Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

‏רכב מהעבודה חשמלי או היברידי

tsahino1

פוסטים מומלצים

האם מישהו יודע מה הגזרות לשנה הבאה על הטבת המס לרכב חשמלי על סך 1260 ש״ח. האם הטבה זו עומדת להתבטל? אני שואל זאת משום שאני עומד בנקודה  שאני אמור לבחור רכב חברה ואינני יודע מה יהיה הכי משתלם כלכלית משמעותית רכב חשמלי או רכב היברידי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא נביאים. קשה לדעת. 2025 כמעט בוודאות תהיה שנה שיהיו העלאות מיסים משמעותיות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היתה בידכם הבחירה בין חשמלית להיברידית לשלוש שנים הבאות מה הייתם לוקחים מבחינה כלכלית.  יש לציין שלהיברידי אקבל דלק חופשי ולחשמלית טעינה חופשית בתחנות דלק ו300₪ החזר הוצאות חשמל במידה ואתקין עמדת טעינה בביתי (מה שלא נראה אפשרי כרגע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה המרכזית לבחירה בחשמלית היום היא חסכון בהוצאות שוטפות. אם הדלק לא על חשבונך וגם תהיה תלוי בעמדות ציבוריות שאינן תמיד זמינות וגם כשכן צריך לשריין זמן טעינה שלא דומה אפילו לזמן תדלוק, נדמה לי שהתשובה ברורה. כל זה בהינתן שרמת הרכב והאיבזור פחות או יותר מקבילות. בקיצור, היברידי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי משלם שווי שימוש?

האם מחזירים לך גם על התקנת העמדה הביתית וגם על החשמל או שרק על אחד מהם?

איזה כלי רכב מוצעים לבחירה? קורולה היברידית ו ATTO3  או יאריס היברידית או FXEV ? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...