Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בסוף השרשור אושריקו עוד ירשום, "הפורום ששינה את חיי".

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלו הייתה שכמו שגברים לא מפסיקים באמת עם הבולשיט, אז ככה גם נשים לא מפסיקות.

לא, הכוונה שלו היא שאין שום בולשיט.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו מצייתים למירי רגב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם... כנראה שבעולם הוירטואלי שום דבר לא ייצא וצריך לחפש הזדמנויות פנים מול פנים כי אין מה לעשות. שמח על מה שעשיתי גם אם לא זרם למשהו מיוחד.

נקווה שימשיך ככה.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הכוונה, לנסות. רק ככה תצליח

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נחמד, אבל פעם ראשונה שאני חוזר בי ומסכים עם מה שרשמו לפני כן... השרשור מיצא את עצמו וככל שעובר הזמן עדיף באמת שלא יוקפץ כי זה גורם לרגשות לחזור ולפרוק אותם במקומות שכבר נפרקו.

כמובן שאני מי אני ואת זה המנהלים יחליטו.

שבוע טוב.

אגב, ניסיתי להתחיל עם בחורה שקשורה למשתמש בפורום כאן דרך קבוצת וואטספ, מסתבר שלקחו את זה למקום שלילי לגמרי למרות שאני בחור עצבני וחמום מוח זרמתי איתם אבל אין מה לעשות , תהיה חלש ינקנקו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ מהאוב -

דייט בפארק הירקון - איפה בדיוק? המקום עצום. התכנון הוא פיקניק קטן (לא דייט ראשון), חשבתי לשבת מול האגם/נחל או באחת המדשאות (חובה שיהיה דשא וחובה שיהיה אינטימי) אבל אין לי מושג איפה ואיפה לחנות. אנחנו מגיעים בנפרד אז צריך מקום חניה שאפשר להכניס בוויז (לא רוצה לסבך אותה).

כמובן שאם יש עוד פארקים נחמדים באיזור המרכז (עד גבולות ראשון נניח) אז אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לחוף הים בראשון לציון.

יש טיילת נחמדה לטייל.

יש מדשאות לאורך כל הטיילת, חלקן מבודדות עם נוף לים .

יש צוק(חול) שניתן לשבת בו עם השקפה לים ותמיד ניתן לשבת עם 2 כיסאות על החוף עצמו על קו המים, בערב זה די משמים על קו החוף רחוק מהמסעדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://tarbutnet.co.il/2013/03/%D7%94%D7%92%D7%9F-%D7%94%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99-%D7%91%D7%92%D7%A0%D7%99-%D7%99%D7%94%D7%95%D7%A9%D7%A2-%D7%91%D7%AA%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91-%D7%92%D7%9F-%D7%A2%D7%93%D7%9F/

אין דשא, אבל באמת שזה מקום מאוד ייחודי בפארק, ולרוב גם מאוד מאוד שקט ונטול מבקרים, לא לגמרי ברור לי למה.

שים לב שכרגע יש שם כנראה איזו פעילות בנושא פיטר פן לילדים, אז צריך לוודא מתי זה קורה (או ליתר דיוק, מתי לא, אם בכלל):

http://kinderland.co.il/events/%D7%90%D7%A8%D7%A5-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%9C%D7%90-%D7%A4%D7%99%D7%98%D7%A8-%D7%A4%D7%9F-%D7%91%D7%92%D7%9F-%D7%94%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%A7/

מקס' שיהיה לך לפעם הבאה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם איפה לשבת? נראה שזה יותר מקום ללכת בו ברגל, לא?

לגבי חוף הים - זה היה התכנון המקורי שלי, אבל היא לא בקטע של ים בלילה, אז שינינו לפארק.

חשבתי על פארק וולפסון שנראה סבבה, החשש היחיד שלי הוא שעכשיו בחופש הגדול לא תהיה אינטימיות מקסימלית, מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם ספסלים אם אני זוכר נכון, אבל אני חושב שזה סגור בלילה.

באופן כללי, בתקופה הקרובה ("בין הזמנים") פארק הירקון כולו הופך בלילה לבני ברק, פלוס מנגלים ועשן. מוי כיף.

בלילה רגיל יש לך את השביל שעובר מאחורי האגם הגדול לכיוון המימדיון, בצמוד לנהר - אפשר לראות שם תנים אם זה מעניין אתכם. יש כמה פיסות דשא שקטות יחסית מאחורי האגם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...