Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

מי שחוטף את השרשור הוא רועי שכנראה לא הכיר את הרקע לכל המהלכים ומסיט את השרשור מהפן הכלכלי לפן המדיני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4700

• SlowRide

4513

• פינדר

3562

• m3x7r3m3

2926

טוב, טוב, סליחה.

בכל אופן, אני מאוד מרוצה מתפקוד הממשלה הזו. אני מקבל את הגזירות בידיעה שמישהו אחראי מופקד על הכסף (סוף סוף).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, טוב, סליחה.

בכל אופן, אני מאוד מרוצה מתפקוד הממשלה הזו. אני מקבל את הגזירות בידיעה שמישהו אחראי מופקד על הכסף (סוף סוף).

אני יכול רק לגחך על ההצהרה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור לי שהאספסוף ציפה לניסים ונפלאות בזמן הקצר שהממשלה הזו פועלת.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום כמה אנשים שלעומתם נתניהו קומוניסט. לא נורא, הם יתבגרו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה. אם הוא יצליח לרסק את הנמלים אז מבחינתי "מחול מחול מחול"

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל האנשים המיושבים לא ציפו לשגיאות כה גדולות בזמן כה קצר.

שום שגיאה לא נעשתה, למעט אותם חסידים שוטים שהאמינו שלפיד יכול לשנות הכל בין לילה, וזה לא יכול לקרות.

ממשלת בגין ז"ל הראשונה שעלתה לשלטון ב 77' ניסתה לשנות את השיטה הכלכלית במהירות ולהיטב עם אזרחי ישראל, מבלי שהצעדים יהיו מגובים בריסון תקציבי הולם, ובמקום זה היא פשוט הדפיסה כסף, ואת התוצאה אנחנו זוכרים מצויין.

שינויים מיבניים במשק צריכים להעשות בצורה מחושבת ומדודה, הן עובדי הנמלים והן עובדי חברת חשמל הם לא אוייבים שלנו ואנחנו לא במלחמה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינויים מיבניים במשק צריכים להעשות בצורה מחושבת ומדודה,

מה שממש לא קרה. לפיד הסתער על משרד האוצר וקיצץ בלי הבחנה.

אני לא אכנס לוויכוחים האלה, אבל אתה יכול לצטט אותי: בבחירות הבאות הוא מקבל פחות מחצי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה אותה שיטה, השם אותו שם. רק הפרצוף שונה, ה19 מנדטים האלה הם לא אלה זריעת חול בידי הציבור הטיפש שמפחד להצביע ישר לביבי אז הוא מצביע למפלגה קצת פחות דתית אבל שלא מיתנגדת לשליטה דתית ועם אנשים שאף אחד לא שמע עליהם חוץ מיאיר לפיד ומעריצים של המפלגה. היא במחליפה הרישמית של קדימה בתור "הכלום הגדול"

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסגנון נראה שהאוצר הסתער על לפיד ולכד אותו.

אני חוזר על מה שכתבתי לפני חודשיים - לפיד הוא חזרה על פרשת עמיר פרץ מ-2006 - לקח על עצמו תפקיד שאינו מתאים לו ויפול חזק. חישוב קר של ביבי לקראת הבחירות הבאות.

הבעיה של ביבי היא שההתנהגות האישית שלו מתחילה לצאת לאור. אולי למזלו זה רחוק מהבחירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תפקודו של לפיד ייבחן עוד 4 שנים ולא עכשיו.

גם מרגרט תאצ'ר, כשעלתה לשלטון ב 79', נהנתה מפופולאריות נמוכה ביותר, אך לאחר 3 שנים כשכלכלת בריטניה נחלצה מהמשבר, הפופולאריות שלה עלתה פלאים.

לא יהיה לפיד, יהיה כוכב אחר ותהייה מפלגת מצב רוח אחרת.

מפלגות כאלו מלוות אותנו מאז דש של 77'.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תפקודו של לפיד ייבחן עוד 4 שנים ולא עכשיו.

גם מרגרט תאצ'ר, כשעלתה לשלטון ב 79', נהנתה מפופולאריות נמוכה ביותר, אך לאחר 3 שנים כשכלכלת בריטניה נחלצה מהמשבר, הפופולאריות שלה עלתה פלאים.

לא יהיה לפיד, יהיה כוכב אחר ותהייה מפלגת מצב רוח אחרת.

מפלגות כאלו מלוות אותנו מאז דש של 77'.

ההימור שלי הוא ניקול ריידמן, כוכבת הריאליטי ובת הזוג של אחד מהאוליגרכים הרוסיים.

זה באמת יהיה עצוב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...