Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

יהודה, אין מה למחות.

ברור לכולם שהוא לא סופר את מי שלא יכול להפעיל עליו לחץ (לא סופר את ביבי אבל מפחד מעיני ומראשי הרשויות) אז את המחאה נביע בקלפי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4699

• SlowRide

4510

• פינדר

3557

• m3x7r3m3

2926

איפה זה רשום שהוא דוחה את הכנסת לימודי הליבה לבתי הספר החרדים?

ממה שאני הבנתי, רצו לקצץ את המימון לרשת התורנית הפרטית של ש"ס אך עקב בעיה משפטית כלשהי זה נמנע בשלב זה.

נדמה לי שלפיד עצמו התייחס לזה בפוסט שהוא פרסם הבוקר בפרצופספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, אין מה למחות.

ברור לכולם שהוא לא סופר את מי שלא יכול להפעיל עליו לחץ (לא סופר את ביבי אבל מפחד מעיני ומראשי הרשויות) אז את המחאה נביע בקלפי.

לא ברור לי ממה הוא חושש. יתכן שזה ענין של חוסר נסיון בהחלטות. בבת אחת הוא נכנס לתפקיד עם המון לחצים סותרים, שבו הוא נדרש להחליט כל הזמן.

איפה זה רשום שהוא דוחה את הכנסת לימודי הליבה לבתי הספר החרדים?

ממה שאני הבנתי, רצו לקצץ את המימון לרשת התורנית הפרטית של ש"ס אך עקב בעיה משפטית כלשהי זה נמנע בשלב זה.

נדמה לי שלפיד עצמו התייחס לזה בפוסט שהוא פרסם הבוקר בפרצופספר.

גם אם נניח שבאמת יש פה בעיה משפטית של צורך ברשת חינוך אלטרנטיבית( לפני התנית המימון בלימודי ליבה), אפשר להציב את התלמידים החרדים בבתי ספר ממלכתים דתיים.

4 ח"כים ממפלגת "יש עתיד" השיבו לדוא"לים שלי.

- ח״כ הרב דב ליפמן :גלינו שלפי החוק אסור להגיד שלא ממנים מוסד אם אין אופציה אחרת מטען הממשלה. ולכן נקים את הרשת ואז הם חייבים להחליט

-ח״כ בועז טופורובסקי: ללא לימודי ליבה הם לא יתוקצבו

-העוזרת לח"כ קארין אלהרר : נושא לימודי הליבה במוסדות החינוך החרדים היה אחד מדגלי מפלגת "יש עתיד" במהלך הקמפיין, נושא זה אינו נדחק לשולים ובטח שאינו בטל. שר האוצר החליט לדחות את ההגבלה הכספית בנושא לחצי שנה בלבד. במהלך תקופת ההערכה על משרד החינוך למצוא אלטרנטיבה למוסדות החינוך הדתיים.

עוזרת השר יעקב פרי השיבה תשובה מנומסת

חמישה עשר הח"כים האחרים לא השיבו.

כתבתי להם דוא"ל נוסף בענין:

יאיר לפיד כתב בפייסבוק: " שר החינוך, שי פירון, ניגש אלי ואמר שיש בעיה בביטול של תקנה 3-9-א', שהעניקה תקצוב מלא ל"אל המעיין", רשת החינוך של ש"ס. שאלתי מה הבעיה, ושי הסביר שעד שלא נקים באופן רשמי רשת חינוך ממלכתית-חרדית, אנחנו בעצם מבטלים להם את התקציב בלי להציע שום אלטרנטיבה. קיימנו דיון קצר, ובסוף סיכמנו שנדחה בחצי שנה את ביטול התקנה עד להקמת הרשת החדשה."

האם זה לא בזבוז נוראי להקים רשת לימוד חדשה , שממילא החרדים יחרימו אותה בהוראת הרבנים?

, הממשלה יכולה להציע כאופציה לימודים בבית ספר הממלכתי הדתי הקרוב. זו לא רק הצעה כדי לענות על דרישה פורמלית, אלא גם הצעה לגופו של עניין. מה ההצדקה שהמדינה תממן מספר זרמים דתיים? מספיק זרם אחד.

ברור שהרעיון הזה לא יעבור , כי גוף שמחזיק בתי ספר משלו, שוטף את המוח לתלמידים ולכשיתבגרו, הם ישארו באותה התנועה, שזו בעצם המטרה. אחרת, האם יש הגיון לממן בנפרד את בתי הספר של חב"ד ושל ש"ס ?פה בכפר סבא ליד ביתי שוכנים 2 בתי ספר חרדים, במרחק של כ 30 מ' אחד מהשני, האחד ש"ס והשני חב"ד. בכל אחד יש כיתות קטנות ומערכת הסעות בין עירונית עניפה נפרדת לגמרי. מדוע זה?

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפכה בשירותי הדת: רישום הנישואים על-אזורי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4381427,00.html

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנט נכנס ראש בראש בועדי הנמלים.

אני עומד מאחורי דברי שלאחר הבחירות, שזו הולכת להיות הממשלה הכי טובה שקמה כאן בעשורים האחרונים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שרועי התכוון לממשלה שחושבת ומתבטאת לטובת האזרחים ולא לדיעה על ימין או שמאל.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשלת רבין עשתה רבות למען האזרח בתחום הכלכלי חברתי - דוגמאות בולטות - הרחבה ניכרת של תקציבי החינוך, השלב הראשון בפתרון בעית קרנות הפנסיה ההסתדרותיות, חוק ביטוח בריאות ממלכתי (שכאשרנ חקק היה מופת, אולם שממשלות הימין די הצליחו לרוקן אותו מתוכנו בהדרגה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מממשלת רבין כמובן

ממשלת רבין? אלו מאוסלו ומהאוטובוסים המתפוצצים?

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודאי - לא ממשלת בגין מהבוץ הלבנוני, לא שמיר מהאינתיפאדה ולא ממשלת נתניהו מהרקטות על תל אביב.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודאי - לא ממשלת בגין מהבוץ הלבנוני ולא ממשלת נתניהו מהרקטות על תל אביב.

נפלו רקטות בתל אביב ולא סיפרו לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלו רקטות בתל אביב ולא סיפרו לי?

ראשל"צ. סליחה על הטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוטנציאל אדיר לחטיפת שרשור, אבל להאשים את ממשלת רבין באוטובוסים מתפוצצים זה רציני, בערך כמו להאשים את שרון והעליה להר הבית, באינטיפאדה השניה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשלת רבין עשתה רבות למען האזרח בתחום הכלכלי חברתי - דוגמאות בולטות - הרחבה ניכרת של תקציבי החינוך, השלב הראשון בפתרון בעית קרנות הפנסיה ההסתדרותיות, חוק ביטוח בריאות ממלכתי (שכאשרנ חקק היה מופת, אולם שממשלות הימין די הצליחו לרוקן אותו מתוכנו בהדרגה).

+1 הסכמי אוסלו הביאו להשקעה אדירה בנושאי פנים כמו חינוך והממשלה היתה די צנועה וישרה

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך כמו להכנס למיתוס כח ההרתעה הישראלי, שמרוב שהוא מרתיע ומאיים, כל שני וחמישי מספרים לנו ש"צריך לשקם אותו".

רק נשאר לברר לאיזו תקופה בדיוק - ההיא של חטיפת המטוסים, או פיגועים בבתי ספר או אולי פלישת צבאות ערב מכל כיוון.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...