Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

גם אני ביליתי איתם לא מעט ולא פעם הם היו בשר התותחים כדי להגן עלינו.

נכון שהם עשו בלבנון ככל העולה על רוחם אבל כך גם אנחנו. ההבדל הוא שאנחנו באנו לזמן קצוב והם הקריבו את הבית שלהם.

מיעוט זניח חזר לכפריו אבל עדיין חובתינו היתה לדאוג להם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4632

• SlowRide

4443

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

מחיה לטובת חשבון נפש של שלושה חודשים. בנתיים הממשלה הזו מקבלת ציון 10\10.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4372137,00.html

בנט ולפיד בג'יהאד עבור האזרחים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי נותן להם 10, אבל אין ספק שבינתיים אני מופתע לטובה, ומקווה שהמומנטום של הפתעות לטובה ימשיך.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן הרציני הראשון יהיה התקציב וחוק ההסדרים.

עד אז מה שיש לנו ביד זה בעיקר הצהרות שונות ומשונות.

אני אופטימי.

לא הצבעתי ללפיד, ואם הוא יוכיח את עצמו בשנים הקרובות יש סיכוי טוב מאוד שכן אצביע לו בבחירות הבאות.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה הזו עולה על ציפיותיי.

בכל יום מתפרסמת כתבה ב-YNET של עוד חרדי שבוכה על זה שסוגרים להם את הברז. בכל יום מתפרסמת עוד כתבה בסגנון" תנו לנו(החרדים) להתפתח לבד, התהליך קורה".

שמיים פתוחים, עכשיו מבטיחים להכנס בנמלים.

בכל יום מתפרסמת עוד כתבה שגורמת לי לגאווה ומחזירה לי את החשק לחיות פה.

כל כתבה כזו שמתפרסמת גורמת לי להרגיש שמחזירים את המדינה לאנשים שהיא מגיעה להם.

כל הדברים הללו לא יכלו לקרות עם החרדים בממשלה. כל הדברים הללו לא קוראים בגלל שנאת חרדים (או ערבים או כל פרזיט אחר) אלא פשוט בגלל שלא ניתן יותר לסחוב אותם כלכלית.

בכל יום שעובר אני יותר גאה ושמח שבחרתי לפיד, אני מקווה שלא יאכזב בהמשך.

בחרנו בשפיות ונקווה שנמשיך לקבל אותה במנות מוגדשות, יש תקווה באוויר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנגוד למה שכתבת, דברים אינם קוראים. הם מתרחשים או לכל הפחות קורים.

ממשלה טובה היא ממשלה שעושה לך יותר טוב, לא למישהו אחר יותר גרוע.

השמחה לאידו של האחר אינה תחליף לשביעות רצון. למעשה, תלוי אצל מי- אצל בוחרי לפיד האב, הבן ורוח הקודש אולי כן.

מה פירוש כתיבתך" חרדים[או ערבים או כל פרזיט אחר] "נדמה לך שהערבים סוחטים באופן עיקבי את הממשלה?כל מי ששונה ממך הוא פרזיט? לא רק חרדים? מה הכתיבה הזו? אתה בפורום מכובד, לא בכנסת.

לגבי שיפוט כולל, הוא נעשה לאור מעשים, לא דיבורים. מוקדם לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים היא לא מקבלת שום ציון. עם הבטחות ודמגוגיה לא הולכים למכולת ואני מחכה למעשים.

בינתיים חוץ מפגיעה מוצהרת במעמד הביניים (ועכשיו תורינו לשאול איפה הכסף) עוד לא עשו כלום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם עשו משהו די חשוב.

הם שברו את המחשבה של המון אנשים ש"יש חרדים ואין מה לעשות איתם" או "ככה זה עובד, אין מה לעשות".

אני כבר הייתי לחלוטין מיואש מהממשלות עד עכשיו כי הן לא ייצגו מנהיגות אלא משהו מגעיל ונגוע, שלא בחרו בו ישירות ברוב אלא פשוט עם קומבינות בין סיעות.

זה לא דמוקרטי.

מה שהממשלה הנוכחית עשתה היא לגרום לבוחרים להבין שהקול שלנו כן משפיע באופן כלשהו.

נכון, ביבי עדיין ראש ממשלה אבל אפשר להשפיע ולשים את הכוחות שאנחנו כעם רוצים בשלטון.

מבחינתי לקחת את השליטה על הממשלה בחזרה אל רוב העם זו ציונות וזו הצורה היחידה שאיתה אפשר לשמור על המדינה.

יש עכשיו תקווה כלשהי שלא הכל זבל ושיש אפשרות לשים אנשים בשלטון, שמעוניינים בטובת העם.

אני משער שזה גם יעלה את אחוז ההצבעה בבחירות הבאות כי אנשים יראו שהם כן חשובים.

אולמרט לא דיבר כמעט אף פעם.

ביבי לא מדבר כמנהיג, וגם כשהוא מדבר די ברור שהוא בעצמו מנותק או פשוט לא מאמין במה שהוא אומר.

לפיד מדבר ואני מאמין לו.

אולי אני לא מסכים עם 100% ממה שהוא אומר אבל הוא לא משקר (לפחות בינתיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנגוד למה שכתבת, דברים אינם קוראים. הם מתרחשים או לכל הפחות קורים.

ממשלה טובה היא ממשלה שעושה לך יותר טוב, לא למישהו אחר יותר גרוע.

השמחה לאידו של האחר אינה תחליף לשביעות רצון. למעשה, תלוי אצל מי- אצל בוחרי לפיד האב, הבן ורוח הקודש אולי כן.

מה פירוש כתיבתך" חרדים[או ערבים או כל פרזיט אחר] "נדמה לך שהערבים סוחטים באופן עיקבי את הממשלה?כל מי ששונה ממך הוא פרזיט? לא רק חרדים? מה הכתיבה הזו? אתה בפורום מכובד, לא בכנסת.

לגבי שיפוט כולל, הוא נעשה לאור מעשים, לא דיבורים. מוקדם לדעת.

אתה צודק, הצלחת לתפוס אותי בשגיאה ואני כבר לא יכול לערוך- נורא קטנוני.

הממשלה הזו טובה לי ולכל אדם שפוי במדינה שלנו. הממשלה הזו לא רעה לחרדים אלא פשוט מחייבת אותם להתחבר למציאות, מציאות שבה אנשים לוקחים אחריות על חייהם ולא סומכים על כספי המיסים או על הקב"ה (שכבודו במקומו מונח).

אין במה שרשמתי שמחה לאיד, יש שמחה על כך שהשפיות ניצחה בבחירות האחרונות. בניגוד למה שאתה רומז אין לי שום אינטרס בבחירה של לפיד ואם הוא יאכזב אני לא אבחר בו (רשמתי זאת לא פעם ולא פעמיים על דפי הפורום).

פרזיט הוא כל אדם שמקבל כספים מהמדינה ללא הצדקה. מי שיכול לעבוד שייצא לעבוד. מי שרוצה להביא ילדים שיפרנס אותם על חשבונו. מי שמביא יותר מדי ילדים שלא יקבל דירה על חשבון המדינה (אין לכם מושג כמה אנשים מקבלים דירות בחינם מהמדינה).

אני בפורום מכובד ואני מנמק כל מה שאני רושם. אשמח לדעת למה נובע ארס מתגובתך.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה הזו לא רעה לחרדים אלא פשוט מחייבת אותם להתחבר למציאות

הממשלה הזו רעה מאוד להנהגה החרדית.

סוף-סוף יש סיכוי ממשי לכפות על מוסדות החינוך שלהם לימודי ליבה (=מתמטיקה, אנגלית, מדעים).

הדבר הכי גרוע להנהגה החרדית הוא שהציבור שלהם יהיה בעל השכלה ויכולת השתכרות ויצאו לעבודה וירוויחו לחמם ביושר.

כי אז הציבור הזה כבר לא יהיה תלוי בהנהגה שתשיג להם קצבאות.

ואגב לגבי הקיצוץ הכואב שיפגע גם במעמד הביניים (בין היתר העלאת המע"מ ושאר גזירות) - כבר אמרתי לפני הבחירות ואני אגיד שוב - כל ממשלה אחרת שהיתה נבחרת היתה חייבת לעשות את אותו קיצוץ.

יש חור של 40,000,000,000 שקל וחייבים לסתום אותו. ומהר.

זה הכל.

בטווח הארוך אם יצליח המהלך של הוצאת החרדים לשוק העבודה זה יכול לתרום תרומה עצומה להעלאת התוצר ולצמצום מימדי העוני.

יש מעט מאוד משפחות עניות בהן 2 בני הזוג עובדים.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר בפשטות:

טעות כתיב- אכן שטויות, קורה.

לקרוא לאחרים פרזיטים, לא רצוי גם אם נהפך לאמירה מקובלת. לגבי נצלנות- מניח שאני מסכים איתך.

השילוב בין חרדים לערבים והכללתם כפרזיטים- עוד יותר בעייתי. האם הערבים סוחטים את הממשלה לטעמך? אם לא, מדוע עירבבת?

הממשלה הזו טרם פעלה בעדך, שמח כשתעשה זאת. רווחתך[אני מקווה] נובעת מכך שעושים טוב לך, לא רע לאחר. אגב, לא מעט במהלך ההיסטוריה אנשים ומנהיגים נסחפו על טהרת ה"נגד" מישהו במקום "בעד". בד"כ טוב לא יצא מזה.

בלי קשר, בינתיים דיבורים, לא עשייה וזה טבעי, חלף מעט זמן. אך אין מעריכים לפי דיבורים.

קיצר, מוקדם לדעת.

בלי קשר, הגם שלא הצבעתי ביבי או לפיד אני מייחל להצלחתם שכן אני אזרח המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדברים כל היום על חרדים וערבים (אמיר, אני לא מכוון דווקא אליך, יותר להלך - רוח כללי בישראל) כחבורה של אוכלי חינם, שדופקים את מעמד הביניים הדמיוני, זו לא שפיות. זה חוסר שפיות, שימוש בסטריאוטיפים זולים ושנאה כבסיס למכנה משותף נמוך במיוחד. מגוחך גם לקרוא את לפיד מדבר על "איחוד בעם". מדובר באחד מה-"מנהיגים" הכי סקטוריאלים שיש לנו, לפי כל ההתנהלות שלו במהלך מערכת הבחירות, ועוד הרבה לפני - כשהיה מגיע לנאום מול חרדים ולהסביר להם למה הוא לא אוהב אותם.

זה לא סוד גדול, לפחות לפי נתוני הלמ"ס ומחקרים אחרים שמפרסמים מדי פעם, שהחרדים והערבים הם הסקטורים הכי עניים בישראל. אבל האם זה אומר שם הכסף? האם אין מקומות אחרים, בהם מושקעים מיליארדים ללא סיבה, או אנשים אחרים שצריכים לשלם סכומים מסויימים למדינה ולא עושים את זה מהרבה סיבות? הקמפיין של "יש עתיד" הצליח לבלבל הרבה אנשים. אנשים שוכחים שבן אדם עני, גם אם הוא חי על חשבון המדינה ולא עובד, הוא לא אדם שחי טוב. לפני הבחירות שמעתי אנשים פה מדברים כמעט בקנאה על החרדים, על זה שיש להם דירה, על זה שהם מקבלים סבסוד מהמדינה. מישהו באמת היה רוצה את החיים שלהם? גם אם זה אומר שממחר אפשר לא לעבוד ולחיות רק מביטוח לאומי או כל דבר דומה? האם זה שמתנגחים בהם כל היום ושמים אותם בפינה, כמו שיאיר לפיד מנסה לעשות, זה באמת מה שיגרום לשינוי בחברה החרדית? זה מה שיגרום להם להתאחד עם שאר העם שבציון? זה מה שיפתור את בעיית הסקטוריאליות כאן?

אחד מנציגי החרדים כתב על זה טור בווינט היום, והסביר באופן די ברור מה יקרה בסופו של דבר: החרדים פשוט יתנקו עוד יותר ממדינת ישראל החילונית או המסורתית, ותהייה כאן עוד מדינה בתוך מדינה (שלישית במספר). מי מאיתנו בדיוק ירוויח מזה?

יאיר לפיד ובנט עושים טריק נחמד. הם פוגעים או רוצים לפגוע בסקטור אחד או שניים, ששנואים על רבים מאזרחי ישראל, אבל להשאיר את הדברים כמו שהם בהרבה מקומות אחרים (לפיד כתב היום שאם תבוא עוד חברה כמו אינטל, הוא אישית יבוא לפגוש את נציגיה בשדה התעופה ויתן להם את כל הסובסדידיות וההקלות שרק אפשר), שגם בהם (או בעיקר בהם) נמצא הכסף. האם זה מה שישפר את חיינו כאן? ממש לא בטוח. האם זה יגרום לחרדים (או לערבים) להרגיש שהם יותר "חלק מהעסק" כאן? אני ממש בספק. האם זה ירצה הרבה אנשים, שנהנהים מהשמחה לאיד ומזה שמעמידים במקום את האויבים (המדומים בעיקר) שלהם? בוודאי גם בוודאי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אתה עושה אבחנה בין פרזיט לנצלן? פרזיט היא מילה קשה יותר?

השילוב של החרדים עם הערבים (או כל נצלן אחר) נעשה על מנת להבהיר שלא מדובר בשנאת חרדים או בגזענות כלפי ערבים. מדובר באי רצון לסחוב על הגב כל נצלן שהוא.

הממשלה הזו כבר פעלה בעדי, חתמו על "שמיים פתוחים".

נכון שמוקדם מדי לדעת מה יהיה בסוף ימיה של הממשלה אבל בנתיים העתיד נראה מבטיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים היא לא מקבלת שום ציון. עם הבטחות ודמגוגיה לא הולכים למכולת ואני מחכה למעשים.

בינתיים חוץ מפגיעה מוצהרת במעמד הביניים (ועכשיו תורינו לשאול איפה הכסף) עוד לא עשו כלום.

אתה חוזר על המנטרה שלא עושים כלום והכל דיבורים, אבל:

מבצעים האחדת תקינה ומאמרים מעבדות מוכרות בחו"ל, זה יקל על יבואנים ויגביר תחרות

אישרו רפורמה בתעופה, תהיה לזה תרומה משמעותית לתיירות, לחסכון לישראלים וליצואנים שישלמו פחות על הטסת סחורה

כבר הודיעו לנמלים שיצפו פגיעה. זה אומר שאו שהעובדים יבינו שנגמרו המשחקים ויתחילו להתיישר ולעמוד בהסכמים, או שישברו את הכוח שלהם ויאפשרו תחרות אמיתות בנמלים.

יש עוד שלל שינויים בתכנון שניכר שנובעים ממחשבה על האזרחים ולא קומבינות עם מוקדי כוח. עד היום אפילו מראית עין לא הייתה, אז זה שיפור מהותי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעו להבדיל בין החרדים לבין ההנהגה שלהם.

קיצוץ חד בקצבאות יגרום להם לצאת למעגל העבודה, בלית ברירה, ויקרב אותם לחברה הישראלית.

אף אחד מהם לא ימות ברעב, באחריות.

בטווח הארוך, באם תצלח התוכנית, יודו לו החרדים על שהוציא אותם ממעגל הקסמים הבלתי אפשרי שהם נמצאים בו.

נקווה מאד שבעקבות כך תחול התעוררות דומה במגזר הערבי, שניבחריו מספרים לצעירים, שחלק גדול מהם רוצה לחיות חיים מודרניים, על איך גירשו את סבא של סבא שלו ב 48' ואיך צלחהדין הבקיע את חומות ירושלים.

שום מהלך אסור שיבוא משנאה או מרגשות נקם - עובדי חברת חשמל והנמלים אינם אוייבים שלנו, ואסור להציג אותם כך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...