Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

האנס, למי אתה מתריס ומאיזו סיבה בדיוק...? הפוסט שלך באמת חסר פואנטה.

קונים מסין כי פער המחיר באותם המוצרים בדיוק לפעמים פשוט הזוי, בצורה שאולי מצדיקה את הנצח וחצי.

מעבר לזה- יש בסין מבחר שגורם לאמאזון להיראות כמו המכולת של שייק'ה. אני אישית קונה משם דברים פשוט כי בארה"ב אין. גם האמריקאים מזמינים מסין בהיקפי ענק, למרות שיש להם את אמאזון "בבית".

על הדרך, לגבי "סחורה גרועה", ממליץ להסתכל על המדבקה בתחתית של אותו מוצר שהזמנת מאמאזון, מעניין איפה הוא מיוצר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה - איזו אפליקציה של הדואר מתקינים מתוך ה GOOGLE PLAY?

ראיתי שיש כמה

ואיך מאפשרים\מסמנים שכל פעם שיש סטטוס (הגיע למודיעין,וכו') אז מקבלים הודעה?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה - איזו אפליקציה של הדואר מתקינים מתוך ה GOOGLE PLAY?

ראיתי שיש כמה

והתשובה היא... מתקינים את האפליקציה של 17track

ברגע שיש לך מספר מעקב, מכל מקום בעולם, מזינים באפליקציה. מומלץ להוסיף גם הערה משלך לזיהוי (אם, אתה כמוני מזמין יותר מהזמנה אחת בו"ז).

האפליקציה בודקת מדי פעם את הסטטוס ומעדכנת אותך על עדכונים - בחו"ל וגם בארץ. אפשר גם להכנס אליה ולבדוק סטטוס "ברגע זה" בנגיעה אחת (לכל ההזמנות). הסטטוס בארץ נלקח מהאתר של דואר ישראל, והוא עדכני כמו האפליקציה (אבל באנגלית).

מ-מ-ש אין סיבה להתקין את האפליקציה של דואר ישראל.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף , לפחות בפעם האחרונה שבדקתי , לפני מספר חודשים. באפליקציה של הדואר אם מספר מעקב קיבל סטאטוס. הוא לא מתעדכן יותר. גם לא בבקשה יזומה. במקרה כזה הדרך היחידה היא להסיר את המספר ולהוסיף שוב.

בקיצור כמו ש yuvk, אמר תתקין track17

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,התקנתי את 17TRACK

האם עכשיו כשתהיה התפתחות במעקב (נניח סטטוס שהגיע למודיעין),אקבל סמס מהאפליקציה? או רק כשאכנס לזה בטלפון אז יהיה NOTICE?

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדי פעם (לא הצלחתי להבין את החוקיות) האפליקציה בודקת את הסטטוס של מספרי המעקב ואם יש שינוי אז יש הודעה בשורת הסטטוס של האנדרואיד (כמו סמס או ווצאפ שלא נקראו).

אתה גם יכול להכנס לאפליקציה ולבקש עדכון סטטוס לכל הרשומות על ידי גלילת הרשימה עד הסוף למטה.

אפליקציה יעילה ופשוטה למדי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הגיעה אלי ההודעה לחידוש רשיון הנהיגה שתוקפו פג ... אתמול.

שילמתי באינטרנט לפני חודש ורשיון הפלסטיק נמצא הארנק שלי כבר שבועיים. אבל מה היה קורה אילו הייתי פחות ייקה?

אתמול שלחתי מכתב רשום. באפליקציה הוא לא מוכר. באתר הרגיל דווקא כן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב יש איזה קיפאון בדאר?

בחודש האחרון פתאום שום דבר לא מגיע אלי. זה רק אצלי ככה?

הזמנתי מוצר מאליאקספרס. המשלוח לפי 17TRACK הוא EMS. אחרי כמה ימים שקבלתי את מספר המעקב, לא ראיתי התקדמות שחבילה בדרך לישראל, ואפילו לא ראיתי יעד לחבילה.

שלחתי הודעה למוכר והוא טען שהממשלה בדקה את המס של החבילות ולכן יש עיכוב.

הסיפור שלו קצת תמוה, אבל זוהי המציאות - החבילות נתקעו בסין ולא בישראל.

מצד שני, חבילה שהזמנתי שבוע אחרי זה, הגיע אתמול למודיעין. כנראה שביום שני אקבל הודעה לקחת את החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי ש100% מהדואר עובר דרך מודיעין,כנראה עדיין מנתבים בכל מיני בשביל לזרז עניינים.

(מעולם לא שמעתי על מיון ירושלים,רק על ת"א,אבל אולי..)

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...