Jump to content

tsahino1

 • הודעות

  59
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  גדרה
 • איזה רכב יש לך?
  יונדאי איוניק
 • תחביבים
  תיפוף וגלישה
 • מקצוע
  מהנדס שירות

הנקודות של tsahino1

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

12

מוניטין

 1. שלום, מה דעתכם על הטרנד של ניקוי פיח למנוע?
 2. הוויז אצלי בטלפון ובאוטו מוגדרים בעברית וחוץ מזה לא נראה לי שיש אפשרות לשנות הגדרות של הוויז באוטו איך מחליפים מערכת הפעלה ברכב במקום האנדרואיד אוטו?
 3. גם לי יש את אותה הבעיה. חיפוש קולי בוייז דרך אנדרואיד אוטו מקפיץ לי את גוגל אסיסטנט שלא מבינה מה אני אומר בעברית. יש פתרון לזה?
 4. קיים דגם 1000 סמ"ק? בשבילעוד 2000₪ עדיף מנוע 1200 עם יבואן מקומי
 5. מחיר של i10 יד שנייה 2020 הוא קרוב ל 68,000₪ ויד ראשונה מליסינג עם אפס ק"מ שנת 2021 עולה 71,000₪ שכבר עדיף לדעתי...
 6. תודה לכל העונים. ביטלתי את העסקה. הסוחר לא מיהר לשתף עימי את דוח שמאי ומכאן נפרדו דרכנו.
 7. תוכלו לעזור לי איך מחשבים את המחירון במידה ואני רוצה את הרכב? מפרט שוב את הגורמים המשפיעים על המחיר: *יד ראשונה נקנה ע"י חברת הליסינג כלומר אפס ק"מ *יד שנייה נקנה ע"י אדם פרטי *נכון לעכשיו רשום באתר ממשלתי כחברה, דהיינו חברת הביטוח *תאונה
 8. אוקיי, אדרוש מחר דוח שמאי. ושוב, האם יכול להיות שמנזק של 40% ניתן להשמיש את הרכב ולקבוע נזק מזערי וחסר משמעות כפי שכתוב בדוח של קומפיוטסט.? ובכך להוריד שווי רכב רק ל3 אחוז? ועוד שאלה, נגיד שבעוד שנתיים אמכור את הרכב, איך יחושב לו המחיר?
 9. וגם, איך אמורה להיות מחושבת עלות הרכב? נגיד והרכב היה אבדן להלכה, בתכלס בשביל להיות מוגדר כך הוא אמור לעהיות בנזק של מעל 40%, בתמחור שעשו לי בסוכנות מכירות הורידו לי רק 3% שווי הרכב מבדיקת שמאי. מדובר ביונדאי i10 שנת 2020 עם 2400 ק"מ. מחיר מחירון הוא באיזור ה 70,000₪ הם הציעו לי אותו ב59,000₪. עכשיו שאני קולט שהרכב כנראה לא עבר תאונה קלה כהגדרתם אלא הגיע לחברת הביטוח משום שכנראה הוגדר כאבדן להלכה או כאובדן סופי )עדיין לא מצליח להבין מדוח הסליקה שצירפתי בהודעה הקודמת( אז איך אני בודק במחירון של לוי יצחק באמת כמה הוא שווה? להסתמך על המילה שלהם שהשווי ירד רק ב3% לפי המילה שלהם או שיכולה להיות עדות אחרת לירידת ערך יותר משמעותית.
 10. מצורף כל המסמך, משום מה מ'ודם צילם לי רק חלק מהמסך. מה דעתכם? אני לא רואה איזה סוג אובדן מדובר... אני מבולבל לגמרי
 11. ראו מצורף דוח מסלקה ביטוחית אשר מראה אפס ירידת ערך. הרכב ממש חדש עם 2400 ק"מ. כפי שציינתי עדיים לא עשיתי העברת בעלות וביום ראשון אעשה בדיקה נוספת ועם יעלה חשד לתקינות אבטל את החוזה רכישה. השאלה מדוע סוחר יכול להעלות רכב טוטאלוס )במידה והוא כזה( לכביש. נכי שרכב טוטאלוס הינו סכנה בטיחותית אשר לא ניתנת לתיקון. גם בתמונות של התאונה נראה רק פגוש קדמי שנפל ומכה קטנה בפח בצד... ומכאן גם עולה השאלה מדוע הוא הגיע לביטוח ולא נשאר אצל הבעלים.
 12. שלום חתמתי על רכב בקאר סנטר )סניף סוחרי רכב( נאמר לי שהרכב היה יד ראשונה ליסינג 0 ק"מ, ויד שניה פרטית שעבר תאונה קלה ולכן המחירון בהתאם, הציגו לי דוח בדיקה של קומפיוטסט אשר מציג שהיו רק תיקוני פח. איש המכירות אפשר לי לקחת לבדיקה אך בעקבות הבדיקה שהציג ויתרתי. העברתי כסף אתמול והעברת בעלות תתבצע ביום ראשון. ביום בדקתי את פרטי הרכב באתר ממשלתי והתברר לי שהרכב רשום על חברה מה שמוזיל את העלות ב10אלף ש"ח, הבטתי שוב בחוזה וראיתי שרשום שהבעלות הנוכחית היא של חברת ביטוח. יצרתי קשר עם הסוחר ובקשתי לא להעביר בעלות עד לבירור סופי של הנושא. השאלה שאני מנסה להבין מדוע הרכב רשום על חברת הביטוח? בגוגל רשום שבעת שהרכב טוטלוס הוא עובר לחברת הביטוח טאז ניתן לקנות את הרכבים האלה לפירוק. הנציג של קאר סנטר אמר שיברר את הנושא ביום ראשון. מה דעתכם? ראו תמונה של דוח הבדיקה שבוצע ביום שקאר סנטר רכשו
 13. חבילת ההשבחה למיטב ידיעתי הינה להביא את הרכב למצב מושלם הן מבכינה קוסמטית והן מבחינה מכאנית. יש הסטורית טיפולים. לגבי הדוח סליקה אנח צריך לבדוק.
 14. שלום, היום היינו בסוכנות יונדאי לקניית רכב יד שנייה. הסוכן הציע לנו יונדאי i10 דגם אינספייר מנוע 1250 עם מערכת מולטימדיה מקורית שנת 2018 יד ראשונה עם 39 אלף ק"מ . במחיר של 57 אלף ש"ח. הוא מוכר לנו את הרכב עם טסט לשנה , אחריות לשנה וחצי על גיר ומנוע וחבילת השבחה H Promis . מחירון לוי יצחק מקפיץ את המחיר מ52 אלף ש"ח ל 56,200ש"ח בעקבות הק"מ הנמוך וחבילת ההשבחה. המוכר ללא ויכוח עשה הנחה ל55,000ש"ח. ביד 2 ניתן למצוא רכבים עם נתונים דומים אך ללא האחריות וחבילת ההשבחה גם ב51,000ש"ח. מה דעתכם על העיסקה? והאם ניתן לרדת עוד במחיר?
×
×
 • תוכן חדש...