Jump to content

nADAUV

 • הודעות

  28
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של nADAUV

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. Kensington Expert mouse הוא עכבר Trackball הטוב בעולם. ארגונומי, נוח מאוד לשימוש ובעל דיוק אופטימלי. בעל ארבעה כפתורים הניתנים לתכנון וטבעת scrolling. העכבר נקנה לפני חודש והיה בשימוש פחות משבוע. אני מוכר אותו משום שקיבלתי אחד נוסף בדיוק כמוהו, וממליץ מאוד על השימוש בו. ברגע שמתרגלים - לא תחזרו לעבודה עם עכבר רגיל. העכבר בקופסה המקורית, עם אחריות לשנה. מחיר: 350 ש"ח.
 2. אתם אולי צודקים לגבי מכון גירים וכד', אך משיחה עם שני בעלי מוסך שונים (דרך חברים) ששמעו את תיאור הבעיה - הבנתי שמחכה לי דרך חתחתים שבסופה כנראה תהיה לי הוצאה דומה, משום שאי אפשר כרגע לנסוע עם האוטו אלא רק לגרור אותו ממוסך למוסך. חבר של חבר הוא שמאי רכב, לפי התיאור גם הוא העריך כי אכן מדובר בבעיה בגיר. לבסוף החלטתי לקבל את ההמלצה המקורית של המוסך, לאחר ששמעתי עליו דעות חיוביות.
 3. אוקיי, תודה חברים על העזרה. הסתדרתי בסוף.
 4. תודה על כל התגובות. הרעש הוא רעש מחזורי, כלומר כאילו נתפס משהו בגלגל, אך כמובן לא רואים דבר. לא הרגשנו שינוי בהתנהגות הרכב. מישהו מכיר מכון גירים באיזור בנימינה?
 5. שלום לכולם, אתמול שמענו רעש מוזר ברכב. הגענו למוסך מורשה של פורד - האחים קפלן בחדרה מי שמכיר - והם סיכמו כי הבעיה היא בגיר ויש להחליפו. לרכב יש כ-85000 ק"מ. זה נשמע סביר שגיר ילך בשלב כזה של הרכב? הם הציעו לי גיר משופץ ב-6000 ש"ח. מה דעתכם? אשמח לעזרה!
 6. אני הולך למורשה כי אני רוצה לשמור על הרכב (אינו באחריות). אשמח להמלצות - אני נמצא באיזור בנימינה!
 7. באופן מצער ביותר נפגשתי עם שועל חסר מזל. גשם כבד ועומס מכוניות לא הותירו לי הרבה ברירה, ולא נשאר ספק לגבי גורלו. מה שכן, הטויוטה לא יצאה נקיה: הפגוש הקדמי נשבר וכל מיני חלקים (ויש המון חלקים קטנים מסתתרים בתוך הפגוש) ירדו ממנו. בנוסף, המזגן הפסיק לשאול. כרגע הפגוש מחובר עם חוט לרכב, אחרת הוא מתנדנד קשות.. שאלתי היא: בהתחשב בכך שאני רגיל ללכת רק למוסך מורשה, האם - לטובת חיסכון בכסף כמובן - לקחת את הרכב למוסך שאינו מורשה לטפל בכך או שבכל זאת ללכת למורשה ולשלם את המחיר..?
 8. כמה זמן אפשר להשאיר רכב בלי שיסעו בו כך שכשאחזור הוא עדיין יניע? ברכב הישן הייתי נוהג פשוט לנתק את המצבר, אבל ברכב הנוכחי (פוקוס 2006) אני חושש שזה יגרום ל-RESET למחשב/קודנית או משהו כזה. האם אפשר להשאיר רכב 5 ימים ללא הנעה? האם לנתק בכל זאת את המצבר?
 9. יש לי שתי הצעות: א. מיצובישי לנסר יד 1 מליסינג נהג יחיד 90000 ק"מ 63000 ש"ח ב. סובארו אימפרזה 1500 יד 1 מליסינג נהג יחיד 85000 ק"מ 63500 ש"ח הרכב לא יסע הרבה, בעיקר לרכבת וחזרה, פעם בשבוע לתל אביב. אנחנו זוג עם ילד וזהו רכב שני. מה כדאי? אעריך תגובה מהירה, הם לא ישמרו את הרכבים הרבה זמן...
 10. אני עדיין מחפש רכב שני (אנו זוג עם ילד). מה דעתכם על ההצעה הבאה: פורד פוקוס 2006 61000 ק"מ יד שניה (ראשונה היתה ליסינג) 66000 ש"ח. אשמח לדעותיכם!
 11. לפי הביקורת כאן ראיתי שהוא לא מוצלח בנסיעות מחוץ לעיר. משום שהרכב מיועד לנסיעה שבועית כזו, אני לא בטוח שזו קניה נבונה בשבילי.
 12. אז אם כך, מכיוון שהרכב הזה כרכב שני יסע לרוב מרחקים קצרים בלבד (כ-15 ק"מ ליום) ופעם בשבוע נסיעה ארוכה, נושא צריכת הדלק הוא פחות משמעותי. האם בכ"ז כדאי ללכת על רכב קטן?
 13. בינתיים המליצו לי על אימפרזה. זה מעלה את השאלה: האם יש איזה שהוא יתרון לרכב קטן, ביחוד אם אין לי בעיית חניה? בכל מקרה אשמע לשמוע את דעתכם.
×
×
 • תוכן חדש...