Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם גנובים? מי אמר שאני לא מקבל או קולט את מה שאתם אומרים?

אבל מפה והלאה לקום בבוקר ולהגיד " מי זאת ההיא מרעננה שנוסעת עכשיו למקסיקו איתם ? מי זוכר אותה" זה לא יקרה אצלי כי כמו שאמרתי כשיש לי תחושת אשמה בכישלון זה לא יעזור לזה שום דבר אלא אם הבחורה תתקשר ותגיד שמע, אני לסבית , בגלל זה לא יצא , אז תדע שאתה לא אשם בכלום. סתם דוגמה הזויה, כן? אבל הבנתם את הראש.

חבל לי פשוט. אני לאט לאט מבין איזה בחורות אני מעדיף כשזה לא הולך.

מה גם שאם אני מטייל לי בטיילת של נתניה ושומע צרפתית...

טוב, אבל באמת שהגיע הזמן להפסיק לחפור עליה, בפעם האחרונה שיצאתי איתה זה היה ב24.3 והיום אנחנו כבר ביוני, וואו...קודם כל, אחרי ההודעה שרשמתי לה לפני חודשיים - אם היא לא התחרטה אז זה לא יקרה וחבל לשבור את הראש. חבל שרבתי עם חבר גם בגללה והשלמתי איתו רק יום לפני שטס לטיול ארוך.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז...כידוע, אתמול היה גמר הצ'מפיונס, ואני אוהד יובנטוס (תנחומים יתקבלו בברכה). האחרונה כמובן יודעת את זה שאני אוהד יובנטוס. אתמול, אחרי שלא דיברנו חודש, שולחת הודעה "בהצלחה ליובנטוס!". לכו תבינו, כי אני לא מבין :?

בתור אוהד ריאל מושבע, גם לי אתמול שלחה מישהי שפעם דיברתי איתה הודעה של בהצלחה במשחק. הגבתי ב"תודה" והשיחה לא התפתחה.

אגב, לפני המשחק אתמול אמרתי בחצי צחוק "אמא, אם את באמת אוהבת אותי, תעשי שריאל תנצח". אמיתי.

אז כמובן שאני לא יודע אם זה היה בגללה, אבל אם ריאל זכתה אתמול, הבקיעה ארבעה גולים לקבוצה שכל העונה ספגה רק שלושה באלופות ועוד הציגה אולי את המשחק הכי טוב שלה השנה-כנראה שאמא באמת אוהבת אותי.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, שכחתי להגיד לך משהו חשוב מאוד. אתה בן 24, אל תתרגש מזה שאתה לא מוצא זוגיות. כולם בגיל הזה "מחפשים את עצמם" או טסים לטיולים מסביב לעולם. לא בדיוק כר פורה למערכות יחסים משמעותיות וארוכות טווח. אצלי, מהשחרור ועד גיל 25 לא הייתה מערכת יחסים שנמשכה יותר מחודש-חודשיים. וגם אז זה היה סתם ניסיונות "לטבול את האצבעות במים" ולא באמת משהו משמעותי.

קח ת'זמן. זה יבוא. פשוט תפסיק להיות כזה פאתט והן כבר יבואו לבד :lol:

לפני המשחק אתמול אמרתי בחצי צחוק "אמא, אם את באמת אוהבת אותי, תעשי שריאל תנצח". אמיתי.

אז כמובן שאני לא יודע אם זה היה בגללה, אבל אם ריאל זכתה אתמול, הבקיעה ארבעה גולים לקבוצה שכל העונה ספגה רק שלושה באלופות ועוד הציגה אולי את המשחק הכי טוב שלה השנה-כנראה שאמא באמת אוהבת אותי.

תפתח עם המשפט הזה שיחות עם נשים. הצלחה מובטחת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה פוסט של אלון גל מהבוקר. תקראו ותפנימו.

[ATTACH=CONFIG]488573[/ATTACH]

או את הגירסא של סמואל בקט לעניין:

beckett.jpg

עריכה אחרונה על ידי אני רוצה מכונית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגורו החדש שלי אומר ככה:

if you’re a woman who has trouble with men or you’re a man who has trouble with women, it’s not the women and it’s not the men; it’s you. because the women are telling you what’s wrong with you, and the men are telling you what’s wrong with you. and if you don’t listen, then it’s you.

Jordan Peterson

ודברי האלוהים היחיד שאני מכיר בו:

thats-why-i-succeed.jpg

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם משהו שתהיתי לגביו;

מנסיונכם, הרגשתם שזה עזר לכם למצוא זוגיות כאשר עבדתם במקצוע שלמדתם אליו/הוכשרתם אליו? או לחלופין כשהמשכורת שלכם עלתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, שכחתי להגיד לך משהו חשוב מאוד. אתה בן 24, אל תתרגש מזה שאתה לא מוצא זוגיות. כולם בגיל הזה "מחפשים את עצמם" או טסים לטיולים מסביב לעולם. לא בדיוק כר פורה למערכות יחסים משמעותיות וארוכות טווח. אצלי, מהשחרור ועד גיל 25 לא הייתה מערכת יחסים שנמשכה יותר מחודש-חודשיים. וגם אז זה היה סתם ניסיונות "לטבול את האצבעות במים" ולא באמת משהו משמעותי.

קח ת'זמן. זה יבוא. פשוט תפסיק להיות כזה פאתט והן כבר יבואו לבד [emoji38]

תפתח עם המשפט הזה שיחות עם נשים. הצלחה מובטחת.

כמה שאתה צודק

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם משהו שתהיתי לגביו;

מנסיונכם, הרגשתם שזה עזר לכם למצוא זוגיות כאשר עבדתם במקצוע שלמדתם אליו/הוכשרתם אליו? או לחלופין כשהמשכורת שלכם עלתה?

הכרתי את אשתי בתקופה שבין שחרור מהצבא ללימודים באוניברסיטה, בשיא הדיכי (שוחררתי לאור מחלת קרוהן וממש לא רציתי להשתחרר) ולאחר פרידה רעה מקשר קצר אך פוגע, כשעבדתי בעבודה מועדפת במפעלים שונים והרווחתי גרוש עם חור.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם משהו שתהיתי לגביו;

אני לא רוצה לקחת את זה לכיוון ציני, אבל אני כן חושב שכשאתה מרגיש שאתה מצליח, זה מקרין החוצה וגורם לך להיות יותר אטרקטיבי. זה לא עניין של כסף, זה עניין של בטחון עצמי כתכונה מושכת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לזה בדיוק התכוונתי, לא לכסף או לעניין החומרי.

מניח שלרוב האנשים והנשים, יותר מושך להיות עם מישהו שמשדר אופטימיות והצלחה מאשר "אני לא מוצלח ובינוני-מינוס..."

איך שלא נצייר את זה, הכל עם לא הרוב בסוף מוקרן החוצה וקשה מאוד לזייף משהו לאורך זמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה צודק

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

לא מסכים איתכם. גיל 24 וחצי זה אוטוטו 25. אנשים בגיל הזה כבר מחותנים או בקשרים ארוכים מאוד.

אני יכול אולי להתעודד מהציטוט המצוטט אם כל העולם לא היה מול העיניים שלך בקשר זוגי , חיפשו ומצאו , ואתה מחפש, מוצא, נופל על בעיתיות, או כל סיבה אחרת ושוב פעם חוזר חלילה, מאז ההיא, לא מצאתי אף אחת לא בפייסבוק ולא במציאות, כנראה שזה נשמע לכם טבעי להתחיל ולמצוא בחורה אפילו סתם לכמה ימים בודדים, אז אני לא מוצא כאלה כי כל הטובות - תפוסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...