Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל החיוכים והשתדלות ולהראות שיש לך חיים משלך זה הכל טוב ונחמד. זה יכול לעבוד בהתחלה. בסופו של היום אישה מחפש גב שהיא תוכל להשען עליו כאשר יהיו זמנים קשים בחיים. היא רוצה לדעת שהיא תוכל להביא ילדים עם הגבר שלה והוא יתמוך בה ויטפל בה. זו המטרה שלה, בטחון לגדל את הצאצאים שלה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל החיוכים והשתדלות ולהראות שיש לך חיים משלך זה הכל טוב ונחמד. זה יכול לעבוד בהתחלה. בסופו של היום אישה מחפש גב שהיא תוכל להשען עליו כאשר יהיו זמנים קשים בחיים. היא רוצה לדעת שהיא תוכל להביא ילדים עם הגבר שלה והוא יתמוך בה ויטפל בה. זו המטרה שלה, בטחון לגדל את הצאצאים שלה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שקר!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז...כידוע, אתמול היה גמר הצ'מפיונס, ואני אוהד יובנטוס (תנחומים יתקבלו בברכה). האחרונה כמובן יודעת את זה שאני אוהד יובנטוס. אתמול, אחרי שלא דיברנו חודש, שולחת הודעה "בהצלחה ליובנטוס!". לכו תבינו, כי אני לא מבין :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז...כידוע, אתמול היה גמר הצ'מפיונס, ואני אוהד יובנטוס (תנחומים יתקבלו בברכה). האחרונה כמובן יודעת את זה שאני אוהד יובנטוס. אתמול, אחרי שלא דיברנו חודש, שולחת הודעה "בהצלחה ליובנטוס!". לכו תבינו, כי אני לא מבין :?

או שמשעמם לה, או שניסתה במשך חודש לצאת עם אחרים, לא מצאה משהו לטעמה והחליטה לבדוק מה קורה איתך. לא יודע אם הייתי עונה, זה מאוד אינדיבידואלי ותלוי מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה..עניתי כבר. אמרה שהפייסבוק שלה התמלא בפוסטים על המשחק ושהיא זכרה כמה יובנטוס חשובה לי, אז רצתה לאחל בהצלחה. השיחה התגלגלה, אמרתי לה שיצאתי עם כמה בחורות מאז, אמרה שהיא באותו מצב מאז - לא יצאה עם אף אחד ולא מוכנה נפשית להכנס לקשר כרגע. טסה לחו"ל לשבועיים, אמרנו שאולי נפגש כשהיא תחזור לארץ להשלים פערים (לא בקטע של לחזור להיות ביחד). מקווה שזה לא יצא לפועל בסוף, כי זו כנראה תהיה טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין מה הייתי נותן ועושה בשביל שהדבר הזה יקרה לי , שהיא תשלח לי אפילו סתם הודעה כמו שלך. שאפו.

אתה לא מבין מה הייתי נותן ועושה בשביל שהדבר הזה **לא** היה קורה לי. מיותר לגמרי וסתם החזיר אותי אחורה אחרי שכבר התקדמתי הלאה. על מה שאפו? עשיתי בדיוק ההפך ממה שהייתי צריך לעשות - להתעלם - וידעתי את זה טוב מאוד גם באותו רגע, אבל easier said then done.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר לחץ... מה שאני כותב פה אני לא כותב לה מן הסתם, כן ?

פה אתה כותב, אבל שם מן הסתם אתה משדר. כשבחורה מרגישה שמישהו נואש, היא מתחילה לחשוב מה לא בסדר בו, ויורד לה ממנו. בדיוק כמו שגבר מרגיש שבחורה נואשת, וגם לו יורד ממנה. ככה זה עובד.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...