Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היי מחפש להשתדרג במכונת שטיפה בלחץ אשמח ליעוץ

פוסטים מומלצים

כרגע משתמש בגרניק של comet 1300 150 bar 500h/r

מחובר אליו צינור לגרניק באורך 30 מטר

העניין הוא שלוקח לו המון זמן להגיע ללחץ הרצוי והוא מאוד רועש ,אני גר בבניין האומנם בקומה ראשונה והוא די מרעיש ,

חשבתי להשתדרג טיפה בגרניק יותר שקט אבל גם עם זרימת מים יותר חזקה וקצת יותר בר , המכונות שחשבתי עלייהם 

אפשרות ראשונה

אפשרות שנייה

אפשרות שלישית.

אפשרות רביעית ,הכי פחות אני חושב שמתאימה

אם יש הצעות אחרות למכונת שטיפה חדשה אשמח ! 

אציין שזה שימוש בייתי בלבד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לחץ גבוה ממה שיש לך. 
אם אתה בכל זאת רוצה מכונה אחרת, רצוי שתהיה מצויידת במחברים מהירים אוניברסליים. אם כבר להחליף מכונה כמו שיש לך הייתי הולך על הקרנזל הקטנה 

https://www.ildetailing.com/product/מכונת-שטיפה-בלחץ-גרניק-kranzle-1050p/

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, zaf כתב:

אתה לא צריך לחץ גבוה ממה שיש לך. 
אם אתה בכל זאת רוצה מכונה אחרת, רצוי שתהיה מצויידת במחברים מהירים אוניברסליים. אם כבר להחליף מכונה כמו שיש לך הייתי הולך על הקרנזל הקטנה 

https://www.ildetailing.com/product/מכונת-שטיפה-בלחץ-גרניק-kranzle-1050p/

היי כל הצינורות שיש לי וכל הציוד הכל מחבר מהיר ,הקרנזל הזאת יותר חלשה ממה שיש לי .. גם בספיקת מים וגם בלחץ עצמו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז האפשרות הראשונה עדיפה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באמת צריך יותר מ130 באר כדי לשטוף את הרכב,אלא אם אתה שוטף חצרות חניונים מדרגות וכו',ואני אומר את זה בתור אחד שיש לו מכונה של 195 באר,לפני זה היה לי 120 והסתפקתי גם בה.
זה שהקרנזל על הנייר יותר חלשה מהמכונה שלך זה נכון,מצד שני קרנזל זה המרצדס של המכונות שטיפה,מחזיקות שנים ארוכות בתחזוקה נכונה.
הייתי  מתאמץ טיפה למצוא מכונה איכותית כי אם אתה קונה אחת שהיא no name תוך שנה תגיד שלום.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרעש של המכונה זה פרמטר משני לרוב זה ירעיש, אין לי מידע על מכונות שקטות.

לגבי מכונות ספציפיות, אישית בזמנו קניתי של נילפיסק דגם יחסית בסיסי לא זוכר בדיוק אבל עלה לי כ500 שח עם 120 באר בערך- הייתרון שלו על פני כל המתחרים הישירים בטווח מחיר שלו הוא העובדה שכאן המנוע מתכתי ולא פלסטיק,

לעומת קרצר למשל(היה לי לפניו K2 ששבק חיים מיידית אחרי לחיצה אחת בטעות בלי מים).

לגבי החיבורים אני חושב צריך לקנות בלי קשר למכונה את כל ההרכב של הצינור, אקדח, תותח קצף וכו שיהיה בחיבור מהיר גנרי- ואז אתה גם לא תלוי במכונה.

זה עוד השקעה קטנה אבל סוגר את הסיפור.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, UDI200 כתב:

למה עדיפה 

חברה מוכרת (איטלקית למרות השם האמריקאי אאל״ט) , מבנה מוצק, גוף משאבה מפליז. למרות שגם האמריקאית של בריגס די מרשימה. 
מה שחשוב במכונה זה לא הלחץ אלא הספיקה. וזו של קרנזל בהחלט מספיקה.  

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ArikC כתב:

לא באמת צריך יותר מ130 באר כדי לשטוף את הרכב,אלא אם אתה שוטף חצרות חניונים מדרגות וכו',ואני אומר את זה בתור אחד שיש לו מכונה של 195 באר,לפני זה היה לי 120 והסתפקתי גם בה.
זה שהקרנזל על הנייר יותר חלשה מהמכונה שלך זה נכון,מצד שני קרנזל זה המרצדס של המכונות שטיפה,מחזיקות שנים ארוכות בתחזוקה נכונה.
הייתי  מתאמץ טיפה למצוא מכונה איכותית כי אם אתה קונה אחת שהיא no name תוך שנה תגיד שלום.

למה קנית 195 בר? אם סיפק אותך 130..

האלה שציינתי הן לא חסרות שם ולפעמים הכל עניין של מזל 

לפני 6 שעות, zaf כתב:

חברה מוכרת (איטלקית למרות השם האמריקאי אאל״ט) , מבנה מוצק, גוף משאבה מפליז. למרות שגם האמריקאית של בריגס די מרשימה. 
מה שחשוב במכונה זה לא הלחץ אלא הספיקה. וזו של קרנזל בהחלט מספיקה.  

בעייני באמת לא יודע עם הcomet שיש לי נותן את הספיקה שהם מצהירים אבל זה מאוד חלש בעייני

גם לפי דעתי יורד הלחץ של המכונה בגלל הצינור הארוך אצטרף לכאן סירטונים 

לפני 7 שעות, ik3 כתב:

לגבי הרעש של המכונה זה פרמטר משני לרוב זה ירעיש, אין לי מידע על מכונות שקטות.

לגבי מכונות ספציפיות, אישית בזמנו קניתי של נילפיסק דגם יחסית בסיסי לא זוכר בדיוק אבל עלה לי כ500 שח עם 120 באר בערך- הייתרון שלו על פני כל המתחרים הישירים בטווח מחיר שלו הוא העובדה שכאן המנוע מתכתי ולא פלסטיק,

לעומת קרצר למשל(היה לי לפניו K2 ששבק חיים מיידית אחרי לחיצה אחת בטעות בלי מים).

לגבי החיבורים אני חושב צריך לקנות בלי קשר למכונה את כל ההרכב של הצינור, אקדח, תותח קצף וכו שיהיה בחיבור מהיר גנרי- ואז אתה גם לא תלוי במכונה.

זה עוד השקעה קטנה אבל סוגר את הסיפור.

זה מושקע ממיזמן :)

סירטונים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהספיקה היא אולי לא מה שכתוב. 

באחד המפרטים במכונות שבדיון רשום למשל שהספיקה המכסימלית מתקבלת ב 80psi בשעה שהמכונה מתהדרת בלחץ כפול מזה. מה שמעלה חשד שבלחץ גבוה הספיקה יורדת. מעין עקומת פעמון של הספיקה מול לחץ. 

אני משתמש במד לחץ בטור על מנת לנטר את הלחץ . 

https://a.co/d/69Rupxs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, zaf כתב:

נראה שהספיקה היא אולי לא מה שכתוב. 

באחד המפרטים במכונות שבדיון רשום למשל שהספיקה המכסימלית מתקבלת ב 80psi בשעה שהמכונה מתהדרת בלחץ כפול מזה. מה שמעלה חשד שבלחץ גבוה הספיקה יורדת. מעין עקומת פעמון של הספיקה מול לחץ. 

אני משתמש במד לחץ בטור על מנת לנטר את הלחץ . 

https://a.co/d/69Rupxs

באיזו מכונה אשמח שתציין :) אני באמת חייב להשתדרג בצורה רצינית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריגס האמריקאית 

image.png.815a0408f83864e8c56ddd6f42f05c88.png

יש גם את המכונות של  קרנף,  זה מותג מדבקה , טוב למדי, של כלים סינים שמופצים על ידי לוירון.

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, zaf כתב:

בריגס האמריקאית 

image.png.815a0408f83864e8c56ddd6f42f05c88.png

יש גם את המכונות של  קרנף,  זה מותג מדבקה , טוב למדי, של כלים סינים שמופצים על ידי לוירון.

אז מה לבחור או מה אתה ממליץ שיהיה שידרוג טוב ממה שיש לי עכשיו גם בבר וגם בזרימה? אולי המכונה שיש לי לא איכותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לאמר לך. 
המכונות שנמכרות כאן בחלקן ממותגים מוכרים כמו בוש ,קרשר ולבור האיטלקית אבל לא מעט שמות שניתן למצוא רק באתרים מקומיים. הבריגס זה מותג אמריקאי קיים שלגביו יש מפרט מסודר שצירפתי. 

מצד שני אצל לוירון ושען שמוכרים ציוד למוסכים יש מוצרים חזקים שנותנים מענה טוב לא פחות ממותגים ידועים. 

לפי התאור והסרטונים נראה שהמכונה שלך לא יכולה לשמור על תפוקה מלאה עם צינור ארוך מזה שמגיע איתה. 

lavor למשל מפרטים את התפוקה בכל מכונה. תוכל לראות שגם במכונות של 120 יש תפוקות גבוהות (שים לב תפוקה לשעה לא לדקה) 

Untitled4.thumb.jpg.d654f345ef056fac401841e4b2239464.jpg

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, zaf כתב:

אני לא יודע לאמר לך. 
המכונות שנמכרות כאן בחלקן ממותגים מוכרים כמו בוש ,קרשר ולבור האיטלקית אבל לא מעט שמות שניתן למצוא רק באתרים מקומיים. הבריגס זה מותג אמריקאי קיים שלגביו יש מפרט מסודר שצירפתי. 

מצד שני אצל לוירון ושען שמוכרים ציוד למוסכים יש מוצרים חזקים שנותנים מענה טוב לא פחות ממותגים ידועים. 

לפי התאור והסרטונים נראה שהמכונה שלך לא יכולה לשמור על תפוקה מלאה עם צינור ארוך מזה שמגיע איתה. 

lavor למשל מפרטים את התפוקה בכל מכונה. תוכל לראות שגם במכונות של 120 יש תפוקות גבוהות (שים לב תפוקה לשעה לא לדקה) 

Untitled4.thumb.jpg.d654f345ef056fac401841e4b2239464.jpg

המנוע שיש במכונה שלי זהה המנוע של lavor אותו מנוע רק אריזות שונות את זה בדקתי ממיזמן לפני שקניתי אצלי תפוקה לשעה כ500 ,נושא מאוד בעייתי

יש אחת של בוש 140 בר עם 530 ליטר לשעה עם בוכנות קרמיות ,או שחשבתי להזמין אחת מחול את Active 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...