Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בנט הוא החרדים

לפיד הוא אתאיסט.

שניהם האנשים הכי עשירים בכנסת .

עדיף לעשות בחירות חדשות מאשר להקים ממשלה עם שני אלה

איך בנט הוא החרדים אם הוא מתנגד לדרכם?

למי אכפת אם לפיד אתאיסט?

למה זה חשוב אם הם עשירים?

מה אתה חושב שיקרה בבחירות חדשות חוץ מתבוסה לליכוד ועלייה של לפיד ובנט?

שנאה/ קנאה בעשירים שהצליחו בזכות עצמם היא דבר מגונה. העשירים שרוכבים לנו על הגב (תספורות והטבות מס) הם בדיוק כמו הקבוצות באוכלוסיה שלא תורמות חזרה לחברה וזה מקרה שונה לחלוטין.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4417

• פינדר

3467

• m3x7r3m3

2926

מעניין שגם החרדים וגם ש"ס מתנהגים ומדברים כאילו יש להם קביעות בממשלה וכל מי שחושב על הרכבת ממשלה בלעדיהם הוא רשע/בריון/בוגד. כמו בסרט "הנסיכה הקסומה" - "You're trying to kidnap what I've rightfully stolen"...

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שש"ס מדברים ככה זה לא מפתיע.

הפאנץ' הוא שביבי מדבר ככה.

הבוחר בפירוש הצביע בעד ממשלה נטולת-חרדים ושינוי משמעותי בהקצאת המשאבים ביחס לחרדים.

ביבי מנסה להתעלם מכך ב"אלגנטיות" ולצאת מנקודת הנחה שהליכוד+ש"ס+אגודה הם בלוק בלתי ניתן להפרדה, והחרדים תמיד יהיו בממשלה, ליצמן תמיד יישב על השיבר של וועדת הכספים ואין שום אפשרות לזוז מהמתווה הזה.

כמו שכבר כתבתי קודם - לדעתי לא תהיה שום התקדמות במו"מ עד הדקה ה99. יהיו רק ספינים שונים ומשונים והודעות לעיתונות מטעם ביבי בקצב הולך וגובר עד הימים האחרונים לפני הדדליין, בנסיון נואש לפרק את הברית של בנט+לפיד.

ואז, בדקה ה99, ביבי יזחל לפגישה עם בנט+לפיד ויודיע להם על כניעה ללא תנאי (כי אין לו ברירה),

ובנט+לפיד כמובן יקבלו אותו בזרועות פתוחות ויגדירו לו בדיוק כמה ואיזה תיקים יהיו לליכוד בממשלה ומה יהיו קווי היסוד שלה :roll:

ביבי לא יכול להרשות לעצמו בחירות חוזרות בחודשים הקרובים כי הליכוד יירד ל20 מנדטים ולפיד+בנט יעלו יחד ל~45.

איזה מצביע ליכוד חילוני יצביע פעם נוספת ליכוד אחרי שראה שהצבעה לליכוד שקולה לחלוטין להצבעה לש"ס?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שביבי איבד את תקציב הגלידה שלו ולא מזמן הוא מצא מאפיה שתמכור לו מקרונים, אז סביר להניח שהוא יכנע לכל דרישה של לפיד ובנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שביבי יהנה מפחות מ20 מנדטים.

כל הליכודניקים שאני מדבר איתם עכשיו מדברים על זה שהוא הראה חוסר מנהיגות רציני והם לא רוצים את החרדים שם.

תוסיפו לזה את כל הקולות שישברחו לו אחרי שליברמן יעזוב את הבחירות ויש לנו מפלגת ליכוד אחד מתה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך לפיד הולך עם בנט בנושא השוויון בנטל. הרי כל ישיבות ההסדר משרתות פחות מחצי השירות הרגיל וגם בניגוד לחוק. איפה השוויון שלפיד מנפנף בו בדיוק (וזה עוד לפני שבכלל נגענו בכל בני הנוער ה"נורמטיביים" שבוחרים שלא להתגייס בלי קשר לדת)?

ואם כבר שוויון אז למה עסק שקם בהתנחלות מקבל מהנקים הרבה יותר נדיבים מאותו העסק אם היה הולך לעיירת פיתוח?

לפיד מוכר את מצביעיו בעבור נזיד עדשים ועוד מדבר על פוליטיקה חדשה. זו אותה עסקנות ישנה רק עם מישהו שיודע לדבר יפה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שישיבות ההסדר משרתים פחות.

זה באמת לא שוויוני.

גם נשים משרתות פחות וגם זה לא שוויוני.

אבל אחרי הצבא הם עובדים למחייתם כמו כל אזרח יצרני אחר.

ולפני הצבא הם לומדים בבית ספר שלומדים בו גם מקצועות שמכינים אותם לעבודה במאה ה21 ולא במאה השמינית לפנה"ס.

הם לא טפילים.

זה העיקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה שני דברים שונים ולא קשורים.

שוויון בנטל זה לתת את חלקך בדיוק כמו כל אחד אחר. לפיד קרא לגיוס לכולם וזה הדגל שבו נפנף אז פתאום גם בנט וגם לפיד חיים בשלום עם אלה שלא משרתים כמו כולם?

ד"א, הקצבה שאברך עם משפחה מקבל מהישיבה היא בסביבות 800 ש"ח והיתרה אלה קצבאות שכל אחד מאיתנו זכאי להם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון 'כל אחד מאיתנו שהחליט להיות עני מבחירה'.

גם את יתר הקצבאות של העניים מבחירה צריך לבטל. ולהתחיל בקצבאות הילדים. מי שאין לו כסף לגדל 8 ילדים שישתמש בגומי :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בתחום קצבאות הילדים לא בדיוק הייתי מבטל אלא במקום להעביר אותם להורים הייתי משתמש בכסף למפעל הזנה בכל מערכת החינוך כך שכל ילד יאכל לפחות ארוחה חמה ומזינה אחת ביום בלי קשר אם אבא שלו לוקח הכל לסמים או שאימא שלו עושה בקיצבת הילדים פן וצבע.

אני גם לא הייתי מכנה אותם עניים מבחירה כי אף אחד לא בוחר להיות עני אלא בלתי מועסקים מבחירה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשריץ ילדים בקצב של מכונת יריה ואין לו דרך לפרנס אותם הוא עני מבחירה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סוד שיש במדינה המון דברים שצריך לתקן. החבירה של לפיד לבנט היא מהלך שנועד להחליש את ביבי ולהשאיר את החרדים בחוץ על מנת שיכולו להתחיל לתקן דברים לטובת אלה שעובדים ולא גומרים את החודש. הלוואי שנגיע ליום שבו עם ישראל ייצא לכיכרות להפגין על חוסר שיוויון בנטל מול הכיפות הסרוגות(עוד 50 שנה וגם זה לא בטוח), עד אז אני שמח על הגוש החוסם שהוקם לביבי עם בית היהודי כי יש הרבה דברים הרבה יותר דחופים.

עריכה:

איך אנשים ילמדו אחריות אישית אם הם יביאו ילדים לעולם והמדינה תממן להם ארוחה חמה בבית ספר ולהורים אבטחת הכנסה וכו'.

קודם כל כל צריך לעצור את מדיניות העזרה לאנשים שעניים מבחירה.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, כל אזרח בהתנחלות מבודדת עולה למדינה כמו ישיבה שלמה. נכון שנוח להיטפל לחרדים אבל לא הם המחלה העיקרית של החברה. צריך להילחם באלה שבוחרים לא לעבוד, בוחרים לא לשרת ובוחרים לא לשלם את המיסים שהם חייבים.

החרדים הם אחוז קטן מהאוכלוסייה ואם נבדוק כמה מהם כן משרתים (ויש לא מעט שכן משרתים) אני לא בטוח שאחוז הגברים שמשרתים שם נמוך משמעותית מאחוז הגברים שמשרתים בחברה החילונית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך השגת את הנתונים של העלות של ישיבה לעומת העלות של מתנחל על גבעה, אשמח שתשתף אותם.

לא צריך להלחם באף עני מבחירה, פשוט צריך לסגור תקציבים, מי שרוצה אוכל שיילך לעבוד.

יש לך נתונים על אחוזי הגיוס של החרדים לעומת חילוניים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות תלמיד בישיבה היא בערך החלק היחסי של אחזקת המבנה (כולל חשמל/ביוב/מים וכו', לא כולל ארנונה (פטור) ) + אחזקת צוות הלימוד (לא משנה מה לומדים לצורך העניין) + אי אלו תכשירי שימון המערכת.

עלות מתנחל היא הובלת חשמל עד אליו, מים, ביוב, כבישים, גדרות וכו' (בקיצור - תשתיות) ובנוסף עלות הצבא שישמור עליו, עלות החינוך שם (עם או בלי הסעות), ועוד כהנה וכהנה.

כמות הילדים אצל כ"א מהם דומה עד זהה (ובעברית - הרבה).

תגיד אתה מה עולה יותר...

לא צריך להילחם באף אחד, פשוט להפסיק הקצבות ייחודיות. כל אזרח יקבל נתח שווה עם חריגות לטובת כאלה שנבצר מהם להיות שווים שלא מבחירה.

קרא מחקרים על נתוני ילודה (גם במגזר החרדי וגם הערבי) ותראה שהילודה עלתה מאז כינון החוקים המבטיחים קצבאות ילדים למשפחות "ברוכות ילדים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...