Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

מאמר מעניין לגבי ה"יד החופשית" שיש או אין לישראל בעזה. אמל"ק - ישראל מחוייבת לדיני המלחמה, אבל לאור התנהלות החמאס השוליים רחבים מאוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4789

• פינדר

3819

• m3x7r3m3

2926

לפני 33 דקות, יבגניפ כתב:

סמוטריץ' הופיע ואמר שהוא לוקח אחריות?

קודם כל, כל הכבוד. הוא היחידי מהממשלה שאמר את זה בלי למצמץ.

הבעיה איתו היא רק שהמסקנות כנראה יהיו מעוותות כרגיל.

עריכה: ראיתי ש1500 חרדים ביקשו להתגייס במסלול מהיר כלשהו לצבא. לא יודע אם הצבא צריך אותם באמת, אבל כל הכבוד. הלוואי וזה היה בנסיבות פחות נוראיות, אבל ככה מייצרים ערבות הדדית.

1. "לוקח אחריות אבל לא את האשמה".

2. לא רוצה חרדים בצבא, הם לא מתאימים למסגרת. שיעשו שירות לאומי (אמיתי), גם עכשיו וגם בזמני שגרה.

אנשי זק"א לדוגמא צריכים לקבל צל"שים אחרי המלחמה הזאת. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, KipodYam כתב:

האם זה אמיתי?

אם היו לי ספקות לגבי זה, הן נעלמו כשקראתי את תגובת לשכת נתניהו.

מדהים איך שהם לא מסוגלים לומר אמת. למישהו נשמע הגיוני שאנשים שאף אחד לא הכיר, מגיעים לבסיס צבאי ונכנסים ללא תיאום מראש לפגישה עם ראש הממשלה?

אין גרם אחד של אותנטיות במשפחה המזויפת הזו. הכל מחושב לצורך יחסי ציבור וגם את זה הם עושים גרוע.

IMG_8416.jpeg

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, פינדר כתב:

אם היו לי ספקות לגבי זה, הן נעלמו כשקראתי את תגובת לשכת נתניהו.

מדהים איך שהם לא מסוגלים לומר אמת. למישהו נשמע הגיוני שאנשים שאף אחד לא הכיר, מגיעים לבסיס צבאי ונכנסים ללא תיאום מראש לפגישה עם ראש הממשלה?

אין גרם אחד של אותנטיות במשפחה המזויפת הזו. הכל מחושב לצורך יחסי ציבור וגם את זה הם עושים גרוע.

IMG_8416.jpeg

פינדר, אם היו מגיעות משפחות ללא תיאום ולא היו נכנסות הכותרת הראשית הייתה "ביבי שם פס על משפחות חטופים ולא הכניס אותם לפגישה".

אני גם לא מת עליו אבל אתה חייב להפסיק עם ההתקפות המיותרות. כשיש על מה לתקוף תתקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

המזל זה ש"ערבים ישארו ערבים".

לפי איך שזה נראה התכנון שלהם היה להשתלט על כל איזור העוטף ולנהל איזה שבוע קרב, במקום להשתלט ולהתבצר כמו שצריך הם יצאו למסע רצח נאצי והתעסקו בלחטוף ילדים, תינוקות וקשישים לתוך עזה.

גם יצאו מתוכנית המלחמה מה שעזר לצה"ל להשתלט על הכל חזרה תוך יומיים וגם פגע בהם תדמיתית ונתן לישראל לגיטימציה לטחון את הרצועה.

שלא לדבר שאם היינו בימים ארוכים של קרבות בבארי היה לחיזבאללה הרבה יותר קל לתקוף מהצפון. נס עמק הבכא 2.

אפשר לטעון אחרת, שהם היו מספיק חכמים וגמישים כדי להתאים את תוכנית הקרב שלהם למציאות שמשתנה בשטח.

הם הבינו שהגבול עם עזה עדיין נשאר פרוץ ושלהחזיר כמויות אדירות של חטופים לעזה זה שווה יותר מאשר עוד יום או יומיים של קרב בתוך ישראל.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, יובל .מ. כתב:

2. לא רוצה חרדים בצבא, הם לא מתאימים למסגרת. שיעשו שירות לאומי (אמיתי), גם עכשיו וגם בזמני שגרה.

אנשי זק"א לדוגמא צריכים לקבל צל"שים אחרי המלחמה הזאת. 

יש חוסר במקצועות נדרשים,  נהגים וחובשים למשל.

לא חייבים להיות חיילים.

• אהבתי 2

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, bobi כתב:

אפשר לטעון אחרת, שהם היו מספיק חכמים וגמישים כדי להתאים את תוכנית הקרב שלהם למציאות שמשתנה בשטח.

הם הבינו שהגבול עם עזה עדיין נשאר פרוץ ושלהחזיר כמויות אדירות של חטופים לעזה זה שווה יותר מאשר עוד יום או יומיים של קרב בתוך ישראל.

אילתור גרוע.

גם איבדו את הזירה הצפונית גם סבירות גבוהה שחמאס יימחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, יבגניפ כתב:

אני חושב שבמצב כזה כמעט כל בן אדם הגיוני ינסה להחזיר את בני המשפחה שלו בכל מחיר

אני חושב שזה ממש תלוי במי מבני המשפחה נחטף ומה מוצע במקום.

למשל קשישים, קצת כמו העיניין עם הקורונה. אבל אם אין להם עוד הרבה לחיות ובמקום זה מציעים לעשות פעולה שבאמת תעזור למדינה....

נשים. יש לי בדיוק אפס אמונה שהחמאס מתייחס בכבוד לנשים [בטח שלא כמו שהפלסטינאית באחד הסרטונים ששלחו פה טוענת], צריך להיות אדם מאוד מאוד חזק כדי לעבור את זה ולחזור לחיי היומיום. דווקא ילדים אולי יכולים לעבור את זה יותר בקלות.

אז לא יודע יבגני, תלוי מי ומו מה ומה מוצע במקום.

אבל לא נראה שמשהו קונקרטי באמת מוצע במקום אז...

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, יובל .מ. כתב:

מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד (מאוד) מקווה שלא.

אם זה אמיתי מי שאירגן את זה צריך לעמוד לדין על בגידה. 

רוב הסיכויים שמישהו שמקורב לנתניהו, ונגד הקו של לשלם מחיר כבד עבור חטופים (ולא נדסר על מה הביאנו עד היום), יצר קשר עם מישהו מהימין, וכך קיבלנו את הבחור הזה. נתניהו לא שיקר. הוא לא מכיר את זה. מישהו מהמקורבים שלו כן מכיר וכן דחף אותם.

הדעה של הבחור הזה לגיטימית לחלוטין. אבל ההתנהלות לא לגיטימית.

לחלוטין לא לגיטימית.

כרגע מסתבר שיש פורום המשפחות  (מייצג כרגע4 אנשים שזה מי שהיה במפגש) שקשור לארגון חוננו, ויש את מטה המשפחות שמייצג את רוב המשפחות.

אז אחרי 8 ימים, פתאום הקימו ארגון שמייצג 4 אנשים, שהוקם 5 דקות אחרי הפגישה הזאת ככל הנראה.

https://x.com/BenCaspit/status/1713649658222784812?s=20

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, יובל .מ. כתב:

פינדר, אם היו מגיעות משפחות ללא תיאום ולא היו נכנסות הכותרת הראשית הייתה "ביבי שם פס על משפחות חטופים ולא הכניס אותם לפגישה".

אני גם לא מת עליו אבל אתה חייב להפסיק עם ההתקפות המיותרות. כשיש על מה לתקוף תתקוף.

כן. במקרה משפחה יודעת בדיוק איפה ראש הממשלה הולך להיות. מגיעה בדיוק בזמן. מוכנסת לישיבה. ולגמרי במקרה זו משפחה שבאה לחזק את ראש הממשלה.

מקווה שמחוץ לפורום אתה קצת פחות תמים.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה הפסקת אש?! למה?!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אתה תמים ברמה אחרת, כל הסיפור הזה, פשוט מסריח מפוליטיקה. 

באיזה עולם אזרח יודע איפה ראש הממשלה נמצא?

ויותר מכך, עם מי הוא נפגש.

בשלב הזה, ביבי איבד לחלוטין כל טיפת אמון שיש לי. 

• רעיון טוב! 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ההפסקה רק בדרום הרצועה או משהו.

בכול מקרה:

ציטוט

ארה"ב דרשה, ישראל נענתה: אל תתקפו ראשונים בלבנון. אם תותקפו - נתערב

אני מבין שנ''טים על מוצבים וחיילים. יש פצועים ויש הרוגים, זה לא נחשב לתקיפה?

מה זה בדיוק? מתנות?

• מבאס 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...