Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ מהאוב -

דייט בפארק הירקון - איפה בדיוק? המקום עצום. התכנון הוא פיקניק קטן (לא דייט ראשון), חשבתי לשבת מול האגם/נחל או באחת המדשאות (חובה שיהיה דשא וחובה שיהיה אינטימי) אבל אין לי מושג איפה ואיפה לחנות. אנחנו מגיעים בנפרד אז צריך מקום חניה שאפשר להכניס בוויז (לא רוצה לסבך אותה).

כמובן שאם יש עוד פארקים נחמדים באיזור המרכז (עד גבולות ראשון נניח) אז אשמח לשמוע.

פארק הירקון די הומה.

איזור נחמד זה בגדה ליד הכדור פורח. תמצא שם פינה נחמדה, אני מאמין, רחוק מהרצים ומהדוושים.

תביא אלתוש.

אנחנו מגיעים בנפרד אז צריך מקום חניה שאפשר להכניס בוויז (לא רוצה לסבך אותה).

תאסוף אותה!

באמא שלי, הנוער של היום...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תאסוף אותה!

באמא שלי, הנוער של היום...

זה לא הנוער של היום,יותר כמו הנשים של היום..

מרבית הבחורות (אחוז גדול לפחות) לא רוצות שיאסוף אותן איזה זר,אפילו אם זה תמים בוודאות,כולה דייט.

על אחת כמה וכמה להחזיר אותן..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא צריך שום דבר, אם יש הלך רכב והיא רוצה לבוא לבד, שתבוא לבד. חיסכון בדלק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד האגם אין הרבה צל ויחסית עמוס יותר. הפארק די הומה בכללי אבל אם מוכנים ללכת קצת אפשר למצוא פינות שקטות.

בין האגם לנחל יש איזור מיועד לפיקניקים, עם דשא, שולחנות, והרבה עצים לצל (ממשיכים ללכת על השביל שמוביל ממגרש החניה לאגם, עוברים את האגם, ממשיכים עם השביל שמתעקל שמאלה).

אם איזור הפיקניקים מלא במנגליסטים אפשר להמשיך עם השביל עד למציאת פינה שקטה בין עשרות עצי האקליפטוס שעושים ימבה צל.

חונים בחניון הפארק עצמו, אחרי שנכנסת סע חזרה (מערבה) עד לקצה השני כדי להתקרב לשביל המוביל לאגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על התגובות, בסוף היא תגיע אלי ונלך לפארק נחמד ליד הבית שלי, לוגיסטית זה יהיה הרבה יותר קל (ובטוח יותר נחמד, שקט ואינטימי).

לגבי עניין הלאסוף - ezuf צודק, יש נשים שלא רוצות להכנס לרכב עם מישהו "זר". אני בכל מקרה תמיד מציע לאסוף, ואל דאגה - בדייט הראשון שלנו גם יצאתי מהרכב ופתחתי לה את הדלת כשאספתי אותה, ג'נטלמן עד הסוף.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה שהגעתי אליה אחרי חצי שנה מעבר על פרופילים זה שבחורות באתרי הכרויות בטווח הגילאים שלי (27-31) פשוט שמנות. פרות אחת אחת. אני לא צוחק. הגבר הממוצע בישראל בטווח הגילאים שציינתי הרבה יותר מטופח.

מעצבן שגבר צריך להיות עם שישייה בשביל שמישהי תענה לו, אבל כל אחת בישראל מרשה לעצמה להשמין מעוגות שוקולד וערגליות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בסוף גם האישה היפה ביותר תהיה זקנה מקומטת וחסרת שיניים אז מה זה משנה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש אישה או מישהי ללילה?

לא חסר בנות צעירות, רזות ואפילו יפות שילכו אחרי גבר שיש לו קצת מזומנים.

החיים קצת יותר מרוכבים ממספרים (אם בארנק או על המשקל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן שגבר צריך להיות עם שישייה בשביל שמישהי תענה לו, אבל כל אחת בישראל מרשה לעצמה להשמין מעוגות שוקולד וערגליות.

אני דווקא מקבל פניות מכאלו שנראות סבבה לגמרי, ממש סבבה לגמרי (בטווחי גיל שציינת ואף צפונה) וכולה יש לי ריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש אישה או מישהי ללילה?

לא חסר בנות צעירות, רזות ואפילו יפות שילכו אחרי גבר שיש לו קצת מזומנים.

החיים קצת יותר מרוכבים ממספרים (אם בארנק או על המשקל)

אה כאילו זה רק אישה עם צמיג קונטיננטל או מישהי לילה שרק מחפשת מזומנים? אני מחפש מישהי שלא מזניחה את עצמה ויש לה קצת מודעות עצמית. זה הרבה לבקש? השמנה מראה המון על האופי של בן אדם. המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ספר לכולנו מה השמנה עושה לבן אדם?

גילוי נאות: בת זוג שלי שמנה.

למעט ביטחון עצמי נמוך, אני לא רואה משהו חריג בה. לומדת הנדסה, מעוניינת להתקדם בחיים.

לעומת זאת, אני גם רואה הרבה נשים רזות שמה שמעניין אותם הוא כלום.

שוב, החיים הרבה יותר מורכבים משומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...