקנה כיד ראשונה 0 ק"מ מעופר אבניר, אני היד השניה. דגם F מגיע עם פיירינג מלא כולל משקף רוח, מתאים לנסיעות בינעירוניות
 3. מישהו יודע חוץ מפז נחלת יהודה איפה יש עוד תחנות בראשל"צ שמוכרות בנזין 98 במחיר שפוי?
 4. אחה"צ טובים, מחפש תחנות שבהן אפשר לתדלק בנזין 98 בראשון לציון.
 5. היה לי את הדיזל סטיישן באיטליה. מבחינת נוחות, הרכב היה נוקשה יחסית, והתרסק בבורות. עם זאת היה מאובזר בהחלט, התנהג טוב, והיה חזק. גרסת הסטיישן הייתה מדהימה מבחינת מקום. מערכת השמע והניווט המקורית הייתה בסדר גמור. הכסאות ברכב היו סבירים בהחלט, יכול להגיד שהצרפתיים שאךליהם אני רגיל נוחים יותר.
 6. agent_amos

  גריל גז במרפסת

  לבדוק את ניקוזי השומן של הגריל, ולנקז אחרי כל פעם שעובדים איתו. לחמם היטב שכל שאריות השומן הקודמות ישרפו. לעבוד עם מכסה סגור.
 7. הקונטי בעלי אורך חיים קצר יחסית אצלי ברכב החזיקו 30 אלף ק"מ סט בסרן הקדמי. שחיקה שווה בכל הצמיג, פרונט תקין ומכוון.
 8. הצבא כבר לא רוכש מכוניות פרטיות לקצינים ולנגדים, אלא זה מכרז ליסינג, אם תראו הרבה אטראז'ים למכירה תדעו שכנראה הגיעו מצה"ל. הגיעו מסיקסט ואלדן.
 9. אכן, רוב איזורי הדרום אינם נכללים בביטול השתתפות עצמית בגניבה. כל חברותצ ההשכרה חוו ככל הנראה ריבוי פריצות וגניבות. מספר המלצות בעניין זה: 1. חניה בחניון מסודר, ולקחת איתך את פתק התשלום, לא להשאיר בשום אופן את המפתח לאיש השירות של החניון. 2. לוודא שהדלתות נעולות היטב. 3. לא להשאיר דברים שמושכים עיניים בתוך הרכב.
 10. ספריאל אני לא טועה יש חניון שנקרא חניון סאן מרקו ששם אפשר לקחת את הרכב מחברת ההשכרה כמובן בתוספת תשלום.
 11. ספריאל בכל הפעמים ששכרתי דרך אופרן לאיטליה, הביטוח היה מלא כולל ביטול השתתפות עצמית. מעולם לא בדקו את הרכב בהחזרה אלא רק את כמות הדלק. באשר לפותח השרשור, השכרת רכב בונציה תהא יקרה באופן מחריד, ולא כלכלית. ישנו תשלום קבוע על דמי אחסנה שגובים בגלל עלויות החניה האסטרונומיות בונציה. בכלל ונציה לא מציאה גדולה מבחינתי, ובפעמים שביקרתי בה עולה ריח הביוב הניכר באפי. שווה לבדוק יציאה מן העיר והשכרת רכב בעיר קרובה אחרת. החניה ליום בסן מרקו עולה משהו כמו 35 יורו למיטב זכרוני, יתרה מכך אין לאן להכנס עם הרכב או להסתובב שם, הכל מתבסס על תחב"צ קווית או ימית. שים לב לאיזורי הZTL כניסה לאיזורים אלו תקנוס אותך כמספר הפעמים שנכנסת כלומר אם נכנסת פעם אחת, כל מצלמה שתצלם אותך במקטע הZTL תשית עליך בקנס, שבסיכום יכול להיות כמה מאות יורו. הכן כרטיס אשראי לתשלום בכבישי האגרה, שים לב שאם עלית על הכבישים עם צילום ותשלום ומקוון, תשמור את מספר לוחית הרישוי, כעבור מספר ימים הדבר מתעדכן ופשוט משלמים באשראי. חופשה נעימה.
 12. ממליץ על סאסיק אף פעם לא מאכזבים. בדוק אצל אורן שירותי רכב הוא מחזיק אותם.
 13. השאלה מאיזה תוצרת הוא. הטורקי עם הרבה תלונות ולא מוצלח. במחיר הזה הייתי הולך על פרימסי בלי שאלה בכלל.
 14. בגלגלי המגן בבית דגן המישלין פרימסי 4 במידה שלך נמכרים ב320 ש"ח לצמיג כולל מע"מ ועבודה. הפרימיום קונטקט 5 נמכרים ב350 ש"ח לצמיג. הייתי הולך על אחד משניהם, קח בחשבון שהקונטקט 5 אוחז חזק אבל נשחק יחסית מהר, אצלי הוא בסוף חייו ועשה רק 30 אלף ק"מ.
 15. את טבעת האירוסין וטבעות הנישואין שלי ושל אשתי רכשתי בשחיבר ברמת גן, והם מומלצים בחום. אני ממליץ גם על קורט, שקרובים אליהם ממש, קניתי מהם תכשיט נוסף לאשתי, וקיבלתי מאלעד שירות לא פחות ממדהים.
×
×
 • תוכן חדש...