Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אני רק רוצה לציין שלא רק בארץ הדואר מסין מתעכב מאוד.

גם במקומות אחרים בעולם, המשלוחים מסין מגיעים באיחור לעומת משלוחים משאר המקומות. אז כנראה שלא רק הדואר שלנו אשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ממיינים ושולחים לסניפים,אך הסניפים בתורם כנראה עובדים חלקית\לא עובדים בכלל.

אני שמח בחלקי,שני פריטים קלילים שנשלחו ב12 לספט',אחד מסין (china ems ללא העמלה) ועוד אחד מדואר AZ,שניהם הגיעו ב26 לספט',ממש סמס אחד אחרי השני בהפרש של שעה.

אתמול הזמנתי שלושה פריטים נוספים,נראה אם מזלי יתמשך או שאני PUSHING IT

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שעובדים שם בחול המועד ?

הייתי בטוח שלא, אבל הרגע קבלתי SMS מהדואר שהגיע פריט ואבוא לאסוף אותו...

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שעובדים שם בחול המועד ?

וואלה עובדים.

הייתי אומר יותר טוב מכלום..

http://www.israelpost.co.il/content.nsf/pages/tishrey_holidays/$file/sukot_2017.pdf

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי טופס משומש לגבי הגעת דבר דואר...

משומש = כולל יפוי כח של מישהו אחר:lol:

מסתבר שתא הדואר על ידי (מספר אחד למטה) תפוס ע"י מישהו עם שם כמעט זהה לשלי.

חבילה אחת שלי כבר הגיעה אליו.

זו כמעט הייתה השנייה- ההודעה הגיעה אליו...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עוד מנפלאות טמטום דואר ישראל, אחי הזמין חבילה (גר בדימונה), החבילה הגיעה לירושלים, ביקשו ממנו להגיע לירושלים כדי לאסוף אותה.

מה עושים במצב כזה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי גם השבוע.

הוזמן פריט,הגיע למודיעין,ונחת בחיפה (כשהכתובת המקורית בגליל העליון בכלל)

קבלתי סמס עם פרטי הסניף,התקשרתי,העבירו אותי בין איזה שלושה פקידות,עד שאחת מהן שלפה את הפריט,ראתה את הכתובת,ושלחה אותו ליעדו המקורי.

תתקשר תעשה אותו הדבר (אני נדנדתי להם למחרת שזה באמת נשלח,מן המזל אותה אחת ענתה.."אה אתה,דברנו אתמול,זה כבר נשלח ויגיע שבוע הבא")

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי גם השבוע. הוזמן פריט,הגיע למודיעין,ונחת בחיפה (כשהכתובת המקורית בגליל העליון בכלל) קבלתי סמס עם פרטי הסניף,התקשרתי,העבירו אותי בין איזה שלושה פקידות,עד שאחת מהן שלפה את הפריט,ראתה את הכתובת,ושלחה אותו ליעדו המקורי. תתקשר תעשה אותו הדבר (אני נדנדתי להם למחרת שזה באמת נשלח,מן המזל אותה אחת ענתה.."אה אתה,דברנו אתמול,זה כבר נשלח ויגיע שבוע הבא")

מוזר שהחבילה הגיעה לעיר שונה , אצלנו בעיר (קרית ים) פתחו "סוכנות דואר" לאיסוף חבילות ומאז המכונת מיון החדשה והסוכנות החבילות מגיעות בערך תוך שבועיים. ממה שהוסבר לי על ידי העובד בסוכנות היא שמאז שהמכונה מבצעת את המיון יש חשיבות מירבית למיקוד , כלומר החבילות נשלחות לעיר על פי המיקוד לכן גם אם כתובת הנמען תהיה בעיר אחרת , החבילה תגיע לסניף הקרוב על פי המיקוד ולא על פי הכתובת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלאות אמזון: הפריט השני תוך שבוע שמגיע בין 8 ל-12 יום לפני התאריך המיועד.

אגב, יש חשוד עיקרי בתאקל שהיה לי בהזמנות הקודמות, שנתקעו בארץ - השליח הקבוע באזור התפוצה שלי פשוט היה בחופש, וכשהוא בחופש - שלא נדע. ייתכן שזה רק קשר נסיבתי, אבל לך תדע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה נראה כשתיק קטן נשלח מסין כמו שצריך:

הוזמן 16.11

נשלח 17.11

גמר עם סין 18.11

הגיע לארץ 23.11

הגיע לסניף הדואר 24.11

מישהן יכול להסביר לי מי זה האפיפיור של הדואר הסיני?:

2017-10-23 00:00 eCommerce Sorting Center, Modiin, The item was received from China Rep Pop and is being forwarded for processing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהן יכול להסביר לי מי זה האפיפיור של הדואר הסיני?:

2017-10-23 00:00 The item was received from China Rep Pop and is being forwarded for processing

אולי שיבוש של

People Republic of China

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלאות אמזון (2):

לפני כיומיים מילאתי במקרה איזו סדרה של חוות דעת על מוצרים שהוזמנו בשנתיים האחרונות, סתם מתוך שירות לאזרח.

כתיבה קצרה ועניינית באנגלית תקנית.

לפני כמה רגעים התבשרתי על קבלת זיכוי מלא (כולל עלות משלוח) על איזה שהוא מוצר שלא הייתי מרוצה ממנו (2 כוכבים).

בלי לבקש כלום.

ככה סתם.

בלי שום כוונה נסתרת לקבלת החזר.

פשוט ״רצון טוב״.

הזוי.

וזה לא שהיקף הקניות שלי מי-יודע-מה, סתם קנייה פה ושם של מוצרים לרוב מתחת לרף המס.

תמשיכו לקנות מסין ולקבל (אולי) סחורה גרועה (סביר להניח) כעבור נצח וחודשיים.

באמזון גם יותר מהיר וגם יותר זול בשורה התחתונה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...