Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לא חייבים, אבל כדאי מאד.

תאצ'ר פירקה את האיגודים המיקצועיים ששיתקו את כלכלת בריטנייה למעלה מעשור, קיבלה מדינה עם כלכלה שוקעת ותעשייה לא רלוונטית והחזירה אותה ככוח כלכלי חשוב ומשפיע.

אין ולו קו דימיון אחד בין תאצ'ר לבין סטאלין, שבספק אם היה טוב יותר מהיטלר, ימ"ש.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4713

• SlowRide

4520

• פינדר

3567

• m3x7r3m3

2926

שטויות.

תאצ'ר נבחרה בבחירות דמוקרטיות, היא לא היתה דיקטטורית ובטח לא פשיסטית.

לולא תאצ'ר, כלכלת בריטניה היתה קורסת כליל, חד משמעי.

3 פעמים תאצ'ר נבחרה לראש ממשלה, ב 79', 83' ו 78', מה שאומר שהציבור האנגלי בהחלט העריך את פועלה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאצ'ר היתה סטאלין של בריטניה רק בלי החלק האלים..... לא חייבים לקחת ממנה דוגמאות

מה אתה מקשקש? היא לא השתמשה בשום דרכים לאומניות כנגד האזרחים ולא הנהיגה שום קו דיקטטורי. אני יודע שזה נורא מגניב להיות סוציאליסט, אבל לפחות תלמד על מה אתה מדבר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי את זה בתחילת השרשור ואומר שוב, לפיד, בחוסר ברירה מוחלט, אימץ מתווה גזירות שהיה מוכן כבר באוצר.

אי אפשר במצב הכלכלי הנוכחי להגיד "תנו לי חצי שנה ללמוד את הנושא ונראה על איזה גזירות אני אחליט", חייבים לאשר תקציב.

אבל בהחלט נראה שברגע שהוא הוריד את זה מסדר היום הכלכלי שלו, הוא בהחלט מתחיל להתעסק עם כל מה שהוא הבטיח ומנסה לטפל בבעיות שיקלו על האדם הפשוט ברחוב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיד עשה טוב כשקיצץ, ואפילו מאוד.

אבל קיצוץ כה רחב זה פגיעה ממש.

מדינת ישראל יכולה לחיות עם גירעון של 20 מיליארד, כמו עוד הרבה מדינות מערביות.

אבל יהיר שלנו - בניסיון לפגוע בחרדים - אישר קיצוץ שיכסה את "כל" החוב, ופגע בכול אזרח במדינה.

הילד תפנוקים הזה בחיים לא יבין מה זה עוד שלושה שקלים לחפיסת סיגריות. קופסת קוטג', ליטר דלק וכו' וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הרבה מדינות מערביות חיות עם גירעונות גדולים ונמצאות בדרך לפשיטת רגל. הבדל הוא שאותן יהיה מי שיחלץ. מי נראה לך שיזיז לו אם אנחנו נקרוס? נראה לך שהאיחוד האירופאי ישלח לנו חבילות סיוע?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינת ישראל יכולה לחיות עם גירעון של 20 מיליארד, כמו עוד הרבה מדינות מערביות.

ואתה אומר את זה בתור - כלכלן? אנליסט אשראי? חבר בועדות הOECD?

אתה יודע מה החוב האבסולוטי של ישראל? אתה יודע מה האחוז שלו ביחס לתמ"ג? אתה יודע מהם תשלומי הריבית שישראל כחלק מתקציב המדינה ומה הוא האחוז שלהם מסך התקציב? אתה מזכיר לי את אלו שמייללים על המענקים לאינטל. "אבל הם מקבלים מיליארדים מהמדינה!" הם מייבבים. הרי באוצר יושבים כלכלנים טובים (כנראה הכי טובים) ועושים עבודות מחקר מסודרות כחלק מתהליכי קבלת ההחלטות האלו. אבל לא, ג'יימס מקארספורום קבע שעוד 20 מיליארד שקל גרעון זה סביר.

הילד תפנוקים הזה בחיים לא יבין מה זה עוד שלושה שקלים לחפיסת סיגריות. קופסת קוטג', ליטר דלק וכו' וכו'.

ילד תפנוקים כמוך לא יבין מה זה היפר אינפלציה, שמיטת חוב, הלאמת פקדונות בבנקים ועוד כהנה וכהנה דברים שקורים כשמדינות מאבדות שליטה על מצבן הפיסקלי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי את זה בתחילת השרשור ואומר שוב, לפיד, בחוסר ברירה מוחלט, אימץ מתווה גזירות שהיה מוכן כבר באוצר.

אי אפשר במצב הכלכלי הנוכחי להגיד "תנו לי חצי שנה ללמוד את הנושא ונראה על איזה גזירות אני אחליט", חייבים לאשר תקציב.

אבל בהחלט נראה שברגע שהוא הוריד את זה מסדר היום הכלכלי שלו, הוא בהחלט מתחיל להתעסק עם כל מה שהוא הבטיח ומנסה לטפל בבעיות שיקלו על האדם הפשוט ברחוב.

בטח שאפשר.

אם אתה חושב שאתה צריך ללמוד את המצב כי מה שאתה יכול לעשות מיידית לא טוב אז אל תכין תקציב לשנתיים אלא עד סוף השנה ובזמן הזה תשב ללמוד ולהכין שיעורי בית.

הוא דיבר הרבה על הקטנת הממשלה אבל לא צימצם אפילו משרד אחד (כולל משרד עם תקציב של 20 מליון ש"ח ש 17 מליון מתוכם הולכים למשכורות), שיקר לבוחרים במצח נחושה כדי לקבל את הכיסא ולעשות ההיפך והכי גרוע זה שלקח ממי שאין לו במקום ממי שיש לו.

שוב, אני חושב שבהחלט צריך לקצץ (יותר לקצץ בהוצאות ופחות להגדיל הכנסות אבל זה כבר עניין של השקפה) אבל כשאתה מחליט על ניתוח אתה חייב לבדוק במה אתה פוגע בדרך ומה יהיו התוצאות. בניתוח הנוכחי התוצאה תהיה ירידה בהכנסות המדינה כי המשק יכנס למיתון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד סוף השנה?

יעני תקציב ל 5 חודשים?

מה זה, פוטו פארג'? :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתם קוראים מפלגת מצב רוח/אופנה אני קורא מפלגה של אנשים שמעוניינים להפשיר את הקיפאון. מפלגה של אנשים שנמאס להם מהמצב הקיים. מפלגה של אנשים שאינם מקובעים על "הליכוד הוא הבית" או "חבל על דאבדין ואינם משתכחין- רבין". סוף סוף יש ממשלה שנראה שיש לה מספיק כח על מנת לשנות וגם נראה שהוא עושה. אם לפיד ובנט לא היו מקימים לביבי גוש חוסם היינו תקועים עם עוד ממשלה שמפנקת מגזרים לא יצרניים והיו מעלים את המיסים לפחות פי שניים למעמד הביניים.

סבלנות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד סוף השנה?

יעני תקציב ל 5 חודשים?

מה זה, פוטו פארג'? :wink:

לא מדוייק.

כרגע המדינה מתנהלת על תקציב חודשי של 1/12 מהתקציב השנתי הקודם. כשמעבירים תקציב לשנה הנוכחית (וד"א, התקציב לא חייב להיגמר דווקא ב 31.12) מורידים את מה שכבר קיבלו ומעבירים את השאר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתם קוראים מפלגת מצב רוח/אופנה אני קורא מפלגה של אנשים שמעוניינים להפשיר את הקיפאון. מפלגה של אנשים שנמאס להם מהמצב הקיים. מפלגה של אנשים שאינם מקובעים על "הליכוד הוא הבית" או "חבל על דאבדין ואינם משתכחין- רבין". סוף סוף יש ממשלה שנראה שיש לה מספיק כח על מנת לשנות וגם נראה שהוא עושה. אם לפיד ובנט לא היו מקימים לביבי גוש חוסם היינו תקועים עם עוד ממשלה שמפנקת מגזרים לא יצרניים והיו מעלים את המיסים לפחות פי שניים למעמד הביניים.

סבלנות.

איזה גוש ואיזה חוסם?

המגזרים "הלא יצרניים" (חרדים ונשים ערביות) ימשיכו במסורת הזו כל עוד זה לא בה מבפנים (במקרה של החרדים) ואין סיוע נרחב והשקעה מבחוץ (במקרה של הערבים).

אני לא רואה שמפסיקים לממן מגזרים מיוחסים כמו 350K מיתנחלים שחוגגים פעמיים (בגלל הוצאות הצבא והשמירה והמחסומים+בגלל הטבות והשקעות במקומות שלא שייכים לנו ובמוקדם ובמאוחר יפונו וגם אם לא השקעה לא פורפורציונלית) ואני לא רואה שמפסיקים או מדגדגים את הקומבינות של חברי ש"ס ומועצות דתיות וכו...... ואני לא רואה שמזיזים משהו עם הפנסיות המנופחות של אנשי הצבא.

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות.

בתור אחד שאפילו לא חשב להצביע לו, אני חייב לציין שבינתיים הוא מפתיע לטובה.

אני אציין שהוא התקפל מול החרדים כראוי לפוליטיקאי. אבל שוב אני מסכים איתך לחלוטין לגבי ההגדרה שלך למפלגת מצב רוח.

עם זאת אנשים במדינה היו בטוחים שאחרי שלפיד ייכנס תוך שנייה הבור בתקציב ייסגר וזהו.

אנשים שוכחים לגמרי שראש הממשלה הנוכחי כמו הקודם אגב, הוא שקרן והמדיניות המזופתת שלו (על העציץ שהוא מינה בתור שר אוצר אני לא אדבר), היא זו שהובילה את המדינה לגרעון שבו היא נמצאת כרגע.

עם זאת שינוי אחד הייתי מבצע במשרד האוצר והוא להעיף את כל פקידי שטייניץ היצירתיים לפני שהם מגיעים לתפקיד בכיר ומוצאים עבודה אצל הטייקונים.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גוש ואיזה חוסם?

המגזרים "הלא יצרניים" (חרדים ונשים ערביות) ימשיכו במסורת הזו כל עוד זה לא בה מבפנים (במקרה של החרדים) ואין סיוע נרחב והשקעה מבחוץ (במקרה של הערבים).

אני לא רואה שמפסיקים לממן מגזרים מיוחסים כמו 350K מיתנחלים שחוגגים פעמיים (בגלל הוצאות הצבא והשמירה והמחסומים+בגלל הטבות והשקעות במקומות שלא שייכים לנו ובמוקדם ובמאוחר יפונו וגם אם לא השקעה לא פורפורציונלית) ואני לא רואה שמפסיקים או מדגדגים את הקומבינות של חברי ש"ס ומועצות דתיות וכו...... ואני לא רואה שמזיזים משהו עם הפנסיות המנופחות של אנשי הצבא.

אתה מתעדכן במציאות לפני שאתה מגיב?

עובדה- בנט ולפיד הקימו גוש חוסם מכיוון שבלעדיהם ביבי לא יכל להקים ממשלה.

המגזרים הלא יצרניים יהיו חייבים לצאת לעבוד אם לא יקבלו כסף מעטיניו של הביטוח הלאומי. עובדה- מבוצעים קיצוצים.

עובדה- נבחרה ממשלה ימנית. אתה לא מצפה שהיא תקצץ בהתנחלויות. אם אתה כן מצפה אז צפויה לך אכזבה.

עובדה- מהפכה שירותי הדת. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4381427,00.html .

http://www.iba.org.il/bet/bet.aspx?type=1&entity=930897 . "כמו כן יאוחדו מועצות דתיות, ומספרן צפוי לרדת מ-133 לכ-80 מועצות."

פנסיות של אנשי צבא, אין לי מושג בנושא.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...