Jump to content

Ranis7

חברים פרימיום
 • פרסום הודעות

  74
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות Ranis7

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יהיה מדהים לראות את ראסל במקום לואיס. לגבי מזפין מעבר לזה שהוא נהג טוב, הכסף שהוא מביא אתו משחק תפקיד מרכזי בבחירה והאס לא במצב להיות מידי בררנים.
 2. לבוטאס נדבק הנאחס לנעל בכל המירוצים האחרונים, אני חושב שבשלושת המירוצים האחרונים הוא נפגע מחלקים על המסלול, במירוץ האחרון גם זינק גרוע והפסיד מקומות כך נראה שלמקס יש סיכוי טוב לקחת לו את המקום השני העונה. אני מקווה שהמירוץ בלי לואיס יספק לנו פודיום מעניין. הייתי רוצה לראות פודיום של מקס, פרז וסיינז. הבוקר גם האס הודיעו על החתימה עם ניקיטה מזפין. ממתין לעונה הבאה בכיליון עיניים. באדג'ט קאפ. מקלארן עם מנוע מרצדס + ריקארדו. סיינז בפרארי. אלונסו ברנו. ווטל באסטון מרטין. הולך להיות ממש מעניין!
 3. יכול להיות שזה היה המצב, רק אציין שהרצפת הרכב נחתכה לשתיים, זה לא שרק המנוע ניתק מהמקום
 4. מירוץ שייזכר שנים רבות בגלל התאונה, הרבה מאוד שנים שדבר כזה לא קרה. בשנה שעברה ב F2 בתאונה שבה נהרג אנתוני הוברט הרכב גם נחצה לשניים אבל מיכל הדלק לא התפוצץ. בעניין המירוץ עצמו, כאב לראות את רייסינג פוינט שעשו עבודה מדהימה העונה מאבדים את המקום השלישי באליפות היצרנים. כמו"כ הפודיום של אלבון שיכול להחזיק אותו עונה נוספת ברדבול וכך לא נראה את פרז בעונה הבאה מה שלדעתי יהיה פספוס גדול מאוד של נהג סופר תחרותי שיכול להוסיף עניין בכל מירוץ כולל בתוך רדבול אם ינהג לצד מקס.
 5. כאב לי ממש על לקלר, הוא ילד אבל מחונן.. אם אני לא טועה הפרשן בסקיי אמר אחרי המירוץ שביציאה לעקיפה הוא עלה על משהו שגרם לו לאבד את האחיזה. אבל כמו שסבסטיאן אומר, בתמונה הגדולה זה לא ממש משנה עבורו כי הוא הולך לבקר את הפודיום עוד לא מעט פעמים בקריירה. אהבתי את מה שקרה לוורסטאפן, (אוהב אותו כנהג ולא סובל את האישיות שלו). ההתנהגות ה"וורסטאפנית" שלו התנקמה בו. מצד אחד סגנון הנהיגה הזה הביא אותו למקום השלישי בדירוג הנהגים אבל כדאי שישמור את זה למסלול בלבד. בוטאס נראה שפשוט יצא לו כל הרוח מהמפרשים, הוא גם לא נהג גשם טוב במיוחד, גם שנה שעברה בגרמניה הוא לא סיים את המסלול הרטוב.
 6. היה מירוץ מדהים אתמול שהוכיח שלואיס הוא לא סתם נהג במכונית הכי טובה (כמו שהרבה טוענים) אלא הנהג הכי מוכשר בשנים האחרונות. לא רק אופן הנהיגה שלו אלא ההבנה של המסלול וניהול הצמיגים בהתאם כמו שאף נהג אחר לא יודע. שאפו!
 7. וויליאמס הודיעו שהם נשארים עם ראסל ולטיפי. אז כל השמועות על פרז לא נכונות. נשארו המקומות בהאס וכמובן המקום של אלבון ברדבול. אה.. וגם המילטון לא חתם עדיין.. 🙂 טום קלארקסון בפודקאסט שלו טוען שטסונודה יישאר עוד שנה ב F2 להילחם על האליפות ולא יעלה ל F1 כבר בעונה הבאה
 8. הערכה שלי, גאסלי ואלבון באלפא טאורי. מקס ופרז ברדבול.
 9. יהיה מעניין לראות את הקבוצות הגדולות מתמודדות עם ה Budget Cap. אני מאמין שזה יאזן ויצמצם פערים. (משכורות נהגים ושלושת משרות הניהול הגדולות מחוץ ל Cap)
 10. אתה מדבר על ההתנגשות בדירוג. דברתי על ההתנגשות במירוץ עצמו
 11. ממש לא. סטרול הוא זה שסגר עליו, למקס לא היה לאיפה לזוז. אל תשכח שזה גם היה בתוך פניה והוא לא יכל לשבור את ההגה יותר מזה בלי להכנס לסחרור
 12. גרוסז'אן ומגנוסן הודיעו היום כי לא ימשיכו עם האס בעונה הבאה. הימורים על ההרכב החדש?
 13. קישור מעניין שעלה בקבוצת פורמולה 1 בפייסבוק שמסביר על "משחק הכיסאות" אפשרי. https://www.youtube.com/watch?v=RwSpj63GEME
 14. יש דיווח לא מאומת ע"כ שגאסלי יחליף את אוקון ברנו בעונה הבאה
×
×
 • Create New...