Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

גם מאוד מקובל להציג את החרדי הפרזיט אבל לא מעט מהם עובדים כחוק תוך תשלום מיסים. לא כולם כמו נטורי קרתא.

זה לא משנה; אפילו אם כולם עובדים, הרי המשקל שלהם בהכנסות הכלליות במשק הוא נמוך מאוד וזה עוד יותר צורם כשמסתכלים על מספר הילדים שהם מביאים. אם אתה - חרדי או חילוני, זה לא משנה - מביא 7 ילדים ומרוויח כמשפחה פחות מ10K לחודש, אני בהכרח מסבסד אותך.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4608

• SlowRide

4427

• פינדר

3484

• m3x7r3m3

2926

אם לא היו התנחלויות, היו אותם כוחות הגנתיים נפרסים בקו אחורי יותר - כפי שראינו לאחר ההתנתקות.

...

יש אנשים שחושבים שילדים זה דבר טוב. לא כולם, נכון, אבל יש כאלו. אינך יכול לבטל את דעתם במחי יד.

...

דני

לגבי פריסת הכוחות בקו אחורי יותר - בהחלט. כל מדינה פורסת כוחות הגנתיים בגבולה (במיוחד כשהשכנים פחות נחמדים משוויץ).

אתה חושב שזה רע?

פריסת הכוחות בקו קצר יותר ולא בהגנת מאות נקודות מבודדות שאינן רציפות היא הרבה הרבה יותר יעילה.

ההתנתקות זו דוגמה מצויינת.

מאז ההתנתקות חסכנו גם המון המון כסף (כמות החיילים הנדרשת להגן על גבול של כמה ק"מ היא קטנה בסדרי גודל מכמות החיילים שהועסקו בלב הרצועה לפני ההתנתקות) וגם, חשוב יותר, חיי אדם.

אנשים שוכחים יותר מדי מהר שכשהיינו ברצועה ספגנו ~15-20 הרוגים בשנה (אני סופר הרוגים שלנו בלבד, לא רוצה לדבר בכלל על הרוגים של הצד השני). עד היום, ב8 שנים, מכל הקסאמים נהרגו פחות ממניין.

--------

לגבי ילדים - כשיש לך את היכולת לממן את גידולם עד הגיעם לבגרות זה דבר נהדר.

אבל מי שמשריץ בלי התחשבות ביכולתו הכלכלית לתמוך בילדים האלו ומצפה שהמדינה תגדל את הילדים במקומו - לדעתי הוא נצלן וטפיל וחבל שאי אפשר היה לשלול לו את רשיון ההורות.

ואגב ברמת המאקרו - ממוצע של יותר מדי ילדים פר משפחה (>>2) יוביל אותנו לאסון יותר מהר ממה שנדמה לך.

טור הנדסי אני מניח שאתה יודע מהו.

כמה אנשים אתה חושב שיכולים לגור ברמת חיים סבירה בישראל (תגדיר לבד מה זה סבירה)?

20 מליון?

30 מליון?

60 מליון?

400 מליון? אני מניח שלא.

לא מדובר פה בתחזיות לעתיד הרחוק.

היום יש בישראל ~800K חרדים.

הגידול שלהם הוא 6% לשנה.

קצת חישובים באקסל נותנים:

20 מליון בשנת 2068. חלק ניכר (רוב?) מהכותבים בפורום עדיין יהיו בחיים בשנה זו.

30 מליון ב 2075. הכותבים ששואלים היום בענייני הגבלת נוסעים לנהג חדש כנראה יהיו בחיים בשנה זו. אולי במשען :roll:

60 מליון ב2087.

400 מליון ב2120.

כמובן שאין שום סיכוי להגיע ל400 מליון תושבים בישראל ב2120 או בכל שנה אחרת.

זה מגוחך.

לא כל שכן 400 מליון חרדים (בנוסף לאי אלו עשרות מליוני אחרים).

עכשיו השאלה היא באיזה שלב עוצרים את זה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לקרוא, הלוואי ונקבל הרבה ימי חסד שכאלה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/449/032.html?hp=1&cat=479&loc=13

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם גם טרופלדור וחבריו הם בעיניך "פרזיטים" וכולי? כי ההבדל בינם לבין המתנחלים הוא פוליטי בלבד.

טרומפלדור וחבריו בנו את בתיהם (לא הביאו קרוואנים מוכנים במימון עמותות ו/או מיליונרים תמהוניים), עבדו את אדמותיהם ושמרו על עצמם (היישוב היה מתגבר מדי פעם על פי צורך ספציפי, אבל ביום יום השמירה הייתה מקומית) ובעיקר הלכו למקומות שאליהם הלכו על פי בקשת המדינה.

המתנחלים, מאז ימי סבסטיה, עת שמעון פרס נכנע להם - תמיד מושכים לכיוונים הנוחים להם (רמז - בד"כ צמוד לכפר ערבי, רצוי מעליו טופוגרפית ו/או ליד מקורות המים שלו, בכדי להציק במקסימום) ומקבלים בדיעבד את כל התשתיות והשירותים שהזכרתי.

כאשר ראש ממשלה אחד אחרי השני (כולל הנוכחי) מדברים על שתי מדינות (חזקה עליהם שהם יודעים מעט יותר דברים ממה שאתה יודע על יכולתה של ישראל להחזיק בשטחים לאורך זמן) - ברור הוא שמתישהו השטחים הללו יוחזרו, וכך כל אגורה שנזרקת היום שם, תלך לעזאזל, בדיוק כמו שהלכו ההשקעות בחבל ימית / חצי האי סיני / רצועת עזה. כל מי שעושה דברים כנגד מדיניות זו - הוא מפריע לממשלה ולמדינה, גם אם מעשיו מתקבלים בשוויון נפש/קריצת עין/ עידוד שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי.

מבחינתי התענוג היה בשבועות האחרונים כשיש עתיד והבית היהודי התעקשו לדון קודם כל על קווי יסוד בכניסה לקואליציה,

וביבי רק ניסה להציע תיקים, תיקים ועוד תיקים.

וסוף סוף נחשף פרצופו האמיתי של ביבי במלוא הדרו.

מציע ללפיד להצטרף בלי הבית היהודי כדי לפנות התנחלויות,

ויממה אחר כך (או לפני כן? שכחתי כבר) מציע לבנט להצטרף בלי לפיד כדי לבנות התנחלויות.

לביבי אין שום אג'נדה חוץ מהכיסא.

לא סתם הליכוד לא טרח לפרסם מצע לפני הבחירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר את זה לאספסוף שהצביע לו בבחירות האחרונות, ובעיקר לזה שימשיך להצביע לו גם בבחירות הבאות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבחירות יהיו עוד 4 שנים אז אף אחד כבר לא יזכור מה היה ב2013.

אם הבחירות יהיו עוד 4 חודשים אז לדעתי חלק ניכר ממצביעי הליכוד החילונים ילכו ללפיד ולבנט, בהתאם להשקפה המדינית שלהם.

ואולי גם ההזויים ימינה מבנט (באדה באדה ימינה) יצליחו להיכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה; אפילו אם כולם עובדים, הרי המשקל שלהם בהכנסות הכלליות במשק הוא נמוך מאוד וזה עוד יותר צורם כשמסתכלים על מספר הילדים שהם מביאים. אם אתה - חרדי או חילוני, זה לא משנה - מביא 7 ילדים ומרוויח כמשפחה פחות מ10K לחודש, אני בהכרח מסבסד אותך.

מסכים ב 100%. אם ישנו את התקליט מחרדי לפרזיט אני אתמוך בשמחה.

זה לא שאני חושב שהחרדים לא מקבלים הרבה יותר ממה שמגיע להם אלא שאם יוצאים לתקן אז שיתקנו ולא שיחליפו את הפרזיט.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל אני ממש לא רואה כאן ימי חסד.

מה שאני רואה זה שני גופים שהבטיחו ומבטיחים הרים וגבעות ומוכנים למכור את כל האידאולוגיה שלהם כדי לדפוק את השלישי.

אין להם שום דבר משותף פרט לנושא החרדים ואפילו הוא ממניעים מנוגדים (לפיד רוצה להחליש אותם בנימוק של "שוויון בנטל" אבל לא מדבר על שוויון בנטל מצד משתמטים אחרים ובנט כדי להעביר את המשאבים לנוער הגבעות/ישיבות הסדר שהם למעשה פרזיטים אחרים). פרט לזה הם מנוגדים כמעט בכל דבר. בנט לא ירצה מדינה חילונית הפתוחה וחיה בשבת ולפיד נלחם למען זה, בנט רוצה יישוב יהודה ושומרון ולפיד לא, בנט מדבר על מיסים ולפיד על ביטולם והרשימה עוד ארוכה.

אני בטוח שמצביעי בנט לא רוצים את עופר שלח ואם היו יודעים שהקול שלהם משמש כדי למקם אותו בתפקיד בכיר בממשלה הם לא היו מצביעים כפי שהצביעו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתפיסה המדינית אתה צודק שיש ניגוד גמור בין לפיד לבנט.

לפיד בעד 2 מדינות ל2 עמים ובנט בעד סיפוח חלקים גדולים מהשטחים.

אבל בכל היתר הם די קרובים:

שניהם נגד הטפילות של החרדים.

שניהם נגד התחרדות הרבנות (זה יותר חשוב לציבור של בנט אבל ללפיד זה לא מפריע)

מבחינת מיסים - ברור שבטווח הקרוב יועלו מיסים. בכל ממשלה שהיתה יכולה לקום בלי קשר לחלוקת המנדטים. חסר כסף.

בנט מוכן לתחבורה ציבורית בשבת (תמורת ויתורים מסויימים מצד הציבור החילוני - פחות פתיחת עסקים בשבת), מתוך הכרה בכך שרוב מוחלט של אזרחי ישראל תומכים בכך.

אי אפשר להקים ממשלה שכל המפלגות בה זהות בכל התחומים.

תמיד יהיו ניגודי אינטרסים.

השאלה היא איפה.

בעבר תמיד הנושא המכריע היה המדיני, וכל היתר נדחקו הצידה.

היום זה השתנה.

הבחירות האחרונות לא היו על הנושא המדיני.

הן היו על השוויון בנטל, במישור הכלכלי (הגיוס זו בעיקר סיסמה וזה לא העיקר).

והברית של לפיד-בנט היא על הנושא הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכול יום שעובר אני עוד יותר מרוצה מההצבעה ללפיד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4352927,00.html

ביבי ייכנע ויתן לו להיות שר החוץ ו"דיה לצרה בשעתה". כשליברמן יסיים את המשפט ויחזור לממשלה יעיף נתניהו את אחד השרים מהליכוד ויעביר את התיק שלו לליברמן.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, זה רק אני או שלאחרונה שומעים הרבה יותר מאשתו של סילבן (ג'ודי ניר מוזס שלום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...