Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

הגיע למודיעין בשישי, ביום ראשון הגיע למיון המרכזי של ירושלים. כנראה הם הבינו את הטעות, ומקווה שהוא יגיע מחר או מחרותיים לעיר שבה אני גר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן: אתמול התקשרתי ל-171. הנציגה אמרה שהדואר זיהה שהחבילה לא הגיע למיון הנכון והחבילה בדרך אלי. היום הגיע למיון המרכזי בעיר שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי שלחו פעם חבילה לרחובות במקום לגבעתיים/רמת גן, ואכלתי הרבה #@&!!* עד שקיבלתי אותה.

בסיטואציה כזו, הדואר מתנהג כמו בהמה וואחשית: במקום לצאת מגידרו ולתקן את הטעון תיקון אצלו, הוא נותן לאזרח לשבור ת'ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר איך חבילה מנקסט שהוזמנה ביום שישי האחרון, הגיעה אליי ביום שני?

(לעומת זאת, דגמים מיניאטוריים שהוזמנו מאחד האתרים הגרמניים הגדולים בתחום, הוזמנו ב-2.10 והגיעו אליי לפני שבוע בדיוק; חיכתה למיון ומכס שבועיים בארץ).

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר איך חבילה מנקסט שהוזמנה ביום שישי האחרון, הגיעה אליי ביום שני? (לעומת זאת, דגמים מיניאטוריים שהוזמנו מאחד האתרים הגרמניים הגדולים בתחום, הוזמנו ב-2.10 והגיעו אליי לפני שבוע בדיוק; חיכתה למיון ומכס שבועיים בארץ).

נגעת בשורש הענין.

אף אחד לא יכול להסביר.

זה בדיוק הענין כאן. אין להם מושג מה נעשה ומה קורה במערכת שלהם. מניסיון אישי, יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה (מחטטת באף? מסמסת בנייד במקום לעזור ללקוח? ללעוס מסטיק? אה, זאת עושים עם הפה). גם המנכ"ל מר גולדשטיין אינו יודע. חוסר ההגיון והיעילות הם הם אלה שגורמים לחבילות להופיע פתאום אחרי שעתיים שהן נשלחו, או אחרי חודשיים שהן נשלחו (בסניף דואר אחר לגמרי).

לצערי ולדעתי כבר ניתן לסכם כיום, שמרכז המיון החדש והאלוהי שרבות כל כך דובר עליו והרבה תקוות נתלו בו - לא ממש מספק את הסחורה, בלשון המעטה.

ולא, 0,3 אחוז שיפור הם לא המטרה שצריך להשיג כאן. הרי דובר על מהפיכה (ציטוט מפיו של מר גודלשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להסביר בקלות, זה נקרא תעדוף. הלקוח (חברת הדואר השולחת) משלם יותר כדי שהמשלוח יקבל עדיפות ויגיע מהר יותר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4829436,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורצים למיון הדואר, פותחים מלא חבילות אבל לאאאאאאאאא, לא גונבים כלום. ברור.

מישהו פשוט כל כך רצה את החבילה שלו אז התחיל לחפש ידנית.

פרסמו גם ב-YNET

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5041611,00.html

אגב, חבילה שהזמנתי מאייבי (סין) שנשלחה ללא מספר מעקב לפני חודש, עדיין לא הגיעה.

חבר הזמין באותו יום, באותה שעה איתי, קיבל אותה אחרי פחות קצת משבועיים.

קצת הזוי. ואני לרוב מקבל הכל ממש בזמן גם אם זה ללא מספר מעקב.

ודווקא זו חבילה יחסית חשובה (אחרי הזמן שעבר הפכה לחשובה יותר)..

הייתי בטוח שהיא תישלח עם מספר מעקב.

בינתיים קיבלתי חבילות עם מספר מעקב. סתם משתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה לא נגנב כלום , הפורצים ידעו טוב מאוד מה הם מחפשים וכנראה רק את זה לקחו , אבל בדואר ישראל הכל בסדר איך הם בדיוק יחליטו איזה מוצר שייך לחבילה שלו ? והמון חבילות הושחתו ? איך זה שאין שם מצלמות , שמירה + מוקד 7\24 ?

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שהזמנתי באוגוסט הלכה לאיבוד אחרי שהגיעה ב 12 לספטמבר למודיעין, ושם נעלמו עקבותיה. קיבלתי את מכתב ה "חחחח איבדנו ת'חבילה ש'ך אבל תכלס אף אחד לא מפקח עלינו אז לא בא לנו לקחת אחריות, זין עליך, יום טוב" הרגיל שלהם במקרים שהם מאבדים בהם חבילות.

ממש חשבתי על להסתנן למתקן במודיעין ולחפש בעצמי, כנראה מישהו חשב על זה לפני :-D

וקצת יותר ברצינות, עוברים במתקן הזה לא מעט חומרים רגישים, סחורה יקרה, ועוד שלל דברים שממש לא ראוי להזניח. איך אין שם מצלמות בכל סנטימטר ושמירה כמו על מתקן צבאי מאובטח? לא מוקד ולא בטיח, במתקן כזה רגיש צריכים להיות סיורים 24/7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חומרים רגישים עוברים שם בדיוק? המרכז משמש רק לדברי דואר נפחי מחו"ל, לא כמיון פנים ארצי.

2 בכול העולם החבילה באחריות חברת הדואר השולחת עד המסירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תגידו על חבילה שמגיעה אחרי כמעט חצי שנה ?

ב 5/5/2017 הזמנתי "ספינר" מאתר BANGGOOD.

שכחתי ממנו. כידוע לכולם - כבר חלפה תקופת ה"ספינרים".

הספינר הגיע לפני כחודש :shock:

כשחיפשתי באתרים שעשיתי הזמנות, לבדוק מאיזה מהם בכלל הזמנתי ומתי, הייתי בשוק :shock:

איציק

Postoffice.jpg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם קיבלתי חבילה אחרי 5+ חודשים. כמובן שלא זכרתי שהזמנתי. זה כמו לקבל מתנה בדואר.

יש לי זוג נעליים שהם עדיין איפשהו בדרך מסין מלפני שנתיים - שלוש. עדיין לא איבדתי תקווה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

נדמה לי ששברנו שיא חדש של טמטום. לפני כשבועיים ביקרתי באחד מסניפי החברה בה אני עובד בארה"ב, ושלחתי מעטפה קטנה ומרופדת לסניף אחר של אותה חברה בנתניה. בתוך המעטפה ארבעה טושים קטנים mini sharpie שלצערי לא נמכרים בארץ אבל אהובים מאד על אחד הקולגות שלי. שוויים הכולל 3 דולר ו-80 סנט.

98170.jpg

עובדי חדר הדואר בארה"ב החליטו לא להתקמצן ולהשקיע ב-EMS... מכאן זה כבר הלך במסלול הרגיל, ונגמר בדרישת תשלום של 35 שקלים לשליח בהגעה לארץ. על חבילה ששוויה הכולל 13.5 שקלים.

בניסוח מנומס, איחל הקולגה לשליח הנאה רבה מהחדרת הטושים לחלל הרקטאלי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החבילות שעוברות דרך ems משלמות עמלת שחרור

עד 75$ משלמים 35.1

מעל זה מתחיל ב100. ועולה לפי מחירון שמפורסם באתר הדואר.

הדבר. לא חדש אלא קיים כבר מספר שנים. לא מבוטל.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...